Kroměříž, RD 4+1, zahrada, garáž, vinný sklípek – rodinný dům

Prodej domu Kroměříž

AV1158V010

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji hrubou stavbu řadového rodinného domu 4+1 se zahradou v klidné části Kroměříže o celkové ploše 495 m2. Jedná se o novostavbu domu se schválenými, zavedenými..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji hrubou stavbu řadového rodinného domu 4+1 se zahradou v klidné části Kroměříže o celkové ploše 495 m2.

Jedná se o novostavbu domu se schválenými, zavedenými komerčními prostory – vinným sklípkem.
Všechny inženýrské sítě jsou přivedeny do domu. Obytné místnosti nejsou přesně dány, nový majitel si může rozmístění a dispozici pokojů sám navrhnout.
Dispozice: v suterénu se nachází zkoulaudovaný vinný sklípek, který v současné době slouží ke komerčním účelům. V přízemí domu se nachází garáž, WC a technická místnost z níž je vstup na zahradu a do prvního patra. V prvním patře se nachází dvě velké místnosti, které je možno rozdělit příčkami na jednotlivé pokoje, nebo zanechat velký ovevřený prostor pro kuchyni s obývacím pokojem. Ve druhém patře se nachází dvě místonosti, které je opět možné rozdělit na více pokojů. Za domem se nachází rovinnatá zahrada s ovocnými stromy.

V místě je spousta příležitostí ke sportovnímu a kulturnímu vyžití. Je zde veškerá občanská vybavenost. Dopravní spojení jak vlakové, tak autobusové.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV1158V010
Okres: Kroměříž
Obec: Kroměříž

Makléř

Derka Štěpán
8 hvězd 8 hvězd 8 hvězd 8 hvězd 8 hvězd 8 hvězd 8 hvězd 8 hvězd
3. LEVEL - TOP KLUB

Derka Štěpán
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 68201 Vyškov-Město (Vyškov)
Prodej domu v lokalitě Kroměříž, okres Kroměříž - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Kroměříž, okres Kroměříž - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Kroměříž, okres Kroměříž - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Kroměříž, okres Kroměříž - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Kroměříž, okres Kroměříž - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Kroměříž, okres Kroměříž - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Kroměříž, okres Kroměříž - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Kroměříž, okres Kroměříž - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Kroměříž, okres Kroměříž - obrázek č. 9


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Kroměříž (Kroměříž)
Okres: Kroměříž
Plocha užitná: 396 m²
Plocha podlahová: 396 m²
Plocha pozemku: 495 m²
Plocha zastavěná: 132 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Ve výstavbě
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Garáž: ano
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Veřejná kanalizace, Septik
Topení: Lokální elektrické

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.