Deblín, RD 2+1, pozemek 138 m2, všechny sítě, dvůr s vjezdem, kůlna - rodinný dům

Prodej domu Deblín

PRODÁNO / PRONAJATO

V1257B016

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji RD k rekonstrukci na hezkém místě v obci Deblín. Domek se sedlovou střechou je přízemní, vystavěný z cihel a kotovic, o přibližné užitné ploše 68 m2 a dispozicích dva pokoje a..

Nabízíme Vám k prodeji RD k rekonstrukci na hezkém místě v obci Deblín. Domek se sedlovou střechou je přízemní, vystavěný z cihel a kotovic, o přibližné užitné ploše 68 m2 a dispozicích dva pokoje a kuchyně. Dům je připojený na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. Na dvůr o výměře 45 m2 lze vjet autem. Na pozemku se dále nachází kůlna o zastavěné ploše 21,6 m2. Je možné pronajmout další pozemek - zahradu.
Deblín je středisková obec na tišnovsku, na trase mezi Tišnovem a Velkou Bíteší, s příjemným okolím. Z domu je výhled do přírody, na blízké lesy.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1257B016
Okres: Brno-venkov
Obec: Deblín

Makléř

Mlčochová Monika
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Mlčochová Monika
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej domu v lokalitě Deblín, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Deblín, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Deblín, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Deblín, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Deblín, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Deblín, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Deblín, okres Brno-venkov - obrázek č. 7


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Deblín
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 68 m²
Plocha pozemku: 138 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Smíšená
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Zařízený: Ne
Parkovaní: ano
Výtah: ne
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.