Chrastavec, RD 2+kk, 399 m², zahrada - rodinný dům

Prodej domu Chrastavec

PRODÁNO / PRONAJATO

V1131BL079

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji typickou venkovskou chalupu určenou k celkové rekonstrukci. K dřevěnici náleží rozlehlá zahrada, stodola a dřevník. Obec Chrastavec leží v hlubokém, malebném a turisticky..

Nabízíme Vám k prodeji typickou venkovskou chalupu určenou k celkové rekonstrukci.

K dřevěnici náleží rozlehlá zahrada, stodola a dřevník.

Obec Chrastavec leží v hlubokém, malebném a turisticky zajímavém údolí mezi dvěma kopci. Nedaleký Brněnec nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1131BL079
Okres: Svitavy
Obec: Chrastavec

Makléř

Novotný Radek
3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Novotný Radek
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Chrastavec, okres Svitavy - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Chrastavec
Okres: Svitavy
Plocha užitná: 65 m²
Plocha pozemku: 399 m²
Stav: Před rekonstrukcí
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Smíšená
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.