Bystřice nad Pernštejnem, RD 2+kk, historický, zahrada - rodinný dům

Prodej domu Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem

V1267BM009

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v samém centru města Bystřice nad Pernštejnem – jedná se o historický dům v klidné a malebné části města. Vlastní dům je přízemní, masivní, rozlehlý s kamenným..

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v samém centru města Bystřice nad Pernštejnem – jedná se o historický dům v klidné a malebné části města.
Vlastní dům je přízemní, masivní, rozlehlý s kamenným klenutým sklepem, chodbou a pěti hlavními místnostmi v přízemí. Má sedlovou střechu a díky velké zastavěné ploše(153 m2) má i rozsáhlé podkrovní prostory, které dávají novému majiteli možnost pro půdní vestavbu. Dispozice je 2+kk, vstupuje se z ulice hlavní chodbou(17 m2), která vede přes celý dům až na krásný malebný dvorek, a zde je útulná, zrakům okolí zcela skrytá, zahrádka o výměře 120 m2. Z chodby je vstup do místnosti, která sloužila jako uhelna(12,5 m2), pak na půdu a poslední místnost je patrně původní chlév(15,5 m2), dnes skladiště a jinak je jistě možné upravit i na další obytnou prostoru, pracovnu či dílnu, popřípadě z části udělat dnes chybějící koupelnu.
Na pravé straně chodby je pak přístavek se vstupem do sklepa a WC. Vedle východu na zahradu se vchází do prostoru historické černé kuchyně(6,6 m2) dnes sloužící jako hala z které je přístup do obou obytných místností. Hlavní pokoj s trámovým stropem a kuchyňským koutem(33 m2) a druhý pokoj(8,6 m2).
Vzhledem k rozlehlosti domu je možné další obytné místnosti zřídit buď v uhelně a chlévu v přízemí popřípadě v podkroví. Obytné místnosti jsou dnes vytápěny lokálně kamny na tuhá paliva, vaření je možno na plynu (PB lahve).
Jsou zde veškeré sítě, ale je v současnosti odpojeny.
Je možno zřízení parkovacího místa na dvorku(38 m2).
Bydlení je vhodné pro lidi hledající atypické bydlení v klidné části historického města v osobité nemovitosti s historií a duší. Velkou předností je krásná, skrytá vnitrobloková zahrádka poskytující naprosté soukromí, pohodu a klid.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G..
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžęme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1267BM009
Okres: Žďár nad Sázavou
Obec: Bystřice nad Pernštejnem

Cena

580 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Ing. arch. Rusek Ivan
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Ing. arch. Rusek Ivan
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Lidická
Lidická 1875/40, 60200 Brno-město (Brno)
Prodej domu v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 9


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Bystřice nad Pernštejnem
Okres: Žďár nad Sázavou
Plocha užitná: 153 m²
Plocha pozemku: 307 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Centrum obce
Budova: Smíšená
Zástavba: Obchodní a obytná
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Parkovaní: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální tuhá paliva

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.