Běhařovice, RD 2x 3+1, dvůr, garáž - rodinný dům

Prodej domu Běhařovice

AE1149M010

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami 3+1 s vlastním vchodem s garáží, dílnou a dvorem v obci Běhařovice /okres Znojmo/. Dům je vhodný pro dvě rodiny, nebo k..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami 3+1 s vlastním vchodem s garáží, dílnou a dvorem v obci Běhařovice /okres Znojmo/.

Dům je vhodný pro dvě rodiny, nebo k podnikání nebo jednu z bytových jednotek můžete pronajmout a umořovat tím část hypotéky.

Dům je průběžně udržovaný, nové jsou koupelny a kuchyňské linky. U domu je spousta parkovacích míst, parkování je možné také v garáži. Vyřádí se tu také kutilové. Je zde veliká prostorná dílna s podlahovou plochou / včetně garáže/ 108m2.
Vedle domu je zatravněný dvoreček o CP 33m2. K dispozici také zahrada, která je v nájmu od obce.

Vytápění je ústřední na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem.
V obci je plánovaná kanalizace.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Bližší info Vám podá makléř, který Vám nemovitost milerád ukáže. Prohlídka na vlastní oči napoví víc.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE1149M010
Okres: Znojmo
Obec: Běhařovice

Makléř

Zmeková Alena

Zmeková Alena
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 66902 Znojmo
Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 8


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Běhařovice (Běhařovice)
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 333 m²
Plocha podlahová: 384 m²
Plocha pozemku: 333 m²
Plocha zastavěná: 300 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Centrum obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Garáž: ano
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Septik
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.