Uherské Hradiště, restaurace, bar, byt 4+1 - komerce

Prodej komerčních prostor Uherské Hradiště

E4226BC001

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji nemovitost s víceúčelovým využitím (zavedená restaurace, prosperující bar, v patře byt 4+1) v lukrativní rekreační a turistické zóně Uherského Hradiště (cyklostezka, pěší..

Nabízíme Vám k prodeji nemovitost s víceúčelovým využitím (zavedená restaurace, prosperující bar, v patře byt 4+1) v lukrativní rekreační a turistické zóně Uherského Hradiště (cyklostezka, pěší spojnice mezi Uherským Hradištěm a Starým Městem, přístaviště lodí). Majitel umožňuje i pronájem restaurace.
Přízemí (vchod z parkoviště) - restaurace: 66 m2, kuchyně (13 m2), sociální zařízení pro hosty (10,5 m2), venkovní posezení (zahrádka) v trvalém nájmu od města. Bar (vchod od řeky) 88,5 m2, sociální zařízení (8,5 m2).
Byt 4+1 o podlahové ploše 123 m2 sestává z obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, dvou pokojů, prostorné chodby, podkrovního pokoje a koupelny vybavené vanou a WC.
V suterénu budovy (36 m2) je umístěno zázemí pro personál včetně sociálního zařízení se sprchovým koutem a toaletou, skladovací prostor, lednice a výtah pro zásobování.
Objekt je plně klimatizován, vytápěn je podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo a kachlovými kamny. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Průkaz energetické náročnosti zatím nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
K parkování slouží přilehlé veřejné parkoviště.
K posouzení, zda je tato mimořádná nemovitost vhodná právě pro Vaše podnikání, poslouží osobní prohlídka. K financování koupě tohoto objektu lze využít hypotéku, jejíž vyřízení Vám zajistíme.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E4226BC001
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Uherské Hradiště

Makléř

Ing. Horváthová Jana
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Ing. Horváthová Jana
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Prodej komerčních prostor v lokalitě Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 8Prodej komerčních prostor v lokalitě Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 9


Informace

Kategorie nemovitosti: Restaurace
Lokalita: Uherské Hradiště
Okres: Uherské Hradiště
Plocha užitná: 232 m²
Plocha pozemku: 366 m²
Plocha zastavěná: 192 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Centrum obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Obchodní a obytná
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Parkovaní: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace: Telefon, Internet
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální tuhá paliva, Jiné

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.