Svitavy, zahrada, 395m², chata - pozemek

Prodej pozemku Svitavy

AV3210BL001

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatku se zahradou v klidné chatové oblasti ve Svitavách. Na zahradě je pergola s možností posezení, foliovník, jezírko a základy pro stavbu bazénu. Na pozemku je..

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatku se zahradou v klidné chatové oblasti ve Svitavách. Na zahradě je pergola s možností posezení, foliovník, jezírko a základy pro stavbu bazénu.
Na pozemku je vysázen ovocný sad. Je zde zavedena voda i elektřina.
Chatka je dřevěná s možností přespávání.

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3210BL001
Okres: Svitavy
Obec: Svitavy

Makléř

Ing. Polášková Martina

Ing. Polášková Martina
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Svitavy, okres Svitavy - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Svitavy, okres Svitavy - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Svitavy, okres Svitavy - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Svitavy, okres Svitavy - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Svitavy, okres Svitavy - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Svitavy, okres Svitavy - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Svitavy, okres Svitavy - obrázek č. 7


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky - zahrady
Lokalita: Svitavy - Předměstí
Okres: Svitavy
Plocha pozemku: 395 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Okraj obce

Vybavení

Počet objektů: 1
Doprava: Vlak, Autobus
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.