Moravský Žižkov, parcela 3044 m2, zahrada, sad - pozemek

Prodej pozemku Moravský Žižkov

AV3100BC003

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji vzrostlou zahradu, užívanou jako sad, v obci Moravský Žižkov. Zahrada o celkové rozloze 3044 m2 je udržovaná a vhodná k pěstování nejrůznějšího ovoce a zeleniny. Moravský..

Nabízíme Vám k prodeji vzrostlou zahradu, užívanou jako sad, v obci Moravský Žižkov. Zahrada o celkové rozloze 3044 m2 je udržovaná a vhodná k pěstování nejrůznějšího ovoce a zeleniny.
Moravský Žižkov leží v severní části břeclavského okresu. Na severu a severozápadě sousedí s Velkými Bílovicemi, na východě s Prušánkami v okrese Hodonín, na jihozápadě s Ladnou, na jihu s Břeclaví, na jihovýchodě s Hruškami. Na jihu se hranice žižkovského katastru velmi blíží výběžkům katastrů Tvrdonic a Kostic. Vesnice leží v mělkém údolí na pravém břehu Prušáneckého potoka, ve výši 190 m n.m.
Makléř zajistí osobní prohlídku zahrady.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3100BC003
Okres: Břeclav
Obec: Moravský Žižkov

Makléř

Horáková Pavlína

Horáková Pavlína
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 9Prodej pozemku v lokalitě Moravský Žižkov, okres Břeclav - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky - zahrady
Lokalita: Moravský Žižkov
Okres: Břeclav
Plocha pozemku: 3044 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Venkovská

Vybavení

Doprava: Silnice

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.