Měnín, zahrada 438 m2, sítě, mobilheim, chata - pozemek

Prodej pozemku Měnín

AQV1141BM037-2

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji zahradu v obci Měnín. Na zahradě v současnosti stojí mobilheim se třemi místnostmi, který je využíván rekreačně. Je možno ho přebudovat a využívat k trvalému bydlení. Jedná..

Nabízíme vám k prodeji zahradu v obci Měnín. Na zahradě v současnosti stojí mobilheim se třemi místnostmi, který je využíván rekreačně. Je možno ho přebudovat a využívat k trvalému bydlení.

Jedná se o rovinatou parcelu s celkovou plochou 438 m2. Pozemek je kompletně oplocený a ze dvou stran je na něj možnost vjezdu. Vede k němu asfaltová příjezdová cesta a z druhé strany zpevněná polní cesta. Přímo na pozemku je vodovod a elektřina.

Měnín poskytuje svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost (školka, škola, praktický lékař, obchod, restaurace) a možnost kulturního i sportovního (cyklostezky, hřiště) vyžití. Z Měnína jezdí pravidelná autobusová linka do Brna (30 min).

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AQV1141BM037-2
Okres: Brno-venkov
Obec: Měnín

Makléř

Ing. Holma Dušan
3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Holma Dušan
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Měnín, okres Brno-venkov - obrázek č. 6


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky - zahrady
Lokalita: Měnín
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 438 m²
Stavba: Rodinný dům
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Komunikace: Asfaltová, Neupravená
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Jímka
Topení: Ústřední elektrické

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.