Hostěrádky-Rešov, zahrada 400 m2, zděná chata na pozemku - pozemek

Prodej pozemku Hostěrádky-Rešov

AV1166B040-2

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o výměře 400 m2 v příjemném klidném prostředí Hostěrádky-Rešov. Pozemek je bez inženýrských sítí, přípojka elektřiny bude zřízena do dvou let. Na zahradě se nachází..

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o výměře 400 m2 v příjemném klidném prostředí Hostěrádky-Rešov. Pozemek je bez inženýrských sítí, přípojka elektřiny bude zřízena do dvou let. Na zahradě se nachází obyvatelná zděná chata, stojící na zastavitelné parcele o výměře 16 m2. Další stavbou na pozemku je kůlna. Oplocená zahrada má přibližný tvar obdélníku a je osázená ovocnými stromy. Na pozemku je dále zděná kůlna na dřevo, která může sloužit i jako dílna nebo zahradní domek. Pozemek je svažitý, zatravněný. Je možno přikoupit ještě vedlejší pozemek s vinohradem.
Obec Hostěrádky sousedí s Újezdem u Brna, od Brna jsou vzdáleny 15 km, čtvrt hodiny jízdy autem.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV1166B040-2
Okres: Vyškov
Obec: Hostěrádky-Rešov

Makléř

Mlčochová Monika
3. LEVEL - TOP KLUB

Mlčochová Monika
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Hostěrádky-Rešov, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Hostěrádky-Rešov, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Hostěrádky-Rešov, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Hostěrádky-Rešov, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Hostěrádky-Rešov, okres Vyškov - obrázek č. 5


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky - zahrady
Lokalita: Hostěrádky-Rešov
Okres: Vyškov
Plocha užitná: 16 m²
Plocha pozemku: 400 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Zařízený: Částečně
Terasa: ano
Sklep: ano
Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.