Lažínky, stavební parcela, 7 722 m² - pozemek

Prodej pozemku Moravské Budějovice

AD344M030

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek ke komerčnímu využití v obci Lažínky v blízkosti Moravských Budějovic. Na pozemku je cihlový domek s dispozicemi 2+1, určený ke kompletní rekonstrukci nebo..

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek ke komerčnímu využití v obci Lažínky v blízkosti Moravských Budějovic.
Na pozemku je cihlový domek s dispozicemi 2+1, určený ke kompletní rekonstrukci nebo demolici, zastavěná plocha pozemku je 141 m2.
Šíře pozemku je 49,5m, délka 185,5m. Na pozemku je elektřina, septik a vlastní studna s pitnou vodou.
Pozemek je vhodný ke komerční výstavbě, např. motorest, skladové a výrobní prostory nebo umístění mobilheimu.
Neváhejte a volejte našeho makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AD344M030
Okres: Třebíč
Obec: Moravské Budějovice

Makléř

Zmeková Alena

Zmeková Alena
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 66902 Znojmo
Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 9Prodej pozemku v lokalitě Moravské Budějovice, okres Třebíč - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita: Moravské Budějovice - Lažínky
Okres: Třebíč
Plocha pozemku: 7722 m²
Umístění objektu: Okraj obce

Vybavení

Doprava: Silnice
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Septik

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.