Týnec, stavební parcela 386 m2, sítě - pozemek

Prodej pozemku Týnec

Týnec

E3219BC010

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o výměře 386 m2 v Týnci na Moravě, které je evidován v katastru nemovitostí jako zahrada. Stavební pozemek na panenské půdě v poslední ulici v malebné vsi národopisné..

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o výměře 386 m2 v Týnci na Moravě, které je evidován v katastru nemovitostí jako zahrada. Stavební pozemek na panenské půdě v poslední ulici v malebné vsi národopisné oblasti Podluží - Týnci na Moravě. Pozemek se nachází u řeky Kyjovky, je rovinatý, za hrází řeky začíná záplavové území pro řeku Moravu - lužní lesy a louky - nebude se zde dále stavět. Veškeré ing. sítě v uličním řadu před pozemkem. Plocha pozemku je 386 m2, přičemž mezi pozemkem a veřejnou komunikací se nachází dalších cca 200 m2 ostatní plochy ve vlastnictví Obce Týnec, využitelných rovněž jako předzahrádka s možností parkování. Samotný pozemek se nachází ve 3. tarifní povodňové zóně - zóna se středním nebezpečím výskytu povodně/záplavy. Kóta stoleté vody je v úrovni hráze, jež je pouhých cca 50 cm nad úrovní terénu nabízeného pozemku - obytné místnosti je nutno umístit do této výšky. Možnost rybaření, řeka Kyjovka je dobře zarybněná (kapři, sumci...), pískovny Týnec - Moravská Nová Ves, řeka Morava + slepá ramena v lese.
Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E3219BC010
Okres: Břeclav
Obec: Týnec

Cena

580 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Veverka Martin
3. LEVEL - TOP KLUB

Veverka Martin
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Prodej pozemku v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 7


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Týnec
Okres: Břeclav
Plocha pozemku: 386 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.