Ruprechtov, stavební parcela, 1.037 m2, sítě – pozemek

Prodej pozemku Ruprechtov

AV3164V006

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 1.037 m2 v obci Ruprechtov. Jedná se o pozemek v široký 21 m, dlouhý 43 m. Na pozemku je elektřina a studna. Plyn, kanalizace a obecní..

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 1.037 m2 v obci Ruprechtov.
Jedná se o pozemek v široký 21 m, dlouhý 43 m.
Na pozemku je elektřina a studna. Plyn, kanalizace a obecní vodovod jsou přímo před pozemkem.
V obci je školka, lékař, potraviny, restaurace, kostel, dětské hřiště, koupaliště. Obec je vyhledávanou turistickou a rekreační oblastí, obklopena lesy. Leží 13 km od okresního města Vyškova. Dopravní dostupnost je dobrá.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3164V006
Okres: Vyškov
Obec: Ruprechtov

Makléř

Mgr. Krejčí Vladimír
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Mgr. Krejčí Vladimír
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 68201 Vyškov-Město (Vyškov)
Prodej pozemku v lokalitě Ruprechtov, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Ruprechtov, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Ruprechtov, okres Vyškov - obrázek č. 3


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Ruprechtov
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 1037 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.