Rajhrad, stavební pozemek 942 m2, inženýrské sítě, příjezd - pozemek

Prodej pozemku Rajhrad

Rajhrad

V3322B004

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovaný pozemek, v katastru vedený jako zahrada, platným územním plánem obce určený k výstavbě rodinného domu, v klidné obytné zástavbě města Rajhrad. Obdélníková parcela..

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovaný pozemek, v katastru vedený jako zahrada, platným územním plánem obce určený k výstavbě rodinného domu, v klidné obytné zástavbě města Rajhrad.
Obdélníková parcela uliční šíře 15,5 m a délky 60 m je rovinatá, oplocená, vede kolem ní asfaltová obecní komunikace. Voda, elektřina, kanalizace i plyn jsou přivedeny.
Rajhrad, město se 3 800 obyvateli a veškerou občanskou vybaveností, leží asi 13 km od centra Brna. Rychlé spojení hromadnou dopravou zajišťují autobusy a vlaky IDS JMK, cesta autem trvá asi 20 minut.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V3322B004
Okres: Brno-venkov
Obec: Rajhrad

Cena

148 000 EUR
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Ing. Zelený Miroslav
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Ing. Zelený Miroslav
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Rajhrad, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Rajhrad, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Rajhrad, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Rajhrad, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Rajhrad, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Rajhrad, okres Brno-venkov - obrázek č. 6


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Rajhrad
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 942 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.