Oslavany, stavební pozemek, 2522 m2 - pozemek

Prodej pozemku Oslavany

V3238M002

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek v klidné části Oslavan. Z pozemku je krásný výhled do okolí, je v žádané lokalitě, ve které již byla započata výstavba rodinných domů. Inženýrské sítě jsou..

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek v klidné části Oslavan. Z pozemku je krásný výhled do okolí, je v žádané lokalitě, ve které již byla započata výstavba rodinných domů. Inženýrské sítě jsou vyvedeny cca 100 m od pozemku.
Oslavany jsou město s výbornou občanskou vybaveností s dobrou dostupností do Brna.
V případě zájmu Vám rádi poradíme s výběrem nejlepšího hypotečního úvěru.
Pro bližší info neváhejte a volejte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V3238M002
Okres: Brno-venkov
Obec: Oslavany

Makléř

Buršíková Lenka
2 hvězdy 2 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Buršíková Lenka
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 66902 Znojmo
Prodej pozemku v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 4


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Oslavany
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 2522 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.