Újezdec u Osvětiman, stavební parcela 2601 m2, sítě, zahrada, parcela - pozemek

Prodej pozemku Újezdec

AE3143BM033

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Újezdec u Osvětiman. Koupi tohoto pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Jedná se o mírně svažitou..

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Újezdec u Osvětiman. Koupi tohoto pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme.

Jedná se o mírně svažitou parcelu s celkovou plochou 2601 m2. Uliční šíře pozemku je 15 metrů. Na hranici pozemku jsou všechny inženýrské sítě (elektřina, plynovod, vodovod, kanalizace). Příjezd na pozemek je možný z obou stran.

Pozemek je vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu.

Újezdec poskytuje svým obyvatelům základní občanskou vybavenost a možnost sportovního i kulturního vyžití.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE3143BM033
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Újezdec

Makléř

Jakšová Gabriela

Jakšová Gabriela
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
Josefská 612/15, 60200 Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Újezdec, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Újezdec, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Újezdec, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Újezdec, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Újezdec, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Újezdec, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Újezdec, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 7


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Újezdec
Okres: Uherské Hradiště
Plocha pozemku: 2601 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.