Lískovice, stavební parcela, 6395m2 - pozemek

Prodej pozemku Lískovice

AV3175B016

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek v obci Lískovice o CP 6395 m2, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinných domků. Šíře pozemku je 44 m, délka je 153 m, k pozemku vede..

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek v obci Lískovice o CP 6395 m2, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinných domků. Šíře pozemku je 44 m, délka je 153 m, k pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace. Na pozemku je také elektřina, voda a kanalizace. Pozemek je vhodnou investicí pro developera.
Koupi této nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.
Pro více informací neváhejte a volejte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3175B016
Okres: Jičín
Obec: Lískovice

Makléř

Körösiová Iveta
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Körösiová Iveta
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Lískovice, okres Jičín - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Lískovice, okres Jičín - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Lískovice, okres Jičín - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Lískovice, okres Jičín - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Lískovice, okres Jičín - obrázek č. 5


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Lískovice
Okres: Jičín
Plocha pozemku: 6395 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.