Blansko-Těchov, stavební parcely, 800 - 2000 m2 , sítě - pozemek

Prodej pozemku Blansko

QV331BL032

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji 4 stavební pozemky o rozloze od 800 do 2000 m2, který se nacházejí v městské části Blansko -Těchov. Pozemky jsou zasíťované. Pozemky nejsou oploceny , nacházejí se na..

Nabízíme Vám k prodeji 4 stavební pozemky o rozloze od 800 do 2000 m2, který se nacházejí v městské části Blansko -Těchov.

Pozemky jsou zasíťované.

Pozemky nejsou oploceny , nacházejí se na klidném místě u lesa.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: QV331BL032
Okres: Blansko
Obec: Blansko

Makléř

Ing. Šaman Zdeněk
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Šaman Zdeněk
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 3


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Blansko (Blansko)
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 2000 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.