Staré Město, kancelářská budova, 2061 m2, administrativa, sklady, lehká výroba - komerce

Prodej komerčních prostor Staré Město

AE4224BM001

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji kancelářskou budovu ve Starém Městě u Moravské Třebové. Jedná se o areál bývalého zemědělského družstva. Budovu je možno využívat jako rozsáhlé kancelářské prostory,..

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji kancelářskou budovu ve Starém Městě u Moravské Třebové. Jedná se o areál bývalého zemědělského družstva. Budovu je možno využívat jako rozsáhlé kancelářské prostory, sklady, pro lehkou výrobu, popř. její přízemní patra jako místa podnikání např. kadeřnictví, kosmetika, popř. celou budovu zrekonstruovat a vybudovat samostatné bytové jednotky. Jedná se o výhodnou investici. Koupi této nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme.

Jedná se o cihlovou, dvoupodlažní budovu s celkovou plochou 2061 m2. Budova je kompletně podsklepená a poskytuje tak dostatek úložných prostor. V přízemí se nachází 6 samostatných kanceláří, šatna a sociální zařízení. V patře je pak dalších 9 kanceláří, malá a velká zasedací místnost, technická místnost a sociální zařízení. V tomto patře jsou také 3 samostatné pokoje využívané k občasnému přespání.

Vytápění a ohřev vody je řešen pomocí kombinovaného plynového kotle. Samozřejmostí je připojení na všechny inženýrské sítě (telefon, vodovod, kanalizace, plynovod, elektřina). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

Jedná se o uzavřený obezděný areál s možností vjezdu a parkování. K dispozici jsou garáže pro 4 osobní automobily.

Staré Město poskytuje svým obyvatelům základní občanskou vybavenost. K dispozici je školka, škola, zdravotní středisko, restaurace, pošta. V obci je sportovní letiště a další možnosti sportovního i kulturního vyžití. Ostatní občanská vybavenost je v Moravské Třebové a Lanškrounu.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE4224BM001
Okres: Svitavy
Obec: Staré Město

Makléř

Jakšová Gabriela

Jakšová Gabriela
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
Josefská 612/15, 60200 Brno-město (Brno)
Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 8Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 9Prodej komerčních prostor v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Kanceláře
Lokalita: Staré Město
Okres: Svitavy
Plocha užitná: 2061 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Centrum obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Garáž: ano
Komunikace: Asfaltová
Telekomunikace: Telefon, Internet, Ostatní rozvody
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.