Prodej domů Brno-venkov

Ivančice, RD 7+2, zahrada, možnost prodejny – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 7+2 a přibližné užitné ploše 450 m2 v centru Ivančic. Tento cihlový, řadový rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem. Je prostorný, světlý a udržovaný. V přízemí domu se nachází chodbička, toaleta a předsíň. Z předsíně vede vchod do dvou průchozích pokojů, letní kuchyně a toalety se sprchovým koutem. Pokoje mají pohledy a samostatný vchod z ulice a lze je využít jako prodejnu. Zde byly osazené nové plastové dveře. Topení je zde řešeno lokální – plynové. Letní kuchyň má přístup do dvora, sousedí se školící místností a dá se s ní propojit. Školící místnost je přístupná ze dvora. Celý dům má plastová okna. První patro nabízí čtyři pokoje, samostatnou kuchyň, sprchový kout a WC, které je od koupelny oddělené. V patře je topení ústřední, plynovým kotlem. Dále se zde nachází dvě komory a menší balkon. Stropy v patře jsou snížené. Natažené jsou nové omítky a rozvedena je elektřina v mědi. Tato rekonstrukce proběhla v roce 2010. Patro nabízí možnost rozdělení na dvě bytové jednotky. Další obytný prostor si může nový majitel vybudovat na půdě, která je vzdušná a prostorná. Dvůr je s možností vjezdu pro dvě auta. K dalším prostorám, které k domu náleží, patří hospodářské budovy, které jsou v horším technickém stavu. Dále je na pozemku zahradní domek a studna, která je z poloviny v užívání se sousedem. Dům je podsklepený. Město Ivančice disponuje veškerou občanskou vybavenosti a dopravní dostupnosti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Ivančice, okres Brno-venkov
Újezd u Tišnova, RD 4+1, pozemek 894 m2, garáž, sklep, velká dílna - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatný patrový rodinný dům se sedlovou střechou a velkým pozemkem v Újezdě u Tišnova. Dům o přibližné užitné ploše 430 m2 může být využíván k vícegeneračnímu bydlení nebo k bydlení spojenému s podnikáním. Je v dobrém stavebním stavu, je zde možnost rozšíření o půdní vestavbu. Podlahy v pokojích jsou plovoucí, v koupelnách dlažba, ve velkém sále v přízemí parkety. Dům je připojen na veřejný vodovod a elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je ústřední kombinovaným kotlem elektřina / tuhá paliva, voda je ohřívána bojlerem, pro kuchyni průtokovým ohřívačem. Je přivedena pevná telefonní linka. Dvůr o ploše 250 m2 má možnost vjezdu, za domem je částečně oplocená zahrada v mírně svažitém terénu. Lze přikoupit sousední stavební pozemek o výměře 1 300 m2. Klidná malá obec Újezd u Tišnova je od Tišnova vzdálená 8 km, od Brna 32 km. Základní škola, školka a pošta se nacházejí ve 2 km vzdálených Dolních Loučkách. Spojení zajišťují autobusy. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Újezd u Tišnova, okres Brno-venkov
Jamné u Tišnova, RD 1+1, 30 m2, zahrada, chalupa - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům 1+1 v obci Jamné u Tišnova. Jedná se dům určený k rekonstrukci, který je možno využívat i k rekreaci jako chalupu. Jedná se o přízemní samostatně stojící dům s celkovou užitnou plochou 30 m2. V domě jsou dvě obytné místnosti (kuchyň s kachlovými kamny a ložnice) a chodba. V domě je přiveden vodovod a elektřina. K dispozici je i kanalizace. Vytápění domu je řešeno pomocí kamen na tuhá paliva. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto je inzerována třída G. K domu přináleží dvorek, zahrada a hospodářské zázemí (stodola, kurník). Dům leží v klidné části obce v blízkosti krásné přírody. Veškerá občanská vybavenost je buď v obci či v blízkém Tišnově. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. V případě vážného zájmu je možnost poskytnutí slevy.

699 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov
Tišnov, RD 1+1, pozemek 595 m2, vlastní studna - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatný rodinný dům se sedlovou střechou v příjemné klidné části Tišnova. Útulný přízemní domek o přibližné užitné ploše 40 m2 má kuchyni, pokoj, koupelnu a verandu, na podlahách je beton a PVC nebo dlažba. Je připojen na elektřinu, na veřejný vodovod a kanalizaci. Na pozemku je navíc vlastní studna. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. Zahrada o ploše 548 m2 je v mírně svažitém terénu, oplocená pletivem. Na zahradě jsou parkovací místa. V dosahu je veškerá občanská vybavenost, dům se nachází blízko centra Tišnova, přitom v klidné oblasti. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 799 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov
Bratčice, RD, luxusní, rekonstrukce, dvougaráž – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji luxusní rodinný dům o přibližné užitné ploše 180 m2 v obci Bratčice okr. Brno-venkov, který lze využít také jako dvougenerační bydlení. Dům prošel kompletní rekonstrukcí (nová střecha, okna, fasáda..). Přízemí dominuje prostorná slunná chodba s prosklenou střechou, ze které se vstupuje do technické místnosti, WC, do koupelny s vanou a sprchovým koutem a dále je odtud přístup do velkého sklepa. V přízemí se dále nachází zádveří, kuchyně, dvě haly, z nichž jedna lze využít jako obývací pokoj nebo druhá kuchyně. Z obou hal vedou dřevěná schodiště do prvního patra, kde se na jedné straně nachází pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC a na straně druhé jsou dva pokoje, koupelna se sprchovým koutem a WC. Přes zimní zahradu v přízemí se dostaneme na stylový dvorek, na který navazuje udržovaná zahrada s dalším krásným prostorným sklípkem, který lze využít také k přátelskému posezení. Zahrada je zakončena dvougaráží, ke které je možný příjezd z druhé strany pozemku. Dům je vytápěn plynovým kotlem a jsou zde zavedeny veškeré inženýrské sítě. Dle průkazu energetické náročnosti je budova zařazena do třídy D. Obec Bratčice leží cca 20 minut jízdy od Brna a je také dobře dostupná autobusem. Disponuje veškerou občanskou vybaveností jako je škola, školka, potraviny, restaurace, kostel atd. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bratčice, okres Brno-venkov
Zbraslav na Moravě, RD 5+2, bazén, garáž, rekonstrukce - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní dvougenerační rodinný dům o dispozici 5+2 (2+1 a 3+1), který se nachází v obci Zbraslav na Moravě. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou je po částečné rekonstrukci. V suterénu se nachází garáž (24 m2), dílna (12 m2), kotelna (17,5 m2 - vytápění je řešeno pomocí plynového kotle a vodu ohřívá plynový bojler), sklady (12,5 m2 a 11 m2) a spojovací chodba. V přízemí se nachází hlavní vstup do RD a druhý hospodářský východ na dvůr. Z komunikační haly se schodištěm je v přízemí vstup do bytové jednotky s dispozicí 2+1 (pokoje 16,5 a 18,5 m2, a kuchyň 11,5 m2) s halou (17,5 m2) a koupelnou s WC (7,5 m2). Tato bytová jednotka zatím neprošla žádnou rekonstrukcí. V patře se pak nachází zrekonstruovaný samostatný byt 3+1 (pokoje 16,5 m2, 18,5 m2 a 12 m2, a kuchyň 11,5 m2) s prostornou halou (17,5 m2), ze které jsou přístupné všechny výše zmíněné místnosti a také koupelna s WC (7 m2). Po schodišti je přístup až do půdního prostoru, který lze přestavět případně na další obytné místnosti. K tomuto prostornému domu dále náleží dvorní vestavba s letní kuchyní, skladem a hobby místností. Na dvorku (150 m2) mezi domem a touto přístavbou je posezení se zahradním grilem. Dále od domu v zahradě, až za dvorní vestavbou, je nádherný, do terénu zapuštěný, bazén (40 m2) obklopený zelení a chráněný tak před zraky lidí a před větrem. Ještě dál na konci zahrady je travnatá plocha pro hry dětí, ovocné stromy a přírodní ohniště. Předností domu je také to, že má vlastní studnu a tak závlahy a bazén se Vám v žádném případě neúměrně neprodraží. K tomuto domu je možné navíc zvlášť dokoupit na zahradu navazující pole o celkové výměře 2000 m2 a prodloužit si tak pozemek patřící k domu a nebo jej koupit jako výhodnou investici, protože toto pole v intravilánu obce se časem jistě změní ve stavební parcely s vysokou mírou zhodnocení. Zbraslav poskytuje svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost (škola, školka, obchody, lékař, zubař) s velmi dobrou dopravní dostupností do města Brna (28 km). Samozřejmostí jsou možnosti kulturního i sportovního vyžití přímo v obci. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžęme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Zbraslav, okres Brno-venkov
Blažovice, RD 5+3, garáž, dvůr, 3 bytové jednotky – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji koncový řadový cihlový rodinný dům o dispozici 5+3 a přibližné užitné ploše 203 m2 v obci Blažovice. Obec Blažovice je vzdálená od města Brna necelých 17 km. Dopravní dostupnost je zde bezproblémová. Jezdí zde autobus i vlak. K dispozici je taky veškerá občanská vybavenost. Dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem. Krytina střechy je původní. Celkový stav střechy je dobrý. Okna domu jsou plastová. Výška stropů je běžná. Půdorysný tvar domu je obdélník. Obytná plocha domu je soustředěná v prvním nadzemním podlaží domu. Dům jako celek je řešený velice zajímavým způsobem. Tvoří jej tři bytové jednotky s dispozici 1+1, 2+1 a 1+1. Členění první bytové jednotky: vstupní chodba (8,6 m2), kuchyň (16 m2), pokoj (24 m2), koupelna společná s WC (10 m2). Druhá bytová jednotka disponuje kuchyni (15 m2), koupelnou (10 m2) a dále jsou zde dva pokoje (20 m2 a 22 m2). Třetí bytová jednotka disponuje kuchyni (22 m2), koupelnou společnou s WC (12 m2) a pokojem (18 m2). Obytná část domu je příjemná, světlá, prostor je vzdušný a udržovaný. Na podlahách je položena dlažba nebo lino. Půdní prostor nabízí možnost dalšího rozšíření o obytnou část. Nový majitel zde může vybudovat další podkrovní bytové jednotky. Výhodou domu je, že je ihned obyvatelný. Vytápění domu je ústřední plynové, ale taky prostřednictvím krbových kamen. Jeho poloha je ideální pro rodinu. Jedná se o klidnou část obce a v blízkosti domu se nachází dětské hřiště. V domě dále využijete dva sklepy, prostornou, uzavřenou verandu (25 m2), tři studny, z toho dvě mají pitnou vodu, dále garáž, která je součásti domu. Parkovací prostor pro další auta v bezprostřední blízkosti domu. Dvorní trakt je udržovaný a nabízí úplné soukromí, může sloužit k odpočinku na čerstvém vzduchu. Tento dům je ideálním řešením pro klidné bydlení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blažovice, okres Brno-venkov
Modřice, RD 3+kk, pozemek 1339 m2, vlastní studna - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o přibližné užitné ploše 150 m2 s dvorem a zahradou v klidné lokalitě Modřice. Dům je přízemní, cihlový, s betonovými podlahami,se sedlovou střechou, na konci řady. Částečně podsklepený. Je připojený na elektřinu a kanalizaci, na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou. Dispozice lze rozšířit o další bytovou jednotku 1+kk. Také je zde možnost přikoupení části sousedního pozemku. Vytápění je řešeno krbovými kamny. Do domu je zavedena pevná telefonní linka. Na prostorný dvůr je možnost vjezdu, rovinatá zahrada o ploše 1039 m2 je oplocená. Modřice leží několik minut jízdy od Brna, rychlé spojení zajišťují také tramvaje a autobusy MHD. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 450 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Modřice, okres Brno-venkov
Čučice, RD 5+2, pozemek 7 139 m2 s možností 3 dalších stavebních míst - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatný cihlový patrový dům se sedlovou střechou v obci Čučice. Dům o přibližné užitné ploše 200 m2 s obdélníkovým půdorysem lze využít jako dvougenerační - v přízemí i na patře se nachází koupelna, toaleta, na patře tři, v přízemí dva pokoje. V roce 2000 proběhla rekonstrukce rozvodů vody, elektřiny a odpadů, byly vybudovány dvě terasy. Půda nabízí možnost vestavby, odtud je vstup na balkon s východní orientací a na terasu orientovanou na severozápad. Dům je připojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu. Vytápění domu je řešeno kombinovaným kotlem na elektřinu - tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. Na obytnou část navazuje garáž o výměře 60 m2, nad celou plochou garáže se nachází druhá -venkovní terasa. K domu náleží oplocená zahrada 1000 m2 s ovocnými stromy, na ni navazuje pozemek asi 6 000 m2 s potenciálem tří stavebních míst. Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě v blízkosti Oslavan, v příjemné obci Čučice, ve které najdete mateřskou školu, obchod, restauraci, kulturní dům, knihovnu, tělocvičnu, tenisové, volejbalové, fotbalové hřiště a kluziště. Obec zajišťuje rozvoz jídel do domu. Z Čučic je dobré spojení do Ivančic, Oslavan, Brno je vzdáleno 25 km. Přímý autobus Brno - Ivančice - Čučice jede z Mendlova náměstí. V Rapoticích je přípoj na vlak. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Čučice, okres Brno-venkov
Šlapanice, RD 7+2, tři bytové jednotky, garáž dvě auta, zahrada 3729 m2  – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící dům o dispozici 7+2 a přibližné užitné ploše 362 m2 ve Šlapanicích na samém okraji Brna. Jedná se o moderní dvou- patrový dům s možností vymezit 3 bytové jednotky s dvoj-garáží a možností průjezdu do zahrady. Dům je vytápěn plynovým kotlem. Druhé patro, má vlastní druhý kotel. Vytápění je doplněno solárními panely, pro ohřev vody, díky čemuž má dům nízké náklady na provoz. Voda je primárně napojena na vlastní studnu, ale je také napojen na vodovodní řad. V prvním patře je hala, ze které je možné projít do všech pokojů včetně prostorného obývací pokoje, který je dále napojený na kuchyň s jídelnou a spížkou. V patře jsou dvě koupelny, WC a úklidové místnosti. Dům má dva vstupy, které umožňují dům pohodlně rozdělit na 3 bytové jednotky. Druhé patro disponuje třemi pokoji, koupelnou a WC. Dům poskytuje nadstandardní bydlení s výhodami menší obce a přitom stále v Brně. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností a je napojena na integrovanou dopravu včetně vlaku. Prostorná zahrada umožňuje vybudování příkladně tenisových kurtů i bazénu s teplou vodou a přitom je zde stále prostor na výsadbu vlastních plodin. Zahrada je již osazena ovocnými stromy a menší vinicí. Prostor tak nabízí soběstačné a nenáročné bydlení s napojením na hlavní tahy v okolí Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Vila / Šlapanice, okres Brno-venkov
Tišnov, RD 4+kk, pozemek 776 m2, dvojgaráž, hrubá stavba nebo stavba na klíč - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rodinné domy na klíč, případně hrubé stavby, v klidné lokalitě Tišnova, pokračování ulice Formánkova. Domy jsou přízemní, na betonové základové desce, stavěné z pórobetonových tvárnic, s rovnou střechou. Okna plastová, šestikomorová, stejně tak terasové dveře. Interierové dveře laminátové, plovoucí podlahy. Vytápění zajišťuje podlahové topení a krbová kamna. Fasáda je zateplená, domy jsou stavěny jako energeticky úsporné. Pozemky pro stavby jsou rovinaté, v současnosti zde probíhají terénní přípravy pro stavbu celkem deseti rodinných domů dvou typů. Uvedené ceny platí pro hrubé stavby s pozemkem. Lze přikoupit další pozemek v ceně 500 Kč/m2. Uvedená cena je konečná - neplatíte provizi. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

4 462 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov
Rozdrojovice, chata 2+1, sklep, elektřina, vybavení - chata - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu s evidenčním číslem o zastavěné ploše 58 m2. Chata je dřevěná na betonových základech, podsklepená, přízemní, s rovnou střechou. Dispozice přízemí představují dva pokoje, kuchyň, WC. V chatě je zavedena elektřina, odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. 200 m od chaty se nachází studánka. Chatu lze vytápět kamny na tuhá paliva nebo elektřinou. Chata se nachází v rekreační lokalitě Rozdrojovic, v okolí jsou lesy s turistickými stezkami a cyklotrasami. Rozdrojovice leží 10 km od Brna, v blízkosti brněnské přehrady. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

470 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Rozdrojovice, okres Brno-venkov
Tišnov, RD 3+1, plynový kotel, předzahrádka a zahrada, terasa - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji patrový rodinný dům se sedlovou střechou ve velmi dobrém stavu (stáří 12 let) v atraktivní části Tišnova. Domek o přibližné užitné ploše 90 m2 má v přízemí obývací pokoj, kuchyň, toaletu a komoru, na patře dvě ložnice a koupelnu s vanou. Je připojen na všechny sítě, k ústřednímu vytápění i ohřevu vody slouží plyn. Je zavedena telefonní linka a kabelová televize. Na oplocený pozemek o celkové výměře 179 m2 je možnost vjezdu, zahrada je v rovném terénu, upravená, s posezením na venkovní terase. Obec Tišnov leží 24 km severně od Brna, rychlé spojení zajišťují vlaky i autobusy, autem trvá cesta 20-30 minut. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost, pro hezké okolí je město vyhledávanou lokalitou k bydlení Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov
Zbraslav, RD 4+1, samostatně stojící, parkovací stání – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám, k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1, s přibližnou užitnou plochou 160 m2 v obci Zbraslav. Obec je vzdálená od města Brna 31 km. Obec má školu, lékaře, potraviny, restauraci, kostel a další občanskou vybavenost. Žije zde 1250 obyvatel. Tento samostatně stojící dům má sedlovou střechu, s dřevěným krovem, krytinou je pálená taška. Střecha domu prošla celkovou rekonstrukcí. Zdivo domu je smíšené, jedná se o původní stavbu rodinného domu, kde byla započatá rekonstrukce. Kromě střechy je zde nová elektřina v mědi, nové rozvody vody byli provedené pouze v koupelně. Osazené jsou nová plastová okna. Celkový stav domu je dobrý. Půdorysný tvar je obdélník. Obytná plocha domu se soustřeďuje v prvním nadzemním podlaží. K dispozicím patří čtyři pokoje (24 m2, 20 m2, 20 m2, 30 m2), chodba (15 m2), druhý vstup s chodbou (30 m2), kuchyně (8,5 m2), koupelna (7 m2) a zádveří (5 m2). Koupelna má sprchový kout a je společná s WC. Okna domu jsou směrované na sever a na podlahách domu je položená dlažba, plovoucí podlaha, nebo beton. Výhodou tohoto prostorného, světlého domu je možnost dostavby dle vlastních představ tak, aby byl, tím pravým místem pro nový život. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Zbraslav, okres Brno-venkov
Kanice, RD 4+kk, pozemek 1035 m2, novostavba, PENB třídy B - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji nově postavený rodinný dům s terasově uspořádanou zahradou v atraktivní lokalitě Kanice, vzdálené asi 10 km od Brna. Je samostatnou součástí dvojdomku, má přibližnou užitnou plochu 173 m2 a je řešen jako dvoupodlažní - přízemí zapuštěné do terénu a 1.NP. V nižším podlaží jsou tři pokoje, koupelna, toaleta, komora a technická místnost, v 1. NP je velký pokoj (35 m2) s kuchyňským koutem, šatna, WC a zádveří. Nad zádveřím je umístěn půdní prostor o rozloze 4,3 m2. Stavba má nosné zdi z keramických tvárnic, plastová okna, sedlovou střechu s falcovanou krytinou. Dům je připojen na všechny veřejné sítě včetně plynu, jsou přichystány vnitřní rozvody kabelové televize, internetu a telefonu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, v kuchyni a koupelně je podlahové topení. Na zahradě, která je částečně oplocená pletivem, se nachází retenční nádrž (3,5 m3) na dešťovou vodu. Dům je situován do nízké obytné zástavby. Obec Kanice se vyznačuje příjemným okolím a rychlou dostupností do Brna autem i hromadnou dopravou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kanice, okres Brno-venkov
Kanice, RD 4+kk, pozemek 1172 m2, novostavba, energetická třída B - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji nově postavený rodinný dům s terasově uspořádanou zahradou v atraktivní lokalitě Kanice, vzdálené asi 10 km od Brna. Je samostatnou součástí dvojdomku, má přibližnou užitnou plochu 173 m2 a je řešen jako dvoupodlažní - přízemí zapuštěné do terénu a 1.NP. V nižším podlaží jsou tři pokoje, koupelna, toaleta, komora a technická místnost, v 1. NP je velký pokoj (35 m2) s kuchyňským koutem, šatna, spíž, WC a zádveří. Nad zádveřím je umístěn půdní prostor o rozloze 4,3 m2. Stavba má nosné zdi z keramických tvárnic, plastová okna, sedlovou střechu s falcovanou krytinou. Dům je připojen na všechny veřejné sítě včetně plynu, jsou přichystány vnitřní rozvody kabelové TV, internetu a telefonu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, v kuchyni a koupelně je podlahové topení. Na zahradě, která je částečně oplocená pletivem, se nachází retenční nádrž (3,5 m3) na dešťovou vodu. Dům je situován do nízké obytné zástavby. Obec Kanice se vyznačuje příjemným okolím a rychlou dostupností do Brna autem i hromadnou dopravou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kanice, okres Brno-venkov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.