Kralice nad Oslavou, chata 2+1, evidenční číslo, zahrada - další stavební místo, sítě - chata

Prodej chaty Kralice nad Oslavou

Kralice nad Oslavou

V1264B036-1

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji chatu s pozemkem, na kterém je možno stavět, v klidné obci Kralice nad Oslavou. Dřevěná chata s pultovou střechou, o přibližné užitné ploše 61 m2, je kompletně zrekonstruovaná,..

Nabízíme Vám k prodeji chatu s pozemkem, na kterém je možno stavět, v klidné obci Kralice nad Oslavou. Dřevěná chata s pultovou střechou, o přibližné užitné ploše 61 m2, je kompletně zrekonstruovaná, má zavedenou elektřinu a vodu, ostatní sítě jsou před pozemkem. Vytápění chaty zajišťují kamna na pevná paliva. Okolo chaty je mírně svažitá zahrada o výměře 1268 m2, udržovaná, oplocená pletivem. Dle územního plánu obce lze na pozemku vystavět rodinný dům.
Lokalita na okraji obce se vyznačuje hezkým klidným okolím, za chatou je les, několik minut chůze rybník.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1264B036-1
Okres: Třebíč
Obec: Kralice nad Oslavou

Cena

1 000 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Moškvan Miloš
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Moškvan Miloš
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Kralice nad Oslavou, okres Třebíč - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Chata
Lokalita: Kralice nad Oslavou
Okres: Třebíč
Plocha užitná: 61 m²
Plocha pozemku: 1309 m²
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Okraj obce
Budova: Dřevěná
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Telekomunikace: Internet, Kabelová televize
Doprava: Silnice, MHD
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Topení: Lokální tuhá paliva

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.