Židlochovice, OV 1+1, 32 m2, zahrada, bazén - byt

Prodej bytu 1+1 Židlochovice

AQAV2192BM001

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt 1+1 v osobním vlastnictví v Židlochovicích (okr. Brno - venkov). Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem. Jedná se o byt s celkovou podlahovou plochou 32,29 m2..

Nabízíme Vám k prodeji byt 1+1 v osobním vlastnictví v Židlochovicích (okr. Brno - venkov). Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem.
Jedná se o byt s celkovou podlahovou plochou 32,29 m2 nacházející se v přízemí zrekonstruovaného domu. Byt je před dokončením, tzn. je třeba vybudovat vchod, propojit dvě samostatné místnosti, zbudovat a stavebně oddělit koupelnu, vybudovat kuchyň, apod.
Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle. Vodu ohřívá plynový ohřívač se zásobníkem na 80 l. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto je inzerována třída G.
K bytu přináleží prostor na společných prostorách domu (chodba, kotelna, sklep, dílna). Samozřejmě také podíl na pozemku za domem.
K bytu je možno přikoupit uzamykatelnou garáž s dílnou.
V blízkosti domu se nachází dětské hřiště.
Židlochovice poskytují svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost a možnost sportovního i kulturního vyžití v blízkosti krásné přírody navíc s perfektní dostupností do města Brna.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AQAV2192BM001
Okres: Brno-venkov
Obec: Židlochovice

Makléř

Jakšová Gabriela

Jakšová Gabriela
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
Josefská 612/15, 60200 Brno-město (Brno)
Prodej bytu v lokalitě Židlochovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej bytu v lokalitě Židlochovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej bytu v lokalitě Židlochovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej bytu v lokalitě Židlochovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej bytu v lokalitě Židlochovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5


Informace

Kategorie nemovitosti: Byty 1+1
Lokalita: Židlochovice
Okres: Brno-venkov
Vlastnictví: Osobní
Plocha užitná: 32 m²
Podlaží umístění: 1
Stav: Dobrý
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Parkovaní: ano
Garáž: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.