Pozemky k prodeji či pronájmu

Dolní Kounice, zahrada 6082 m2, oplocení, příjezd - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji velkou oplocenou zahradu-sad v Dolních Kounicích. Pozemek o výměře 6082 m2 má přibližnou šíři 43 m a délku 141 m, je rovný nebo mírně svažitý, zatravněný a osázený ovocnými stromy, část tvoří lesní porost. Není zasíťovaný, elektřinu a plyn lze připojit ve vzdálenosti 80 m, je možné vybudovat studnu. Příjezd je po neupravené komunikaci. Pozemek leží v dosahu zastavěné obytné zóny Dolních Kounic, jedná se o velmi klidnou rekreační lokalitu s hezkou přírodou v okolí, ideální pro sadaře, pěstitele nebo chovatele. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

520 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Dolní Kounice, okres Brno-venkov
Šlapanice, stavební parcela + zahrada, 1232 m2, vodovod, elektřina – pozemek  - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1232 m2 ve vyhledávané lokalitě v těsné blízkosti města Brna, Šlapanice. Na pozemku v současné době stojí rodinný dům o dispozici 1+1, který je ale určený k celkové rekonstrukci anebo k demolici. Zastavěná plocha činí 170 m2. Velikost zahrady kolem je 1062 m2. Uliční šíře pozemku je cca 11 m a délka pozemku je cca 120 m. Pozemek je oplocený pletivem. Z inženýrských sítí se na pozemku nachází vodovod a elektřina. Plyn zde zavedený není. Kanalizace taky ne. Odpad je v současné době v domě řešený formou septiku. K pozemku vede asfaltová příjezdová cesta. Obec Šlapanice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Dopravní dostupnost do města Brna je pouhých 15 minut jízdy autem. Průkaz energetické náročnosti k rodinnému domu nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Šlapanice, okres Brno-venkov
Chvalkovice, zahrada, 686 m2 – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, který je nyní v katastru nemovitostí veden jako zahrada. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 686 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 20 m a přibližné délce 33 m. Na pozemku se nachází koncový řadový, přízemní dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo je smíšené, okna jsou dřevěná. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou včetně půdní vestavby, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu.  V obci Chvalkovice je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Chvalkovice, okres Vyškov
Břeclav, stavební pozemek 190 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek s celkovou plochou pozemku 190 m2 v Břeclavi - Poštorné. V katastru nemovitostí je evidován jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 190 m2. Na pozemku stojí dva malé rodinné domy. Byla započata rekonstrukce a nový majitel si může dům dokončit dle svých představ, nebo může provést demolici a pozemek využít pro stavbu nového objektu. Stávající dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Plynová přípojka se nacházejí před domem. K pozemku vede příjezdová cesta. K rozhodnutí, zda je tento pozemek ideálním místem pro stavbu právě Vašeho nového domova, či podnikatelského záměru, jistě pomůže osobní prohlídka, kterou Vám makléř zajistí. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Břeclav, okres Břeclav
Brno - Komín, 795 m2, oplocení, příjezd - pozemek - Pozemky Brno

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, v katastru vedený jako orná půda, využívaný jako zahrada k relaxaci, v klidné rekreační lokalitě Brna - Komín. Zahrada má tvar obdélníku o přibližných rozměrech 8 x 100 m, je mírně svažitá a oplocená pletivem. Z pozemku je výhled na město. Příjezd je možný po neupravené komunikaci. Pozemek je bez inženýrských sítí, vhodný k rekreaci a zahrádkaření. Na sousedních parcelách je voda a elektřina. Lze postavit rekreační chatu. Zahrada je situovaná v dosahu MHD. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Brno, okres Brno
Krhovice, stavební parcela s vinným sklípkem 603 m2 – pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek s vinným sklípkem a lisovnou v obci Krhovice. Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek je obdélníkového tvaru, přibližné uliční šíře 20 m a délky 30 m a nachází se v klidné, zastavěné části obce a k pozemku vede asfaltová komunikace. V přední části parcely přibližné velikosti 20 x 15 m se nabízí možnost výstavby rodinného domu. V zadní části pozemku se nachází vinný sklep vhodný k uskladnění a archivaci vín. U sklepa je vystavěná lisovna o přibližné užitné ploše 54 m2 a sklepní chodba má délku 12 m je zde také úložná část o přibližné velikosti 36 m2. Součástí prodeje je i historický vinný lis. Objekt je napojen na vodu a elektřinu, kanalizace a plyn se nacházejí na hranici pozemku. V zadní části pozemku se nachází kopaná studna s dostatkem vody a je zde také udírna. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Krhovice, okres Znojmo
Úvaly u Valtic - zahrada, 526 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 526 m2 v Úvalech u Valtic, který je v katastru nemovitostí evidované jako zahrada. Zahrada je nyní součástí většího celku, je oplocená ze 2 stran a nachází se v klidné části Úval. Příjezdová cesta k pozemku je kamenitá/polní. Šíře pozemku je 18 m, délka 30 m. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

220 720 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, zahrada, 422 m2 - pozemek  - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ID podíl 1/2 na parcele s celkovou plochou 422 m2 v Úvalech u Valtic. Parcela je v katastru nemovitostí evidovaná jako zahrada. Šíře pozemku je 12,5 m, délka cca 33,5 m. V současné době probíhá schvalování nového územního plánu, ve kterém bude parcela označena jako stavební. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace, z druhé strany pozemku nezpevněná komunikace. Inženýrské sítě se nachází cca 10 m od hranice pozemku. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

70 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
 Nenkovice, stavební pozemek 483 m2, půda – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek, na kterém se nachází stavba k rekonstrukci či demolici v obci Nenkovice. Pozemek má přibližné rozměry 41 m do ulice na 12 m hloubky a přibližnou plochu 483 m2. Na pozemku se nacházejí dva klenuté sklepy zasazené do svahu. Na hranici pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Nenkovice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Nenkovice, okres Hodonín
Nenkovice, stavební pozemek, zahrada, vinice 691 m2 – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Nenkovice. Pozemek má přibližné rozměry 50 m do ulice na 12 m hloubky a přibližnou plochu 691 m2. Pozemek je na katastru vedený jako zahrada a vinice, avšak dle platného územního plánu je vedený jako pozemek k obytné zástavbě. Na hranici pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Nenkovice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

250 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Nenkovice, okres Hodonín
Věteřov, stavební pozemek 415 m2, sítě – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek, na kterém se nachází stavba k rekonstrukci či demolici v obci Věteřov. Pozemek má přibližné rozměry 22,5 m na 23 m a je ve tvaru L a má přibližnou plochu 415 m2. Na pozemku se nacházejí dva domy k rekonstrukci či demolici a jeden zbor. Na hranici pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Věteřov disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Věteřov, okres Hodonín
Věteřov, pole ID 1/2 z 1462 m2, orná půda, stavební z 1/3 – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ideální polovinu stavebního pozemku, na kterém se nachází stavba k rekonstrukci či demolici v obci Věteřov. Pozemek má přibližné rozměry 13,5 m na 123 m a má přibližnou plochu 1462 m2. Pozemek je na katastru vedený jako orná půda, avšak dle platného územního plánu je z jedné třetiny vedený jako pozemek k obytné zástavbě. Přibližně 40 m od hranice pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Věteřov disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

250 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Věteřov, okres Hodonín
Ždánice, stavební pozemek 629 m2, sítě, zbor na pozemku – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek, na kterém se nachází sbor k demolici v obci Ždánice. Pozemek má přibližné rozměry 17 m uliční šíře na 40 m a má přibližnou plochu 629 m2. Na pozemku se nachází zbor domu k demolici a dva zapuštěné klenuté sklepy, které jsou využitelné. Na hranici pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Ždánice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

370 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ždánice, okres Hodonín
Ždánice, stavební pozemek 330 m2, sítě – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek, na kterém se nachází zbor k demolici v obci Ždánice. Pozemek má přibližné rozměry 17 m uliční šíře na 20 m a má přibližnou plochu 330 m2. Na pozemku se nachází zbor domu k demolici a dva zapuštěné klenuté sklepy, které jsou využitelné. Na hranici pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Ždánice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ždánice, okres Hodonín
Ždánice, stavební pozemek 530 m2, sítě – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek, na kterém se nachází sbor k demolici v obci Ždánice. Pozemek má přibližné rozměry 26,5 m uliční šíře na 20 m a má přibližnou plochu 530 m2. Na pozemku se nachází zbor domu k demolici. Přibližně 20 m od hranice pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Ždánice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

310 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ždánice, okres Hodonín
Brno – Holásky, orná půda 2450 m2, sítě na hranici pozemku – pozemek  - Pozemky Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji lukrativní pozemek, v současné době vedený na katastru nemovitosti jako orná půda o celkové výměře 2450 m2 v Brné – Holáskách. Uliční šíře pozemku je 37 m. Pozemek je bez oplocení. K pozemku vede zpevněná obecní komunikace. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je možné využít pro výstavbu k bydlení s administrativními prostory se zachováním zeleně, kde může být vybudován např. park. Tuto stavební část je majitel ochoten prodat i samostatně. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Nabízí se zde možnost odkupu i sousedních pozemků. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 300 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Brno, okres Brno

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.