Pozemky Znojmo - k prodeji či pronájmu

 Přímětice, stavební parcela , 1.519,4 m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rovný slunný pozemek o celkové výměře 1.519,4 m2 v Příměticích u Znojma, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu.Uliční šíře parcely je 36 m, délka 43 m. Je vypracován projekt na veškeré inženýrské sítě a elektřina je již na pozemku vyvedená a je zde studna. Pozemek se nachází v klidné části Přímětic v blízkosti MHD, školy a obchodu. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Znojmo, okres Znojmo
Tasovice, zahrada  375m2, pergola, jezírko - pozemek	 - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme velmi pěknou udržovanou zahradu v klidné části obce Tasovice. Zahrada se nachází nedaleko splavu, který je zde slyšet. Zahrada má přibližnou šíři 12,5 m a délku 30m. Zahrada se nachází v zahrádkářské kolonii a k pozemku vede zpevněná cesta. Na zahradě jsou vybudované terasy, jezírko a pergola s posezením. Jsou zde vysázené okrasné dřeviny, ovocné stromy a keře. Majitelé mají vyřízené povolení na výstavbu chatky o velikosti 5x5 m a je zde připravené místo na domácí vodárnu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Tasovice, okres Znojmo
Hluboké Mašůvky, zahrada  541m2 - pozemek	 - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o celkové výměře 541 m2 v obci Hluboké Mašůvky. Zahrada obdélníkového tvaru má přibližnou šíři 7 m a délku 77,3 m. Pozemek je zatravněný a jsou zde vysázené ovocné stromy. Nachází se na klidném místě obce a přes pozemek protéká potůček. Je zde také možnost vystavění zahradní chatky a nabízí se zde pěkné místo k relaxaci a odpočinku. Zahrada je také vhodná pro zahrádkáře, nebo pro pěstitele drobného zvířectva. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

112 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Hluboké Mašůvky, okres Znojmo
Znojmo - Cínová hora, zahrada  924m2, možnost výstavby RD - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o celkové výměře 924 m2 ve Znojmě v zahrádkářské kolonii na Cínové hoře. Zahrada má přibližnou šíři 11 m a délku 84 m. Na zahradě se nachází chatka o velikosti 15 m2 a je zde přivedená elektřina a voda. Na zahradě je možnost výstavby rodinného domu a je zde vyřízené stavební povolení pro výstavbu přízemního domu o rozměru 11x7 m. V ceně je zahrnut i projekt na rodinný dům o dispozici 4+1. Na pozemku je již vybudovaná jímka. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Znojmo, okres Znojmo
Znojmo - pozemek, komerční výstavba 21.190m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pozemek vhodný ke komerční výstavbě o celkové výměře 21.190 m2 ve Znojmě. Pozemek se nachází na okraji Znojma u silnice na hlavním tahu do Rakouska. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru uliční šíře je 112.4 m a délka 190,7 m. Elektřina je ve ve vzdálenosti 200 m od pozemku. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Komerční / Znojmo, okres Znojmo
Hostěradice, stavební parcela, sítě 410 m² - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 410 m2, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. K hranici pozemku jsou IS -rozvody elektřiny, plynu, vody a kanalizace. Pozemek se nachází v klidné části obce s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní obslužností. Na obou stranách pozemku je zástavba. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

210 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Hostěradice, okres Znojmo
Znojmo - Sedlešovice, 2 stavební parcely, od 1.090 m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji dva pozemky o celkové výměře 1.090 a 1.156 m2 v obci Sedlešovice, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu do 80 m2. Uliční šíře parcel je průměrně 44 m, a délka 25 m. Pozemky se nacházejí v klidné lokalitě s pěkným výhledem na Znojmo. Na pozemku je přivedena elektřina a je zde vrtaná studna. Jedná se o velmi lukrativní pozemky pro klienty vyhledávající klidné bydlení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Nový Šaldorf-Sedlešovice, okres Znojmo
Kuchařovice, pozemek, 8.147 m2, komerční výstavba  - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám pozemek o celkové výměře 8.147 m2 v blízkosti obce Kuchařovice a který je dle platného územního plánu určen ke komerční výstavbě. Pozemek se nachází na okraji obce u hlavní silnice a je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Znojma. Pozemek má nepravidelný tvar a jeho šíře je 187 m a délka na jedné straně 31 m a delší straně je 155 m dlouhý. Pozemek navazuje na vystavěnou benzinu u které jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

520 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Kuchařovice, okres Znojmo
Dolní Dubňany, orná půda 7.853 m2,  - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji parcelu zjednodušené evidence o celkové výměře 7.853 m2 v Dolních Dubňanech. Pozemek se nachází v centru obce a je k němu dobrá dostupnost po polní cestě. Pozemek je vhodný k zemědělskému využití jako orná půda pro pěstitele. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

250 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Dolní Dubňany, okres Znojmo
Dobšice, stavební parcela, 4.140 m2, komerční výstavba  - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 4.140 m2 v Dobšicích u Znojma, který je dle platného územního plánu určen ke komerční výstavbě. Pozemek je obdélníkového tvaru, uliční šíře je přibližně 36 m a délka 115 m. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je vhodný na výstavbu maloobchodu, ubytovacího zařízení, služby nebo administrativní budovu. Pozemek se nachází u hlavní silnice na trase ze Znojma do Brna. Příjezd k pozemku je ze dvou stran. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 347 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Komerční / Dobšice, okres Znojmo
Havraníky, vinice, 2701 m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vinice ve vinařské obci Havraníky o celkové ploše 2701 m2. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako vinice. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

230 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Sady / Vinice / Havraníky, okres Znojmo
Šanov, stavební parcela, 804 m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 804 m2 v obci Šanov. Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu a nachází se v lukrativní lokalitě nedaleko rakouských hranic. V obci je částečná občanská vybavenost, velice dobrá dopravní dostupnost a pěkné prostředí. IS na okraji pozemku. Rozměry pozemku šíře 24 m délka 33 m. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 190 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Šanov, okres Znojmo
Šatov, stavební pozemek, 2672 m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji slunný, rovinatý pozemek o celkové výměře 2.672 m2 v obci Šatov. Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě jsou vyvedeny na hranici pozemku. Z celkové plochy lze na náklady majitele vyčlenit velikost pozemku dle vlastních představ. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

600 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Šatov, okres Znojmo
Kravsko, stavební parcela, 2.380 m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 2.380 m2 v obci Kravsko, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 28,9 m, délka přibližně 76,5 m. Pozemek je celý oplocený a je zde příjezdová cesta. Na pozemku je přivedená elektřina, voda a je zde vybudovaná jímka. Na parcele je umístěn mobilheim, který není součástí kupní ceny, ale v případě zájmu je možné jej dokoupit za 350.000,- Kč. Mobilheim je zateplený sádrokartonem, je zde koupelna, toaleta a je připojen na elektřinu, vodu a odpady jsou svedeny do jímky. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Kravsko, okres Znojmo
Znojmo – Nový Šaldorf - stavební parcela 1.127 m2  – pozemek  - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rekreačního domu o podlahové ploše 50m2+25m2 pro výstavbu garáže. V současné době je zažádáno o změnu územního plánu k výstavbě rodinných domů. Elektřina je na pozemku a majitel bude v současné době budovat vrtanou studnu. Na pozemku je vybudován rozvod místní závlahové vody z řeky, takže je možnost zalévání, Je možné zakoupit i další pozemky o stejné výměře. Pozemek se nachází v klidné části obce Nový Šaldorf s pěkným výhledem na Znojmo.S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

389 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Nový Šaldorf-Sedlešovice, okres Znojmo
Znojmo, stavební parcela, 2.571m2  - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme stavební parcelu o celkové výměře 2.571 m2 ve Znojmě. Pozemek se nachází na okraji Znojma u hlavní silnice v zástavbové zóně.Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu, ale i ke komerční výstavbě. Lze zde vystavět penzion, nebo motorest s restaurací a vzhledem k poloze pozemku u hlavní trasy na Vídeň je to velmi lukrativní místo. Veškeré inženýrské sítě jsou na okraji pozemku. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru uliční šíře 18 m a délka 142,8 m. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 250 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Znojmo, okres Znojmo

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.