Reality Znojmo

Znojmo - RD 5+1, 280 m2, zahrada, blízko centra  - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 280 m2 ve Znojmě. Dům se nachází v klidné části města v blízkosti centra. Dům je po rekonstrukci, je celý podsklepený a za domem je zahrada o přibližné ploše 100 m2. Vytápění domu je řešeno plynovým ústředním topením a krbovými kamny. V přízemí domu je umístěn obývací pokoj s krbem propojený s kuchyní a zimní zahradou z které je vstup na terasu a dále do zahrady. V obývacím pokoji je umístěné dřevěné schodiště do horních pater. V prvním poschodí jsou dva obytné pokoje, jeden pokoj je s balkónem a vstupem do koupelny a na toaletu. Ve třetím patře jsou další dva pokoje a vstup na půdu. V suterénu domu je umístěna prádelna a dvě další místnosti odkud je i další vstup na zahradu. V domě je na podlaze dřevěná masivní podlaha. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu k okamžitému nastěhování. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu v blízkosti MHD, školy, školky, parku a obchodu. Dle průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy D - méně úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Znojmo, okres Znojmo
Slup, RD 4+1, 1.306 m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 180 m2 v obci Slup. Do domu vstoupíme průjezdem kterým projdeme na uzavřený dvorek. Dům je ve tvaru L a je určený ke kompletní rekonstrukci. Nemovitost je napojená na plyn a vodu ze studny. Elektřina je v současné době odpojená a přípojky na obecní vodu a kanalizaci jsou u domu. Dům je suchý a staré omítky jsou otlučené, jsou vybourané staré podlahy a v domě jsou vyměněná nová plastová okna. Dům je připravený na rozvedení nové elektřiny a je zde možnost zbourání stávajících příček a vystavění nových, tím si může nový majitel určit dispozici domu dle svých představ. Za domem se nachází zahrada a je zde také ve dvoře vystavěná garáž a hospodářské budovy. Součástí prodeje je i vypracovaný projekt na rekonstrukci včetně stavebního povolení.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Slup, okres Znojmo
Miroslav - RD 5+2, 1.236 m2, zahrada, garáž  - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 2+1,s možností rozšíření na 3+kk a přibližné užitné ploše 300 m2 v Miroslavi. V současné době je v domě dokončená a obyvatelná bytová jednotka o dispozici 2+1, ale probíhá zde výstavba pěti bytových jednotek o dispozici 3+1, 3+ kk a 2+kk. Do domu vejdeme průjezdem kde na levé straně je kancelář o dispozici 1+1 a je zde napojen zabezpečovací systém a jsou zde připraveny podružné měřiče elektřiny a rozvody pro TV. Na pravé straně je vstup do bytu velikosti 2+1 s možností rozšíření o další dva pokoje. Vedle kanceláře se nachází schodiště do prvního patra a do podkroví, kde v současnosti probíhají stavební práce.U domu se nachází prostorný, vinný sklep s posezením, který má dvě chodby. Dům je vhodný k bydlení i podnikání. Je možnost před dokončením stavebních úprav změnu využití a provozovat zde penzion, bytový dům nebo i rodinné vinařství s ubytováním. Za domem se nachází zahrada na kterou je samostatný vjezd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Miroslav, okres Znojmo
Miroslav, sklep 60 m2 - vinný sklep - Ostatní Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji vinný sklep o přibližné užitné ploše 60 m2 v obci Miroslav. Sklep se nachází ve sklepní uličce a je dlouhý přibližně 18 m. Sklep má vyzděné stěny a klenutý strop ze starých cihel a je zde zavedená elektřina, přípojka kanalizace a vody je ve vzdálenosti 3 m. Sklep je ve velmi zachovalém a udržovaném stavu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Miroslav, okres Znojmo
Znojmo , pronájem komerčních prostor,  kancelář 132 m2 - komerce - Komerční Znojmo

Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruované kanceláře v blízkosti centra ve Znojmě. Jedná se o tři samostatně nabízené kanceláře z níž jedna je o přibližné užitné ploše 16 m2 a další dva prostory mají přibližnou užitnou plochu 58 m2. Menší kancelář o ploše 16 m2 je za cenu 3.000,- Kč za měsíc. Prostory se nacházejí na frekventovaném místě přímo u parkoviště téměř v centru města. Větší kanceláře mají k dispozici i vlastní kuchyňský kout s kuchyňskou linkou, sociální zařízení je na patře. Tyto prostory je možné využít na kancelář, obchod, dětský koutek nebo svatební salón. Vzhledem k umístění je možné okna využít na vylepení reklamy. Jedná se o velmi zajímavé atraktivní prostory v blízkosti autobusové zastávky, kousek do centra a s pohodlným parkováním přímo u objektu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Znojmo, okres Znojmo
Znojmo, OV 3+kk, 96 m2, zrekonstruovaný, terasa – byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 3+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 96 m2 ve Znojmě. Byt prošel celkovou rekonstrukcí a nachází se ve druhém patře cihlového, bytového domu. Po vstupu do bytu je prostorná chodba z které jsou vstupy do jednotlivých pokojů a koupelny. Vytápění je řešeno ústředním plynovým topením a je zde umístěn vlastní plynový kotel. Kuchyňská linka je vybavená spotřebiči, které jsou součástí prodeje, je zde vestavěná lednice, elektrická trouba, mikrovlná trouba a digestoř. V obývacím pokoji je umístěn krb. Z obývacího pokoje je vstup na terasu. V bytě jsou také vestavění skříně a součástí je i sklepní kóje. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+kk / Znojmo, okres Znojmo
Derflice, sklep 94 m2, lisovna, - vinný sklep - Ostatní Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji vinný sklep o přibližné užitné ploše 94 m2 v obci Derflice. Sklep se nachází ve sklepní uličce. Sklep má vyzděné stěny a klenutý strop ze starých cihel a je zde možnost napojení na elektřinu a vodu. U sklepa je postavená lisovna o přibližné užitné ploše 22 m2. Součástí prodeje je i lis a veškeré vinařské vybavení. Sklep je ve velmi zachovalém stavu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

130 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Znojmo, okres Znojmo
Hrabětice - RD 4+2, 689 m2, 2x garáž, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v osobním vlastnictví o dispozici 4+2 s komerčním prostorem a přibližné užitné ploše 180 m2 v obci Hrabětice. Dům proběhl kompletní rekonstrukcí a byla zde provedená kolaudace v roce 2014. V domě se nachází dvě bytové jednotky, jedna o velikosti 3+1 a menší byt 1+1 s vlastním vchodem. Je zde také vybudován komerční prostor o přibližné užitné ploše 50 m2 také se samostatným vchodem, vhodný na provozování kadeřnictví a kosmetiky. Nemovitost se dá rozšířit o půdní vestavbu. Vytápění domu je řešeno elektřinou a je zde možnost napojení na plyn a nebo i rozšíření o vytápění krbovými kamny, které se dají napojit na stávající komín. Za domem se nachází zahrada na které je studna a je zde vystavěná garáž pro dvě auta. Obec Hrabětice je vzdálená 25 km od Mikulova, 6 km od termálních lázní Laa an der Thaya v Rakousku a 20 km od Novomlýnských nádrží. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hrabětice, okres Znojmo
Štítary, komerční prostory, 250 m2, restaurace s pizzerií, ubytování - komerce - Komerční Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji restauraci s pizzerií o přibližné užitné ploše 250 m2 na lukrativním místě na Vranovské přehradě nedaleko hlavní pláže. Kapacita restaurace je přibližně 60 míst, z toho 30 míst je na venkovní terase před restaurací. Součástí prodeje jsou dva apartmány se čtyřmi lůžky a dvěma přistýlkami. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení. V restauraci je umístěna kamenná pec na italskou pizzu, která byla vystavěna italským specialistou na výstavbu těchto pecí. Restaurace je zavedená a v současné době je obrat kolem 1.000.000,- Kč za sezónu. Objekt je napojen na veřejný vodovod a elektřinu. Součástí prodeje je veškeré vybavení pro podnikání v pohostinství. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Restaurace / Štítary, okres Znojmo
Plaveč - chalupa 2x3+1, 7.175 m2, sad, studna, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu o dispozici 2x3+1 o přibližné užitné ploše 218 m2 nedaleko obce Plaveč. Dům sloužil v minulosti jako hájenka a budova byla postavena jako panský pivovar po roce 1568. Od roku 1775 zde byla hájenka až do konce II. Světové války. V 60 -tých letech byl původní byt hajného přebudován na dvě bytové jednotky. Součástí pozemků je rozsáhlá, oplocená zahrada se 130-ti ovocnými stromy. Hospodářská část je patrně dochována v původní podobě přibližně z druhé poloviny 18. Století. V domě se nacházejí dvě velké místnosti s křížovými klenbami, z niž jedna je rozdělená na tři části. V oknech jsou zasazené původní kované mříže. Dále se zde nachází stodola s vysokým dřevěným stropem, krovy jsou původní ve velmi dobrém stavu. Na objektu je střecha po rekonstrukci, která proběhla zhruba před deseti lety. Vedle hlavní budovy je novodobá přístavba, kde se nachází garáž s dílnou. Na dvoře se nachází studna a u hranice pozemku je přípojka na městský vodovod. Vytápění domu je tuhými palivy a ohřev vody elektrickým bojlerem. Dům netrpí vlhkostí, není památkově chráněn a je ihned obyvatelný. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení, ale také jako rekreační obydlí. Budova vyžaduje rekonstrukci a modernizaci. Dům se nachází na idylickém, klidném místě v blízkosti Přírodního parku Jevišovka u cesty vedoucí k Výrovické přehradě. Dle průkazu energetické náročnosti je bytový dům zařazen do třídy B - velmi úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Plaveč, okres Znojmo
Jaroslavice, RD 3+kk, 1.209 m2, zahrada, dvůr  - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk a přibližné užitné ploše 130 m2 v obci Jaroslavice. Dům je po částečné rekonstrukci, je zde rozvedená nová elektřina v mědi. Dům je kompletně podřezána a odizolován. Vytápění domu je řešeno ústředním plynovým topením. Nemovitost je napojená na kanalizaci, voda je z veřejného vodovodu a ze studny. Po vstupu do domu je předsíň z které je na pravé straně vstup do pokoje s kuchyňským koutem, dále je zde obývací pokoj a ložnice. V domě je prostorná koupelna s toaletou. Za domem se nachází zahrada a u domu je vybudovaná dřevěná garáž. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Jaroslavice, okres Znojmo
Moravský Krumlov, stavební parcela, 2.716 m2 – pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 2.716 m2 v Moravském Krumlově, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, přibližné uliční šíře 24 m a délky 113 m. Parcela se nachází na klidném místě a okolí je zástavba rodinných domů. Pozemek je koncový a je z něj krásný výhled do okolní přírody. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Moravský Krumlov, okres Znojmo
Hrabětice, restaurace se zahrádkou, pozemek 1700 m2, krb, parkovací místa, možnost stavby penzionu - komerce - Komerční Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji restauraci s barem a zahrádkou, s celkovým pozemkem 1700 m2, s možností stavby penzionu v obci Hrabětice. Přibližná užitná plocha restaurace samotné je 200 m2, k tomu kuchyně 50 m2 a další provozní a skladové plochy 450 m2. Objekt má tedy celkem 700 m2 provozních ploch, je přízemní, cihlový, částečně podsklepený, sklep má výměru 70 m2. Budova restaurace je připojena na všechny inženýrské sítě, vytápění je zajištěno plynovým kotlem. V restaurační místnosti je klasický krb na dřevo. Je zaveden internet. K dispozici je sociální zařízení pro hosty i zázemí pro personál. Dle dohody zůstává vybavení restaurace nábytkem a spotřebiči. Prostory vzhledem k dispozicím a poloze na okraji Hrabětic, u sportovního hřiště, jsou vhodné k pořádání akcí, k dispozici je také cca 50 parkovacích míst. Objekt leží u hlavního tahu na Vídeň. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Restaurace / Hrabětice, okres Znojmo
Strachotice  - RD 3+1, 962 m2, zahrada, dvůr - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 160 m2 v obci Strachotice. Za dome se nachází rozlehlá zahrada, která se dá využít jako stavební parcela. Na domě probíhá rekonstrukce, jsou zde nové elektrické rozvody, vody plynu, jsou zde nové plastové okna a na části domu z ulice je nová střecha. V domě je také nové podlahové topení s plynovým kotlem. Nemovitost je napojená na kanalizaci. Nemovitost je částečně podsklepená a dá se bydlení rozšířit o podkroví. Za domem je dvůr na kterém je postavená letní kuchyně a dílna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Strachotice, okres Znojmo
Jamolice, RD 2+1, 240 m2, dvůr, - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 70 m2 v obci Jamolice. Dům je vyklizený a nachystaný na kompletní rekonstrukci dle vlastních představ. Po vstupu do domu je předsíň z které je vstup na pravé straně do jednoho pokoje a na levé straně je místnost kde bývala kuchaně, která je průchozí do dalšího pokoje. Z kuchyně je vstup na verandu, kde je komora a další místnost kde bývala koupelna. Z verandy je také vstup na půdu kde je možnost vybudovat podkroví s dalšími dvěma pokoji. Veranda je zděná a vyjdeme z ní i na uzavřený dvorek, který je přístupný i vraty z ulice. Na dvorku je menší hospodářská budova vhodná na uložení dřeva, zahradního nábytku, kol apod. Dům je po rekonstrukci vhodný k trvalému bydlení, ale také k rekreaci na chalupu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

699 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Jamolice, okres Znojmo
Nový Šaldorf - Sedlešovice, garáž, 28 m2, zděná, vlastní pozemek - garáž - Ostatní Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zděnou garáž o přibližné užitné ploše 28 m2 v obci Nový Šaldorf - Sedlešovice. Garáž je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci na vlastním pozemku a je umístěna v řadové zástavbě garáží. Garáž je hlídaná kamerovým systémem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Garáže / Nový Šaldorf-Sedlešovice, okres Znojmo

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.