Reality Žďár nad Sázavou

Malé Tresné, RD 5+1, 1 110 m² - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 ležící v obci Rovečné - Malé Tresné. Prvorepubliková vila leží na klidném místě na okraji obce a je ve velmi dobrém technickém stavu. V prvním podlaží domu je předsíň,kuchyně, obývací pokoj a stylový lovecký salonek, ve druhém podlaží jsou k dispozici další tři ložnice. Dům je z větší části podsklepen, vytápění je řešeno plynem, ohřev vody kombinovaným bojlerem. Nabízený rodinný dům je vhodný pro celoroční bydlení v malebném prostředí v přírodě uprostřed lesů a zároveň s velmi dobrou dostupností do industrializovaných center regionu. Parkovat je možno v samostatné garáži, pro kutily je k dispozici dílna a součástí prodeje je také dvorek za domem s chovatelským zázemím a dřevník. Mírně svažitá zahrada kolem domu zajišťuje soukromí a je vhodná i pro zahradničení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Malé Tresné je místní částí obce Rovečné, která leží v přírodním parku Svratecká hornatina. Obec leží nedaleko Olešnice na Moravě, Poličky a Bystřice nad Pernštejnem a nabízí základní občanskou vybavenost. Milovníkům sportu je k dispozici tenisové a fotbalové hřiště a v zimě lyžařský vlek. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rovečné, okres Žďár nad Sázavou
Vír, stavební parcela, 2 419 m², sítě - pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 2 419 m2 v obci Vír, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je cca 36 m, délka 75 m. Elektrika přivedena na pozemek, ostatní Inženýrské sítě se nacházejí v těsné blízkosti pozemku. Vede k němu místní asfaltová cesta. Pozemek lze koupit jako celek nebo rozdělit na dvě menší parcely. Parcela leží na klidném místě nedaleko centra obce. Obec Vír leží v údolí řeky Svratky u přehradní nádrže obklopena lesy. Svým občanům nabízí mateřskou, základní školu, sportovní vyžití a bohatý kulturní život. Dobrá dopravní dostupnost do Brna i Žďáru nad Sázavou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

599 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Vír, okres Žďár nad Sázavou
Býšovec, RD 8+1, terasa, bazén, garáž - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 8+1 a přibližné užitné ploše 230 m2 s možností využívat jako rekreační chatu s celoročním provozem, případně penzion v obci Býšovec u Žďáru nad Sázavou. Objekt je v dobrém technickém stavu, ale revitalizace by prospěla zvýšení komfortu bydlení. V suterénu je umístěná kotelna (10 m2), kuchyň (13,68 m2), společenská místnost (38,07 m2), dvě koupelny (4,30 m2 a 5,75 m2) a chodba (8,6 m2). V prvním nadzemním podlaží je zádveří (23,2 m2), čtyři pokoje (14 m2, 14 m2, 15,2 m2 a 19,2 m2) a koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC (8,75 m2). Ve druhém podlaží je kromě tří pokojů (9,9 m2, 17,64 m2 a 23,04 m2), chodba (11,89 m2), WC a terasa. Z terasy je uklidňující výhled do panenské přírody. Dům je zásobován vodou z vlastní studny a vytápěn ústředním topením napojeným na kotel na tuhá paliva. K objektu patří i bazén, garáž a chatka (16 m2). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Kraj Vysočina je turisticky velmi vyhledávanou oblastí pro čistotu a krásu okolní přírody. Do Brna je to přitom pouhých 45 min. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Býšovec, okres Žďár nad Sázavou
Rousměrov, stavební parcela, 531 m2, sítě - pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 531 m2 v obci Rousměrov, který je dle katastru nemovitostí určen k výstavbě rodinného domu. Na pozemku se nachází dům určený k demolici, je zde zavedena elektrická energie, voda a septik u domu. Obec Rousměrov je vzdálena od Žďáru nad Sázavou necelých 14 km, první písemná zmínka o obci je z roku 1407. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je jeho poloha vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

124 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Rousměrov, okres Žďár nad Sázavou
Rousměrov, RD 2+1, zahrada - rodinný dům  - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 83 m2 v obci Rousměrov. Samostatně stojící dům je určen ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici, v nemovitosti je zavedena elektřina a voda. Rovinatá zahrada o výměře 448 m2 navazuje přímo na budovu. Obec Rousměrov je vzdálena od Žďáru nad Sázavou a Velkého Meziříčí necelých 14 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme třídu G. Zda je tento dům stojící v čisté přírodě vhodný pro Vaši rodinu, nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

124 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rousměrov, okres Žďár nad Sázavou
Nové Město na Moravě, parcela, 1 031 m², sítě - pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1 031 m2 v Novém Městě na Moravě, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře pozemku je 21 m, délka činí 48 m. Veškeré inženýrské sítě jsou přivedeny na pozemek, k němuž vede příjezdová cesta. Nové Město na Moravě je město ležící nedaleko Žďáru nad Sázavou na Vysočině. Kompletní občanská vybavenost zajišťuje obyvatelům příjemné bydlení a i díky bohaté tradici konání mezinárodních sportovních soutěží je Nové Město vyhledávanou a dobrou adresou pro život. Okolí města je vhodné nejen pro příznivce zimních sportů, v letním období pak nabízí nespočet možností pro pěší turisty i cyklisty. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 270 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Nové Město na Moravě, okres Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou, RD 4+1, sklep, garáž, pozemek 779 m2 - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům s velkou zahradou blízko centra Žďáru. Podsklepený cihlový dům o zastavěné ploše 277 m2 a přibližné užitné ploše 90 m2, obdélníkového půdorysu a se sedlovou střechou, prošel rekonstrukcí střechy, obnovou fasády a výměnou oken. Je vytápěn kotlem na plyn a tuhá paliva, voda se ohřívá elektrickým bojlerem. Na dvůr je možno vjet autem, oplocená zahrada je v rovném terénu a nachází se na ní zahradní domek. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Žďár nad Sázavou je městem s veškerou občanskou vybaveností a turisticky atraktivním okolím. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Žďár nad Sázavou, okres Žďár nad Sázavou
Tasov, stavební pozemek, 33.341m2  - pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek o celkové výměře 23.341 m2 v obci Tasov, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinných domů, bytového komplexu a pro komerční výstavbu. Pozemek se nachází na okraji obce a je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Třebíče vzdálené 22 km a do Brna vzdáleného 47 km. Obec Tasov se nachází 2,5 km od nájezdu na dálnici. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

420 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Tasov, okres Žďár nad Sázavou
Křižánky, RD 6+1, 1 913 m², zahrada - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 180 m2 v obci Křižánky. Samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou leží na klidném místě s malebným výhledem do přírody s dominantou Devíti skal. Podsklepený dům je v dobrém technickém stavu připraven k nastěhování. Přízemí nabízí vybavenou kuchyni, obývací pokoj a další dvě místnosti, v patře jsou k dispozici tři pokoje. Interiér nemovitosti je vkusně řešen dřevěnými doplňky. K parkování auta poslouží garáž, jenž je součástí domu, pro kutily je připravena dílna a pro relaxaci a zahrádkaření poslouží udržovaná oplocená zahrada. V případě zájmu je možné pronajmout i přilehlé pozemky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Křižánky jsou malou obcí ležících v srdci Žďárských vrchů na hranici mezi Čechami a Moravou. V současné době jsou typicky chalupářskou obcí. Okolí je rájem pro houbaře, cyklisty, turisty a běžkaře. Pro občany k dispozici mateřská i základní škola, veškerá infrastruktura v blízké Svratce. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Křižánky, okres Žďár nad Sázavou
Bystřice nad Pernštejnem, chata 1+1, 336 m², zahrada - chata - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu v Bystřici nad Pernštejnem. Cihlová chata se nachází na velmi klidném místě obklopena udržovanou zahradou. Nemovitost o dispozici 1+1 je čerstvě zkolaudovaná a připravena pro nového majitele. Je do ní přivedena elektrika i voda. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. V 1.NP je zabudovaná nová kuchyňská linka a je dále určeno jako společenská místnost, 2.NP se využívá k spánku. Chata leží v turisticky vyhledávané lokalitě se spoustou historických památek (Pernštejn, Zubštejn ..), ale i možností si zasportovat - koupaliště, sportovní hala či lyžařské areály na zimu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

580 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou
Prosetín, OV 3+1, 85 m², garáž, balkony, sklep - byt - Byty Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 85 m2 nacházející se v obci Prosetín u Bystřice nad Pernštejnem. Byt se nachází ve druhém podlaží cihlového bytového domu. Byt je po částečné rekonstrukci s novými plastovými okny, vytápění je plynové centrální, ohřev vody je řešen bojlerem. Bytová jednotka sloužila dříve jako kancelář, ale budoucí majitel si může finální vzhled vytvořit sám dle své fantazie. Bytové jádro je zděné, socíální zařízení je samostatné. Součástí prodeje nemovitosti je garáž nacházející se v přízemí domu a prostorný sklep. Byt má dva prostorné balkony. Dále je možné využívat společné prostory - prádelna a kočárkárna a po domluvě i okolní zahrada. Bytová jednotka se nachází v klidné části obce a skýtá malebný výhled na okolní přírodu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Prosetín se nachází v malebném koutu Českomoravské vrchoviny, ve východním cípu okresu Žďár nad Sázavou - v oblasti, kde se Vysočina svažuje do Jihomoravského kraje. V obci k dispozici škola, zdravotnické zařízení, ostatní služby a infrastruktura v nedaleké Olešnici, Kunšátu či Bystřici. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

780 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Prosetín, okres Žďár nad Sázavou
Bobrová, RD 4+1, eurookna, všechny sítě, sklep, klidné prostředí - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji patrový rodinný dům se sedlovou střechou, částečně podsklepený, dobře udržovaný, v klidné obci Bobrová mezi Bystřicí a Žďárem. Samostatný dům ze smíšeného zdiva (cihla a kámen), o přibližné užitné ploše 150 m2 a obdélníkovém půdorysu, má v přízemí halu, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, toaletu a technické místnosti, na patře halu nad schodištěm a tři ložnice. V domě je rozvedena elektřina, zaveden veřejný vodovod, plyn vede 5 m od domu. Odpady jsou svedeny do kanalizace. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, celý dům je vytápěn centrálně kotlem na tuhá paliva. Za domem se nachází oplocená zahrada se stodolou a udírnou, na pozemek je možnost vjezdu. V obci Bobrová žije 1100 obyvatel, je zde veškerá občanská vybavenost, ale také kousek do přírody. Do Nového města je dobré spojení autobusem (15 minut jízdy) i autem (10 minut). Nedaleko se nachází turisticky atraktivní Šiklův mlýn. Dům lze doporučit k trvalému bydlení i jako chalupu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bobrová, okres Žďár nad Sázavou
Dobrá Voda, chata 1+1, rekonstrukce, zahrada, rekreace - chata - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji chatu uprostřed čisté přírody v katastru obce Dobrá Voda (okr. Žďár nad Sázavou). Chata leží v naprosto klidné oblasti, v centru turisticky atraktivního území pro pěší, cyklistickou, či lyžařskou turistiku, v blízkosti jsou lesy a rybníky. Jedná se o patrový částečně zděný objekt s dispozicí 1+1. V přízemí se nachází kuchyň s jídelním koutem a krbem. V patře je pak ložnice. Přibližná užitná plocha je 32 m2. Dostatek úložných prostor je zajištěn díky sklepu přímo pod chatou. V chatě je k dispozici elektřina, vytápění je řešeno pomocí elektrických přímotopů a krbových kamen. Chata je kompletně zateplená. Na zahradě je nově vyvrtána studna, na níž lze objekt připojit. Je zde i prostor připravený na vybudování WC a koupelny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K chatě přináleží mírně svažitá, oplocená zahrada, která je kompletně zatravněná a osázená plodícími ovocnými stromy (jabloň, třešeň, meruňka). V případě zájmu, lze za velmi příznivou cenu dokoupit další sousedící pozemek (cca 275 m2) a zahradu tak zvětšit, případně lze dokoupit i větší plochu. V bezprostřední blízkosti se nachází les a dva rybníky, v dostupném okolí je koupaliště, sjezdovka a další možnosti sportovního i společenského vyžití. Rekreační objekt se nachází v krásném, klidném prostředí poskytujícím svým uživatelům dostatek soukromí přibližně 50 minut od Brna. Osobní prohlídka napoví, zda je právě tato chata vhodná právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

599 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Dobrá Voda, okres Žďár nad Sázavou
Dalečín, RD 3+1, garáž - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 117 m2 v obci Dalečín v okrese Žďár nad Sázavou. Dům je zděný se sedlovou střechou postavený ve venkovském stylu, díky čemuž optimálně zapadá do okolní krajiny i zástavby. V přízemí domu na chodbu (8,5 m2) navazuje na jedné straně ložnice (20 m2), na druhé straně pokoj (10 m2) a kuchyň (9 m2), dále koupelna (5 m2), za kterou je umístěna praktická komora. V podkroví se nachází další místnost o velikosti 19 m2. Součástí domu je i sklep a půda s možností půdní vestavby. Garáží, jenž má vjezd z ulice, je možné projet až na dvůr, který lze upravit k příjemnému venkovnímu posezení. Dům je vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci jako stylová chalupa. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu, nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžęme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

480 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dalečín, okres Žďár nad Sázavou
Sněžné, penzion 2 apartmány, 7 pokojů, restaurace, vnitřní bazén, pozemek 11 833 m2 - komerce - Komerční Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji památkově chráněný objekt, provozovaný donedávna jako penzion, v turisticky atraktivní lokalitě Žďárských vrchů. Historická budova s klenbami v místnostech, prostornými sklepy a uzavřeným dvorem pochází ze 16. století. V roce 2011 proběhla rekonstrukce celého objektu včetně elektřiny, rozvodů vody, fasád. K vytápění slouží ústřední elektrokotel a kotel na tuhá paliva, dále krb s výměníkem. Celková možná ubytovací kapacita je 30 lůžek včetně přistýlek, velkou půdu lze využít pro vestavbu dalších místností. Součástí objektu je bazén, školící místnost, restaurace se zahrádkou, dětské hřiště, ohniště s posezením, volejbalové hřiště, kaplička. Nemovitost se prodává s veškerým zařízením. Zastavěná plocha a nádvoří hlavní budovy má výměru 680 m2, celková plocha pozemků náležejících k objektu je 11 833 m2. Okolí je celoročně navštěvované turisty, přes obec vedou cyklostezky, blízko jsou běžecké trasy a ski areály. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Sněžné, okres Žďár nad Sázavou
Hamry nad Sázavou, RD 2 x 2+1, pozemek 2 818 m2, trámové stropy - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící dvougenerační dům nedaleko Žďáru nad Sázavou, v obci Hamry. Přízemní dům s celkovou zastavěnou plochou 243 m2 o půdorysu "L" má dvě oddělené bytové jednotky, každá z nich má vlastní vchod, kotel k ústřednímu vytápění, bojler na ohřev vody a měřiče energií. Na podlahách je položena dlažba, pod sedlovou střechou je dostatečný prostor pro půdní vestavbu. Střecha i krovy jsou v dobrém stavu. Dům je napojen plyn, elektřinu i veřejný vodovod, na pozemku je rovněž vlastní studna, odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. Z ulice je možnost vjezdu na dvůr, zahrada je rovinatá a oplocená smrkovým porostem. Lze přikoupit ještě další pozemek. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. V okolí obce Hamry nad Sázavou jsou lesy pro houbaře a turisty, obec samotná je prakticky součástí Žďáru. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hamry nad Sázavou, okres Žďár nad Sázavou

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.