Reality Žďár nad Sázavou

Osová Bítyška, RD 3+kk, předzahrádka, po rekonstrukci – rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji menší rodinný dům před dokončením kompletní rekonstrukce o přibližné užitné ploše 67 m2, v obci Osová Bítýška o dispozici 3+kk. Osová Bítýška je obec v čistém prostredí Křižanovské vrchoviny pouhých 25 minut autem od Brna. Vesnice je dobře vybavená a je dostupná i vlakem. Vlastní rekonstrukce byla prováděná pro potřeby majitele, které se bohužel v průběhu času změnily. Dispozice domu je následující. Do domu se vstupuje přes menší předzahrádku do prostorné předsíně (8.2 m2), ze které je přístup do koupelny s WC (4.2 m2) a pak do hlavní obytné místnosti. Zde je prostorově oddělená velmi prostorná kuchyňská část (16,3 + 11,0 KK = 27,3 m2). Do prostoru obytného podkroví bylo plánováno točité schodiště z hlavní místnosti, které však nebylo nainstalováno. V obytné části jsou plovoucí podlahy v předsíni, koupelně a kuchyňském koutě je položená dlažba. Ve druhém podlaží byly umístěné dva pokoje (16,8 m2 a 10,5 m2). Vytápění nemovitosti bylo předpokládáno krbovými kamny či krbovou obezděnou vložkou s rozvodem teplého vzduchu do koupelny. Domek je to milý, malý a za cenu menšího bytu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Osová Bítýška, okres Žďár nad Sázavou
Jemnice u Strážku, RD 3+1, cihlový, samostatně stojící – rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme na prodej slunný rodinný dům 3+1 vč. výměnku (tedy s místností s vlastním vstupem pro dožívajícího původního majitele) a s hospodářskou částí o celkové ploše pozemku 566 m2, v obci Jemnice u Strážku. Přibližná užitná plocha nemovitosti je 131 m2. Nemovitost je ve svahu s výhledem k jihu a její stav vyžaduje rozsáhlejší údržbu či přestavbu. Výhodou nemovitosti je velmi klidná poloha a snadná dostupnost do Křižanova (10 km a 10 minut autem), do Bystřice nad Pernštejnem (15 km - 20 minut autem) či do Brna (45 km a 45 minut autem). Dispoziční řešení vlastního domu je následující- v suterénu je původní chlév (dnes skladovací prostor sklepního charakteru 18 m2), přes který se vstupuje do prostoru kotelny s kotlem ústředního topení na tuhá paliva a dále do předprostoru sklepa odkud vede schodiště na půdu a vstupuje se do kamenem klenutého sklípku (cca 13 m2). Z jižní strany je pak hlavní vstup do obytné části. Jedná se o zvýšené přízemí, zde se vstupuje do prosklené verandy (5,2 m2) a z ní do předsíně (4,4 m2). Z předsíně je vpravo vstup do pokojů (16,7 a 19 m2), nalevo do světlé velké kuchyně (14,4 m2) a dále do prostorné koupelny s WC (8,1 m2). Na předsíň navazuje ještě komora (3,3 m2). Tato obytná část je vytápěna ústředním topením napojeným na kotel na tuhá paliva. Na pozemek je vyvedena přípojka plynu ale ta není zprovozněná, chybí plynoměr, ale je možné doprojektovat rozvod plynu, nechat osadit plynoměr a plynový kotel a dům je pak možné vytápět pohodlně plynem. Pokud bude zachován kotel na tuhá paliva, je možné v době největších mrazů topit pomocí původního kotle a tak dosáhnout zajímavých finančních úspor. Do dalších částí domu se vstupuje ze severní, výše položené strany pozemku. Je zde vstup do prostor výměnku skládajících se z prostorné chodby, kterou je možné z části přeměnit třeba na koupelnu s WC (8 m2) a světnice výměnku (14,6 m2). Z chodby je žebříkové schodiště do prostoru půdy nad výměnkem. Na druhé straně domu se nachází ještě stodola (40 m2) opět přístupná z výše položené severní části pozemku. Na pozemku jsou dále ještě 2 kůlny z nichž jedna je samostatně stojící a druhá navazuje na dům. Vodovod je napojený na obecní studnu a původní majitelé navíc položili, ale do domu nezavedli, nový přívod (PE trubka). Odpady jsou do septiku s přepadem. Pozemky kolem domu navazují z větší části na pozemky obce Strážek, proto je předpoklad, že by tyto pozemky bylo možné odkoupit a zvětšit si tak stávající pozemky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Strážek, okres Žďár nad Sázavou
Radkov, RD 2+1 a 1+1, pozemek 3783 m2, rekonstrukce v roce 2006 - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s velkým dvorem, zahradou, stodolou a dvěma samostatnými bytovými jednotkami v příjemné klidné obci Radkov v okrese Žďár nad Sázavou. Cihlový přízemní podsklepený dům o zastavěné ploše 267 m2 má obdélníkový tvar. Na podlahách místností je dlažba nebo PVC, v pokojích jsou klenuté stropy. Pod sedlovou střechou ve velmi dobrém stavu je velký půdní prostor připravený k vestavbě. Dům je napojen na elektřinu, plyn, veřejný vodovod, k dispozici je také vlastní studna. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Na pozemku se nachází stodola o ploše 275 m2, garáž pro tři osobní auta, kůlna. Na prostorný dvůr je možnost vjezdu, zahrada leží ve svažitém terénu. Dům poskytuje dostatek prostoru k bydlení i podnikání - je ideální pro chovatele zvířat, ekofarmáře nebo provozovatele agroturistiky. Obec Radkov má 180 obyvatel, najdete zde klid a soukromí, v místě jsou dva rybníky, 300 m od domu je les. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Radkov, okres Žďár nad Sázavou
Bystřice nad Pernštejnem, RD 2+kk, historický, zahrada - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v samém centru města Bystřice nad Pernštejnem – jedná se o historický dům v klidné a malebné části města. Vlastní dům je přízemní, masivní, rozlehlý s kamenným klenutým sklepem, chodbou a pěti hlavními místnostmi v přízemí. Má sedlovou střechu a díky velké zastavěné ploše(153 m2) má i rozsáhlé podkrovní prostory, které dávají novému majiteli možnost pro půdní vestavbu. Dispozice je 2+kk, vstupuje se z ulice hlavní chodbou(17 m2), která vede přes celý dům až na krásný malebný dvorek, a zde je útulná, zrakům okolí zcela skrytá, zahrádka o výměře 120 m2. Z chodby je vstup do místnosti, která sloužila jako uhelna(12,5 m2), pak na půdu a poslední místnost je patrně původní chlév(15,5 m2), dnes skladiště a jinak je jistě možné upravit i na další obytnou prostoru, pracovnu či dílnu, popřípadě z části udělat dnes chybějící koupelnu. Na pravé straně chodby je pak přístavek se vstupem do sklepa a WC. Vedle východu na zahradu se vchází do prostoru historické černé kuchyně(6,6 m2) dnes sloužící jako hala z které je přístup do obou obytných místností. Hlavní pokoj s trámovým stropem a kuchyňským koutem(33 m2) a druhý pokoj(8,6 m2). Vzhledem k rozlehlosti domu je možné další obytné místnosti zřídit buď v uhelně a chlévu v přízemí popřípadě v podkroví. Obytné místnosti jsou dnes vytápěny lokálně kamny na tuhá paliva, vaření je možno na plynu (PB lahve). Jsou zde veškeré sítě, ale je v současnosti odpojeny. Je možno zřízení parkovacího místa na dvorku(38 m2). Bydlení je vhodné pro lidi hledající atypické bydlení v klidné části historického města v osobité nemovitosti s historií a duší. Velkou předností je krásná, skrytá vnitrobloková zahrádka poskytující naprosté soukromí, pohodu a klid. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžęme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

580 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou
 Křižanov, pozemky ( louka, trvalý travní porost - nyní) 1664m², sitě dostupné - Pozemky Žďár nad Sázavou

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme na prodej soubor 3 navazujících pozemků v intravilánu obce Kžižanov. Přes pozemky protéká potok a jsou na mírném svahu orientovaném k jihu, kde navazují na asfaltovou obecní komunikaci. Zde by měly být dostupné veškeré inženýrské sítě - tedy elktřina, plyn, voda a kanalizace. Pozemky mají celkovou výměru 1664m². Pozemky (od komunikace) jsou: 135m² (trvalý travní porost-louka nyní), potok, 475m² (trvalý travní porost-louka nyní), 1054m² (zahrada-louka nyní). V případě zájmu je možné odkoupit i jen část největšího pozemku + oba menší - majitel je přístupný dohodě. Celková délka pozemků včetně potoka je cca 150m a šíře cca 11,5 až 12,5m. V případě zájmu je možné i odkoupit celou nemovitost, tedy navazující rodinný dům - přestavěbou zemědělskou usedlost se stodolou a dvorem včetně zde inzerovaných pozemků. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Louka / Křižanov, okres Žďár nad Sázavou
Křižanov, RD 3+1, garáž, zahrada, veranda, stodola – rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný a světlý rodinný dům 3+1 s přibližnou užitnou plochou 100 m2, jedná se o bývalou zemědělskou usedlost v obci Křižanov v malebném a čistém prostředí Křižanovské vrchoviny. Nemovitost se skládá z obytné části,do které se vstupuje ze dvora s přistavěnou malou garáží či dílnou a dvorem uzavřeným stodolou, za kterou navazují další pozemky. Dvůr skýtá klid a soukromí, navazující pozemky je možné využít k pěstování, popřípadě jejich část následně odprodat - je zde předpoklad budoucího zájmu o výstavbu dalších rodinných domů. Na pozemku u domu se taky nachází studna, kterou lze využívat. Co se týče dispozice stávající obytné části prodávané nemovitosti je následující - vstupuje se do velmi prostorné prosklené verandy a z ní do chodby, na kterou z jedné strany navazuje velký pokoj (cca 20,5m²) původně zamýšlený jako výměnek s vlastním kuchyňským koutem (byly vyvedeny rozvody vody a odpad) a na druhou stranu je vstup do sklepa (3 místnosti pod obytnou částí - v tom kotelna), vstup na schodiště na půdu a do kuchyně (cca 15,5m²). Ta je průchozí do obývacího pokoje (cca 14,85m²) a ložnice (cca 14,8m²). U kuchyně je i samostatná spižírna (cca 3m²). Dům má provedené rozvody ústředního topení, ale je možné i lokální vytápění tuhými palivy, v kuchyni je jak plynový sporák, tak klasická kuchyňská kamna na dřevo, o nichž se pan majitel vyjádřil, že jsou k nezaplacení, když je na Vysočině kalamita a vypadne elektrický proud a jídlo na nich uvařené chutná úplně jinak (samozřejmě lépe :-) než na plynu či elektrice. Tato nemovitost je ve stavu nedokončené rekonstrukce. Zdivo, krov a střešní krytina nevykazují žádné zjevné vady, zdivo je suché. Co bylo při započaté rekonstrukci provedeno? Byly provedeny izolace, kompletně byl dům přezděn do cihly, byly provedeny nové rozvody elektřiny v mědi a dům je stále připojen k el. sítí. Původní vytápění na tuhá paliva bylo připraveno na přechod na vytápění plynem, přípojka je v domě a chybí jen namontovat radiátory a osadit vlastní kotel. V rámci této započaté rekonstrukce byla nově zřízena koupelna a samostatné WC (v domě je el. bojler nachystaný na osazení). Rozsah nutných dokončovacích prací nejlépe posoudíte při osobní prohlídce této nemovitosti, kterou pro Vás zajistí náš realitní makléř. Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost zařazená do třídy G - mimořádně nehospodárná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Křižanov, okres Žďár nad Sázavou
Hamry nad Sázavou, RD 2 x 2+1, pozemek 2 818 m2, trámové stropy - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící dvougenerační dům nedaleko Žďáru nad Sázavou, v obci Hamry. Přízemní dům s celkovou zastavěnou plochou 243 m2 o půdorysu "L" má dvě oddělené bytové jednotky, každá z nich má vlastní vchod, kotel k ústřednímu vytápění, bojler na ohřev vody a měřiče energií. Na podlahách je položena dlažba, pod sedlovou střechou je dostatečný prostor pro půdní vestavbu. Střecha i krovy jsou v dobrém stavu. Dům je napojen plyn, elektřinu i veřejný vodovod, na pozemku je rovněž vlastní studna, odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. Z ulice je možnost vjezdu na dvůr, zahrada je rovinatá a oplocená smrkovým porostem. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. V okolí obce Hamry nad Sázavou jsou lesy pro houbaře a turisty, obec samotná je prakticky součástí Žďáru. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hamry nad Sázavou, okres Žďár nad Sázavou
Bystřice nad Pernštejnem, stavební parcela, 953 m² - pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý pozemek o výměře 953 m2 v Bystřici nad Pernštejnem, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Parcela se nachází v krajové části města s malebným výhledem na okolní krajinu. Pozemek je trojúhelníkového tvaru, uliční šíře činí 70 m. Inženýrské sítě - elektřina, voda a kanalizace se nacházejí do 10 m od hranice parcely, k níž vede asfaltová příjezdová cesta. Město Bystřice nad Pernštejnem je moderní město s rozsáhlou infrasturou, čítající veškeré služby, lékaře, školská zařízení a sportoviště. Za hranicemi města leží celá řada atraktivních dominant, která lze navštívit pěšky či na kole (hrady, přehrada, Šiklův mlýn..). Výborná dopravní dostupnost do Žďáru nad Sázavou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.