Reality Žďár nad Sázavou

Chlumek, RD 2+1, garáž, pozemky 2.607 m2 - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 o přibližné zastavěné ploše 586 m2 v obci Chlumek u Velkého Meziříčí. Koncový řadový dům se sedlovou střechou je určen k rekonstrukci, nyní není obydlen. Obyvatelná je pouze část domu, druhá část je ideální k celkové rekonstrukci. Zde se nabízím i možnost výstavby dalšího rodinného domu. V přízemí se nachází předsíň (12,5 m2) kuchyň (2 4,75 m2) dva pokoje (25 m2, 25 m2) koupelna (3,8 m2) WC (2,5 m2) a spíž (4,5 m2). Půda poskytuje možnost rozšíření domu a vybudování půdní vestavby. Na dům navazuje předzahrádka (380 m2) dvůr (394 m2) a zahrada (1.077 m2). Součástí prodeje jsou hospodářské stavení, dílna a kůlna. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je zajištěn boilerem. Součásti prodeje jsou také dvě prostorné stodoly a rozlehlá zahrada, která se nachází za stodolou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Chlumek, okres Žďár nad Sázavou
Ujčov – Kovářová, louka, zahrada, les 12 153 m2 – pozemek  - Pozemky Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji šest parcel o celkové výměře 12 153 m2 v klidné části obce Ujčov, Kovářová. Jedná se o pozemky vedené na katastru nemovitosti jako trvalý travní porost, zahrada a lesní pozemek. Celková šíře parcel je 45 m a celková jejich délka je 270 m. Součástí jedné z parcel je zkušební vrt, který je vybavený vodárnou a čerpadlem v hloubce asi 36 m. Vrt zatím není kolaudován jako studna. Další inženýrské sítě nejsou k dispozici. Příjezdová komunikace je nezpevněná. Plocha parcel není oplocena. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v obci Nedvědice, která je vzdálená od obce Ujčov pouhé 4 km. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ostatní / Ujčov, okres Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou, RD 4+1, sklep, garáž, pozemek 779 m2 - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům s velkou zahradou blízko centra Žďáru. Podsklepený cihlový dům o zastavěné ploše 277 m2 a přibližné užitné ploše 90 m2, obdélníkového půdorysu a se sedlovou střechou, prošel rekonstrukcí střechy, obnovou fasády a výměnou oken. Je vytápěn kotlem na plyn a tuhá paliva, voda se ohřívá elektrickým bojlerem. Na dvůr je možno vjet autem, oplocená zahrada je v rovném terénu a nachází se na ní zahradní domek. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Žďár nad Sázavou je městem s veškerou občanskou vybaveností a turisticky atraktivním okolím. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Žďár nad Sázavou, okres Žďár nad Sázavou
Malé Tresné, RD 5+1, 1 110 m² - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 ležící v obci Rovečné - Malé Tresné. Prvorepubliková vila leží na klidném místě na okraji obce a je ve velmi dobrém technickém stavu. V prvním podlaží domu je předsíň,kuchyně, obývací pokoj a stylový lovecký salonek, ve druhém podlaží jsou k dispozici další tři ložnice. Dům je z větší části podsklepen, vytápění je řešeno plynem, ohřev vody kombinovaným bojlerem. Nabízený rodinný dům je vhodný pro celoroční bydlení v malebném prostředí v přírodě uprostřed lesů a zároveň s velmi dobrou dostupností do industrializovaných center regionu. Parkovat je možno v samostatné garáži, pro kutily je k dispozici dílna a součástí prodeje je také dvorek za domem s chovatelským zázemím a dřevník. Mírně svažitá zahrada kolem domu zajišťuje soukromí a je vhodná i pro zahradničení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Malé Tresné je místní částí obce Rovečné, která leží v přírodním parku Svratecká hornatina. Obec leží nedaleko Olešnice na Moravě, Poličky a Bystřice nad Pernštejnem a nabízí základní občanskou vybavenost. Milovníkům sportu je k dispozici tenisové a fotbalové hřiště a v zimě lyžařský vlek. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rovečné, okres Žďár nad Sázavou
Sněžné, penzion 2 apartmány, 7 pokojů, restaurace, vnitřní bazén, pozemek 11 833 m2 - komerce - Komerční Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji památkově chráněný objekt, provozovaný donedávna jako penzion, v turisticky atraktivní lokalitě Žďárských vrchů. Historická budova s klenbami v místnostech, prostornými sklepy a uzavřeným dvorem o přibližné užitné ploše 1200 m2 pochází ze 16. století. V roce 2011 proběhla rekonstrukce celého objektu včetně elektřiny, rozvodů vody, fasád. K vytápění slouží ústřední elektrokotel a kotel na tuhá paliva, dále krb s výměníkem. Celková možná ubytovací kapacita je 30 lůžek včetně přistýlek, velkou půdu lze využít pro vestavbu dalších místností. Součástí objektu je bazén, školící místnost, restaurace se zahrádkou, dětské hřiště, ohniště s posezením, volejbalové hřiště, kaplička. Nemovitost se prodává s veškerým zařízením. Zastavěná plocha a nádvoří hlavní budovy má výměru 680 m2, celková plocha pozemků náležejících k objektu je 11 833 m2. Okolí je celoročně navštěvované turisty, přes obec vedou cyklostezky, blízko jsou běžecké trasy a ski areály. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Sněžné, okres Žďár nad Sázavou
Hamry nad Sázavou, RD 2 x 2+1, pozemek 2 818 m2, trámové stropy - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící dvougenerační dům nedaleko Žďáru nad Sázavou, v obci Hamry. Přízemní dům s celkovou zastavěnou plochou 243 m2 o půdorysu "L" má dvě oddělené bytové jednotky, každá z nich má vlastní vchod, kotel k ústřednímu vytápění, bojler na ohřev vody a měřiče energií. Na podlahách je položena dlažba, pod sedlovou střechou je dostatečný prostor pro půdní vestavbu. Střecha i krovy jsou v dobrém stavu. Dům je napojen plyn, elektřinu i veřejný vodovod, na pozemku je rovněž vlastní studna, odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. Z ulice je možnost vjezdu na dvůr, zahrada je rovinatá a oplocená smrkovým porostem. Lze přikoupit ještě další pozemek. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. V okolí obce Hamry nad Sázavou jsou lesy pro houbaře a turisty, obec samotná je prakticky součástí Žďáru. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hamry nad Sázavou, okres Žďár nad Sázavou
Bory, RD 3+1, pozemek 833 m2, garáž, dvůr, zahrada, všechny sítě - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji přízemní rodinný dům s garáží v klidné obci Bory na třebíčsku. Dům o přibližné užitné ploše 140 m2 je řadový, se sedlovou střechou, v původním stavu. Je připojený na všechny sítě, vytápění je řešeno ústředním kotlem na tuhá paliva. Na dvůr je možnost vjezdu, zahrada velikosti 503 m2 je rovinatá, udržovaná, oplocená pletivem. Na pozemku se nachází dřevník, sklípek, dílna a uhelna. Dům je situován na klidném místě, v rodinné zástavbě. Obec Bory má všechnu občanskou vybavenost, spojení do Velkého Meziříčí a Žďáru nad Sázavou zajišťují linkové autobusy. Vzhledem k blízkosti přírody Žďárských vrchů lze dům využívat i jako chalupu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

799 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bory, okres Žďár nad Sázavou
Bystřice nad Pernštejnem, chata 1+1, 336 m², zahrada - chata - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu v Bystřici nad Pernštejnem. Cihlová chata se nachází na velmi klidném místě obklopena udržovanou zahradou. Nemovitost o dispozici 1+1 je čerstvě zkolaudovaná a připravena pro nového majitele. Je do ní přivedena elektrika i voda. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. V 1.NP je zabudovaná nová kuchyňská linka a je dále určeno jako společenská místnost, 2.NP se využívá k spánku. Chata leží v turisticky vyhledávané lokalitě se spoustou historických památek (Pernštejn, Zubštejn ..), ale i možností si zasportovat - koupaliště, sportovní hala či lyžařské areály na zimu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

580 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou
Radkov, RD 2+1 a 1+1, pozemek 3783 m2, rekonstrukce v roce 2006 - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s velkým dvorem, zahradou, stodolou a dvěma samostatnými bytovými jednotkami v příjemné klidné obci Radkov v okrese Žďár nad Sázavou. Cihlový přízemní podsklepený dům o zastavěné ploše 267 m2 má obdélníkový tvar. Na podlahách místností je dlažba nebo PVC, v pokojích jsou klenuté stropy. Pod sedlovou střechou ve velmi dobrém stavu je velký půdní prostor připravený k vestavbě. Dům je napojen na elektřinu, plyn, veřejný vodovod, k dispozici je také vlastní studna. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Na pozemku se nachází stodola o ploše 275 m2, garáž pro tři osobní auta, kůlna. Na prostorný dvůr je možnost vjezdu, zahrada leží ve svažitém terénu. Dům poskytuje dostatek prostoru k bydlení i podnikání - je ideální pro chovatele zvířat, ekofarmáře nebo provozovatele agroturistiky. Obec Radkov má 180 obyvatel, najdete zde klid a soukromí, v místě jsou dva rybníky, 300 m od domu je les. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Radkov, okres Žďár nad Sázavou
Tasov, RD 3+kk, pozemek 298 m2, všechny sítě - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji přízemní samostatný rodinný dům o zastavěné ploše 170 m2 v klidné obci Tasov. Dům je zděný, s dřevěnými okny a se sedlovou střechou. Je připojen na všechny sítě včetně plynu, vytápění je řešeno topidly WAW, ohřev vody elektrickým bojlerem. K domu náleží oplocený dvůr o výměře 128 m2 s možností vjezdu, stodola 60 m2 a sklep 15 m2. Dům nabízí velký prostor k rekonstrukci a dostavbě na pohodlné bydlení, lze jej využít i jako chalupu vzhledem k lokalitě. Obec Tasov leží nedaleko Velké Bíteše a Náměště nad Oslavou, v okolí jsou lesy pro turisty a houbaře. Nedaleké údolí řeky Oslavy je oblíbenou turistickou lokalitou a Tasovem procházejí turistické trasy a cyklostezky. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tasov, okres Žďár nad Sázavou
Bystřice nad Pernštejnem, stavební parcela, 953 m² - pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý pozemek o výměře 953 m2 v Bystřici nad Pernštejnem, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Parcela se nachází v krajové části města s malebným výhledem na okolní krajinu. Pozemek je trojúhelníkového tvaru, uliční šíře činí 70 m. Inženýrské sítě - elektřina, voda a kanalizace se nacházejí do 10 m od hranice parcely, k níž vede asfaltová příjezdová cesta. Město Bystřice nad Pernštejnem je moderní město s rozsáhlou infrasturou, čítající veškeré služby, lékaře, školská zařízení a sportoviště. Za hranicemi města leží celá řada atraktivních dominant, která lze navštívit pěšky či na kole (hrady, přehrada, Šiklův mlýn..). Výborná dopravní dostupnost do Žďáru nad Sázavou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

699 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou
Tasov, stavební pozemek,9.300m2  - pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek o celkové výměře 9.300 m2 v obci Tasov, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinných domů, bytového komplexu a pro komerční výstavbu.Tento pozemek je součástí pozemku o celkové výměře 33.441 m2, kde zatím nelze dle platného územního plánu stavět, přesto jej lze dokoupit jako investici. Pozemek se nachází na okraji obce a je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Třebíče vzdálené 22 km a do Brna vzdáleného 47 km. Obec Tasov se nachází 2,5 km od nájezdu na dálnici. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

420 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Tasov, okres Žďár nad Sázavou

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.