Reality Vyškov

Bohaté Málkovice, RD 4+1, zahrada, studna - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 se zahradou o celkové ploše 1 192 m2. Jedná se o patrový, samostatně stojící dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem. Dům je vhodný pro vícegenerační bydlení. Dům prošel částečnou rekonstrukcí interiéru. V přízemí se nachází dva pokoje a garáž, v patře jsou tři pokoje, prostorná chodba, kuchyň, obývací pokoj s balkonem, koupelna a WC. Dále je k dispozic dílna, kotelna a dřevěný přístřešek na zahradě. Dům má vlastní studnu, je napojen na elektřinu, vodu, přípojka plynu v domě, odpad řešen pomocí septiku. Vytápění domu je ústřední na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Za domem se nachází prostorná zahrada v rovině s ovocnými stromy. Parkování je možno v garáži nebo přímo před domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bohaté Málkovice, okres Vyškov
Chvalkovice, zahrada, 686 m2 – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, který je nyní v katastru nemovitostí veden jako zahrada. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 686 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 20 m a přibližné délce 33 m. Na pozemku se nachází koncový řadový, přízemní dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo je smíšené, okna jsou dřevěná. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou včetně půdní vestavby, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu.  V obci Chvalkovice je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Chvalkovice, okres Vyškov
Chvalkovice, RD 2+1, zahrada, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v klidné části obce Chvalkovice. Jedná se o koncový řadový, přízemní dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo je smíšené, okna jsou dřevěná. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou včetně půdní vestavby, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Dům je napojen na elektřinu a kanalizaci, přípojky na vodu a plyn jsou před domem. Celková plocha pozemku je cca 686 m2. Součástí je oplocená zahrada, jedná se o pozemek v těsné blízkosti domu. Parkování je možné přímo před domem nebo ve vjezdu. V obci Chvalkovice je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Chvalkovice, okres Vyškov
Nové Hvězdlice, RD 3+1, zahrada, sklep, dvorek - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 se zahradou, předzahrádkou, dvorem a sklepem v klidné části obce Nové Hvězdlice. Jedná se o řadový, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy o přibližné podlahové ploše 112 m2. Celková plocha pozemku je cca 515 m2. Součástí pozemku je zahrada o velikosti cca 362 m2, na které rostou ovocné stromy. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a pěstování. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň s kuchyňskou linkou a jídelnou, obývací pokoj, ložnice, pokoj s krásnými krbovými kamny, koupelna, samostatné WC, prostorná prosklená veranda, komora. Dále je k dispozici velký sklep a uzavřený dvůr, kde lze trávit chvále odpočinku a zároveň také poskytuje naprosté soukromí. Je zde možnost půdní vestavby, díky které lze rozšířit stávající dispozice domu. Součástí prodeje je vybavení domu a nábytek z tmavého masivu. Vytápění domu je ústřední plynové a nebo lze využít krb na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Dům je napojen na vodovod, elektřinu a plyn. Dům je situovaný na okraji obce a v blízkosti okolní přírody. Je zde tedy klid a soukromí. Parkování je možné přímo před domem. Obec Nové Hvězdlice má základní občanskou vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Krásné okolí, příroda a spousta míst nabízí možnosti pro procházky a chvíle odpočinku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hvězdlice, okres Vyškov
Pustiměř, RD 5+1, zahrada, bazén, garáž, 1 901 m2 - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 5+1 se zahradou, bazénem, krbem a dvougaráží o celkové ploše 1 901 m2 v obci Pustiměř. Jedná se o dvoupodlažní dům s půdním prostorem o podlahové ploše 344 m2, který byl kolaudovaný v roce 2011. Hlavní předností domu je jeho otevřené a prostorné přízemí o přibližné ploše 75 m2, které bylo moderně a vkusně zařízené a laděné do příjemných přírodních podtónů. V celém přízemí je dlažba s imitací dřevěných prken, která tento celý prostor sjednocuje a prosvětluje a která v kombinaci s podlahovým vytápěním příjemně hřeje. Pocit tepla umocňuje i kamenný obklad v obývací části místnosti. Této části domu dominuje kvalitní výkonný krb značky Hoxter s rohově prosklenou vložkou, který zvládne vytopit celé přízemí. Na tuto část navazuje prostorná jídelna s kuchyní, ze které je krásný výhled do zahrady a možný vstup na zastřešenou terasu. Zajímavým designovým prvkem je zde celá moderní kuchyňská linka. Dvířka kuchyňské linky jsou vyhotovena z bílé MDF s lesklou folií. Kontrast lince dodává tmavě hnědá masivní pracovní deska s motivem dřeva. Součástí kuchyně jsou značkové a kvalitní spotřebiče a kamenný dřez s dřezovou baterií s výsuvnou sprchou. V přízemí se pak ještě nachází koupelna se sprchovým koutem a s WC. Mezipatro domu, tedy částí nad dvougaráží disponuje jedním otevřeným prostorným pokojem o velikosti 56 m2. V druhém patře domu se pak nachází dva pokoje o velikosti 20 m2, ložnice 16 m2, šatna s úložným prostorem na míru 7 m2, koupelna s rohovou vanou pro dvě osoby 12 m2 a samostatné WC. Dům je postaven z tepelně izolačních tvárnic Ytong Lambda, které není třeba zateplovat. Střešní krytinou je betonová taška Bramac. Okna jsou plastová sedmikomorová Pramos a střešní okna Velux. Dům je zabezpečen bezpečnostním systémem s čidly (kouřové, teplotní, tříštivé, pohybové) a jsou i rozvedeny kabely pro kamerový systém. Součástí domu je i prostorná dvougaráž, technická místnost, ve které se nachází kotel na pelety a bojler, který je napojen na kotel i elektřinu. Za domem je prostorný krytý dvůr 210 m2 se schodištěm do horní části zahrady 1 062 m2, kde se nachází bazén se slanou vodou. Ze zahrady i z domu je překrásný výhled na oboru s lesní zvěří, která navazuje na zahradu. Před domem je pak prostorná předzahrádka s vjezdem o přibližné ploše 290 m2. Nemovitost se nachází na lukrativním a 30 metrů širokém pozemku v klidné části obce s výhledem na celou obec a vzdálenou krajinu. V obci Pustiměř se nachází ZŠ, MŠ, obecní knihovna, pošta, obchod, lékař, zubař a spoustu jiných služeb. Je zde výborná dopravní dostupnost do Vyškova - 3 km s využitím dálnice D1 do Brna - 40 km nebo Olomouce - 35 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Pustiměř, okres Vyškov
Tučapy, RD 3+1, zahrada, sklep, studna - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 3+1 se zahradou, dvorem, sklepem, hospodářskými přístavky a studnou o celkové výměře pozemku 1 277 m2 v obci Tučapy. Jedná se o přízemní dům ze smíšeného zdiva se sedlovou střechou o přibližné podlahové ploše 250 m2. Dům byl postaven do tvaru U, kde v popředí se nachází spíše obytná část a v zadní části pak užitkové místnosti. Výhodou domu je uzavřený dvůr, jehož orientace je na jihozápad, je tedy slunný a zároveň poskytuje naprosté soukromí. Vedle domu je pak 55 m dlouhá a 22 m široká zahrada se vzrostlými stromy a zahradním domkem o rozloze 827 m2, která se mimo jiné nachází v zastavitelném území, lze ji tedy do budoucna využít jako další stavební místo. K dispozici je zádveří s chodbou, tři pokoje, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, komory, sklep, veranda,  spíž, samostatné WC, technická místnost, dílna, stodola. Vytápění celého domu je ústřední plynové, lze vytápět i krbovými kamny. Ohřev vody zajišťuje plynový bojler. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě – vodovod, elektřinu, plyn a kanalizaci. Na pozemku je i vlastní studna s pitnou vodou, která je rovněž napojena na dům. Parkování je zde možné i pro více aut a to před domem, za domek a v průjezdu (stodole). Před přibližně 10 lety zde proběhla kompletní rekonstrukce části střechy. Pořízení nových topných těles včetně kotle. V obci Tučapy je základní občanská vybavenost a je odsud výborná dopravní dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 980 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tučapy, okres Vyškov
Vyškov - Předměstí, hospoda, kanceláře, byty - komerce - Komerční Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji budovu s hospodou, kancelářemi a dvěma bytovými jednotkami v centru města Vyškov – Předměstí. Pozemek disponuje celkovou plochou cca 389 m2. Jedná se o komerční objekt s možností podnikání v oblasti pohostinství, zároveň je zde možnost pronájmu nebo bydlení ve dvou bytových jednotkách a pronájmu kancelářských prostor, které jsou nově přistaveny. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě. Budova je ve velmi dobrém technickém stavu. Hospoda je částečně vybavena a zařízena a je stále v provozu. Vybavení hospody lze odkoupit po předešlé domluvě s majitelem. Jsou zde nové rozvody elektřiny a vody. Před cca 10 lety proběhla rekonstrukce sociálního zařízení. Hospoda má samostatný vchod. Nad hospodou jsou dvě bytové jednotky o dispozici 3+1 a 3+1. Obě bytové jednotky mají svoje plynové kotle, koupelnu s vanou, samostatné WC a samostatné vchody. Společná je pouze vstupní chodba a prostorná terasa. Byty prošly částečnou rekonstrukcí - nová plastová okna, radiátory, omítky v místnostech. Dále jsou k dispozici kancelářské prostory. Jedná se o patrovou přístavbu se samostatným vchodem, v přízemí je menší kancelář a dvě WC, v patře je prostorná kancelář se vstupem na terasu, WC. Jsou zde nové omítky a podlahy, nové rozvody elektřiny a vody. Je zde možnost půdní vestavby a rozšíření tak stávající dispozice budovy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí a dobrá dostupnost do Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Vyškov, okres Vyškov
Ježkovice, ostatní plocha, 463 m² - pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 463 m2 v katastrálním území obce Ježkovice na Moravě. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako ostatní plocha. Pozemek je ideální i jako investice do budoucna. K pozemku vede asfaltová i nezpevněná komunikace. Obec Ježkovice má základní občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

87 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Louka / Ježkovice, okres Vyškov
Pustiměř, RD 6+1, zahrada, garáž, terasa, bazén – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 s velkou a udržovanou zahradou v klidné a nádherné části obce Pustiměř. Jedná se o luxusní a moderně zařízený, patrový, samostatně stojící dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, má na zakázku vyrobená dřevěná euro okna s izolačním trojsklem, dva krby z mramoru, je celopodsklepený. V domě je použita speciální oblouková architektura. V přízemí je vstupní chodba, obývací pokoj s velkým krbem, jídelna, prostorná moderní kuchyň s kuchyňskou linkou a značkovými spotřebiči, komora, koupelna a samostatné WC. V patře jsou dvě ložnice, pracovna, prostorná vstupní část sloužící k relaxaci a odpočinku se vstupem na balkon, koupelna a samostatné WC. V prostorné sklepní části se nachází sauna, fitness místnost, prádelna vybavená vanou a plynovým kotlem, pět technických místností. V domě je dlažba, plovoucí podlaha, dominantní mramorové schodiště a prostorné dva balkony s krásných výhledem do okolí. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, plyn a kanalizaci. Vytápění celého domu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Celková plocha pozemku je cca 4 174 m2. Stávající pozemek lze rozšířit přikoupením navazujícího pozemku o velikosti cca 620 m2. Dále je k dispozici terasa, zahradní domek, zastřešený a vyhřívaný bazén se salinátorem a sprchou a prostorná garáž s elektrickými vraty pro dvě vozidla. Krásná a udržovaná zahrada o velikosti cca 2 659 m2 se vzrostlými stromy a keři poskytuje dostatek soukromí a místa pro odpočinek. Parkování je možné v prostorné garáži, případně přímo u domu. Obec Pustiměř se nachází v okrese Vyškov a leží na úpatí Drahanské vrchoviny cca 6 km severovýchodně od Vyškova. Obcí protéká Pustiměřský potok. Je zde základní občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost do Vyškova, Brna a okolních měst a obcí. Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost zařazena do skupiny C - úsporná. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Pustiměř, okres Vyškov
Nemochovice, zahrada a ostatní plocha 1 224 m² – pozemek - Pozemky Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře cca 1 224 m2 v katastrálním území obce Nemochovice. Jedná se o soubor tří sousedících pozemků. V současné době jsou pozemky vedeny na katastru nemovitostí jako zahrada a ostatní plocha. Pozemek je pravidelného obdélníkového tvaru o přibližné šířce 24 m a přibližné délce 64 m. V blízkosti hranice pozemku se nachází elektřina, plyn, voda a kanalizace. K pozemku vede částečně zpevněná komunikace. Pozemek se nachází na velmi lukrativním místě. Obec Nemochovice má základní občanská vybavenost a je zde výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 701 360 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Nemochovice, okres Vyškov
Ježkovice, orná půda, ostatní plocha, 29 046 m² – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 29 046 m2 v katastrálním území obce Ježkovice na Moravě. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako orná půda a ostatní plocha. Jedná se o soubor pozemků na sebe navazujících a tvořících celek. Pozemek je ideální i jako investice do budoucna. K pozemkům vede nezpevněná komunikace. Obec Ježkovice má základní občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Ježkovice, okres Vyškov
Vyškov, DB 2+1, 56 m², sklep, balkon – byt - Byty Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme převod družstevního podílu k bytové jednotce 2+1 o přibližné užitné ploše 56 m2, nacházející se v žádané lokalitě města Vyškov. Byt se nachází ve čtvrtém patře čtyřpatrového cihlového domu bez výtahu. Dům prošel částečnou revitalizací – zateplení půdy a sklepů, výměna plastových oken. Tento byt má k dispozici vstupní chodbu, obývací pokoj, kuchyň, ložnici, koupelnu s vanou, samostatné WC. K bytu navíc náleží sklep, balkon, komora a společná prádelna, sušárna, dvůr, zahrada a půda. Vybavení bytu zůstává po předešlé domluvě s majitelkou. Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky, aquapark a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Vyškov, okres Vyškov
Ježkovice, orná půda, lesní pozemek, trvalý travní porost, 9 464 m² - pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 9 464 m2 v katastrálním území obce Ježkovice na Moravě. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako orná půda o velikosti 7 519 m2, trvalý travní porost o velikosti 1 344 m2 a lesní pozemek o velikosti 601 m2. Jedná se o tři na sebe navazující pozemky tvořící celek. Pozemek je ideální i jako investice do budoucna. K pozemkům vede nezpevněná komunikace. Obec Ježkovice má základní občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

190 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Ježkovice, okres Vyškov
Drnovice, RD 8+2, zahrada, sklep, garáž - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 8+2 ve vyhledávané části obce Drnovice. Celková plocha pozemku je cca 596 m2. Jedná se o cihlový, prostorný, řadový, patrový dům ve velice dobrém technickém stavu s možností okamžitého využití k bydlení. Dům byl postaven v roce 1998 a je napojen na bezpečnostní alarm. V přízemí je k dispozici  prostorná veranda, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dva pokoje, koupelna a samostatné WC. V patře je kuchyň, obývací pokoj, pokoj s krbem, ložnice, pokoj, koupelna s WC. Dále je k dispozici sklep, dílna a venkovní terasa. Vybavení domu zůstává dle domluvy s majitelkou. Vytápění celého domu je ústřední plynové a na tuhá paliva, lze vytápět i krbem. Ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě – vodovod, elektřinu, plyn a kanalizaci. K domu patří velmi krásná udržovaná zahrada o velikosti cca 271 m2, na které jsou okrasné kaskády, bazén s vytápěním, terasa pro chvíle odpočinku a posezení. K dispozici jsou dvě garáže s vjezdem ze zadní části zahrady. Obec Drnovice je velmi oblíbeným a vyhledávaným místem pro své klidné prostředí, překrásné okolí a výbornou dostupnost na dálnici ad do okolních měst a obcí. Je zde kompletní občanská vybavenost - mateřská škola, základní škola, pošta, potraviny, restaurace, sportovní areál, hospoda. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Drnovice, okres Vyškov
Lovčičky, RD 5+1, pozemek 953 m2, stáří domu 12 let, sklep, dvůr, předzahrádka - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji samostatný rodinný dům s velkou zahradou v klidné obci Lovčičky. Dům čtvercového půdorysu je částečně podsklepený, s obyvatelným podkrovím a sedlovou střechou. Přibližná užitná plocha činí 250 m2. V přízemí (z ulice se jedná o suterén) se nachází sklep, dílna, technická místnost a dřevník, v 1. NP chodba se šatnou, kuchyně, obývací pokoj a pracovna, na patře tři ložnice. K dispozici je v každém podlaží koupelna a toaleta. Na dům navazuje dlážděná venkovní terasa, na dvůr je možnost vjezdu a parkování. Svažitá zahrada za domem je oplocená pletivem, udržovaná. Dům je napojen na všechny sítě, přivedena je také telefonní linka a kabelová televize. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny plynovým kotlem, v 1. NP se dá topit v krbu dřívím. Lovčičky mají asi 650 obyvatel, zajíždí sem linkový autobus IDS JMK. V obci je školka, obchod, restaurace. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lovčičky, okres Vyškov
Račice, trvalý travní porost, vodní plocha, 1 784 m2 – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 1 784 m2 v katastrálním území obce Račice. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost a vodní plocha. Pozemek se skládá ze dvou na sebe navazujících pozemků. Jeden je nepravidelného obdélníkového tvaru o přibližné šířce 20/23 m a délce 73/92 m a druhý je o přibližné šířce 3 m a délce 23 m. Pozemek je ideální i jako investice do budoucna. Obec se nachází 9 km severozápadně od města Vyškov v údolí říčky Rakovec na úpatí Drahanské vrchoviny. Obec Račice je sloučena s obcí Pístovice, vzdálené od sebe cca 1km. Je zde výborná občanská vybavenost - škola, školka, pošta, knihovna. Pro využití volného času je zde rybník ke koupání, sportovní hřiště a další sportoviště. Je odsud výborná dostupnost na dálnici a do okolních měst a obcí.  Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

70 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Louka / Račice-Pístovice, okres Vyškov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.