Reality Vyškov

Podomí, RD 4+1, menší zahrada, k rekonstrukci, dva průchozí domy – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme koncový řadový rodinný dům o dispozici 4+1, který se skládá se dvou rodinných domů. Přibližná užitná plocha je 174 m2. Nachází se v obci Podomí nedaleko Vyškova. Dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a dřevěná okna. Zdivo domu je smíšeného typu. Obytná část částečně podsklepeného domu se soustřeďuje v prvním nadzemním podlaží. Nachází se zde dva pokoje, zádveří, spíž, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna a WC, které jsou samostatné. Dům je vytápěný lokálně, plynem. Ohřev vody je elektrickým ohřívačem. K dalším prostorům patří kůlna, sklep a podkroví. Dům je sice staršího původu, ale pro nového majitele bude skvělou volbou, protože mu nabídne spoustu možností, jak zde vybudovat dům snů. K domu náleží i menší zahrada s rozlohou 86 m2. Pozemek má možnost vjezdu na dvůr, lze zde parkovat autem. U domu se dále nachází studna s pitnou i užitkovou vodou. Okolí domu je velice klidné. V bezprostřední blízkosti je les. Obec má k dispozici školku, školu, potraviny, restauraci a jezdí zde autobus. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Podomí, okres Vyškov
Vyškov - Předměstí, DB 3+1, 80,32 m², sklepní kóje, krb - byt - Byty Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme převod družstevního podílu k bytové jednotce 3+1 o užitné ploše 80,32 m2, nacházející se v žádané lokalitě města Vyškov – Předměstí. Byt se nachází ve třetím patře pětipatrového panelového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací – zateplení, výměna plastových oken, nová střecha, rozvody a výtah. Tento byt s krásným výhledem do okolí má k dispozici vstupní chodbu, obývací pokoj s krbem, ložnici, dva dětské pokoje, kuchyň, samostatnou koupelnu s vanou a WC. V bytě je dlažba a plovoucí podlaha. Majitelé si byt upravili na dispozici 4+1. Zařízení zde zůstává dle předchozí domluvy s majitelem. K bytu navíc náleží sklepní kóje, lodžie v mezipatře a společná kolárna a kočárkárna. Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky, aquapark a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Dle Průkazu energetické náročnosti je byt zařazen do třídy C - úsporná. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Vyškov, okres Vyškov
Račice - Pístovice, RD 5+kk, zahrada, garáž, studna – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk v klidné a nádherné části obce Račice nedaleko Rakoveckého údolí. Jedná se o přízemní, samostatně stojící, bezbariérový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, má dřevěná euro okna s izolačním dvojsklem, topení s automatickou regulací a zabezpečovací zařízení. Celková plocha rovinatého pozemku je cca 751 m2. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci, plyn je na pozemku. Vytápění celého domu a ohřev vody je na dřevoplyn, solární systém, akumulaci a zemní plyn. V domě jsou kompletně hotové vnitřní omítky a dlažba, zdivo včetně stropů je Porotherm, krytina střechy Bramac, komíny Schidel jsou obestavěny lisovanou červenou cihlou Klinger, veškeré klempířské práce – okapy, svody, úžlabí, lemy komínů jsou z měděného plechu. Podlaha je zateplena vrstvou 10 cm polystyrénu. K domu patří prostorná garáž a přístavek se zastavěnou plochou cca 20 m2, ve kterém je akumulační nádrž se solárním systémem, studna s užitkovou vodou, vybavená malá dílna pro běžnou údržbu domu, topení, voda a prostor pro zahradní nářadí. Obec se nachází 9 km severozápadně od města Vyškov v údolí říčky Rakovec na úpatí Drahanské vrchoviny. Obec Račice je sloučena s obcí Pístovice, vzdálené od sebe cca 1km. Je zde výborná občanská vybavenost - škola, školka, pošta, knihovna. Pro využití volného času je zde rybník ke koupání, sportovní hřiště a další sportoviště. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod. Je odsud výborná dostupnost na dálnici a do okolních měst a obcí.  Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Račice-Pístovice, okres Vyškov
Vyškov, pronájem obchodních prostor 406 m2 - komerce - Komerční Vyškov

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory o přibližné užitné ploše 406 m2. Objekt je umístěný v centru města Vyškova s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností, součástí pronájmu jsou i velké výlohy. Prostory se nacházejí v přízemí domu a lze je využít jako kanceláře, sklad, obchod, banku, atd. Objekt je k dispozici ihned. Součástí pronájmu je sociální zařízení, připojení telefonu a internetu. Objekt má příjezdovou cestu a vjezd pro osobní auta. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

45 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Vyškov, okres Vyškov
Vyškov, RD 3+1 a 1+1, zahrada, sklep, garáž - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme 1/3 činžovního domu ve Vyškově, blízko centra města. Tato třetina sestává z bytu o dispozici 3+1 a prozatím nebytového prostoru o dispozici 1+1 a samozřejmě i 1/3 všech společných prostor a zahrady. Byt o dispozici 3+1 má všechny pokoje neprůchozí. Vstup do všech místností je z prostorné chodby. Všechny pokoje jsou dostatečně velké, světlé, s vyššími stropy. Z obývacího pokoje je vstup na velkou slunečnou terasu. Nedávno prošel byt částečnou rekonstrukcí (plastová okna, dlažba, odpady). Vytápění v celém činžovním domě je řešeno plynovým kotlem v suterénu s napojením na rozvody k radiátorům po celém domě. Je tu možnost se připojit na funkční komín a případně vytápět byt krbem. Ohřev vody v bytě zajišťuje plynová karma. V celém domě jsou nové odpady v plastu. V suterénním bytě o dispozici 1+1 je vytápění zajištěno plynovým přímotopem a je zde samostatné měřidlo plynu. V domě se nachází celkem 3 byty o dispozicích 3+1, 2 byty o dispozicích 1+1 a velká garáž, přičemž se majitelé rozhodli si rozdělit tyto prostory tak, že dva třípokojové byty budou mít k užívání také byt o dispozici 1+1 a třetí byt bude mít k užívání garáž. Vzhledem k tomu, že dům není rozdělen na bytové jednotky, ale na třetiny, není možné financovat hypotékou se zástavou touto nemovitostí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vyškov, okres Vyškov
Chvalkovice, zahrada, orná půda, 2 424 m² - pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 2 424 m2, nacházející se v klidné části obce Chvalkovice. Pozemek se skládá z pěti na sebe navazujících pozemků o výměře cca 1 593 m2, 221 m2, 207 m2, 191 m2 a 212 m2. Pozemky jsou evidovány v katastrálním území obce dle platného územního plánu jako zahrada a orná půda. Jedná se o pěknou lokalitu pro pěstování či rekreaci a dobrou investici do budoucna. Celková šíře je cca 16 m a délka cca 155 m, má tedy tvar obdélníku. Přístup na pozemek je zajištěn nezpevněnou komunikací. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici s pozemkem. Obec Chvalkovice se nachází v okrese Vyškov, v místě je dobrá dopravní dostupnost do okolních obcí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

533 280 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Chvalkovice, okres Vyškov
Milonice, stavební parcela, 788 m2, sítě - pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dobře situovanou stavební parcelu se zahradou o celkové výměře 788 m2 v klidné a upravené části obce Milonice. Pozemek je velmi mírně svažitý k východu a majitel nedávno na pozemku vysekal náletové dřeviny a částečně pozemek upravil. Uliční šíře parcely je 15 m a délka 50 m. Pozemek je přístupný z obecní asfaltové komunikace a v jeho bezprostřední blízkosti se nachází veškeré sítě (voda, plyn elektřina a dešťová kanalizace) s výjimkou splaškové kanalizace - tu je třeba řešit jímkou či domovní čističkou. Obec Milonice je dobře dopravně dostupná jak veřejnou dopravou tak autem. Na vlak do Nesovic je to 2 km, do Vyškova 16 km, do Brna necelých 40 km a do Uherského Hradiště něco málo přes 35 km. A do krásné rekreační oblasti Ždánického lesa či Chřibů je to co by kamenem dohodil. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžęme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

599 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Milonice, okres Vyškov
Vyškov - Dědice, orná půda 851 m² - pozemek - Pozemky Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, na okraji obce Dědice u Vyškova. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 851 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 10 m a délce 116 m. Je vhodný jako dlouhodobá investice či k zemědělským účelům. Přístup na pozemek je zajištěn asfaltovou komunikací. Pozemek se nachází na okraji chatové oblasti ve výše zmíněné obci Dědice, s velice dobrou dostupností do okolních měst i obcí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

340 400 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Vyškov, okres Vyškov
Hostěrádky-Rešov, zahrada 400 m2, zděná chata na pozemku - pozemek - Pozemky Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o výměře 400 m2 v příjemném klidném prostředí Hostěrádky-Rešov. Pozemek je bez inženýrských sítí, přípojka elektřiny bude zřízena do dvou let. Na zahradě se nachází obyvatelná zděná chata, stojící na zastavitelné parcele o výměře 16 m2. Další stavbou na pozemku je kůlna. Oplocená zahrada má přibližný tvar obdélníku a je osázená ovocnými stromy. Na pozemku je dále zděná kůlna na dřevo, která může sloužit i jako dílna nebo zahradní domek. Pozemek je svažitý, zatravněný. Je možno přikoupit ještě vedlejší pozemek s vinohradem. Obec Hostěrádky sousedí s Újezdem u Brna, od Brna jsou vzdáleny 15 km, čtvrt hodiny jízdy autem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Hostěrádky-Rešov, okres Vyškov
Hostěrádky-Rešov, chata 2+1, sklep, zahrada 400 m2 - chata - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji zděnou podsklepenou chatu o zastavěné ploše 16 m2, stojící na vlastním pozemku o výměře 400 m2, v příjemném klidném prostředí Hostěrádky-Rešov. Pozemek je bez inženýrských sítí, elektřina bude zavedena do dvou let. V chatě je kuchyňka, pokoj a podkrovní ložnice. Oplocená zahrada má přibližný tvar obdélníku a je osázená ovocnými stromy. Na pozemku je dále zděná kůlna na dřevo, která může sloužit i jako dílna nebo zahradní domek. Pozemek je svažitý, zatravněný. Je možné přikoupit sousedící pozemek s vinohradem. Obec Hostěrádky sousedí s Újezdem u Brna, od Brna jsou vzdáleny 15 km, čtvrt hodiny jízdy autem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Hostěrádky-Rešov, okres Vyškov
Vyškov, RD 2+kk, 72,3 m2, bez pozemku, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme stavbu domu na klíč včetně základové desky a připojení IS. Uvedená cena domu je konečná - provizi platí prodávající. Součástí výstavby projektu není pozemek. Dům o přibližné užitné ploše 57,9 m2 je přízemní, čtvercového půdorysu, se sedlovou střechou a plastovými okny. Z boční strany lze přistavět přístřešek na auto. Zastavěná plocha je 72,3 m2, s přístřeškem 91,5 m2. Dispozice tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s opticky oddělenou kuchyní, ložnice, koupelna s toaletou. Z obývacího pokoje i ložnice se francouzskými dveřmi vchází do zahrady. Dům tak působí velmi světlým a vzdušným dojmem. V nabídce jsou také větší domy 4-6+kk, uvedená cena je za dřevostavbu o dané ploše a dispozicích. Po domluvě lze stavbu realizovat i z tradičních materiálů. V projektu se počítá s podlahovým vytápěním, k ohřevu vody slouží dle možností tepelné čerpadlo nebo elektro kotel. Stavba je nízkoenergetická, každý konkrétní projekt má přidělen PENB. Můžete si vybrat stavební materiál, parametry stěn a dalších stavebních prvků, vybavení a doplňky interieru, polohu příček. Stavbu na klíč pro Vás zajistíme v kterékoli lokalitě, pomůžeme s nalezením vhodného pozemku i schválením projektu pro konkrétní parcelu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 452 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Na klíč / Vyškov, okres Vyškov
Vyškov, RD 4+1, zahrada, sklep, dvůr - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 v žádané lokalitě města Vyškov. Celková plocha pozemku je cca 938 m2. Jedná se o cihlový, prostorný, koncový řadový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem. Dům má částečně plastová a dřevěná okna, sklep se čtyřmi technickými místnostmi, dvůr a je zde možnost půdní vestavby. K dispozici je chodba, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna a WC. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, plyn a kanalizaci. Vytápění celého domu je ústřední plynové, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.  K domu patří udržovaná, oplocená zahrada k odpočinu a relaxaci, na které je studna na pitnou vodu. Parkování je možno přímo u domu. Město Vyškov má veškerou občanskou vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vyškov, okres Vyškov
Bučovice, RD 2+1, garáž, zahrada - rodinný dům  - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 s přibližnou užitnou plochou 150 m2 v Bučovicích. Dům je cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Celková plocha pozemku je 281 m2, z toho zastavěná je 150 m2, dvůr 23 m2 a zahrada má výměru 108 m2. Vstupní hala a veranda jsou nově přistavěné. Jsou zde vybudované nové odpady napojené na novou kanalizaci, částečně je rekonstruovaná i elektřina. Černčín je místní částí města Bučovice, původní osada leží v okrese Vyškov asi 2 km severozápadně od Bučovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 386 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bučovice, okres Vyškov
Olšany, RD 4+1, hrubá stavba, zahrada, sklep - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rozestavěný rodinný dům o dispozici 4+1 se zahradou v obci Olšany. Přibližná celková plocha pozemku je 631 m2. Dům po dokončení bude poskytovat klidné bydlení s výhledem na okolní lesy. Dům je postaven z větší části z cihel, podřezaný, na zbylou část byl použit ytong. Střecha, včetně dřevěných krovů, byla zbudována v roce 2009. Jako krytina je použita bobrovka. Stropy jsou nové, převážně dřevěné, s přiznanými trámy. Odpady jsou rozvedeny v plastu. Je zde napojení na obecní vodovod a elektřinu, přípojky na plyn a kanalizaci se nacházejí před domem. Do budoucna je možnost využití podkroví. Na dvoře se nachází cihlový klenutý sklep o velikosti cca 6x7 m. Do sklepa lze vstupovat přímo z domu. Dispozici prostoru je možno přizpůsobit potřebám nového majitele. Na zahradě se nachází menší cihlový dům, který je možné využít i k bydlení. Zastavěná plocha je cca 110 m2. Jsou zde rozvody vody, elektřiny a odpadu, hotové vnitřní omítky, na podlaze je položená dlažba, střecha je nová včetně krovů. Možnost využití podkroví, které je zatepleno vatou. K dispozici je i zahrada s ovocnými stromy. Parkování je možné před domem. Tuto nemovitost lze využít i k dvougeneračnímu bydlení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olšany, okres Vyškov
Brankovice, RD 2+1, dílna, garáž, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v klidné části obce Brankovice. Jedná se o koncový řadový dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo domu je cihlové, okna dřevěná. K dispozici je vstupní chodba, dva pokoje, kuchyň, koupelna s WC, dílna a technická místnost. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Dům je napojen na vodovod, elektřinu a veřejnou kanalizaci. Vytápění je ústřední na tuhá paliva. Celková plocha pozemku je cca 255 m2. Součástí je dvůr, dílna a garáž s možností parkování pro jedno vozidlo. V obci Brankovice je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, lékař, restaurace, pošta, obchod), je zde velmi dobrá dostupnost do okolních obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brankovice, okres Vyškov
Pistovice, stavební parcela, 1704 m², sítě - pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek mezi obcemi Račice a Pístovice o celkové ploše 1.704 m2. Pozemek je zapsán v územním plánu pro výstavbu rodinného domu s jedním nadzemním podlažím a s podkrovím. Pozemek je obdelníkového tvaru, široký 11 m a dlouhý 183 m. V současné době je pozemek využíván jako pole. Inženýrské sítě se nachází na kraji obcí. Obě části obce leží v údolí potoka Rakovce obklopeném zalesněnými svahy. Přirozenou dominantou je zámek, postavený ve vyvýšené poloze v jihozápadní části Račic. Pístovický rybník se stal v posledních letech velmi navštěvovaným v období letní sezóny a je významnou chatovou oblastí. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

119 280 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Račice-Pístovice, okres Vyškov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.