Reality Třebíč

Markvartice u Třebíče, stavební parcela 4265 m2 - pozemek - Pozemky Třebíč

Nabízíme Vám ke koupi stavební parcelu o výměře 4265 m2 v obci Markvartice u Třebíče, 1/3 pozemku je dle platného územního plánu určena k výstavbě rodinných domu, ostatní je v jednání s příslušnými správními institucemi. Pozemek je přibližně 27 m široký a 160 m dlouhý, svojí rozlohou a polohou je vhodný pro stavbu hned několika rodinných domů, či objektů. K parcele vede místní asfaltová komunikace a inženýrské sítě jsou v dosahu - voda a plyn ve vzdálenosti přibližně 75 m, elektrický proud max. 150 m. Obec Markvartice leží na severozápadní straně silnice I. třídy č. 23, 10 km od Třebíče ve směru na Telč. V Markvarticích je základní občanská vybavenost, mateřská škola, obecní knihovna, kulturní dům s přilehlým venkovním areálem "SKALKA", vhodným ke kulturnímu využití a sportu. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je parcela, jejíž koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zajistíme, vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova, či pro rozšíření Vašeho podnikání.

499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Markvartice, okres Třebíč
Třebíč - Ptáčov, les, 7843 m2 - pozemek - Pozemky Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji pozemek u Třebíče v katastrálním území Ptáčov, který je dle katastru nemovitostí určen k plnění funkcí lesa. Celková výměra pozemku je 7843 m2 a je osázen jehličnatými stromy. Přístupný je po lesní cestě, a přímo k pozemku je možné dojet autem i s těžkou technikou. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

139 770 Kčchci zjistit více >
Prodej / Les / Třebíč, okres Třebíč
Vacenovice, zemědělský areál, 29.000 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zemědělský areál - bývalé zemědělské družstvo, v obci Vacenovice. Nemovitost se sestává ze tří objektů. které jsou v dobrém technickém stavu připravené k adaptaci na výrobní či skladové prostory s využitím prostorných manipulačních ploch. Objekty jsou prodejné i samostatně s vlastními pozemky. Vacenovice jsou místní části města Jaroměřice nad Rokytnou, které leží nedaleko Moravských Budějovic a Třebíče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedna energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Jaroměřice nad Rokytnou, okres Třebíč
Vacenovice, zemědělská stodola, 2 444 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící historický objekt se zpevněnou příjezdovou cestou a navazujícím manipulačním prostorem. Zemědělská stodola byla dříve využívána jako sklad pícnin. Nyní doporučujeme k adaptaci na výrobní či skladovací prostor s možností využití grantového systému. Vacenovice jsou místní části města Jaroměřice nad Rokytnou, které leží nedaleko Moravských Budějovic a Třebíče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedna energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Jaroměřice nad Rokytnou, okres Třebíč
Vícenice, zemědělské objekty, 27 000 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý areál zemědělského podniku sestávající se z kancelářského objektu adaptované historické sýpky, dále staveb určených k chovu velkých hospodářských zvířat a prostorné haly na uskladnění pícnin. Areál nabízí široké možnosti využití pro výrobu či skladování. Na historické budovy je možné využít grantový systém na revitalizaci. Obec Vícenice leží v třebíčském okrese 4 km od Moravských Budějovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedna energetická třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 170 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Vícenice, okres Třebíč
Třebíč , RD - byt 3+kk a komerční prostory, 520 m2, mezonetový byt - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní rodinný dům s bytem o dispozici 3+kk a komerčními prostory o celkové přibližné užitné ploše 520 m2 v centru Třebíče. Dům má pět podlaží, v horních dvou patrech je luxusní mezonetový byt s terasou. V dalších patrech je možnost komerčního využití, je zde prostorná prodejna, dvě velké kanceláře, sklady a sociální zázemí. U domu je garáž pro dvě auta a za domem dvorek, který může sloužit bydlícím k odpočinku. Nemovitost svojí polohou nabízí možnost podnikání s pohodlným bydlením v centru Třebíče s pěkným výhledem do okolí z horní terasy domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Třebíč, okres Třebíč
Třebíč - Horka Domky , OV 2+1, 51 m2, sklepní kóje, - byt - Byty Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 51 m2 nacházející se v klidné lokalitě Horka Domky v Třebíči. Tento byt s dispozicí 2+1 je přízemní a má původní umakartové jádro. Bytový dům má novou zateplenou fasádu a v bytě jsou nová plastová okna a na podlaze jsou původní dřevěné parkety. K bytu náleží sklepní kóje a lze využívat i společnou sušárnu. V okolí bytu je pěkná zeleň a nedaleko je dětské hřiště. V blízkosti domu je autobusová zastávka, poliklinika, škola a školka. Vytápění i ohřev vody jsou centrální. Byt je volný k nastěhování od 1.2.2017. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Třebíč, okres Třebíč
Mohelno - RD 4+1, 93 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji pěkný rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 93 m2 v obci Mohelno. Novostavba je velmi dobře dispozičně řešena a návrh je od architekta. Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem a dělí jej pěkný vestavěný krb, který navozuje příjemnou atmosféru v domě. V domě jsou ještě další tři místnosti, které jsou odděleny pěknými skleněnými zasouvacími dveřmi. Na podlaze jsou v celém domě plovoucí podlahy. Dům je orientovaný na jih a sever a vytápění zajišťuje plynový kotel. K domu náleží předzahrádka a za domem je udržovaná okrasná zahrada. Je zde možnost vjezdu na pozemek za domem, kde se nachází přístřešek pro zaparkování auta. Na zahradě je vydlážděný prostor pro posezení a odpočinek. Dle průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy C - úsporná.S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 585 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Mohelno, okres Třebíč
Moravské Budějovice RD 6+1, 642 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 250 m2 v Moravských Budějovicích. Dům se nachází v centru města, je částečně podsklepený a za domem je uzavřený dvůr na který navazuje zahrada se vzrostlými stromy. U domu je také garáž a na zahradě je vystavěn pěkný altán. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a jsou zde samostatné, prostorné a světlé pokoje. Vzhledem k poloze lze nemovitost využít ke komerčním účelům a nebo k pohodlnému vzdušnému bydlení v centru města s maximální občanskou vybaveností.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč
Vacenovice - RD 5+1, 160 m2, dvůr, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 160 m2 v klidné části Jaroměřic nad Rokytnou - Vacenovice. V domě je pět obytných místností, kuchyně, koupelna a toaleta. Za domem se nachází dvůr na kterém jsou hospodářské budovy a je zde možnost vjezdu. Za dvorem je také prostorná zahrada. U domu je vlastní studna a vytápění domu je řešeno lokálními topidly na tuhá paliva. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Jaroměřice nad Rokytnou, okres Třebíč
Moravské Budějovice RD 7+1, 250 m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji prvorepublikovou vilu o dispozici 7+1 a přibližné užitné ploše 250 m2 v Moravských Budějovicích. U domu je přistavěný ateliér, kancelář a jsou zde dvě garáže. V přízemí domu jsou technické místnosti, kotelna a garáž. V prvním patře se nachází prostorná vstupní hala, dva pokoje, kuchyně a toaleta. Ve druhém patře jsou další tři pokoje a koupelna s toaletou. Nemovitost je napojená na veškeré inženýrské sítě a vytápění je řešeno ústředním plynovým topením. U domu je zahrada na které je umístěn skleník. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč
Moravské Budějovice RD 5+1, 178 m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 178 m2 v Moravských Budějovicích. V přízemí domu se nachází garáž, vstupní místnost, kotelna a další technické místnosti. V první poschodí je umístěna kuchyň, obývací pokoj a koupelna s toaletou. Ve druhém poschodí jsou další čtyři obytné pokoje a koupelna s toaletou. Nemovitost je napojená na veškeré inženýrské sítě a vytápění domu je zajištěno plynovým ústředním topením. Za domem je pěkná zahrada. Dům se nachází ve velmi klidné části města nedaleko centra. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč
 Nové Syrovice - RD 2+1, 100 m2, dvůr, studna, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Nové Syrovice vzdálené 6 km od Moravských Budějovic. Dům je po částečné rekonstrukci jsou zde nové elektrické rozvody, omítky, plastová okna, dveře a koupelna. Nemovitost je napojená na plyn, vodu a kanalizaci a vytápění je řešeno lokálně na tuhá paliva a přímotopy a v koupelně a kuchyni je elektrické podlahové vytápění. Ohřev vody je zabezpečen plynovým kotlem. V domě je možnost rozšíření o další dvě místnosti na které je již vypracována projektová dokumentace. Za domem je uzavřený dvůr na kterém se nachází studna. Na dvůr navazuje zahrada o celkové výměře 400 m2 na které jsou vysázené ovocné stromy. Obec Nové Syrovice mají dobrou občanskou vybavenost, je zde škola, školka i lékař. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nové Syrovice, okres Třebíč
Studenec, RD 6+2, pozemek 2 390 m2, sklepy 70 m2, hospodářské budovy - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji prostorný přízemní rodinný dům se sedlovou střechou v přivětivé malé obci Studenec u Třebíče. Dům o zastavěné ploše 789 m2 a přibližné užitné ploše 300 m2 má charakter zemědělské usedlosti, zčásti podsklepené. Přízemí tvoří 6 pokojů, 2 kuchyně, komora, koupelna, WC a prádelna. Podlahy v pokojích jsou dřevěné, v ostatních místnostech je položena dlažba. Dům je vytápěn centrálně kotlem na tuhá paliva, v některých místnostech jsou plynová kamna WAW. Nad obytnou částí je prostorná půda, přístupná schodištěm z chodby, vhodná pro vestavbu dalších místností. Dřevěné stropy, krovy a střešní krytina z bobrovky jsou v dobrém stavu. Na obytnou část navazují hospodářské budovy - kůlny, stodola, chlév, sklad. Dvůr má samostatný vjezd. Dům je připojen na elektřinu a plyn, na pozemku jsou dvě studny - s pitnou a s užitkovou vodou. Veřejný vodovodní řád lze připojit, vede 3 m od domu. Odpady jsou svedeny do plastové jímky. Na dům navazuje oplocená zahrada a další neoplocené pozemky. Navíc je zde možnost přikoupení dalších pozemků o výměře 32 905 m2. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Studenec je historickou obcí ležící na spojnici Jihlavy a Brna, vlakové spojení je také do Velkého Meziříčí a Křižanova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Studenec, okres Třebíč
Pozďatín, RD 2+kk, krb, velká půda, dvorek s posezením - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji samostatný rodinný domek vhodný k rekreaci v klidné obci Pozďatín. Cihlový dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy má dva prostorné pokoje s kuchyní. Přibližná podlahová plocha domku je 70 m2, na půdě je možnost vestavby dalších obytných místností. V domě je rozvedena elektřina, voda se čerpá z obecní studny, odpad je vyveden do septiku. Vytápět lze elektrickými přímotopy nebo klasickým krbem na dřevo, který se nachází v jednom z pokojů. V koupelně lze připojit elektrický bojler. Vybavení domku včetně kuchyně z masivu je v ceně. U domku je dvorek s posezením, součástí prodeje je také zahrádka o ploše 100 m2, vzdálená cca 200 m od domu, oplocená, v rovině. Pro příjemné okolí s lesy je tento domek v malé klidné obci vhodný jako rekreační chalupa. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

695 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Pozďatín, okres Třebíč
Výčapy, sklad a RD 3+1, 1 042 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme skladovací budovu a rodinný dům v obci Výčapy. Sklad je zachovalou budovou se třemi nadzemními podlažími. Jedná se o kameno-cihlovou stavbu obdélníkového tvaru. Přístup k nemovitosti je bezproblémový po zpevněné asfaltové silnici. Budova může být díky svým prostorám a podlažím využita jako sklad nebo výrobní hala, autoservis či pneuservis. Cihlový rodinný dům s garáží je dispozičně řešen suterénem, nadzemním obytným podlažím a půdními prostory. Dům je před rekonstrukcí, proběhla výměna oken za plastová. Vedle rodinného domu stojí garáž pro tři auta. Obec Výčapy leží na Českomoravské vrchovině, vzdálené 8 km od okresního města Třebíče, severně od města básníka Otokara Březiny - Jaroměřic nad Rokytnou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Výčapy, okres Třebíč

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.