Reality Svitavy

Pohledy, parcela, 748 m², inženýrské sítě - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 748 m2 v obci Pohledy, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 21m, délka 37 m. Veškeré inzenýrské sítě se nacházejí na pozemku, příjezdová cesta je asfaltová. Na pozemek je vydáno stavební povolení a vypracován projekt, který je k dispozici. Obec Pohledy se nachází 10 km od města Svitavy, okolní příroda zve k pěší turistice i cyklovýletům. Veškerou infrastrukturu nabízí nedaleko vzdálené Jevíčko či Svitavy. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pohledy, okres Svitavy
Svojanov, RD 6+1, 3 487 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 258 m2 v obci Svojanov. Samostatně stojící rodinný dům leží na okraji malebné obce, majitelé ho nyní využívají jako rekreační objekt, ale novým vlastníkům může posloužit k trvalému bydlení. Dům prochází rekonstrukcí - nová okna, podlahy, vstupní dveře. Přízemí nabízí kuchyni s novou linkou, dva pokoje, obývací pokoj s krbovými kamny a sociální zařízení. V prvním nadpodlaží potom najdeme tři pokoje, z nichž z jednoho lze vyjít na prostornou terasu a vstup na půdu. Dům je vytápěn krbovými kamny, ale je možné využít akumulační kamna napojena na noční proud, plynová přípojka je u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Městys Svojanov leží ve vyhledávané rekreační oblasti přírodního parku Povodí řeky Křetínky v podhradí královského hradu Svojanov. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Svojanov, okres Svitavy
Janůvky, chalupa 3+1, 1 688 m², zahrada - chalupa - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zrekonstruovanou nemovitost o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 78 m2 v obci Janůvky. Dům je určen buď pro trvalé bydlení nebo ho lze využít coby cíl víkendových pobytů. Koncový řadový dům postavený z cihel je po čerstvé rekonstrukci (plastová okna, elektřina v mědi, nové sociální zařízení) a stojí na klidném místě u lesa nedaleko přírodního lomu, který je možné v létě využít ke koupání. Nemovitost je ve výborném technickém stavu. Dominantou přízemí je obývací pokoj s krbovými kamny, na nějž navazuje jídelny, kuchyně a ložnice. Dispozice domu lze rozšířit o půdní vestavbu. Vytápění nemovitosti je řešeno podlahovým topením prostřednictvím nového elektrokotle umístěného ve sklepě, popřípadě krbovými kamny. K domu náleží rozlehlá zahrada o výměře 1 279 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Janůvky jsou malou horskou obcí nacházející se nedaleko Moravské Třebové a Jevíčka. Obec leží v údolí pod zalesněnými stráněmi kopců, které mohou obyvatelé využít ke sběru lesních plodů nebo k vycházkám a cyklovýletům. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Janůvky, okres Svitavy
Rohozná, RD 8 bytových jednotek + 2 kanceláře, 950 m² - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji bytový dům s osmi bytovými jednotkami a přibližné užitné ploše 430,7 m2 v obci Rohozná. Podsklepená nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí - nová okna, rozvody topení a elektřiny, radiátory, podlahy (parkety, beton, dlažby), zateplení fasády a nová střecha. K domu dále patří kotelna včetně nových kotlů. Bytový dům nabízí osm bytových jednotek vymezených Prohlášením vlastníka o různých dispozicích (od garsonky po 4+kk s terasou). Každý z bytů má svoje vlastní měřiče vody, elektřiny a vlastní boiler. Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou nebo přípravou na ni, digestoří a koupelnou s vanou. Každá jednotka má k dispozici parkovací místo. Topení v nemovitosti je řešeno plynem, dům má vlastní jímku a je připojen na obecní vodovod. Vlastníci jednotlivých bytových jednotek mají k dipozici společnou zahradu a sklep, k domu dále náleží studna. Dům lze koupit jako celek, v současnosti jsou v pěti bytech nájemníci generující zisk nebo nákup pojmout jako investici do budoucna (penzion, hotel, pronájem apod.). Možný odprodej i jednotlivých jednotek. Obec Rohozná se nachází ve vyhledávané turistické lokalitě Svojanovska s velmi dobrou dopravní dostupností do Poličky, Svitav a Letovic. V obci je dobrá občanská vybavenost – škola, školka, lékař, potraviny, restaurace, pošta, kostel. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rohozná, okres Svitavy
Dolní Újezd u Litomyšle, lesní pozemek, 3 862 m² - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v katastru obce Dolní Újezd u Litomyšle, který je v katastru nemovitostí veden jako lesní. Celková výměra lesa je 3 862 m2, jedná se o stromy stáří 80 - 120 let. K pozemku vede příjezdová cesta. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

230 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Les / Dolní Újezd, okres Svitavy
Janůvky, RD 3+1, 1 688 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zrekonstruovaný rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 78 m2 v obci Janůvky. Nemovitost lze využít k trvalému bydlení nebo jako cíl víkendových pobytů. Koncový řadový dům postavený z cihel je po čerstvé rekonstrukci (plastová okna, elektřina v mědi, nové sociální zařízení) a stojí na klidném místě u lesa nedaleko přírodního lomu, který je možné v létě využít ke koupání. Nemovitost je ve výborném technickém stavu. Dominantou přízemí je obývací pokoj s krbovými kamny, na nějž navazuje jídelny, kuchyně a ložnice. Dispozice domu lze rozšířit o půdní vestavbu. Vytápění nemovitosti je řešeno podlahovým topením prostřednictvím nového elektrokotle umístěného ve sklepě, popřípadě krbovými kamny. K domu náleží rozlehlá zahrada o výměře 1 279 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Janůvky jsou malou horskou obcí nacházející se nedaleko Moravské Třebové a Jevíčka. Obec leží v údolí pod zalesněnými stráněmi kopců, které mohou obyvatelé využít ke sběru lesních plodů nebo k vycházkám a cyklovýletům. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Janůvky, okres Svitavy
Křenov, stavební parcela, 1 945 m² - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1 945 m2 v obci Křenov. Jedná se o parcelu, na které stojí koncový řadový dům, který je možné zrekonstruovat či zdemolovat a postavit dům dle svých představ. Na pozemek jsou přivedeny veškeré sítě a vede k němu příjezdová cesta. Obec Křenov leží v okrese Svitavy, nedaleko obce Březová nad Svitavou a Jevíčko. Obec nabízí svým občanům základní školu, bohatý společenský a sportovní život. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

329 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Křenov, okres Svitavy
Křenov, RD 2+1, 1 945 m² - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 80 m2 v obci Křenov. Jedná se o koncový řadový dům, ke kterému náleží rozlehlá zahrada a záleží jen na budoucím majiteli, jak s nemovitostí naloží. Dispozičně je řešen kuchyní a dvěmi pokoji. K domu dále náleží stodola s uhelnou a chlév. Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje bojler. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Křenov leží v okrese Svitavy, nedaleko obce Březová nad Svitavou a Jevíčko. Obec nabízí svým občanům základní školu, bohatý společenský a sportovní život. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

329 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Křenov, okres Svitavy
Moravská Třebová, výroba, sklad, 10 549 m² - komerce - Komerční Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční prostory - bývalou mlékárnu ve městě Moravská Třebová. Areál byl využíván na zrání, uzení, porcování sýrů, kompletace zboží pro jednotlivé odběratele a obchodní činnost. Momentálně je prázdný, nevyužívaný, ale ve výborném technickém stavu díky rekonstrukci. Areál má rozlohu 10 549 m2, je kompletně oplocený, střežený kamerovým systémem. V areálu se nachází vybavená prodejna, kancelářské prostory a zázemí včetně jídelny pro zaměstnance. Jsou zde velké manipulační prostory, skladovací prostory a vybavené chladírny. Samozřejmostí jsou i 3 nakládací rampy s rolovacími vraty. Vše je plně funkční. Objekt je situován ve středu města, v územním plánu schválený jako občanské vybavení pro komerční zařízení malá a střední. Areál je vhodný pro administrativu, obchodní prodej, ubytování, stravování, služby, dále také jako skladovací prostory a dílny. Objekt je možné po změně územního plánu využít pro developerské projekty – výstavba rodinných či bytových domů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Moravská Třebová nabízí možnost poklidného, příjemného života díky bohaté infrastuktuře (nemocnice, obchodní možnosti, sportovní i společenské možnosti) a malebné přírodě kolem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

15 362 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Výroba / Moravská Třebová, okres Svitavy
Brněnec - Moravská Chrastová, RD 3+1 a 1+1, 1 450 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dvou bytových jednotkách 3+1 a 1+1 a přibližné užitné ploše 160 m2 v obci Brněnec - Moravská Chrastová. Samostatně stojící rodinný dům prošel zdařilou částečnou rekonstrukcí (střecha, veškeré rozvody v mědi, odpady v plastu, podlahy betonové s izolací). Dispozičně je dům pojmut jako dvě bytové jednotky - kuchyně s linkou, obývací pokoj, ložnice a sociální zařízení, podkroví je připraveno k dokončení a rozšíření o další místnosti. Dům má dva nezávislé vchody, tudíž je možné bydlení využít jako vícegenerační. K nemovitosti dále náleží terasovitá zahrada se skleníkem, dva sklepy se samostatnými vchody. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu určená ihned k nastěhování. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Brněnec se nachází přibližně 15 km jihovýchodně od Svitav na hranici mezi Čechami a Moravou. Obec leží na důležitých dopravních spojnicích, silnici ze Svitav do Brna a železničním koridoru Praha – Brno. Je dobře občansky vybavena - mateřská i základní škola, lékaři, sportovní i dětské hřiště. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brněnec, okres Svitavy
Moravská Třebová, pronájem výroba, sklad, 3 000 m² - komerce - Komerční Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu komerční prostory - bývalou mlékárnu ve městě Moravská Třebová. Areál byl využíván na zrání, uzení, porcování sýrů, kompletace zboží pro jednotlivé odběratele a obchodní činnost. Momentálně je prázdný, nevyužívaný, ale ve výborném technickém stavu díky rekonstrukci. Areál má rozlohu 10 549 m2, je kompletně oplocený, střežený kamerovým systémem. V areálu se nachází vybavená prodejna, kancelářské prostory a zázemí včetně jídelny pro zaměstnance. Jsou zde velké manipulační prostory, skladovací prostory a vybavené chladírny. Samozřejmostí jsou i 3 nakládací rampy s rolovacími vraty. Vše je plně funkční. Objekt je situován ve středu města, v územním plánu schválený jako občanské vybavení pro komerční zařízení malá a střední. Areál je vhodný pro administrativu, obchodní prodej, ubytování, stravování, služby, dále také jako skladovací prostory a dílny. Objekt je možné po změně územního plánu využít pro developerské projekty – výstavba rodinných či bytových domů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Moravská Třebová nabízí možnost poklidného, příjemného života díky bohaté infrastuktuře (nemocnice, obchodní možnosti, sportovní i společenské možnosti) a malebné přírodě kolem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

cena k jednáníchci zjistit více >
Pronájem / Výroba / Moravská Třebová, okres Svitavy
Kunčina, RD 5+1, 2 014 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 270 m2 v obci Kunčina - Nová Ves u Moravské Třebové. Prostorná samostatně stojící nemovitost nabízí novému majiteli v přízemí chodbu, obývací pokoj s kuchyní, ložnici další dva pokoje, z nichž jeden má přímý východ na zahradu. Obrovskou výhodou je prostorná spižírna. Druhé patro má k dispozici tři pokoje. Nemovitost lze pojmout jako velmi prostorné bydlení pro rodinu nebo jako vícegenerační dům. Rozlehlá, udržovaná zahrada o výměře 1 662 m2 lze využít jak k zahradničení, tak k pasivnímu odpočinku či posezení. Parkování zajištěno ve dvou garážích, součástí prodeje je i kůlna, chatka a dílna pro kutily. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Kunčina - Nová Ves leží v těsné blízkosti Moravské Třebové, která poskytuje veškerou infrastrukturu. Samotná obec nabízí svým občanům mateřskou i základní školu a spoustu kulturních a sportovních akcí. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 440 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kunčina, okres Svitavy
Hlásnice, RD 5+1, 415 m² - rodinnný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v obci Hlásnice. Nemovitost dříve sloužila jako obecná škola, v součastnosti jsou nově zrekonstruované prostory využívány k provozování restaurace. V 1. poschodí se nachází hudební klub se sálem a zázemí pro majitele. Celkově je objekt ve velice dobrém stavu a nový majitel ho může využít jak k trvalému bydlení, tak k drobnému podnikání (pohostinství, ubytování, drobná výroba). Dům se nachází v přírodním parku Údolí řeky Křetínky, jenž je vyhledávanou lokalitou pro turisty. Skýtá malebný výhled do údolí a na hrad Svojanov. Obecně je obec Trpín velmi příjemným místem pro život. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Trpín, okres Svitavy
Janůvky, RD 4+1 a 2+1, 4 402 m², zahrada - rodinný dům  - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěmi bytovými jednotkami o velikosti 4+1 a 2+1 v obci Janůvky. Jedná se o samostatně stojící venkovské stavení s uzavřeným dvorem a rozsáhlými navazujícími zahradami. Součástí prodeje je i stodola, dřevník, chlév a pro kutily vybavená dílna. Obec Janůvky jsou malou obcí nacházející se pod vrcholky Svitavské vrchoviny, nedaleko od Moravské Třebové a od Jevíčka s velmi dobrou dopravní dostupností do Letovic. Obec leží v údolí pod zalesněnými stráněmi kopců, které lákají k pěším či cyklovýletům nebo jen ke sběru lesních plodů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Janůvky, okres Svitavy
Polička - Modřec, stavební parcela 1 008 m², sítě - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji parcelu o celkové výměře 1 008 m2 v městské části Poličky - Modřec. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Na pozemek jsou přivedeny inženýrské sítě, doporučujeme prohlídku. Město Polička je vstupní branou do Žďárských vrchů, jednoho z nejkrásnějších koutů Českomoravské vrchoviny. Nabízí veškerou občanskou vybavenost od školství přes zdravotnictví až po společenský a sportovní život. Je moderním a příjemným místem pro život. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

240 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Polička, okres Svitavy
Moravská Třebová, DB 1+kk, 43 m², sklep, balkon - byt - Byty Svitavy

Nabízíme Vám převod družstevního podílu k bytové jednotce 1+kk o užitné ploše 43 m2 nacházející se v blízkosti centra města Moravská Třebová. Tento byt s dispozcií 1+kk se nachází ve čtvrtém podlaží cihlového bytového domu. Z předsíně vede vchod do obývacího pokoje, odtud se vejde do kuchyně vybavené kuchyńskou linkou. Bytová jednotka je osazena plastovými okny, v pokojích jsou plovoucí podlahy. Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem, taktéž ohřev vody zajišťuje vlastní plynová karma. Byt lze převést do osobního vlastnictví. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Moravská Třebová nabízí možnost poklidného, příjemného života díky bohaté infrastuktuře (nemocnice, obchodní možnosti, sportovní i společenské možnosti) a malebné přírodě kolem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+kk / Moravská Třebová, okres Svitavy

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.