Reality Svitavy

Moravská Třebová, výroba, sklad, 10 549 m² - komerce - Pozemky Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční prostory - bývalou mlékárnu ve městě Moravská Třebová. Areál byl využíván na zrání, uzení, porcování sýrů, kompletace zboží pro jednotlivé odběratele a obchodní činnost. Momentálně je prázdný, nevyužívaný, ale ve výborném technickém stavu díky rekonstrukci. Areál má rozlohu 10 549 m2, je kompletně oplocený, střežený kamerovým systémem. V areálu se nachází vybavená prodejna, kancelářské prostory a zázemí včetně jídelny pro zaměstnance. Jsou zde velké manipulační prostory, skladovací prostory a vybavené chladírny. Samozřejmostí jsou i 3 nakládací rampy s rolovacími vraty. Vše je plně funkční. Objekt je situován ve středu města, v územním plánu schválený jako občanské vybavení pro komerční zařízení malá a střední. Areál je vhodný pro administrativu, obchodní prodej, ubytování, stravování, služby, dále také jako skladovací prostory a dílny. Objekt je možné po změně územního plánu využít pro developerské projekty – výstavba rodinných či bytových domů. Celková cena za nemovitost je složena z ceny pozemku, která činí 11.600.000,- a ceny za budovy ve výši 900.000,- Kč. Při rychlém jednání je možno dohodnout slevu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Moravská Třebová nabízí možnost poklidného, příjemného života díky bohaté infrastuktuře (nemocnice, obchodní možnosti, sportovní i společenské možnosti) a malebné přírodě kolem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Komerční / Moravská Třebová, okres Svitavy
Moravská Třebová, výroba, sklad, 10 549 m² - komerce - Komerční Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční prostory - bývalou mlékárnu ve městě Moravská Třebová. Areál byl využíván na zrání, uzení, porcování sýrů, kompletace zboží pro jednotlivé odběratele a obchodní činnost. Momentálně je prázdný, nevyužívaný, ale ve výborném technickém stavu díky rekonstrukci. Areál má rozlohu 10 549 m2, je kompletně oplocený, střežený kamerovým systémem. V areálu se nachází vybavená prodejna, kancelářské prostory a zázemí včetně jídelny pro zaměstnance. Jsou zde velké manipulační prostory, skladovací prostory a vybavené chladírny. Samozřejmostí jsou i 3 nakládací rampy s rolovacími vraty. Vše je plně funkční. Objekt je situován ve středu města, v územním plánu schválený jako občanské vybavení pro komerční zařízení malá a střední. Areál je vhodný pro administrativu, obchodní prodej, ubytování, stravování, služby, dále také jako skladovací prostory a dílny. Objekt je možné po změně územního plánu využít pro developerské projekty – výstavba rodinných či bytových domů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Moravská Třebová nabízí možnost poklidného, příjemného života díky bohaté infrastuktuře (nemocnice, obchodní možnosti, sportovní i společenské možnosti) a malebné přírodě kolem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Výroba / Moravská Třebová, okres Svitavy
Třebařov, RD 2+1, 3+kk, 3 613 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 2+1 a 3+kk a přibližné užitné ploše 240 m2 v obci Třebařov. Stylová, dobře udržovaná chalupa se skládá ze dvou samostatných prostorných bytových jednotek a společenské místnosti s barem a kulečníkem. Rodinný dům je vhodný k bydlení početnější či vícegenerační rodiny. Umožňuje bydlení spojené s podnikáním či díky rozlehlé udržované travnaté zahradě (2 296 m2) chovem zvířat. Topení je ve všech místnostech ústřední plynové, ale je možné topit i tuhými palivy - dřevem v krbových kamnech nebo uhlím při využití kotle na uhlí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Třebařov leží na Českomoravském pomezí severně od Moravské Třebové, okolí je lesnaté, kopcovité, vhodné pro sběr lesních plodů a rekreaci. Je protkáno sítí cyklostezek. V obci základní i mateřská škola. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 350 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Třebařov, okres Svitavy
Jevíčko, pronájem obchodních prostor, 11 m2, rekonstrukce - komerce - Komerční Svitavy

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v Jevíčku okr. Svitavy. Přízemní prostory jsou vhodné k provozu rychlého občerstvení (kebab, hamburgery atd.), točené zmrzliny, trafiky apod. Kromě plynu jsou zde zavedeny veškeré inženýrské sítě a vytápění je řešeno elektrickým infrazářičem. Objekt je po rekonstrukci a je chráněn kamerovým systémem. Před budovou je dostatek parkovacích míst. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Jevíčko, okres Svitavy
Jevíčko, pronájem skladu, 200 m2 - komerce - Komerční Svitavy

Nabízíme k pronájmu skladové prostory v Jevíčku okr. Svitavy. Prostory lze rozdělit dle potřeby od 50 m2 do 200 m2. Jsou zde zavedeny veškeré inženýrské sítě. Vjezd do areálu je možný i pro nákladní automobily. Cena za pronájem se může lišit podle velikosti pronajímané plochy. Upřesnění ceny na dotaz u makléře. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

70 Kč za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Sklady / Jevíčko, okres Svitavy
Pohledy, parcela, 748 m², inženýrské sítě - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 748 m2 v obci Pohledy, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 21m, délka 37 m. Veškeré inzenýrské sítě se nacházejí na pozemku, příjezdová cesta je asfaltová. Na pozemek je vydáno stavební povolení a vypracován projekt, který je k dispozici. Obec Pohledy se nachází 10 km od města Svitavy, okolní příroda zve k pěší turistice i cyklovýletům. Veškerou infrastrukturu nabízí nedaleko vzdálené Jevíčko či Svitavy. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

130 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pohledy, okres Svitavy
Svojanov u Borušova, hotel  7 007 m2, restaurace, ubytování, pozemky - komerce - Komerční Svitavy

Nabízíme vám k prodeji hotel s restaurací a ubytováním. Cihlový hotel by¨l postavený na okraji obce Svojanov u Borušova. V současné době je hotel plně v provozu, je ihned k užívání. Celková jeho zastavěná plocha je 1523 m2. Jedná se o tři podlažní hotel s nákladním výtahem a jedním podzemním podlažím. Provozní plocha je kolem 2400 m2. Vybavení hotelu je součástí prodeje. K dispozici je 85 lůžek ve dvou a tři lůžkových pokojích, celkově asi 20 toalet a 20 sprch. Možnost připojení telefonu a WIFI sítě je samozřejmostí, součástí hotelu je tenisový kurt, vybavení na ping-pong a hřiště na míčové hry. Asi 200 m od hotelu je sjezdovka vlekem. V bezprostřední blízkosti je přehrada s rybářským revírem. Vytápěný je plynem a dřevoplynem. Celý areál je chráněný oplocením. Příjezdová komunikace je až k hotelu. Parkování je zde možné pro cca 70 aut. Vjezd pro nákladní dopravu. Okolí hotelu je vhodné pro cykloturistiku a lyžařské sporty. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Svojanov, okres Svitavy
Litomyšl, OV 3+1, 69 m2, lodžie, rekonstrukce domu, krásný výhled  – byt - Byty Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 3+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 69 m2, nacházející se na okraji města Litomyšl v okrese Svitavy. Je to velice klidná a příjemná část města, současně ale také pěšky pár minut do centra. Byt je umístěný ve třetím patře z celkem čtyřpatrového panelového domu. Je zde krásný výhled na okolní zeleň. K tomuto bytu navíc náleží lodžie a sklep (2,5 m2). Dále lze využívat také sklad na kola a 2x sušárnu, tyto prostory jsou společné. Dům je po celkové rekonstrukci střechy, fasády, stoupaček, bylo provedeno zateplení domu a jsou zde plastová okna. Dispozice bytu jsou obývací pokoj, druhý pokoj, ložnice, kuchyň a samostatné WC a koupelna. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, vytápění je zde centrální. Byt je okamžitě připraven k nastěhování. Vedle domu, kde se tato bytová jednotka nachází, je mateřská škola, v těsné blízkosti pak hřiště a sportovní plochy (fotbalové, basketbalové a tenisové) Parkování je možné přímo před domem. Litomyšl disponuje veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, obchody, lékař atd.) a je velice dobře dopravně dostupná jak autem, tak vlakem či autobusem a jezdí zde i MHD. Z důvodu nedodání průkazu energetické náročnosti uvádíme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Litomyšl, okres Svitavy
Javorník, ostatní plocha, 780 m2 - pozemek - Pozemky Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 780 m2 v katastrálním území obce Javorník. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako ostatní plocha (sportoviště a rekreační plocha) , ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 25,2 m a délce 31 m. Na hranici pozemku se nachází elektřina, voda a kanalizace. K pozemku vede asfaltová komunikace. Pozemek se nachází na velmi lukrativním místě a je vhodný pro výstavbu, tak i pro komerční účely. Obec Javorník má základní občanskou vybavenost a je zde výborná dostupnost do okolních měst a obcí.  Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ostatní / Javorník, okres Svitavy
Vítějeves, RD 5+kk, 2+1 a 4+1, 1 136 m², wellness - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu sestávajícího se z hlavní budovy o dispozici 5+kk o přibližné užitné ploše 145 m2, hrubé stavby domu o dispozici 2+1 a hrubé stavby domu o zamýšlené dispozici 4+1. Komplex nemovitostí se nachází v obci Vítějeves na Svitavsku na velmi klidném místě, ale přitom v dosahu hlavního tahu Brno - Svitavy. Z domu je krásný výhled do okolní krajiny. Rozlehlá vstupní chodba rozděluje nemovitost na hlavní obytnou část vpravo, vlevo se nachází hrubá stavba domu o dispozici 2+1, kterou si bude moci nový majitel přizpůsobit své fantazii. Přízemí dominuje luxusní kuchyně do tvaru "U" s vestavěnými spotřebiči a špajzem, jídlelna s krbem s výměníkem, který slouží jako hlavní zdroj vytápění nemovitosti. Odtud lze dále projít do odpočinkové zóny - wellness s podsvíceným krytým vnitřním bazénem. V poschodí jsou další tři pokoje, z nichž dva disponují balkony. Součástí prodeje je i třetí dům ve stavu hrubé stavby o zamýšlené dispozici 4+1. Vytápění nemovitosti je řešeno také elektřinou. Průkaz enegetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Vítějeves se nachází v jihovýchodní části Pardubického kraje na hranicích s krajem Jihomoravským, leží 55 km od Brna, 13 km od Letovic a 22 km od Svitav . Je snadno dostupná autem i autobusem. Má bohatou historii i současný kulturní a společenský život. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 586 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vítějeves, okres Svitavy
Rohozná, RD 1+1, zahrada, studna – rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou o dispozici 1+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Rohozná okr. Svitavy. K dispozici domu patří chodba, kde je umístěna spíž, dále pokoj, kuchyň s kamny na tuhá paliva, prostorná koupelna s vanou a WC. Z chodby je vchod na půdu, která se dá zrekonstruovat na podkrovní bydlení. V domě je i sklep a také je tady možnost vybudování garáže. Do domu je zavedena elektřina, kde světelný okruh je v hliníku a druhý okruh již v mědi. Je zde nový odpad a taktéž nový rozvod vody. K ohřevu vody pak slouží elektrický bojler. K domu náleží studna s pitnou vodou a zahrada, kterou má majitel pronajatou od obce za symbolickou cenu. Na pronájem je možno navázat. Obec Rohozná leží asi 17 km od Svitav a je dobře dostupná autem nebo autobusem. Je zde veškerá občanská vybavenost jako obchody, pošta, obecní úřad, mateřská škola, knihovna atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

360 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rohozná, okres Svitavy
Pomezí, stavební parcela, 1 458 m² - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1 458 m2 v katastru obce Pomezí, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (elektřina, plyn,voda i kanalizace) jsou přivedeny k pozemku. K pozemku vede příjezdová komunikace. Obec Pomezí leží nedaleko historického města Poličky, které nabízí veškerou infrastrukturu. Samotná obec disponuje mateřskou i základní školou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 020 600 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pomezí, okres Svitavy
Vendolí, RD 2+1, 420 m2, garáž, zahrada, dvě půdy – rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlý samostatně stojící rodinný dům/venkovské hospodářské stavení o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 420 m2 v obci Vendolí okr. Svitavy. Jako stavební materiál domu byl použit kámen a cihla. Obytná část domu sestává z předsíně, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně a odděleného WC a koupelny se sprchovým koutem. Vzhledem k velikosti domu je zde ale možnost rozšířit prostory na více obytných místností. Součástí domu je také sklep. Velikou výhodou je fakt, že nad domem jsou dvě patra rozsáhlých půdních prostor, kde se nabízí možnost půdní vestavby. K dispozicím hospodářské části o přibližné ploše 300 m2 pak patří dvě maštale s původními žlaby, dvě dílny, uzavřená stodola a otevřená stodola. K domu náleží také velká zahrada o rozloze 3481 m2 a garáž. V domě jsou samozřejmě zavedeny veškeré inženýrské sítě. Plynová přípojka je přímo na pozemku a je zde také nová kanalizace. Ohřev vody zajišťuje bojler. Vytápění je řešeno ústředním topením na tuhá paliva, ale lze využít i lokální vytápění. Celý komplex je vhodný např. pro chov koní, ovcí atd. Obec Vendolí leží cca 5 km od Svitav a disponuje veškerou občanskou vybaveností. Je zde základní škola, obecní úřad, pošta atd. Dopravně je také velice dobře dostupná jak autem, tak i vlakem či autobusem. Z důvodu nedodání průkazu energetické náročnosti uvádíme energetickou třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vendolí, okres Svitavy
Březová nad Svitavou, RD 4+1, garáž, zahrada, po částečné rekonstrukci – rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzívně Vám nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o dispozici 4+1, s přibližnou užitnou plochou 140 m2 v obci Březová nad Svitavou. Obec má veškerou občanskou vybavenost, jezdí zde autobus i vlak. Z občanské vybavenosti je k dispozici škola, školka, lékař, síť obchodů a služeb, pošta, kostel a další. Březová nad Svitavou je vzdálená od města Svitavy pouhých 12 km. Dům je řadový a byl postavený z cihel a kamene. Tloušťka zdiva je 60 cm. Dům byl postavěný přibližně v roce 1938, jedná se tedy původní, kvalitní stavbu. Střecha domu je sedlová, krov je dřevěný a krytinou je eternity. Celkový stav střechy je dobrý. Okna domu jsou nová, dřevěná. Půdorysný tvar domu je obdélník. Celkový stav domu je dobrý, ale zcela jistě potřebuje opět vdýchnout život a provést v něm modernizaci. Hlavním vstupem vcházíme po schodech do prostorné verandy nebo zimní zahrady (18 m2), dále vstupem do chodby (15 m2), anebo po pravé ruce je vstup na venkovní terasu. Chodbou po pravé ruce vstupujeme do prostorné koupelny s vanou. Koupelna a WC jsou společné. Vstupní chodbou se dostaneme dále do obývacího pokoje (20 m2), kuchyně (13 m2) a dětského pokoje (9 m2). Kuchyň má samostatnou spíž a pod kuchyní se nachází klenutý sklep (20 m2). V půdní vestavbě byla vybudovaná světlá a prostorná ložnice (40 m2), zde je potřeba přivést schodiště a doladit pokoj k dokonalosti. V celém domě jsou nové rozvody elektřiny a vody. Elektřina je v mědi a voda v plastu. Dům je vytápěný ústředním topením na tuhá paliva. Vodu ohřívá bojler. Komín domu je nový, tj. je zde možnost připojení plynového kotle. Plyn v současné době není přivedený do domu, no přípojka plynu i kanalizace je necelý metr před domem. Místo kanalizace je zde septik s přepadem. Možnost připojení internetu je samozřejmostí. K dalším prostorům, které k domu náleží patří dřevník,, dílna, hospodářská budova a dřevěná garáž. Za domem se nachází rozlehlá zahrada (1886 m2). Terén celkově je svažitý. Zahrada je částečně oplocená pletivem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Březová nad Svitavou, okres Svitavy
Svitavy, bar, kavárna, 48 m², rekonstrukce, vybavení - komerce - Komerční Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zavedený bar s kavárnou ve městě Svitavy. Bar prošel celkovou nákladnou rekonstrukcí a je nabízen včetně vybavení. Nachází se na strategickém místě v centru města. Bezproblémové parkování (20 míst) přímo před budovou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Svitavy jsou městem s veškerou občanskou vybaveností, s bohatým společenským vyžitím a velmi dobrou dopravní dostupností. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Restaurace / Svitavy, okres Svitavy
Rozhraní - Bradlné, RD 4+1, 255 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 95 m2 v obci Rozhraní. Samostatně stojící atypický rodinný dům je po částečné rekonstrukci (nové omítky, zateplené stropy, nové rozvody vody a elektřiny, komín). Přízemí domu nabízí zrekonstruovanou kuchyni s novou linkou, obývací pokoj s krbem, pracovnu a dva další pokoje. Prostornou půdu je možno využít k vestavbě a rozšířit tak dispozice nemovitosti. Vytápění je řešeno plynovým kotlem nebo krbem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Součástí prodeje je i dílna pro kutily přístupná ze zahrady a plechová garáž vzdálená 5 min chůze. Terasovitá zahrada (147 m2) s menším vzrostlým vinohradem poslouží k zahradničení či k odpočinku. Obec Rozhraní leží v malebném údolí řeky Svitavy na rozhraní Čech a Moravy asi 20 km na jih od Svitav. Díky jeho poloze na železničním koridoru Brno - Česká Třebová a rychlostní komunikaci je výborně dopravně dostupná do okolních měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rozhraní, okres Svitavy

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.