Reality Svitavy

Jevíčko, DB 1+1, 42,2 m², garáž - byt - Byty Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme převod družstevního podílu k bytové jednotce o velikosti 1+1 a přibližné užitné ploše 42,2 m2 nacházející se v klidné lokalitě v městě Jevíčko. Bytová jednotka se nachází v prvním podlaží cihlového bytového domu. Dispozičně je byt řešen obývacím pokojem s velkým balkonem, kuchyní s výhledem do zahrádky a prostornou koupelnou, kam je možné umístit pračku i sušičku. Součástí nabídky je i garáž umístěna v domě a možnost využívat zahrádku u domu. Byt má plastová okna, nový plynový kotel, je možné využívat společnou kočárkárnu. K bytové jednotce náleží dále sklep. Průkaz energerické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Královské město Jevíčko nabízí kromě bohaté historie možnost vyjížděk po značených cyklotrasách v okolí, dále využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm, pro milovníky rybolovu dvě vodní nádrže v blízkém okolí. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Jevíčko, okres Svitavy
Moravská Třebová - Boršov, RD 3+1, 428 m², zahrada - chalupa - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji roubenou chalupu o velikosti 3+1 a přibližné užitné ploše 78 m 2 v obci Boršov. V přízemí je samostatná kuchyň, obývací pokoj s krbem, který nemovitost vytápí, podkroví poté poskytuje dvě obytné ložnice. V přízemí je připravená místnost pro zbudování sociálního zařízení. K domu náleží oplocená zahrada o výměře 220 m2 a čtvercový dvůr s pergolou, kterou může nový majitel využít k relaxaci a odpočinku. Do domu je přivedena elektřina, voda, přípojka kanalizace je před domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Boršov je součástí měst Moravská Třebová, která nabízí možnost poklidného, příjemného života díky bohaté infrastuktuře (nemocnice, obchodní možnosti, sportovní i společenské možnosti) a malebné přírodě kolem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

799 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Moravská Třebová, okres Svitavy
Svojanov, RD 6+1, 3 487 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 258 m2 v obci Svojanov. Samostatně stojící rodinný dům leží na okraji malebné obce, majitelé ho nyní využívají jako rekreační objekt, ale novým vlastníkům může posloužit k trvalému bydlení. Dům prochází rekonstrukcí - nová eurookna, podlahy, vstupní dveře. Přízemí nabízí kuchyni s novou linkou, dva pokoje, obývací pokoj s krbovými kamny a sociální zařízení. V prvním nadpodlaží potom najdeme tři pokoje, z nichž z jednoho lze vyjít na prostornou terasu a vstup na půdu. Dům je vytápěn krbovými kamny, ale je možné využít akumulační kamna napojena na noční proud, plynová přípojka je u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Městys Svojanov leží ve vyhledávané rekreační oblasti přírodního parku Povodí řeky Křetínky v podhradí královského hradu Svojanov. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Svojanov, okres Svitavy
Pohledy, parcela, 748 m², inženýrské sítě - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 748 m2 v obci Pohledy, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 21m, délka 37 m. Veškeré inzenýrské sítě se nacházejí na pozemku, příjezdová cesta je asfaltová. Na pozemek je vydáno stavební povolení a vypracován projekt, který je k dispozici. Obec Pohledy se nachází 10 km od města Svitavy, okolní příroda zve k pěší turistice i cyklovýletům. Veškerou infrastrukturu nabízí nedaleko vzdálené Jevíčko či Svitavy. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pohledy, okres Svitavy
Radiměř,  OV 1+kk, 40 m², zahrada - byt - Byty Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 1+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 40 m2 nacházející se v klidné lokalitě v obci Radiměř. Byt se nachází v cihlovém domě a je volný od 06/2017. K dispozici je obývací pokoj s kuchyňským koutem (28 m2), koupelna a předsíň. Vytápění bytu je řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je centrální. K bytové jednotce náleží zahrada o výměře 245 m2, která je součástí prodeje. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická náročnost třídy G. Obec Radiměř je rozlehlou (9 km) obcí ležící nedaleko Svitav a Poličky. Malebné okolí skýtá plno příležitostí k výletům do přírody a houbaření. Pro sportovce je k dispozici sportovní areál (fotbalové, multifunkční a dětské hřiště), ale obec nabízí i kulturní a společenské vyžití. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

425 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+kk / Radiměř, okres Svitavy
Březová nad Svitavou, pozemky, 9.946  m² - pozemek - Pozemky Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme 1/3 podíl na pozemcích o celkové výměře 29 838 m2 nacházející se v katastrálním území obce Březová nad Svitavou. Jedná se o třetinový podíl na pozemcích určené k výstavbě rodinných domů (celková výměra 17 171 m2), zbylé z nich jsou v katastru nemovitostí vedeny ostatní plocha. Inženýrské sítě včetně kanalizace jsou přivedeny na hranici pozemku, k němuž vede příjezdová cesta. Březová nad Svitavou je malé město po obou stranách historické česko-moravské hranice v okrese Svitavy. Vede přes něj vlakový koridor Brno - Česká Třebová, tudíž perfektně dopravně dostupné. S financováním nemovitostí Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Březová nad Svitavou, okres Svitavy
Vítějeves, RD 5+kk, 2+1 a 4+1, 1 136 m², wellness - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu sestávajícího se z hlavní budovy o dispozici 5+kk o přibližné užitné ploše 145 m2, hrubé stavby domu o dispozici 2+1 a hrubé stavby domu o zamýšlené dispozici 4+1. Komplex nemovitostí se nachází na velmi klidném místě v obci Vítějeves na Svitavsku. Rozlehlá vstupní chodba rozděluje nemovitost na hlavní obytnou část vpravo, vlevo se nachází hrubá stavba domu o dispozici 2+1, kterou si bude moci nový majitel přizpůsobit své fantazii. Přízemí dominuje luxusní kuchyně do tvaru "U" s vestavěnými spotřebiči a špajzem, jídlelna s krbem s výměníkem, který slouží jako hlavní zdroj vytápění nemovitosti. Odtud lze dále projít do odpočinkové zóny - wellness s podsvíceným krytým vnitřním bazénem. V poschodí jsou další tři pokoje, z nichž dva disponují balkony. Součástí prodeje je i třetí dům ve stavu hrubé stavby o zamýšlené dispozici 4+1. Vytápění nemovitosti je řešeno také elektřinou. Průkaz enegetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Vítějeves má bohatou historii i současný kulturní a společenský život. Nachází se v jihovýchodní části Pardubického kraje na hranicích s krajem Jihomoravským. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vítějeves, okres Svitavy
Vítějeves, RD 3+1, 681 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 75 m2 v obci Vítějeves. Samostatně stojící venkovské stavení se stodolou, chlévem a klenutým sklípkem leží v klidné části obce. Dům je kamenný, má kvalitní vazbu a po rekonstukci bude vhodný k trvalému bydlení i rekreaci. Dispozičně je nemovitost řešena kuchyní a třemi pokoji, k parkování slouží garáž umístěna v domě. K domu dále náleží zahrada. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Vítějeves má bohatou historii i současný kulturní a společenský život. Nachází se v jihovýchodní části Pardubického kraje na hranicích s krajem Jihomoravským. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vítějeves, okres Svitavy
Hamry nad Křetínkou, RD 2+1, 1 167 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 60 m2 v obci Hamry nad Křetínkou. Samostatně stojící romantický domek je postaven na klidném místě obklopen malebnou přírodou. Dispozičně je nemovitosti řešena kuchyní s originálními kachlovými kamny a dalšími dvěmi místnostmi. K domu náleží zahrada o výměře 987 m2, kterou je možné využít k zahradničení či k odpočinku. Samotnou nemovitost lze mít jako trvalé bydlení nebo jako cíl víkendových odpočinkových dní. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva, elektřina je do domu přivedena. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Hamry je část města Bystré ležící v okrese Svitavy, 12 km od Poličky. Svým občanům nabízí veškeré služby, které potřebují ke komfortnímu bydlení (lékař, škola, školka, obchodní příležitosti, kulturní akce). Okolní příroda tvořena lesy zve k procházkám či sportovním aktivitám. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

720 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bystré, okres Svitavy
Bohuňov nad Křetínkou, RD 4+1, 960 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 o přibližné užitné ploše 95 m2 v obci Bohuňov. Prostorný rodinný dům na malebném klidném místě u lesa je v dobrém technickém stavu, ale vyžaduje adaptaci k požadavkům dnešní moderní doby. V suterénu je umístěna dílna, garáž, kotelna a sklepy, v prvním podlaží poté obývací pokoj, kuchyně a další tři pokoje. Dům je zásoben vodou ze studny, je do něj přivedena elektřina. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody prostřednictvím elektrického bojleru. Nemovitost je možné využít k trvalému bydlení či na odpočinkové víkendy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Nemovitost leží ve vyhledávané turistické lokalitě přírodního parku Údolí řeky Křetínky a u Bohuňovských skal. V létě možnost koupání v nedaleké Křetínské přehradě, v zimě lze využít přilehlých lyžařských svahů. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 580 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bohuňov, okres Svitavy
Svojanov u Borušova, hotel  7 007 m2, restaurace, ubytování, pozemky - komerce - Komerční Svitavy

Nabízíme vám k prodeji hotel s restaurací a ubytováním. Cihlový hotel by¨l postavený na okraji obce Svojanov u Borušova. V současné době je hotel plně v provozu, je ihned k užívání. Celková jeho zastavěná plocha je 1523 m2. Jedná se o tři podlažní hotel s nákladním výtahem a jedním podzemním podlažím. Provozní plocha je kolem 2400 m2. Vybavení hotelu je součástí prodeje. K dispozici je 85 lůžek ve dvou a tři lůžkových pokojích, celkově asi 20 toalet a 20 sprch. Možnost připojení telefonu a WIFI sítě je samozřejmostí, součástí hotelu je tenisový kurt, vybavení na ping-pong a hřiště na míčové hry. Asi 200 m od hotelu je sjezdovka vlekem. V bezprostřední blízkosti je přehrada s rybářským revírem. Vytápěný je plynem a dřevoplynem. Celý areál je chráněný oplocením. Příjezdová komunikace je až k hotelu. Parkování je zde možné pro cca 70 aut. Vjezd pro nákladní dopravu. Okolí hotelu je vhodné pro cykloturistiku a lyžařské sporty. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Svojanov, okres Svitavy
Moravská Třebová, RD 2+1, 288 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 70 m2 v Moravské Třebové. Řadový rodinný dům se sedlovou střechou stojí v centru města, ale v klidné ulici. Dispozičně je dům řešen kuchyní, obývacím pokojem a ložnicí. Koupelna s vanou je oddělena od WC. Půdní prostory jsou připraveny k rozšíření o další pokoje. Vytápění je řešeno klimatizací či tuhými palivy, ohřev vody elektrobojlerem. K domu náleží zahrada o výměře 184 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Moravská Třebová nabízí možnost poklidného, příjemného života díky bohaté infrastuktuře (nemocnice, obchodní možnosti, sportovní i společenské možnosti) a malebné přírodě kolem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

859 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravská Třebová, okres Svitavy
Pomezí, stavební parcela, 1 458 m² - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1 458 m2 v katastru obce Pomezí, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (elektřina, plyn,voda i kanalizace) jsou přivedeny k pozemku. K pozemku vede příjezdová komunikace. Obec Pomezí leží nedaleko historického města Poličky, které nabízí veškerou infrastrukturu. Samotná obec disponuje mateřskou i základní školou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 020 600 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pomezí, okres Svitavy
Borová u Poličky, stavební parcela, 600 m² - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý stavební pozemek o celkové výměře 600 m2 v katastru obce Borová u Poličky, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (elektřina, plyn a voda) jsou přivedeny k pozemku, kanalizace je ve výstavbě. K pozemku vede příjezdová komunikace. Obec Borová leží nedaleko historického města Poličky, které nabízí veškerou infrastrukturu. Samotná obec disponuje mateřskou i základní školou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

300 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Borová, okres Svitavy
Borová u Poličky, stavební parcela, 4 015 m² - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý stavební pozemek o celkové výměře 4 015 m2 v katastru obce Borová u Poličky, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (elektřina, plyn a voda) jsou přivedeny k pozemku, kanalizace je ve výstavbě. K pozemku vede příjezdová komunikace. Obec Borová leží nedaleko historického města Poličky, které nabízí veškerou infrastrukturu. Samotná obec disponuje mateřskou i základní školou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

300 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Borová, okres Svitavy
Borová u Poličky, stavební parcela, 1 715 m² - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý stavební pozemek o celkové výměře 1 715 m2 v katastru obce Borová u Poličky, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (elektřina, plyn a voda) jsou přivedeny k pozemku, kanalizace je ve výstavbě. K pozemku vede příjezdová komunikace. Obec Borová leží nedaleko historického města Poličky, které nabízí veškerou infrastrukturu. Samotná obec disponuje mateřskou i základní školou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

300 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Borová, okres Svitavy

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.