Reality Prostějov

Horní Štěpánov, stavební parcela, 4 028 m², sítě - pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji parcelu v obci Horní Štěpánov. Dle platného územního plánu obce je pozemek určen k výstavbě rodinného domu. Rovinatý pozemek o celkové výměře 4 028 m2 je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě - elektřina, voda i kanalizace jsou přivedeny na pozemek, na jeho spodní hranici teče potok napájející nedaleký rybník. K pozemku vede asfaltová silnice. Obec Horní Štěpánov leží na Drahanské vrchovině, okolí obce tvoří z větší části lesy, která nabízejí možnost houbaření, turistiky či cykloturistiky. V létě je možné využít k oddechu nedaleké rekreační středisko Suchý. Veškerou občanskou vybavenost zajišťují nedaleké Boskovice či Jevíčko. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

805 600 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Horní Štěpánov, okres Prostějov
Dobrochov, RD 5+2, zahrada, garáž, balkon - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+2 a přibližné užitné ploše 280 m2 v obci Dobrochov. Celková plocha pozemku i se zahradou je cca 1 742 m2. Jedná se o prostorný, řadový, kompletně zařízený dům, který prošel částečnou rekonstrukcí - v horním patře je elektrika v mědi, voda v plastu, zateplení a nová plastová okna na přední straně domu. V přízemí je vstupní chodba, dvě obytné místnosti a koupelna s WC. V horním patře je obývací pokoj, ložnice, kuchyň s jídelnou a koupelna s WC. Dům je v dobrém stavu bez nutnosti větších oprav, střecha sedlová s dřevěným krovem. Je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění je zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody kombinovaným plynovým kotlem. Parkování je možné v garáži nebo přímo před domem. Obec Dobrochov leží jižním směrem od města Prostějov. Kolem západního okraje obce prochází rychlostní komunikace z Prostějova do Brna. Obcí prochází značená lokální cyklostezka nebo lze ve chvílích volna navštívit nedalekou volně přístupnou rozhlednu a studánku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dobrochov, okres Prostějov
Prostějov, OV 3+1, 70,23 m², sklep, dvě lodžie - byt - Byty Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 70,23 m2 nacházející se v žádané lokalitě města Prostějov. Byt se nachází ve čtvrtém patře sedmipatrového panelového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací – zateplení, výměna plastových oken, nová střecha, výtah, lodžie. V bytě jsou nové plovoucí podlahy, nové zděné jádro, elektřina v mědi, odpady a rozvody. Tento velmi dobře udržovaný byt s krásným výhledem do okolní přírody má k dispozici vstupní chodbu, obývací pokoj, ložnici a dětský pokoj, kuchyň včetně nové kuchyňské linky, samostatné WC a koupelnu se sprchovým koutem. K bytu navíc náleží dvě lodžie, sklep a společná kolárna, kočárkárna, kočárkárna a sušárna. Zařízení zde zůstává dle předchozí domluvy s majitelem.  Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 299 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Prostějov, okres Prostějov
Plumlov, RD 5+kk, zahrada, garáž, bazén – rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+kk v klidné a nádherné části města Plumlov. Jedná se o luxusní, patrový, samostatně stojící dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, má dřevěná euro okna s izolačním dvojsklem a podlahové vytápění. V domě je vstupní chodba, obývací pokoj s velkým krbem, kuchyňský kout s kuchyňskou linkou a spotřebiči, ložnice, dva dětské pokoje, samostatné WC v přízemí a koupelnu s WC a vanou v patře. Je zde dlažba, plovoucí podlaha, dominantní dřevěné schodiště a prostorný balkon s krásných výhledem do okolí. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci, plynová přípojka je před domem. Vytápění celého domu a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo, elektrický bojler a infrapanely. Celková plocha pozemku je cca 750 m2. K dispozici je terasa se zahradním domkem, zastřešeným a vyhřívaným bazénem a prostorná garáž. Krásná a udržovaná zahrada se vzrostlými stromy a keři poskytuje dostatek soukromí a místa pro odpočinek. Součástí jsou kamenné zídky, terasy, zábradlí a brána od uměleckého kováře, zahradní jezírka a potůček s vodopádem. Město Plumlov má veškerou občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Plumlov leží západně od Prostějova na rozhraní Hané a Drahanské vrchoviny. Z jihu je městská zástavba ohraničena Podhradským rybníkem vybudovaným na říčce Hloučele. Jihovýchodně, níže po jejím toku je pak Plumlovská přehrada s hrází na katastru obce Mostkovice. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Plumlov, okres Prostějov
Brodek u Konice, RD 2+1, 1 048 m², zahrada - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 84 m2 v obci Brodek u Konice. Samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou je postaven z cihel a je v dobrém technickém stavu. Dům je osazen novými plastovými okny a jsou do něj přivedeny veškeré inženýrské sítě. Dispozičně je řešen kuchyní a dvěmi pokoji, součástí prodeje je i velká vybetonovaná stodola, která slouží jako garáž. Půdní prostory je možné dále využít k rozšíření dispozice domu. Vytápění nemovitosti je řešeno plynem, ohřev vody prostřednictvím bojleru. Za domem je rozlehlá, udržovaná zahrada o výměře 776 m2, jenž poslouží k relaxaci či zahradničení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Brodek u Konice je obcí ležící nedaleko Boskovic, Velkých Opatovic a Konic. Žije bohatým společenským i sportovním životem, k dispozici mají občané zdravotnícké středisko i školu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brodek u Konice, okres Prostějov
Ivaň, stavební parcela, 689 m² - pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu, v klidné části obce Ivaň, okres Prostějov. V katastru nemovitostí je pozemek nyní veden jako orná půda. Tento rovinný pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 689 m2 a příjezdem po obecní cestě. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 8 m/10 m a přibližné délce 86 m. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, přípojka na plyn je cca 20 m od hranic, přímo na pozemku je vlastní studna. V případě rozšíření pozemku lze přikoupit i sousední parcelu. V obci Ivaň je obecní úřad, obchod, mateřská škola a hřiště. Základní škola a pošta jsou v nedalekých Klenovicích na Hané. Je zde výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je toto místo vhodné právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

345 500 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ivaň, okres Prostějov
Prostějov, RD 6+1, zahrada - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji cihlový rodinný dům o dispozici 6+1 s možností půdní vestavby a rozšíření obytné plochy domu, který je vhodný k celkové rekonstrukci. Celková plocha pozemku je cca 483 m2, z toho přibližná zastavěná plocha je 208 m2, přibližná podlahová plocha je 123 m2 a zahrada o velikosti cca 161 m2. Před zahradou se nachází dvorek, který nabízí skvělé soukromí pro rodinu a posezení s přáteli. K obytné části domu patří přízemí, kde je umístěno šest obyvatelných pokojů (z toho 4 průchozí), dále chodba, kuchyň, koupelna a komora. Ve druhém patře je prostorná půda s možností půdní vestavby. V celém domě je vytápění zajištěno plynovým topením. Dům má původní dřevěné podlahy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Prostějov, okres Prostějov
Hrochov, chalupa 1+1, zahrada, sklep, k rekonstrukci - chalupa - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji chalupu o dispozici 1+1 v klidné části obce Hrochov. Jedná se o samostatně stojící, přízemní chalupu se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo domu je smíšené. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, WC, místnost určená pro budoucí koupelnu a technická místnost. Chalupa je určena ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Chalupa je napojena na vodovod, elektřinu a plyn. Vytápění a ohřev vody je lokální na tuhá paliva. Celková plocha pozemku je cca 1 321 m2. Součástí je dvůr, sklep, stodola, chlév a zahrada o velikosti cca 1 013 m2. Parkování je možné na dvoře nebo přímo u chalupy. Z obce Hrochov je velmi dobrá dostupnost do okolních obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Lipová, okres Prostějov
Prostějov, OV 3+1, 73,52 m², lodžie, sklep - byt - Byty Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 73,52 m2 nacházející se v žádané lokalitě města Prostějov. Byt se nachází v prvním patře osmipatrového panelového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací – zateplení, výměna plastových oken, nová střecha a podlahy ve sklepech. V bytě jsou nové podlahy, nové zděné jádro, elektřina v mědi, odpady a rozvody. Tento velmi dobře udržovaný byt s krásným výhledem do okolní přírody má k dispozici chodbu, obývací pokoj, ložnici a dětský pokoj, kuchyň včetně nové kuchyňské linky a spotřebiči, samostatné WC a koupelnu s vanou. K bytu navíc náleží zasklená lodžie, sklep, společný balkon v mezipatře a společná kolárna, kočárkárna, prádelna a sušárna. Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Dle Průkazu energetické náročnosti je byt zařazen do třídy C - úsporná. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Prostějov, okres Prostějov
Bedihošť, RD 5+1, 290 m², zahrada, sklep - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji hrubou stavbu rodinného domu o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 290 m2 v obci Bedihošť přibližně 5 km od města Prostějov. Celková plocha pozemku činí cca 319 m2, zahrada má výměru přibližně 160 m2. Tento patrový dům byl původně určen pro komerční účely – prodejna motorek, obchodu s potravinami, atd. Lze jej však využít i jako rodinný dům, jelikož pro obě varianty nabízí dostatek místa. V přízemí je prostor pro obývací pokoj, kuchyň, WC a koupelnu. Odtud vedou dva vstupy na zahradu, jeden do sklepa a garáže pro jeden automobil. V patře jsou čtyři místnosti, koupelna s WC a možnost dodělání balkonu. Z prvního patra je také vchod na prostornou půdu, která je vhodná k výstavbě dalších pokojů. Dům je z velké části podsklepen, což lze využít například pro skladování potravin a různých věcí. Za domem se nachází oplocená zahrada s vlastní kamennou studnou na užitkovou vodu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka nejlépe poslouží k rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu či podnikání. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bedihošť, okres Prostějov
Hradčany - Kobeřice, RD 1+kk, zahrada, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji menší rodinný dům o dispozici 1+kk a přibližné užitné ploše 55 m2 v klidné části obce Hradčany - Kobeřice. Jedná se o řadový dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo je smíšené, okna dřevěná. K dispozici je prostorný pokoj, kuchyň, chodba a přístavek. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou včetně půdní vestavby, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Dům je napojen na vodovod, elektřinu a plyn. Vytápění je lokální na tuhá paliva. Celková plocha pozemku je cca 490 m2. Součástí je oplocená zahrada o velikosti cca 407 m2, na které rostou vzrostlé ovocné stromy. Parkování je možné na zahradě nebo přímo před domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

299 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hradčany-Kobeřice, okres Prostějov
Dobrochov, RD 6+2, zahrada, garáž, dílna - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+2 a přibližné užitné ploše 228 m2 v klidné části obce Dobrochov. Celková plocha pozemku i se zahradou je cca 1 177 m2. Jedná se o cihlový, prostorný, samostatně stojící, patrový dům, který je možno využít i jako dvougenerační s vchodem pro každou bytovou jednotku zvlášť. Dům má nová plastová dvoukomorová okna. V prvním patře je prostorná chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice se vstupem na lodžii a dětský pokoj. V druhém patře je taktéž prostorná chodba, kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj a ložnice. Na každém patře je koupelna a samostatné WC. Dům je celý podsklepený, má 4 balkony, součástí přízemí je garáž, dílna a technická místnost. Vytápění celého domu zajišťuje plynový kotel nebo kotel na tuhá paliva. Vybavení celého domu je možno po domluvě s majitelem ponechat. Je zde i možnost půdní vestavby. Součástí udržované zahrady je zahradní domek o dvou místnostech a pergola. Zahrada je rozdělena na odpočinkovou část o velikosti cca 542 m2 a část pro pěstování plodin o velikosti cca 518 m2. Obec Dobrochov leží jižním směrem od města Prostějov. Kolem západního okraje obce prochází rychlostní komunikace z Prostějova do Brna. Obcí prochází značená lokální cyklostezka nebo lze ve chvílích volna navštívit nedalekou volně přístupnou rozhlednu a studánku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dobrochov, okres Prostějov
Dětkovice u Prostějova, louka 4 676 m², rovina - pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v obci Dětkovice u Prostějova o celkové rozloze 4 676 m2, který je v katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost. Pozemek je široký přibližně 65 m a dlouhý přibližně 72 m. Pozemek je vhodný k vybudování zahrady, sadu, nebo v budoucnu v novém územním plánu jako stavební pozemek, který nabízí kouzelný výhled na okolní přírodu a lesy. K pozemku vede příjezdová cesta. V případě zájmu je možné pozemek rozdělit na menší parcely. Osobní prohlídka bude vhodným vodítkem k rozhodnutí, zda je tento pozemek, nacházející se v čisté přírodě, vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

630 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Louka / Dětkovice, okres Prostějov
Nezamyslice, RD 6+kk, zahrada, garáž, rekonstrukce - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+kk a přibližné užitné ploše 180 m2 v klidné části obce Nezamyslice. Celková plocha pozemku i se zahradou je cca 1 373 m2. Jedná se o prostorný, samostatně stojící, patrový dům, který je možno využít i jako dvougenerační s vchodem pro každou bytovou jednotku zvlášť. Dům prošel částečnou rekonstrukcí – elektrika v mědi, voda v plastu, nová plastová okna, plechová střecha a zastřešená dřevěná veranda v prvním patře pro příjemné posezení. V horním patře je moderní kuchyňská linka se spotřebiči, posuvné dveře do místností a vestavěná skříň na chodbě. Na každém patře je koupelna s vanou a WC a v horním patře je sprchový kout. Ve všech místnostech jsou položeny dřevěné parkety, na chodbách dlažba. Dům je celý podsklepený, k dispozici je garáž pro jedno auto. Vytápění celého domu zajišťuje plynový kotel nebo kotel na tuhá paliva. Voda je obecní i z vlastní studny. Na dvoře se nachází přístavek, který lze využít i jako dílnu. K domu náleží rozlehlá zahrada s ovocnými a jehličnatými stromy, ohništěm a zastřešeným posezením s krbem. V obci Nezamyslice je veškerá občanská vybavenost, zámek Nezamyslice, kaple, studánka, koupaliště a je odsud výborná dostupnost na dálnici. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nezamyslice, okres Prostějov
Tištín, RD 3+1, zahrada - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 o přibližné užitné ploše 100 m2, na pozemku o výměře 453 m2 v obci Tištín. Dům je ze smíšeného zdiva se sedlovou střechou a dřevěným krovem, v přední části má nová plastová okna. Je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci, přípojka plynu je před domem. V přízemí se nachází obývací pokoj, ve kterém je umístěn zděný krb, jenž vytápí celý dům. Dále je zde kuchyň, pokoj, koupelna s vanou a toaleta. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Ve druhém nadzemním podlaží je další pokoj a půdní prostor. Na rovinaté zahradě osázené ovocnými stromy se nachází kůlna na nářadí. K domu náleží garáž. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tištín, okres Prostějov
Koválovice - Osíčany, RD 1+1, dvůr - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji přízemní rodinný řadový dům 1+1 se sedlovou střechou a dvorem o celkové výměře 119 m2 v obci Koválovice-Osíčany. Dům je přízemní, řadový a nachází se v klidné uličce. Je postaven z nepálených cihel a byla zde vyměněna okna za plastová. Vytápění je zajištěno plynovými wafkami. Za domem je navazující dvorek s přístavkem. Přímo v domě je vstup do sklepa i do podkroví. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán a z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento rodinný dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Koválovice-Osíčany, okres Prostějov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.