Reality Pelhřimov

Těmice, RD 3+kk, 688 m², zahradní domek, zahrada, rekonstrukce - rodinný dům - Domy Pelhřimov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk a přibližné užitné ploše 230 m2 v obci Těmice. Samostatně stojící rodinný dům se sedlovou zrekonstruovanou střechou leží na velmi klidném místě a je v dobrém technickém stavu určen k okamžitému nastěhování. Dům je po celkové rekonstrukci, zateplený, rozvody elektřiny jsou v mědi a jsou zde nová plastová okna. Z tohoto důvody jsou zde velmi nízké náklady na provoz a nejsou nutné žádné další investice. V suterénu je umístěna garáž pro dvě vozidla, technická místnost, sauna a sociální zařízení. Celé podlaží je možné přebudovat na další bytovou jednotku. Přízemí dominuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého lze vyjít do zimní zahrady vybavené krbovými kamny a dále ven na okrasnou zahradu. K dispozici další dva pokoje. Pro hosty je určen zahradní domek o výměře 24 m2 stojící na rozlehlé, perfektně udržované zahradě. I tady bylo provedeno zateplení.Vytápění domu je řešeno ústředním plynovým topením, topit lze i krbovými kamny. Ohřev vody pro celý dům je řešen eletrickým bojlerem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Těmice leží v kraji Vysočina nedaleko Pelhřimova. Je obklopena malebnou přírodou, hlubokými lesy, které mohou noví majitelé využít k pěším túram, cyklovýletům či ke sběru lesních plodin. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Těmice, okres Pelhřimov
Jankov, stavební parcela, 3.571 m2, sítě, studna - pozemek - Pozemky Pelhřimov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek s velkou zahradou o celkové výměře 3.571 m2, v čistém, krásném a naprosto klidném prostředí Českomoravské Vrchoviny mezi Jihlavou a Pelhřimovem v obci Jankov (u Pelhřimova). Obec o cca 40 stálých obyvatelích je neprůjezdná a leží mezi chráněnými přírodními památkami NPP Jankovský potok, přírodní rezervace U Milíčova a přírodní rezervace Na Oklice. V Jankovském potoce žijí raci což je dokladem čistoty životního prostředí v dané lokalitě. Vlastní stavební pozemek je plocha historického selského dvora(1.259m2), který zpustošil požár. Na místě stojí některé obvodové zdi a podle vyjádření majitele je nyní nejzachovalejší částí kamenná stodola, kterou by bylo možno obnovit. Majitel bude pozemek před prodejem ještě vyklízet. Z fotografií je patrný rozsah požáru, který byl rychle uhašen. Z důvodů požáru se nemovitost dostala do insolvenčního řízení, které by mělo v nejbližší době(cca do konce března 2017) být ukončeno a bude tak zcela očištěna od závazků. K domu dále náleží rozsáhlý, požárem zcela nezasažený pozemek vedený jako zahrada o celkové ploše 2.235 m2 a předzahrádka o celkové ploše 77 m2. Tato nemovitost je vhodná jak k trvalému bydlení v čistém a zdravém prostředí, tak pro chalupáře ale i pro farmáře, chov koní atd.. Plochou a tvarem pozemku umožňuje i výstavbu více staveb, je napojen na veškerá média a rozvody(el. energie, voda, plyn a kanalizace) a navíc disponuje vlastní studnou. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu Vašeho nového domova. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Jankov, okres Pelhřimov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.