Reality Olomouc

Olomouc - Nové Sady, OV 3+1, 70 m², lodžie, sklep – byt - Byty Olomouc

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 70 m2 nacházející se v klidné a žádané lokalitě města Olomouc – Nové Sady. Byt se nachází v pátém patře osmipatrového panelového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací – zateplení, výměna plastových oken, nový výtah a střecha, dlažba, nové zděné jádro, elektrika v mědi, nové odpady a rozvody. Tento velmi dobře udržovaný byt s krásným výhledem do okolní přírody má k dispozici předsíň, obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyň včetně nové kuchyňské linky, samostatnou koupelnu a WC. V bytě zůstává obývací stěna, lednička, pračka, psací stůl, světla a další vybavení dle domluvy s majitelem. K bytu navíc náleží lodžie, sklep a společná kolárna a kočárkárna. Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 860 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Olomouc, okres Olomouc
Náměšť na Hané, chata 3+1, zahrada, sklep, studna - chata - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji chatu o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 53 m2 v klidné části městyse Náměšť na Hané. Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepenou, vybavenou chatu se sedlovou střechou a dřevěným krovem, okna jsou dřevěná. Chata má k dispozici velkou prosklenou verandu, dva pokoje, kuchyň a koupelnu s WC. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Oplocená zahrada se vzrostlými stromy a keři má celkem cca 343 m2, je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a odpočinku. Na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou, elektřina, venkovní krb, přístřešek na auto, dřevěná kůlna, dílna a dvorek. Městys Náměšť na Hané má velice dobrou občanskou vybavenost a dostupnost do okolních měst a obcí. Leží na soutoku říčky Šumice a potoka Baběnce 14 km západně od Olomouce a 12 km jižně od Litovle, na úpatí Drahanské vrchoviny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Náměšť na Hané, okres Olomouc
Slatinice, orná půda 18 805 m² - pozemek - Pozemky Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, na okraji obce Slatinice. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 18 805 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 56 m a délce 338 m. Je vhodný jako dlouhodobá investice či k zemědělským účelům. Přístup na pozemek je zajištěn nezpevněnou komunikací.  Obec Slatinice má velice dobrou dostupnost do okolních měst i obcí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Slatinice, okres Olomouc
Šternberk, pronájem obchodních prostor,  5 891 m² - komerce - Komerční Olomouc

Nabízíme Vám k pronájmui atraktivní jednopodlažní objekt vhodný ke komerčnímu využití o přibližné užitné ploše 1 524 m2 ve městě Šternberk. Objekt stojí přímo u hlavní silnice a vlakového nádraží. Je výborně dostupný MHD, čímž je zajištěn velký pohyb potenciálních zákazníků. Bezproblémový příjezd pro veškerou osobní i nákladní dopravu, včetně TIR. Parkování - stání pro cca 100 aut je možné přímo u objektu. Ostraha objektu je zajištěna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Šternberk leží nedaleko Olomouce na vlakové trati Olomouc - Šumperk, čímž se stává velmi dobře dostupným městem. Dominantu tvoří hrad Šternberk, okolí je tvořeno malebnou přírodou. Veškerá infrastruktura pro občany k dispozici. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Šternberk, okres Olomouc
Šternberk, obchodní prostory,  5 891 m² - komerce - Komerční Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji atraktivní jednopodlažní objekt vhodný ke komerčnímu využití o přibližné užitné ploše 1 524 m2 ve městě Šternberk. Objekt stojí přímo u hlavní silnice a vlakového nádraží. Je výborně dostupný MHD, čímž je zajištěn velký pohyb potenciálních zákazníků. Bezproblémový příjezd pro veškerou osobní i nákladní dopravu, včetně TIR. Parkování - stání pro cca 100 aut je možné přímo u objektu. Ostraha objektu je zajištěna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Šternberk leží nedaleko Olomouce na vlakové trati Olomouc - Šumperk, čímž se stává velmi dobře dostupným městem. Dominantu tvoří hrad Šternberk, okolí je tvořeno malebnou přírodou. Veškerá infrastruktura pro občany k dispozici. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Šternberk, okres Olomouc
Olomouc - Holice, OV 3+1, 74 m², po rekonstrukci, lodžie, sklep - byt - Byty Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 74 m2 nacházející se v klidné a žádané lokalitě města Olomouc – Holice. Byt se nachází ve druhém patře osmipatrového panelového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací – zateplení, výměna plastových oken, nový výtah. V bytě jsou nové plovoucí podlahy, nové zděné jádro, elektrika v mědi, odpady a rozvody. Tento velmi dobře udržovaný byt s krásným výhledem do okolní přírody má k dispozici předsíň s možností vestavných skříní, průchozí obývací pokoj, neprůchozí ložnici a dětský pokoj, kuchyň včetně nové kuchyňské linky se značkovými spotřebiči, samostatné WC a koupelnu s vanou i sprchovým koutem. V bytě zůstává obývací a předsíňová stěna, kuchyňská linka se spotřebiči, pračka a další vybavení dle domluvy s majitelem. K bytu navíc náleží zasklená lodžie, sklep a společná kolárna a kočárkárna. Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost zařazena do třídy C - úsporná. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 780 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Olomouc, okres Olomouc
Olomouc - Nová Ulice, OV 3+1, 77,64 m², balkon, lodžie, sklep - byt - Byty Olomouc

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 77,64 m2 nacházející se v žádané lokalitě města Olomouc – Nová Ulice. Byt se nachází v osmém patře osmipatrového panelového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací – výměna plastových oken, střecha, částečné zateplení. Tento velmi dobře udržovaný byt s krásným výhledem do okolní přírody má k dispozici předsíň, obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, kuchyň včetně nové kuchyňské linky se značkovými spotřebiči, samostatné WC a koupelnu s vanou. V bytě zůstává kuchyňská linka se spotřebiči a další vybavení dle domluvy s majitelem. Jsou zde položeny parkety a nová dlažba. K bytu navíc náleží zasklená lodžie, balkon, sklep a společné prostory (kolárna, kočárkárna, prádelna, sušárna). Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Olomouc, okres Olomouc
Uničov, OV 2+1,  43 m², balkon - byt - Byty Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji byt o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 43 m2 v Uničově. Nachází se ve třetím patře panelového osmipatrového domu. Má svůj vlastní balkón a jeden společný pro celé patro. Byt je v původním stavu, určen k rekonstrukci. Součástí jsou dřevěná okna, umakartové jádro, ve všech místnostech je položeno linoleum. Měsíční náklady na bydlení činí cca 3.200,-Kč. K bytu náleží jedna sklepní kóje a společné prostory - kočárkárna, sušárna. Parkování možno přímo před domem. Volný ihned. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Uničov, okres Olomouc

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.