Reality Kroměříž

Kroměříž, RD 5+kk, zahrada, garáž, nebytové prostory - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji nový rodinný dům o dispozici 5+kk a 2 nebytovými prostory v žádané lokalitě města Kroměříže. Celková plocha pozemku je cca 375 m2. Jedná se o patrový, velmi prostorný a dispozičně zdařile řešený, častečně řadový dům. Dům má sedlovou střechu, dřevěný krov, plastová okna a podlahové topení. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Vytápění celého domu a ohřev vody je ústřední,zajištěno solárními panely a výměníkovými krbovými kamny. Tyto moderní energetické prvky s kombinací vysoce kvalitního zaizolování nemovitosti zaručují minimální náklady na vytápění a značnou trvalou finanční úsporu. K domu patří prostorná garáž a udržovaná oplocená zahrada, na které je pergola s posezením a krbem. Jedná se o bydlení v klidné moderní zástavbě citlivě zakomponované do původního rázu Kroměříže, odkud je velmi dobrá i pěší dostupnost do centra města i obchodům a službám pro občany. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Kroměříž, RD 4+1, zahrada, sklep, studna - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům o dispozici 4+1 v klidné okrajové části města Kroměříže - Těšnovicích. Celková plocha pozemku je cca 1 254 m2. Jedná se o cihlový, prostorný, samostatně stojící, patrový dům ve velice dobrém technickém stavu s možností okamžitého využití k bydlení. V přízemí je k dispozici chodba, prádelna s dílnou, pokoj a technická místnost. V patře je ložnice, pokoj, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou a samostatné WC. Vytápění celého domu je ústřední plynové, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K domu patří velká udržovaná ovocná zahrada o velikosti cca 1 118 m2 se studnou s pitnou vodou a zahradním sklípkem. V domě je garáž nyní využívaná jako sklad, k parkování je možné využít i parkoviště před domem. Kroměřížská místní část Těšnovice se nachází na posledních výběžcích Chřibů, které vytvářejí malebnou kulisu kolem zastavěné části a skýtají možnosti procházek a relaxace s výhledy na Hanácké Athény. Těšnovice žijí velmi bohatým kulturním, sportovním a společenským životem navazujícím na místní tradici a dobré mezilidské vztahy, toto dokládá a místním i návštěvníkům denně připomíná řada historických pamětihodností. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Kroměříž, RD 6+1, zahrada, terasa, po rekonstrukci - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 v klidné části města Kroměříž. Celková plocha pozemku je cca 481 m2. Jedná se o cihlový, řadový, patrový, celopodsklepený dům, který je možno využít i jako dvougenerační. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - nová plastová okna, nová střecha, zateplení. V přízemí je k dispozici chodba, kuchyň, jídelna, ložnice, obývací pokoj, koupelna a WC, vstup na terasu. V prvním patře jsou tři ložnice a dětský pokoj se vstupem na terasu. Vybavení lze v domě ponechat dle domluvy s majitelem. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a veřejnou kanalizaci. Vytápění celého domu je ústřední plynové, ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler. K domu patří udržovaná a oplocená zahrada o velikosti cca 148 m2 se vzrostlými stromy a keři. Parkování je možné přímo u domu. Město Kroměříž má veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, lékaři, obchody, jsou zde možnosti pro kulturní i sportovní vyžití a je odsud výborná dostupnost na dálnici a do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Kroměříž, RD 5+2, zahrada, garáž, balkon - rodinný dům - Domy Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+2 v klidné části města Kroměříž. Celková plocha pozemku je cca 269 m2. Jedná se o cihlový, prostorný, řadový, patrový dům, který je možno využít i jako dvougenerační. Dům má nová plastová okna a je zde možnost zbudování krbových kamen. V přízemí je k dispozici chodba, prádelna, sklad a prostorná garáž pro parkování jednoho vozidla. V prvním patře je chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice se vstupem na balkon, samostatná koupelna a WC. V druhém patře je taktéž kuchyně, tři pokoje, balkon, samostatná koupelna a WC. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace, plyn). Vytápění celého domu je ústřední plynové, stejně tak je na plyn i ohřev vody. K domu patří udržovaná a oplocená zahrada o velikosti cca 181 m2 s pergolou, menším bazénem a vzrostlými strom. Město Kroměříž má veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, lékaři, obchody, jsou zde možnosti pro kulturní i sportovní vyžití a je odsud výborná dostupnost na dálnici a do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Záříčí, stavební parcela, 2 147 m² - pozemek - Pozemky Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu, na okraji obce Záříčí. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 2 147 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 18 m a délce 120 m. Na hranici pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě a to elektřina, plyn, voda, kanalizace. K pozemku náleží příjezdová komunikace. Pozemek se nachází na velmi lukrativním místě ve výše zmíněné obci Záříčí, s velice dobrou dostupností do okolních měst i obcí. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Záříčí, okres Kroměříž
Počenice, RD 2+1, dvůr, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v klidné části obce Počenice. Jedná se o koncový, řadový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, zdivo je cihlové, okna dřevěná. K dispozici je vstupní chodba, obývací pokoj, ložnice a kuchyň. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou včetně půdní vestavby, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Dům je napojen na vodovod, elektřinu a veřejnou kanalizaci. Vytápění je lokální na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Celková plocha pozemku je cca 160 m2. Součástí je dvůr. Parkování je možné na dvoře nebo přímo před domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

540 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Počenice-Tetětice, okres Kroměříž
Lubná, zahrada, 1 160 m², sítě - pozemek - Pozemky Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v klidné části obce Lubná, který je v katastru nemovitostí nyní veden jako zahrada. Tento pozemek v mírném svahu disponuje celkovou plochou o velikosti cca 1 160 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 24,5 m a přibližné délce 46 m a je umístěn v zástavbě rodinných domů s minimálním provozem aut.  Veškeré inženýrské sítě jsou u pozemku. V obci Lubná je základní občanská vybavenost a je zde výborná dostupnost do okolních obcí. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je toto místo vhodné právě pro Vás.  Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

382 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Lubná, okres Kroměříž
Kroměříž, obchodní prostory, 1 685 m² - komerce - Komerční Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji atraktivní dvoupodlažní objekt vhodný ke komerčnímu využití (obchodní činnost). Poloha objektu je v obytné a komerční zóně, cca 500 m od autobusové zastávky. Komunikace zajišťuje výbornou dostupnost a bezproblémový příjezd pro osobní a nákladní dopravu, včetně TIR. U objektu je 81 parkovacích stání pro osobní automobily. Ostraha zajištěna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Kroměříž, okres Kroměříž
Jankovice, RD 2x 3+1, zahrada, garáž, penzion - rodinný dům - Komerční Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dvou bytových jednotkách o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 350 m2 v obci Jankovice u Holešova. Celková plocha pozemku i se zahradou je cca 612 m2. Dům se skládá z budovy, kde se nachází v přízemí bytová jednotka o dispozici 3+1. Je zde prostorná předsíň s vestavěnými skříněmi, kuchyně, tři pokoje, samostatná toaleta a koupelna s vanou. Součástí obývacího pokoje je krb a vstup na lodžii. Ohřev vody a ústřední topení zajišťuje kombinovaný plynový kotel. V patře domu je další bytová jednotka o dispozici 3+1 se samostatným vchodem, využívána nyní jako penzion se stálou klientelou, což umožňuje v tomto podnikání pokračovat. Dále je v patře kuchyně, šatna, koupelna s WC a další samostatné WC. Všechny pokoje jsou plně vybaveny a majitelé veškeré zařízení ponechají pro nové majitele, kteří by chtěli v podnikání pokračovat. U domu je 6 míst k parkování a garáž.  K dispozici je kaskádovitá zahrada o velikosti cca 262 m2 s pěkným posezením a se zahradním altánkem. Téměř celý dům je podsklepen a k dispozici je i prádelna. Obec Jankovice se nachází v blízkosti lesů a krásné přírody s možností sportovního celoročního vyžití (tenisové kurty, sjezdovky, hřiště). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Na základě osobní prohlídky si uděláte přesnější představu, zda je tento dům vhodný právě pro Vás, ať už jako nový domov, či místo k bydlení i podnikání nebo odpočinku a rekreaci. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Jankovice, okres Kroměříž
Jankovice, RD 2x 3+1, zahrada, garáž, penzion - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dvou bytových jednotkách o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 350 m2 v obci Jankovice u Holešova. Celková plocha pozemku i se zahradou je cca 612 m2. Dům se skládá z budovy, kde se nachází v přízemí bytová jednotka o dispozici 3+1. Je zde prostorná předsíň s vestavěnými skříněmi, kuchyně, tři pokoje, samostatná toaleta a koupelna s vanou. Součástí obývacího pokoje je krb a vstup na lodžii. Ohřev vody a ústřední topení zajišťuje kombinovaný plynový kotel. V patře domu je další bytová jednotka o dispozici 3+1 se samostatným vchodem, využívána nyní jako penzion se stálou klientelou, což umožňuje v tomto podnikání pokračovat. Dále je v patře kuchyně, šatna, koupelna s WC a další samostatné WC. Všechny pokoje jsou plně vybaveny a majitelé veškeré zařízení ponechají pro nové majitele, kteří by chtěli v podnikání pokračovat. U domu je 6 míst k parkování a garáž.  K dispozici je kaskádovitá zahrada o velikosti cca 262 m2 s pěkným posezením a se zahradním altánkem. Téměř celý dům je podsklepen a k dispozici je i prádelna. Obec Jankovice se nachází v blízkosti lesů a krásné přírody s možností sportovního celoročního vyžití (tenisové kurty, sjezdovky, hřiště). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Na základě osobní prohlídky si uděláte přesnější představu, zda je tento dům vhodný právě pro Vás, ať už jako nový domov, či místo k bydlení i podnikání nebo odpočinku a rekreaci. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Jankovice, okres Kroměříž

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.