Reality Kroměříž

Zlámanka, RD 2+1, zahrada, studna, garáž - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 na okraji obce Zlámanka v okrese Kroměříž. Celková plocha pozemku je cca 1304 m2. Součástí je předzahrádka, uzavřený dvorek a dvě zahrady o velikosti cca 273 m2 a 467 m2. Dům lze využít i k rekreačním účelům jako chalupa, protože je samostatně stojící a nabízí tak dostatek soukromí a klidu. V domě je nově rekonstruovaná krytina střechy (do ulice pálená taška, do dvora plechová pozinkovaná), rozvody elektřiny, vody, odpadů a plynu. Při rekonstrukci byl podřezán a izolován. K okrase vnitřních prostor slouží také dvě kamna a otevřený krb. Nemovitost je částečně zařízená. Obyvatelné pokoje jsou neprůchozí kromě kuchyně. Za domem na dvorku jsou malá hospodářská stavení, okrasná studna a pak také studna jak na pitnou, tak na užitkovou vodu. K dispozici je garáž, ze které lze projet na dvůr, stejně jako z venkovního parkovacího stání vedle domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Koryčany - Lhotka, RD 2+1, 203 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji malý rodinný dům o dispozici 2+1ve městě Koryčany na úpatí Chřibů. Dům se nachází v klidné okrajové části města a do chřibských lesů je to doslova jen pár metrů. Vstupujeme do prostoru předsíně spojeného s kuchyní (10,2m²) a po pár schodcích se dostáváme do hlavního obytného pokoje (16,6m²). Zde kdysi stál krásný krb, ale byl demontován. Další místnost (10,6m²) je propojena s hlavní volným průchodem, tak jak to je vidět na fotkách. Majitel nemovitost koupil v mírně zanedbaném stavu. Odstranil problém s vlhkými zdmi - vyčistil a opravil rýny a spády kolem domu. Nemovitost je vytápěna plynem - vafky. V dřevěném přístavku je prostor pro bojler ( 2x2m² ) pak dřevník a suché "splachovací" WC do septiku. Z předsíně domu je vstup do koupelny (2,7m²) kde je vana a chemické WC. Voda je odebírána z vlastní studny a rozvody v domě jsou provedeny. K domu náleží malá skrytá zahrádka se studnou, rybníčkem (malým) vzrostlými stromy a ohništěm. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem k rozhodnutí, zda je tento vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Koryčany, okres Kroměříž
Kroměříž, RD 3+kk, zahrada, garáž, nebytové prostory - rodinný dům - Domy Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk a 4 nebytovými prostory v žádané lokalitě města Kroměříž. Celková plocha pozemku je cca 375 m2. Jedná se o polovinu prostorného, patrového, samostatně stojícího dvojdomu. Dům má sedlovou střechu, dřevěný krov, plastová okna a podlahové topení. V přízemí jsou čtyři nebytové prostory sloužící jako studio (kadeřnictví, kosmetika a pedikúra, WC) s možností převedení na bytové prostory a vstupní chodba se šatnou. V patře je k dispozici obývací pokoj a kuchyňský kout, ložnice, pokoj s krbovými kamny, samostatná koupelna a WC. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Vytápění celého domu a ohřev vody je ústřední elektrické, zajištěno solárními panely a výměníkovými krbovými kamny. K domu patří prostorná garáž a udržovaná a oplocená zahrada, na které je pergola s posezením a krbem sloužící k odpočinku a relaxaci. Město Kroměříž má veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, lékaři, obchody, jsou zde možnosti pro kulturní i sportovní vyžití a je odsud výborná dostupnost na dálnici a do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 999 999 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Lubná, zahrada, 1 160 m², sítě - pozemek - Pozemky Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v klidné části obce Lubná, který je v katastru nemovitostí nyní veden jako zahrada. Tento pozemek v mírném svahu disponuje celkovou plochou o velikosti cca 1 160 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 24,5 m a přibližné délce 46 m a je umístěn v zástavbě rodinných domů s minimálním provozem aut.  Veškeré inženýrské sítě jsou u pozemku. V obci Lubná je základní občanská vybavenost a je zde výborná dostupnost do okolních obcí. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je toto místo vhodné právě pro Vás.  Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

406 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Lubná, okres Kroměříž
Kroměříž, RD 5+2, zahrada, garáž, balkon - rodinný dům - Domy Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+2 v klidné části města Kroměříž. Celková plocha pozemku je cca 269 m2. Jedná se o cihlový, prostorný, řadový, patrový dům, který je možno využít i jako dvougenerační. Dům má nová plastová okna a je zde možnost zbudování krbových kamen. V přízemí je k dispozici chodba, prádelna, sklad a prostorná garáž pro parkování jednoho vozidla. V prvním patře je chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice se vstupem na balkon, samostatná koupelna a WC. V druhém patře je taktéž kuchyně, tři pokoje, balkon, samostatná koupelna a WC. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace, plyn). Vytápění celého domu je ústřední plynové, stejně tak je na plyn i ohřev vody. K domu patří udržovaná a oplocená zahrada o velikosti cca 181 m2 s pergolou, menším bazénem a vzrostlými strom. Město Kroměříž má veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, lékaři, obchody, jsou zde možnosti pro kulturní i sportovní vyžití a je odsud výborná dostupnost na dálnici a do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Lhota u Pačlavic, stavební parcela, 2 986 m² , sítě - pozemek - Pozemky Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu o celkové výměře 2 986 m2 ve Lhotě u Pačlavic. Inženýrské sítě jsou na pozemku. Šíře pozemku je 19,5 m, délka je 148 m. Parcela má tvar obdélníku. Pozemek je částečně oplocen a 100 m odtud je les. Na pozemku se nachází stavba ke zbourání. Zastavěná plocha a nádvoří nynějšího stavu má 429 m2, zahrada 716 m2 a orná půda o rozloze 1 841 m2. Lhota je malá vesnice, část obce Pačlavice v okrese Kroměříž. Nachází se asi 2 km na jihozápad od Pačlavic. K rozhodnutí, zda je tento pozemek ideálním místem pro stavbu právě Vašeho bydlení jistě pomůže osobní prohlídka. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

215 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pačlavice, okres Kroměříž
Kroměříž, obchodní prostory, 1 685 m² - komerce - Komerční Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji atraktivní dvoupodlažní objekt vhodný ke komerčnímu využití (obchodní činnost). Poloha objektu je v obytné a komerční zóně, cca 500 m od autobusové zastávky. Komunikace zajišťuje výbornou dostupnost a bezproblémový příjezd pro osobní a nákladní dopravu, včetně TIR. U objektu je 81 parkovacích stání pro osobní automobily. Ostraha zajištěna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Kroměříž, okres Kroměříž
Jankovice, RD 2x 3+1, zahrada, garáž, penzion - rodinný dům - Komerční Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dvou bytových jednotkách o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 350 m2 v obci Jankovice u Holešova. Celková plocha pozemku i se zahradou je cca 612 m2. Dům se skládá z budovy, kde se nachází v přízemí bytová jednotka o dispozici 3+1. Je zde prostorná předsíň s vestavěnými skříněmi, kuchyně, tři pokoje, samostatná toaleta a koupelna s vanou. Součástí obývacího pokoje je krb a vstup na lodžii. Ohřev vody a ústřední topení zajišťuje kombinovaný plynový kotel. V patře domu je další bytová jednotka o dispozici 3+1 se samostatným vchodem, využívána nyní jako penzion se stálou klientelou, což umožňuje v tomto podnikání pokračovat. Dále je v patře kuchyně, šatna, koupelna s WC a další samostatné WC. Všechny pokoje jsou plně vybaveny a majitelé veškeré zařízení ponechají pro nové majitele, kteří by chtěli v podnikání pokračovat. U domu je 6 míst k parkování a garáž.  K dispozici je kaskádovitá zahrada o velikosti cca 262 m2 s pěkným posezením a se zahradním altánkem. Téměř celý dům je podsklepen a k dispozici je i prádelna. Obec Jankovice se nachází v blízkosti lesů a krásné přírody s možností sportovního celoročního vyžití (tenisové kurty, sjezdovky, hřiště). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Na základě osobní prohlídky si uděláte přesnější představu, zda je tento dům vhodný právě pro Vás, ať už jako nový domov, či místo k bydlení i podnikání nebo odpočinku a rekreaci. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Jankovice, okres Kroměříž
Jankovice, RD 2x 3+1, zahrada, garáž, penzion - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dvou bytových jednotkách o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 350 m2 v obci Jankovice u Holešova. Celková plocha pozemku i se zahradou je cca 612 m2. Dům se skládá z budovy, kde se nachází v přízemí bytová jednotka o dispozici 3+1. Je zde prostorná předsíň s vestavěnými skříněmi, kuchyně, tři pokoje, samostatná toaleta a koupelna s vanou. Součástí obývacího pokoje je krb a vstup na lodžii. Ohřev vody a ústřední topení zajišťuje kombinovaný plynový kotel. V patře domu je další bytová jednotka o dispozici 3+1 se samostatným vchodem, využívána nyní jako penzion se stálou klientelou, což umožňuje v tomto podnikání pokračovat. Dále je v patře kuchyně, šatna, koupelna s WC a další samostatné WC. Všechny pokoje jsou plně vybaveny a majitelé veškeré zařízení ponechají pro nové majitele, kteří by chtěli v podnikání pokračovat. U domu je 6 míst k parkování a garáž.  K dispozici je kaskádovitá zahrada o velikosti cca 262 m2 s pěkným posezením a se zahradním altánkem. Téměř celý dům je podsklepen a k dispozici je i prádelna. Obec Jankovice se nachází v blízkosti lesů a krásné přírody s možností sportovního celoročního vyžití (tenisové kurty, sjezdovky, hřiště). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Na základě osobní prohlídky si uděláte přesnější představu, zda je tento dům vhodný právě pro Vás, ať už jako nový domov, či místo k bydlení i podnikání nebo odpočinku a rekreaci. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Jankovice, okres Kroměříž
Záříčí, stavební parcela, 2 147 m² - pozemek - Pozemky Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu, na okraji obce Záříčí. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 2 147 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 18 m a délce 120 m. Na hranici pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě a to elektřina, plyn, voda, kanalizace. K pozemku náleží příjezdová komunikace. Pozemek se nachází na velmi lukrativním místě ve výše zmíněné obci Záříčí, s velice dobrou dostupností do okolních měst i obcí. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

987 620 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Záříčí, okres Kroměříž

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.