Reality Hodonín

Bzenec, prodejna 202 m2, pozemek 3 088 m2, kancelář - komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji obchodní prostory o přibližné užitné ploše 202 m2 ve Bzenci, okres Hodonín. Tento komerční objekt se nachází na hlavním tahu u silnice Bzenec - Veselí nad Moravou. Dispoziční řešení budovy je prodejna, dva sklady, kancelář a 2x WC. Budova stojí na pozemku s celkovou plochou 3 088 m2 a umožňuje tak novému majiteli přizpůsobit areál podle svých představ, například jako autobazar, obchod či různé komerční využití. Objekt je napojen na vodovod, elektřinu, kanalizaci a plyn. Parkování pro 6 vozidel s možností rozšíření. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K rozhodnutí, zda je tento obchodní prostor vhodný právě pro Váš podnikatelský záměr, nejlépe poslouží osobní prohlídka. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Bzenec, okres Hodonín
Tvarožná Lhota, RD 5+1, rozestavěná stavba - rodinný dům - Domy Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji rozestavěný rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 200 m2 v obci Tvarožná Lhota. Dům je řadový, patrový, se sedlovou střechou a nachází se v klidné části obce. Dispozice domu umožňuje zvolit dům k bydlení nebo jej využít pro podnikání například jako penzion pro turistické a rekreační vyžití v této oblasti. Umístění domu umožňuje vjezd na pozemek přes garáž. Celková plocha pozemku je 398 m2. Celý objekt je podsklepen, k dispozici jsou zde garáž a technické místnosti. Stavba je před dokončením, což novým majitelům umožní změnit dispozice domu a zařídit interiéry dle vlastních představ. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Vinařská obec Tvarožná Lhota se nachází v podhůří Bílých Karpat. Je zde možnost turistiky a odpočinku v rekreační oblasti Lučina. Obec s oskorušovou tradicí je dobře dostupná do spádového města Strážnice (4 km) a pravidelná autobusová linka spojuje obec se svým okolím. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře..

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tvarožná Lhota, okres Hodonín
Prušánky, hala 935 m2, kanceláře 100 m2, po rekonstrukci - komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu skladovací a obchodní prostory o přibližné užitné ploše 1066 m2 v Prušánkách, okres Hodonín. Všechny prostory jsou po kompletní rekonstrukci a v roce 2016 proběhla kolaudace objektu. Hala byla využívána jako skladovací prostor (935 m2), k dispozici jsou ještě čtyři kanceláře o přibližné podlahové ploše 100 m2 a sociální zařízení. Objekt je napojen na internet, vodovod, elektřinu a plyn. Areál je oplocený, s ostrahou s příjezdovou cestou pro osobní i nákladní dopravu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Nájemné bylo stanoveno na 500,- Kč/ m2/rok plus energie plus DPH. Objekt je vhodný pro nejrůznější druhy podnikání (obchodní činnost, skladovací prostory apod.) s využitím zázemí pro administrativu. Nachází se v blízkosti silnice I. třídy Brno – Břeclav a v blízkosti je i sjezd z dálnice D1 v Hustopečích. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 Kč za m2/rokchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Prušánky, okres Hodonín
Kyjov, stavební parcela, 1 939 m2, sítě - pozemek - Pozemky Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1 939 m2 nacházející se na okraji města Kyjova. Pozemek je v katastru nemovitosti evidován jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen jako stavební. Vede k němu zpevněná příjezdová komunikace. Je obdélníkového tvaru a veškeré inženýrské se nachází ve spodní části hranice pozemku. Město Kyjov má veškerou občanskou vybavenost - obchody, mateřská škola, základní škola, hřiště a dostatek možností pro sportovní a kulturní vyžití. Je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Kyjov, okres Hodonín
Petrov, RD 3+1 a 1+1, zahrada - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 3+1 a 1+1 s přibližnou užitnou plochou 215 m2 v Petrově na Hodonínsku. Za domem se nachází uzavřený dvůr o výměře 132 m2, před domem je upravená předzahrádka o výměře 14 m2 a místo na parkování. Dům je cihlový se sedlovou střechou, umístěný v řadové zástavbě. Dominantou domu je obytná veranda (36 m2), kterou lze využít i k posezení. Na obývací pokoj navazuje z jedné strany ložnice (15 m2) a z druhé strany je průchod do kuchyně, kterou je třeba dovybavit kuchyňskou linkou. K dispozici je další ložnice (12 m2), spižírna, koupelna zařízená vanou a prádelna (dohromady 6 m2), WC je samostatné. Druhá bytová jednotka 1+1 má samostatný vchod i kuchyň, sociální zařízení je společné. Vytápění domu zajišťuje ústřední topení napojené na plynový kotel, stejně jako ohřev vody. Součástí domu je kotelna a také technické a hospodářské zázemí, a praktický sklípek na zeleninu. Kromě vodovodního řadu, na který je dům napojen, je na parcele i vlastní studna. Dům je v dobrém stavu, je vytápěný a suchý, před nastěhováním je třeba pouze vymalovat. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Petrov leží na hlavní trase Veselí nad Moravou, Hodonín, Brno a má autobusové i vlakové spojení a nový přístav na Baťově kanále. Disponuje veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, kostel, pošta, potraviny) a žije bohatým kulturním a společenským životem. Osobní prohlídka jistě více napoví, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

999 900 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Petrov, okres Hodonín
Hrubá Vrbka, RD 4+1, zahrada, dvůr, garáž - rodinný dům - Domy Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+1 s přibližnou užitnou plochou 101 m2 v obci Hrubá Vrbka. Celková plocha pozemku je 396 m2, je napojen na veškeré inženýrské sítě. V suterénu domu je vybudován kamenný sklep, dále je k dispozici prádelna, sušárna, dílna. Součástí pozemku je zahrada (250 m2) s vlastní studnou s pitnou vodou, dvůr a předzahrádka. V přízemí domu se nachází obývací pokoj (24 m2), kuchyň (20 m2) a koupelna se společným WC. Z přízemí do patra vede krásné dubové schodiště. V prvním patře jsou k dispozici tři pokoje (20 m2, 20 m2 a 16 m2), koupelna, samostatné WC a balkon (10 m2). K vytápění domu slouží kotel na tuhá paliva s možností přestavby na plyn. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Do prodeje domu je zahrnuta i nepoužitá, nevybalená kuchyňská linka. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře..

1 350 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hrubá Vrbka, okres Hodonín
Prušánky , vinný sklep 47 m2 - vinný sklep - Ostatní Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji vinný sklep s přibližnou užitnou plochou 47 m2 a celkovou plochou pozemku 70 m2 v proslulé vinařské obci Prušánky- Nechory. V objektu je k dispozici kvelbený sklep (18 m2), na který navazuje presovna (15 m2) a odpočinková místnost (6 m2). V přízemí se dále nachází sociální zařízení vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V prvním patře je vybudována obytná místnost (10 m2). V objektu proběhla v roce 2011 rekonstrukce, v současné době je možnost rozšířit střešní prostory o půdní vestavbu. Sklep je napojen na vodovod, elektřinu a kanalizaci. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler a vytápění elektrické přímotopy. Vinný sklep je posazen v blízkosti centra Nechor, poblíž vinařské stezky a vinic. K dispozici je velmi pěkné posezení na dvorku za sklepem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento vinný sklep vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Prušánky, okres Hodonín
Archlebov, RD 3+1, zahrada - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 115 m2 v Archlebově. Dům je řadový, cihlový se sedlovou střechou. Celková plocha pozemku je 1423 m2, z toho zahrada má výměru 1286 m2 a nachází se zde studna s užitkovou vodou a hospodářské stavení. Zahrada je osázena ovocnými stromy a láká k relaxaci a posezení s krásným výhledem do okolí. Dům je napojen na elektřinu, plyn a vodovodní přípojku. Ústřední vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody plynový průtokový ohřívač. Dům je v původním, ale udržovaném stavu. Dispozice přízemí jsou dva pokoje, velká kuchyň, komora, koupelna a samostatné WC. V podkroví je jeden pokoj a WC a je zde možnost využít půdní prostory pro výstavbu dalších pokojů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Archlebov leží 35 minut jízdy do Brna a obec spojuje s krajským městem i blízkým okolím výborná dostupnost nejen automobilem, ale i autobusovou dopravou. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Archlebov, okres Hodonín
Dubňany RD 6+1, zahrada - rodinný dům - Domy Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 s přibližnou užitnou plochou 216 m2 v Dubňanech. Dům je řadový, cihlový s rovnou střechou. Celková plocha pozemku je 395 m2, z toho zahrada má výměru 270 m2 je osázena vinohradem a ovocnými stromy. Součástí pozemku je i hospodářské stavení. Na dům navazuje prostorná terasa do zahrady a každé patro je doplněno prostorným balkonem. Dům je celý podsklepený a nachází se zde prádelna, kotelna, garáž a krásný vinný sklep. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění i ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Dispozice přízemí je vstupní hala, obývací pokoj, kuchyň, jídelna a WC. V prvním patře jsou čtyři pokoje, chodba, koupelna a samostatné WC. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Dubňany disponuje veškerým občanským vybavením. Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě, v blízkosti sportovního, dětského hřiště i centra obce. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dubňany, okres Hodonín
Hodonín RD 5+2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+2 s přibližnou užitnou plochou 195 m2 v Hodoníně. Dům je řadový, cihlový se sedlovou střechou. Celková plocha pozemku je 829 m2, z toho zahrada má výměru 682,5 m2. Nachází se zde studna s užitkovou vodou a kůlna. V zadní části zahrady je postavena dvojgaráž s příjezdovou komunikací a je zde možno využít tuto část jako stavební parcelu. Dům je celý podsklepený, prošel celkovou rekonstrukcí a byly vytvořeny dvě bytové jednotky a prodejna. V dispozice přízemí je zádveří, schodiště do prodejny, samostatné WC, koupelna s toaletou, kuchyň dva pokoje. V prvním patře je chodba se schodištěm, kuchyň, tři pokoje, WC, koupelna a terasa. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě, v blízkosti centra města. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hodonín, okres Hodonín
Sobůlky, RD 3+1, stavební pozemek - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji koncový řadový rodinný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 199 m2 v Sobůlkách. Je určen k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Celková plocha parcely je 451 m2. Dispozice domu umožňuje vjezd na pozemek. Dům je napojen na elektřinu a vodovod, plynová přípojka je k dispozici ve vzdálenosti 20 m od nemovitosti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům se nachází v klidné části obce, rovinatá parcela umožňuje stavbu nového krásného domu s výhodou krátké dostupnosti do spádového města Kyjova (4 km), či přímé spojení do Brna (48 km). Obec Sobůlky leží v Kyjovské vinařské oblasti a rozkládá se podél toku Sobůlského potoka a na východním úpatí vrcholku Babí lom (417 m.n.m.). Je obklopena krásnou přírodou v kombinaci smíšených lesů, polí, vinohradů a pastvin s nádherným výhledem na celou jižní a východní část Kyjovska až po Bílé Karpaty, včetně jižní části Chřibů. Je lákavým místem pro milovníky procházek, turistiky, cykloturistiky a v zimě běžeckého lyžování. Nachází se zde i sportovní areál, který je vybaven pro tenis, volejbal, nohejbal, basketbal a malou kopanou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Sobůlky, okres Hodonín
Lipov, RD 2+kk, pozemek - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+kk s přibližnou užitnou plochou 194 m2 v Lipově. Řadový dům je cihlový, se sedlovou střechou. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění je řešeno plynovými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dispoziční řešení domu je chodba, komora, ložnice, pokoj s kuchyní, koupelna, samostatné WC, veranda a garáž. Dle Průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy F - nehospodárná. Celková plocha pozemku s možností vjezdu na pozemek je 1070 m2, z toho výměra zahrady je 530 m2. Na pozemku se nachází hospodářské stavení, komora a studna. V obci Lipov je školka, škola, lékař, potraviny, pošta, restaurace i kostel. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lipov, okres Hodonín
Žarošice, RD 3+1, po částečné rekonstrukci - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 135 m2 v Žarošicích. Dům je řadový, cihlový a v nedávné době proběhla rekonstrukce střechy, plastových oken, vchodových dveří, podlah a elektrického vedení. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, má přípojku i na telefon. Ústřední topení je napojeno na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje plynová kvadrika. Rekonstrukce proběhla také v chodbě, obývacím pokoji a ložnici. K dispozici jsou tři pokoje, chodba, koupelna, komora a kuchyň s kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku s možností vjezdu na pozemek je 293 m2. Na dům navazuje uzavřený dvorek, jehož součástí jsou dva sklepy, chlév a dřevník a výhodou je také menší zahrada. Žarošice se nachází v půvabné kotlině na úpatí Ždánického lesa, vzdálené jen 40 km od Brna a 15 km od spádového města Kyjova. Obec spojuje se svým okolím pravidelná autobusová linka a k dispozici je tu školka, škola, potraviny, pošta, restaurace a kostel. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Žarošice, okres Hodonín
Hodonín, OV 2+1, 58,6 m2, - byt - Byty Hodonín

Exkluzívně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 58,6 m2, nacházející se ve druhém patře třípodlažního cihlového zatepleného domu. Proběhla i rekonstrukce střechy. V bytě proběhla kompletní rekonstrukce (plastová okna, rekonstrukce koupelny, elektřiny v mědi, rozvody vody a odpadů, podlahy, dlažby, atd). Dispozice bytu jsou dva pokoje, kuchyň s kuchyňskou linkou a koupelna vybavená vanou a samostatné WC. Byt je napojen na plynový kotel, který je společný pro celý dům a zajišťuje vytápění i ohřev vody pro všechny byty. Náleží k němu dva sklepy, jeden zděný, sklepní kóje a k dispozici je i společná kolárna a sušárna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Bytový dům se nachází v klidné žádané lokalitě obklopený zelení, v blízkosti je pošta, potraviny, masna, lékař a na dvorku sportovní hřiště. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře..

1 499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Hodonín, okres Hodonín
Moravany, stavební parcela pro vinný sklep, 224 m2, - pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 224 m2 v obci Moravany u Kyjova, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě vinného sklepa. Na pozemku stojí zbořeniště původního rodinného domu, připojení na elektřinu je v vzdálenosti 20 m, vodovodní přípojka je 150 m od pozemku. Pravidelná autobusová doprava spojuje obec se svým okolím. Obec Moravany leží v podhůří Chřibů asi 5 km severovýchodně od Kyjova, na soutoku Moravského a Čeložnického potoka. Obec je obklopena krásnou přírodou, s chatovými osadami Kameňák, Zavadilka, Paní Háj, Osada U sklářské Chaty a U pěti Židel. Je lákavým místem pro milovníky procházek, turistiky, cykloturistiky a v zimě běžeckého lyžování. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

60 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Moravany, okres Hodonín
Petrov, vinný sklep 72 m2, pozemek - vinný sklep - Ostatní Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vinný sklep o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 72 m2 v obci Petrov. Tento vinný sklep se nachází v lokalitě Plže a jako jediný má původní nadstavbu, z které po rekonstrukci může vzniknout rekreační obytná část. Budova je cihlová se sedlovou střechou, celá odizolovaná. Je v dobrém technickém stavu, napojená na elektřinu 220+380V a v blízké době bude probíhat napojení na obecní vodovod. Součástí ceny je i vybavení (stoly, lavice, lis, demižóny). V přízemí se nachází lisovna, kuchyňka a na ně navazuje místnost s posezením a krbovými kamny. Následují dvě kvelbené místnosti na uskladnění vína. První je na uskladnění vína v sudech, zadní pak pro demižóny a lahve s využitím zadní stěny pro archivní lahvové víno. V prvním patře jsou k dispozici dva pokoje. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku je 162 m2, z toho zastavěná 36 m2. Ve zbývající části pozemku jsou vysázeny ovocné stromy (švestky, oskoruše). Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Petrov, okres Hodonín

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.