Reality Brno-venkov

Sobotovice, ovocný sad, 7293 m2, jabloně, vinice – pozemek  - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek, dle katastru nemovitosti se jedná o ovocný sad o celkové výměře 7293 m2 v obci Sobotovice. Šíře parcely je 32,17 m a délka je 252,79 m. Z inženýrských sítí je na pozemku voda. Pozemek má vlastní příjezdovou komunikaci. Není oplocený. Na pozemku se nachází ovocný sad, jabloně a asi 70 hlav vinic. Obec Sobotovice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

300 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Sady / Vinice / Sobotovice, okres Brno-venkov
Deblín, RD 2+1, pozemek 138 m2, všechny sítě, dvůr s vjezdem, kůlna - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji RD k rekonstrukci na hezkém místě v obci Deblín. Cihlový domek se sedlovou střechou je přízemní, o přibližné užitné ploše 68 m2 a dispozicích dva pokoje a kuchyně. Dům je připojený na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. Na dvůr o výměře 45 m2 lze vjet autem. Na pozemku se dále nachází kůlna o zastavěné ploše 21,6 m2. Je možné pronajmout další pozemek - zahradu. Deblín je středisková obec na tišnovsku, na trase mezi Tišnovem a Velkou Bíteší, s příjemným okolím. Z domu je výhled do přírody, na blízké lesy. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Deblín, okres Brno-venkov
Březina u Křtin, RD 5+kk, dvojgaráž, zahrada, novostavba – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk a přibližné užitné ploše 462 m2 s dvojgaráží ve vyhledávané obci Březina u Křtin. Koncový řádový dům má sedlovou střechu. Krytinou střechy je BRAMAC. Je postaven z moderních stavebních a tepelněizolačních materiálů. Dispoziční řešení domu bylo navrhnuto k dokonalosti. Člení se na přízemí, mezipatro a podkroví. Vstup do domu je v přízemí z uliční strany přes zádveří do vstupní haly. Ze vstupní haly vede spojení do obývacího pokoje, který volně v interiéru navazuje na kuchyň s jídelnou. Obývací pokoj je balkonovými dveřmi propojen se zahradní terasou a zahradou (511 m2). Ze vstupní haly je také vstup do koupelny, která má sprchový kout a toaletu. V přízemí je umístěná i dvojgaráž a technická místnost. Nad dvojgaráží se nachází obytný prostor se šatnou a koupelnou. Podkroví rodinného domu tvoří další 3 pokoje a koupena s toaletou. Vytápění domu bylo vyřešeno tepelným čerpadlem (vzduch-voda) a podlahovým vytápěním. K finální úpravě podlah bude použita keramická dlažba a laminát. Pokud hledáte klidné bydlení pro svou rodinu, je tato novostavba tou správnou volbou. Rodinný dům Perla Vám poskytne moderní a komfortní bydlení o jakém sníte. Projekt výstavby rodinných domu byl oceněn třetím místem v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2011. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Březina u Křtin disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Rozhledy do okolí jsou k nezaplacení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Březina (dříve okres Blansko), okres Brno-venkov
Březina u Křtin, RD 6+kk, dvojgaráž, zahrada, novostavba – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 6+kk a přibližné užitné ploše 448 m2 s dvojgaráží ve vyhledávané obci Březina u Křtin. Samostatně stojící rodinný dům má sedlovou střechu. Krytinou střechy je BRAMAC. Je postaven z moderních stavebních a tepelněizolačních materiálů. Dispoziční řešení domu bylo navrhnuto k dokonalosti. Člení se na přízemí, mezipatro a podkroví. V přízemí je vstupní část a technická místnost, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňský kout s obývacím pokojem a jídelnou s vchodem na zahradu (477 m2) a terasu. Dvojgaráž má vstup na zahradu i do domu. V mezipatře se nachází ložnice se šatnou a koupelnou. V podkroví byli vybudované 3 prostorné pokoje, koupelna s vanou a s toaletou. Vytápění domu bylo vyřešeno tepelným čerpadlem (vzduch-voda) a podlahovým vytápěním. K finální úpravě podlah bude použita keramická dlažba a laminát. Pokud hledáte klidné bydlení pro svou rodinu, je tato novostavba tou správnou volbou. Rodinný dům Siesta Vám poskytne moderní a komfortní bydlení o jakém sníte. Projekt výstavby rodinných domu byl oceněn třetím místem v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2011. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Březina u Křtin disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Rozhledy do okolí jsou k nezaplacení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Březina (dříve okres Blansko), okres Brno-venkov
Lomnice u Tišnova, zahrada, 1644 m2, sítě, oplocení – pozemek - Pozemky Brno-venkov

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rovinatý, slunný pozemek o celkové výměře 1644 m2 v obci Lomnice nedaleko oblíbené a vyhledávané lokality města Tišnov, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 27,5 m a délka parcely je 62 m. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici s pozemkem. Parcela je oplocená a vede k ní příjezdová komunikace. Na pozemku se dále nachází studna s užitkovou vodou. Obec Lomnice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Město Tišnov je vzdálené od obce pouhých 5 minut jízdy autem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 250 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Lomnice, okres Brno-venkov
Březina u Křtin, RD 5+1, garáž, zahrada, novostavba – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 378 m2 ve vyhledávané obci Březina u Křtin. Samostatně stojící dům má sedlovou střechu. Krytinou střechy je BRAMAC. Je postaven z moderních stavebních a tepelněizolačních materiálů. Dispoziční řešení domu bylo navrhnuto k dokonalosti. Člení se na přízemí, mezipatro a podkroví. V přízemí je vstupní část a technická místnost, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňský kout s obývacím pokojem a jídelnou s vchodem na zahradu a terasu. Zahrada (441 m2) bude místem pro Váš relax a odpočinek, ale taky prostorem pro Vaše děti. Garáž je se vstupem do domu i na zahradu. V mezipatře se nachází ložnice a šatna. Podkroví tvoří tři prostorné pokoje, koupelna s vanou a toaletou. Vytápění domu bylo vyřešeno tepelným čerpadlem (vzduch-voda) a podlahovým vytápěním. K finální úpravě podlah bude použita keramická dlažba a laminát. Pokud hledáte klidné bydlení pro svou rodinu, je tato novostavba tou správnou volbou. Rodinný dům Siesta Vám poskytne moderní a komfortní bydlení, o jakém sníte. Projekt výstavby rodinných domu byl oceněn třetím místem v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2011. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Březina u Křtin disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Rozhledy do okolí jsou k nezaplacení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Březina (dříve okres Blansko), okres Brno-venkov
Ostopovice, pozemek 756 m2, sítě - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý pozemek o celkové výměře 1.187m2 v Ostopovicích. Uliční šíře je 15 metrů, délka 160 m. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, k níž vede asfaltová cesta. Pozemek je vhodný pro výstavbu 2 rodinných domů za sebou a lze jej rozdělit na dvě samostatné parcely. Do zadní části pozemku je nutno inženýrské sítě zavést. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Ostopovice, okres Brno-venkov
Drásov, pole 2685 m2, parcela - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji pole v obci Drásov. Jedná se o rovinatý pozemek s celkovou výměrou 2865 m2, který je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Pole se nachází v blízkosti lesa a vede k němu zpevněná příjezdová cesta. V současnosti je využíváno pro zemědělskou výrobu. Městys Drásov spadá do regionu Tišnovska. Geomorfologicky jde o střední část Boskovické brázdy. Region odvodňuje řeka Svratka prostřednictvím svých levých přítoků, z nichž potok Lubě prochází Drásovem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

99 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Drásov, okres Brno-venkov
Zbraslav na Moravě, RD 5+2, bazén, garáž, rekonstrukce - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní dvougenerační rodinný dům o dispozici 5+2 (2+1 a 3+1), který se nachází v obci Zbraslav na Moravě. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou je po částečné rekonstrukci. V suterénu se nachází garáž (24 m2), dílna (12 m2), kotelna (17,5 m2 - vytápění je řešeno pomocí plynového kotle a vodu ohřívá plynový bojler), sklady (12,5 m2 a 11 m2) a spojovací chodba. V přízemí se nachází hlavní vstup do RD a druhý hospodářský východ na dvůr. Z komunikační haly se schodištěm je v přízemí vstup do bytové jednotky s dispozicí 2+1 (pokoje 16,5 a 18,5 m2, a kuchyň 11,5 m2) s halou (17,5 m2) a koupelnou s WC (7,5 m2). Tato bytová jednotka zatím neprošla žádnou rekonstrukcí. V mezipatře je původní koupelna s WC, dříve určená pro pokoje v patře, kde se nyní nachází po částečné rekonstrukci samostatný byt 3+1 (pokoje 16,5 m2, 18,5 m2 a 12 m2, a kuchyň 11,5 m2) s prostornou halou (17,5 m2), ze které jsou přístupné všechny výše zmíněné místnosti a také koupelna s WC (7 m2). Po schodišti je přístup až do půdního prostoru, který lze přestavět případně na další obytné místnosti. K tomuto prostornému domu dále náleží dvorní vestavba s letní kuchyní, skladem a hobby místností. Na dvorku (150 m2) mezi domem a touto přístavbou je posezení se zahradním grilem. Dále od domu v zahradě, až za dvorní vestavbou, je nádherný, do terénu zapuštěný, bazén (40 m2) obklopený zelení a chráněný tak před zraky lidí a před větrem. Ještě dál na konci zahrady je travnatá plocha pro hry dětí, ovocné stromy a přírodní ohniště. Předností domu je také to, že má vlastní studnu a tak závlahy a bazén se Vám v žádném případě neúměrně neprodraží. K tomuto domu je možné navíc zvlášť dokoupit na zahradu navazující pole o celkové výměře 2000 m2 a prodloužit si tak pozemek patřící k domu a nebo jej koupit jako výhodnou investici, protože toto pole v intravilánu obce se časem jistě změní ve stavební parcely s vysokou mírou zhodnocení. Zbraslav poskytuje svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost (škola, školka, obchody, lékař, zubař) s velmi dobrou dopravní dostupností do města Brna (28 km). Samozřejmostí jsou možnosti kulturního i sportovního vyžití přímo v obci. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžęme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Zbraslav, okres Brno-venkov
Javůrek, stavební parcela 7425 m2, sítě, developer, investice - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek v obci Javůrek s celkovou výměrou 7425 m2, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě až 7 rodinných domů. Část pozemku o výměře 3639 m2 je v katastru nemovitostí vedena jako ovocný sad, ostatní pozemky o celkové výměře 3786 m2 jsou v katastru nemovitostí vedeny jako orná půda. Parcela je vhodná jako investice, popř. pro developerský projekt. V případě zájmu lze pozemek i rozdělit a odkoupit jeho ideální polovinu. Uliční šíře pozemku je přibližně 135 m, délka 54 m. Pozemek je oplocený a přímo na jeho hranici jsou všechny inženýrské sítě (elektřina, plynovod, vodovod, kanalizace). Parcela je v bezprostřední blízkosti obytné zástavby. Obec Javůrek se nachází 28 km od Brna. Svým obyvatelům poskytuje příležitosti ke kvalitnímu sportovnímu vyžití a odpočinku. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

699 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Javůrek, okres Brno-venkov
Odrovice, RD 4+1, 2.403 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 160 m2 v centru obce Odrovice. Dům je ke kompletní rekonstrukci a lze se připojit na veškeré inženýrské sítě ( plyn, elektřina, kanalizace). Nemovitost stojí na rozlehlém pozemku o výměře 2.403 m2 a pozemek je možné rozdělit na dvě dvě parcely, které lze využít k výstavbě dvou rodinných domů. Za domem se nachází v současné době neudržovaná zahrada, ale lze zde vybudovat pěkný dvorek s posezením. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Odrovice, okres Brno-venkov
Odrovice, stavební parcela, 1200 m2 - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu o výměře 1200 m2 v obci Odrovice, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu . Uliční šíře parcely je 24 m, a délka 50 m. Pozemek se nachází v centru obce a veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Na pozemku se nachází rodinný dům určený k demolici. Obec Odrovice je velmi zajímavá lokalita pro bydlení s dobrou dopravní dostupností do Pohořelic a Brna. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Odrovice, okres Brno-venkov
Tišnov, RD 3+1, plynový kotel, předzahrádka a zahrada, terasa - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji patrový rodinný dům se sedlovou střechou ve velmi dobrém stavu (stáří 12 let) v atraktivní části Tišnova. Domek o přibližné užitné ploše 90 m2 má v přízemí obývací pokoj, kuchyň, toaletu a komoru, na patře dvě ložnice a koupelnu s vanou. Je připojen na všechny sítě, k ústřednímu vytápění i ohřevu vody slouží plyn. Je zavedena telefonní linka a kabelová televize. Na oplocený pozemek o celkové výměře 179 m2 je možnost vjezdu, zahrada je v rovném terénu, upravená, s posezením na venkovní terase. Obec Tišnov leží 24 km severně od Brna, rychlé spojení zajišťují vlaky i autobusy, autem trvá cesta 20-30 minut. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost, pro hezké okolí je město vyhledávanou lokalitou k bydlení Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov
 Odrovice, stavební parcela, 1201 m2 - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu o výměře 1201 m2 v obci Odrovice, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu . Uliční šíře parcely je 30 m, a délka 40 m. Pozemek se nachází v centru obce a veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Obec Odrovice je velmi zajímavá lokalita pro bydlení s dobrou dopravní dostupností do Pohořelic a Brna. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Odrovice, okres Brno-venkov
Jamné u Tišnova, RD 1+1, 30 m2, zahrada, chalupa - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům 1+1 v obci Jamné u Tišnova. Jedná se dům určený k rekonstrukci, který je možno využívat i k rekreaci jako chalupu. Jedná se o přízemní samostatně stojící dům s celkovou užitnou plochou 30 m2. V domě jsou dvě obytné místnosti (kuchyň s kachlovými kamny a ložnice) a chodba. V domě je přiveden vodovod a elektřina. K dispozici je i kanalizace. Vytápění domu je řešeno pomocí kamen na tuhá paliva. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto je inzerována třída G. K domu přináleží dvorek, zahrada a hospodářské zázemí (stodola, kurník). Dům leží v klidné části obce v blízkosti krásné přírody. Veškerá občanská vybavenost je buď v obci či v blízkém Tišnově. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. V případě vážného zájmu je možnost poskytnutí slevy.

699 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov
Jamné u Tišnova, stavební parcela 305 m2, sítě, demolice, STP - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji stavební pozemek v obci Jamné u Tišnova, který jedle platného územního plánu určen k výstavbě domu. Jedná se o mírně svažitý pozemek s celkovou plochou 305 m2, na kterém v současnosti stojí rodinný dům určený buď ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici. Přímo na pozemku je přiveden vodovod a elektřina, v dostupnosti je pak kanalizace. Pozemek je v klidné části obce v blízkosti krásné přírody. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 292 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Tišnov, okres Brno-venkov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.