Reality Brno-venkov

Deblín, RD 4+1, samostatně stojíci, zahrada, rekonstrukce – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 264 m2 v obci Deblín u Tišnova. Tento prostorný rodinný dům má sedlovou střechu a je cihlový. Dům je velice vkusně udržovaný. Je prostorný a světlý. Dům je ihned obyvatelný a navíc nabízí prostor k dalším renovacím a rozšíření o další místnosti. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně, ložnice a koupelna s toaletou. V patře jsou dva pokoje. K dalším místnostem patří dva sklepy (6 m2 a 3 m2). Okna domu jsou plastová. Před pěti lety prošla nemovitost rekonstrukcí: proběhla výměna oken, rekonstrukce ústředního topení, vody a elektřiny. Celý dům je vytápěný plynovým kotlem a jako doplňkové topení slouží i krbová kamna. Ohřev vody je prostřednictvím centrálního ohřívače. Dvůr a zahrada domu nabízí možnost relaxace a odpočinku. Parkování je možné u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme třídu G. Obec Deblín je vzdálená pouhých 7 km od Tišnova. Město Tišnov disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Deblín, okres Brno-venkov
Tišnov,kanceláře, obchod, částečně zařízené - komerce - Komerční Brno-venkov

Nabízíme Vám k pronájmu čtyři místnosti využitelné jako kancelářské nebo obchodní prostory v Tišnově. Místnosti o výměrách 15,8 m2, 18 m2, 18 m2 a 21,66 m2 se nacházejí v přízemí cihlové budovy, navíc je součástí pronájmu skladový prostor na půdě o přibližné ploše 70 m2. Místnosti lze pronajmout rozděleně po dvou kancelářích (nájem 10 000 Kč/ měsíc) s adekvátní částí půdy. K dispozici je společné sociální zařízení se sprchou a kuchyňka. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Prostory jsou částečně zařízené nábytkem. Kanceláře se nacházejí v zástavbě rodinných domků, v lokalitě v blízkosti Tesca (možnost parkování) a autobusového nádraží. Vhodné využití je například pro pobočku pojišťovny. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

20 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Tišnov, okres Brno-venkov
Kratochvilka, RD 1+1, sklep, dvůr, pozemek 130 m2 - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji přízemní řadový rodinný domek v klidné malé obci Kratochvilka blízko Rosic a Ivančic. Cihlový dům o zastavěné ploše 75 m2 a přibližné užitné ploše 60 m2 se sedlovou střechou je v dobrém stavu, vhodný k rekonstrukci. Je připojen na elektřinu, plyn i veřejný vodovod. K vytápění slouží wawky a krbová kamna na tuhá paliva. Voda se ohřívá v elektrickém bojleru. Za domem je dvůr a zahrada obehnaná zdí. Na pozemku se nacházejí hospodářské budovy. Z Kratochvilky do Rosic i Ivančic trvá cesta autem několik minut, rychlé je také autobusové spojení. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kratochvilka, okres Brno-venkov
Drásov, pole 2685 m2, parcela - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji pole v obci Drásov. Jedná se o rovinatý pozemek s celkovou výměrou 2865 m2, který je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Pole se nachází v blízkosti lesa a vede k němu zpevněná příjezdová cesta. V současnosti je využíváno pro zemědělskou výrobu. Městys Drásov spadá do regionu Tišnovska. Geomorfologicky jde o střední část Boskovické brázdy. Region odvodňuje řeka Svratka prostřednictvím svých levých přítoků, z nichž potok Lubě prochází Drásovem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

99 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Drásov, okres Brno-venkov
Modřice, stavební parcela 1510 m2, plot, komerce, sítě - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1510 m2 v obci Modřice u Brna, který je dle platného územního plánu určen k bydlení s ohledem na ohrožení hlukem, občanské vybavení, služby a některé podnikatelské aktivity. K pozemku vede asfaltová příjezdová cesta a na hranici jsou všechny inženýrské sítě (elektřina, plynovod, vodovod, kanalizace). Parcela je lichoběžníkového tvaru, přičemž její uliční šíře je přibližně 23 m a délka přibližně 51 m, zadní hranice je široká 35 m. Modřice jsou vyhledávanou lokalitou pro různé firmy právě díky své strategické poloze u dálnice a v blízkosti města Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 000 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Modřice, okres Brno-venkov
Jamné u Tišnova, RD 1+1, 30 m2, zahrada, chalupa - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům 1+1 v obci Jamné u Tišnova. Jedná se dům určený k rekonstrukci, který je možno využívat i k rekreaci jako chalupu. Jedná se o přízemní samostatně stojící dům s celkovou užitnou plochou 30 m2. V domě jsou dvě obytné místnosti (kuchyň s kachlovými kamny a ložnice) a chodba. V domě je přiveden vodovod a elektřina. K dispozici je i kanalizace. Vytápění domu je řešeno pomocí kamen na tuhá paliva. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto je inzerována třída G. K domu přináleží dvorek, zahrada a hospodářské zázemí (stodola, kurník). Dům leží v klidné části obce v blízkosti krásné přírody. Veškerá občanská vybavenost je buď v obci či v blízkém Tišnově. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. V případě vážného zájmu je možnost poskytnutí slevy.

699 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov
Jamné u Tišnova, stavební parcela 305 m2, sítě, demolice, STP - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji stavební pozemek v obci Jamné u Tišnova, který jedle platného územního plánu určen k výstavbě domu. Jedná se o mírně svažitý pozemek s celkovou plochou 305 m2, na kterém v současnosti stojí rodinný dům určený buď ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici. Přímo na pozemku je přiveden vodovod a elektřina, v dostupnosti je pak kanalizace. Pozemek je v klidné části obce v blízkosti krásné přírody. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 292 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Tišnov, okres Brno-venkov
Židlochovice, garáž, 18 m2, zděná - garáž - Ostatní Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zděnou garáž o přibližné užitné ploše 18 m2 v Židlochovicích, přímo u hlavní cesty. Nemovitost je v dobrém stavu, není zde zaveden elektrický proud, ale lze zřídit přípojku. Rozměry garáže jsou 550 x 270 cm. Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem, zda tato garáž je vhodná právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžęme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Garáže / Židlochovice, okres Brno-venkov
Rajhrad, zahrada, 942 m2, sítě – pozemek  - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatou zahradu o celkové výměře 942 m2 v Rajhradě. Uliční šíře parcely je 15 m, délka je 60 m. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici s pozemkem. K pozemku vede příjezdová komunikace. Parcela je oplocená a je vhodná pro okamžitou výstavbu rodinného domu. Majitelka požaduje platbu za pozemek v euro. Rajhrad disponuje veškerou občanskou vybaveností. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 050 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Rajhrad, okres Brno-venkov
Malhostovice, RD 5+kk, garáž, zahrada, novostavba – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji cihlovou novostavbu před kolaudaci rodinného domu o dispozici 5+kk a přibližné užitné ploše 300 m2 v obci Malhostovice. Tento řadový rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem. Stavěl se pomalu, materiály jsou vyzrálé. Přípojky internetu a TV jsou rozvedeny do všech místností. Zavedeny jsou taky rozvody regeneračního systému. Tento dům nebyl nikdy obydlen a je ve fázi kdy jsou nejhorší práce a zásahy do stavby hotové a nový majitel si tak stavbu může dotvořit dle své vlastní fantazie, bez jakéhokoliv omezení. Dům Vás okouzlí, je prostorný, světlý a slunný. Z větší části je orientovaný na jih, další část domu je orientovaná na sever. Uspokojí i početnější rodinu. Prvnímu nadzemnímu podlaží dominuje kuchyň s obývacím pokojem, dále zde najdeme předsíň, spíž a koupelnu. Ve druhém nadzemním podlaží byli rozmístěné čtyři pokoje, jeden z pokojů má prostorný balkon s výhledem do zahrady. Dalším z prostorů ve druhém nadzemním podlaží je koupelna. Okna domu jsou plastová. Garáž je součástí rodinného domu. Dům je vytápěný elektricky ale i tuhými palivy. Ohřev vody je elektricky, zvlášť pro kuchyň a zvlášť pro koupelnu. Pozemek domu je oploceny pletivem a dřevěným plotem. Autem je možný vjezd. Zahrada domu je větší a rovinatá. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Malhostovice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte makléře.

4 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Malhostovice, okres Brno-venkov
Stanoviště, RD 4+1, zahrada, pozemek 1551 m2 – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 192 m2 v obci Stanoviště. Obec Stanoviště je vzdálená od města Brna pouhých 38 km. Tento samostatně stojící rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a dřevěná okna. Je určený k celkové rekonstrukci anebo k demolici. Veškeré inženýrské sítě je možné opětovně připojit. Dům stojí na rozlehlém a rovinatém pozemku. Pozemek lze využít jako stavební parcelu. Pro nového majitele je zde spousta možnosti jak vystavět novostavbu anebo vdechnout život původní stavbě. Parcela má velký potenciál. Občanská vybavenost je k dispozici v bezprostřední blízkosti v obcích Zastávka u Brna anebo v Rosicích. Parkování je k dispozici u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 250 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Stanoviště, okres Brno-venkov
Lomnice u Tišnova, zahrada, 1644 m2, sítě, oplocení – pozemek - Pozemky Brno-venkov

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rovinatý, slunný pozemek o celkové výměře 1644 m2 v obci Lomnice nedaleko oblíbené a vyhledávané lokality města Tišnov, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 27,5 m a délka parcely je 62 m. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici s pozemkem. Parcela je oplocená a vede k ní příjezdová komunikace. Na pozemku se dále nachází studna s užitkovou vodou. Obec Lomnice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Město Tišnov je vzdálené od obce pouhých 5 minut jízdy autem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 100 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Lomnice, okres Brno-venkov
Stanoviště, zahrada, pozemek 1551 m2, rodinný dům – pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 192 m2 v obci Stanoviště. Obec Stanoviště je vzdálená od města Brna pouhých 38 km. Tento samostatně stojící rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a dřevěná okna. Je určený k celkové rekonstrukci anebo k demolici. Veškeré inženýrské sítě je možné opětovně připojit. Dům stojí na rozlehlém a rovinatém pozemku. Pozemek lze využít jako stavební parcelu. Pro nového majitele je zde spousta možnosti jak vystavět novostavbu anebo vdechnout život původní stavbě. Parcela má velký potenciál. Občanská vybavenost je k dispozici v bezprostřední blízkosti v obcích Zastávka u Brna anebo v Rosicích. Parkování je k dispozici u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 250 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Stanoviště, okres Brno-venkov
Deblín, stodola 58 m2, IS do 50 m, elektřina, příjezd - Komerční Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji zachovalou stodolu na vlastním pozemku v obci Deblín. Objekt o zastavěné ploše 58 m2 je přízemní, částečně z kamenného zdiva, částečně dřevěný, určený k rekonstrukci. Veřejné sítě se nacházejí ve vzdálenosti asi 50 m. Ke stodole vede obecní komunikace. Objekt je vhodný ke komerčnímu využití jako skladový nebo výrobní prostor. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Sklady / Deblín, okres Brno-venkov
Syrovice, RD 194 m2, pozemek 355 m2, sklep, garáž, dílna, stodola - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji podsklepený cihlový rodinný dům s pultovou střechou ve vyhledávané obci Syrovice. Dům obdélníkového půdorysu o přibližné užitné ploše 194 m2 je řešený jako dvougenerační. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně a dvě ložnice, na patře obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři další pokoje a koupelna s toaletou. Z 1. patra se vchází na prostornou terasu.Dům je připojen na všechny sítě, ústřední vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Součástí domu je garáž, na obytnou část dále navazuje kotelna, dílna a stodola. Na pozemku se nachází vlastní studna. Uzavřený dvůr je obehnán zdí. Syrovice leží několik minut jízdy od Rajhradu, rychlé spojení autem i veřejnou dopravou je také do Brna. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Syrovice, okres Brno-venkov
Deblín, RD 5+1, letní kuchyň, zahrada, terasa, garáž – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 s možností 6+kk a přibližné užitné ploše 410 m2 v obci Deblín u Tišnova. Cihlový, koncový řadový rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a pálenou taškou. Okna domu jsou dřevěná. Půdorysný tvar domu je obdélník. Stav domu je dobrý, je ihned obyvatelný, čistý, slunný a prostorný. Člení se na tři části. V prvním podzemním podlaží se nachází garáž (33,8 m2), sklad (11 m2), kotelna (9,5 m2), hala a schodiště (10,1 m2). První nadzemní podlaží a jeho dispozice, zádveří (3,8 m2), kuchyň s jídelnou (15,5 m2), obývací pokoj (23,28 m2), koupelna (10,3 m2) a WC (2 m2). Koupelna a WC jsou samostatné. Koupelna má vanu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází 4 pokoje (19,6 m2, 23,7 m2, 9,0 m2, 10,2 m2) a terasa (7,6 m2). Dům je možné dále rozšířit o půdní vestavbu. K dalším prostorům, které k domu náleží patří hospodářské stavění, udírna a letní kuchyň. Vytápění domu je plynové. Pro ohřev vody slouží elektrický bojler. Dvůr je s možností vjezdu. Pro příjemné posezení je k dispozici menší zahrada (78 m2). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Deblín disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Město Tišnov je vzdálené od obce pouhých 12 minut jízdy autem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Deblín, okres Brno-venkov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.