Reality Brno-venkov

Deblín, stodola 58 m2, IS do 50 m, elektřina, příjezd - Komerční Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji zachovalou stodolu na vlastním pozemku v obci Deblín. Objekt o zastavěné ploše 58 m2 je přízemní, částečně z kamenného zdiva, částečně dřevěný, určený k rekonstrukci. Veřejné sítě se nacházejí ve vzdálenosti asi 50 m, elektřina je zavedena. Ke stodole vede obecní komunikace. Objekt je vhodný ke komerčnímu využití jako skladový nebo výrobní prostor. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

299 900 Kčchci zjistit více >
Prodej / Sklady / Deblín, okres Brno-venkov
Stanoviště, RD 4+1, zahrada, pozemek 1551 m2 – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 192 m2 v obci Stanoviště. Obec Stanoviště je vzdálená od města Brna pouhých 38 km. Tento samostatně stojící rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a dřevěná okna. Je určený k celkové rekonstrukci anebo k demolici. Veškeré inženýrské sítě je možné opětovně připojit. Dům stojí na rozlehlém a rovinatém pozemku. Pozemek lze využít jako stavební parcelu. Pro nového majitele je zde spousta možnosti jak vystavět novostavbu anebo vdechnout život původní stavbě. Parcela má velký potenciál. Občanská vybavenost je k dispozici v bezprostřední blízkosti v obcích Zastávka u Brna anebo v Rosicích. Parkování je k dispozici u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Stanoviště, okres Brno-venkov
Stanoviště, zahrada, pozemek 1551 m2, rodinný dům – pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 192 m2 v obci Stanoviště. Obec Stanoviště je vzdálená od města Brna pouhých 38 km. Tento samostatně stojící rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a dřevěná okna. Je určený k celkové rekonstrukci anebo k demolici. Veškeré inženýrské sítě je možné opětovně připojit. Dům stojí na rozlehlém a rovinatém pozemku. Pozemek lze využít jako stavební parcelu. Pro nového majitele je zde spousta možnosti jak vystavět novostavbu anebo vdechnout život původní stavbě. Parcela má velký potenciál. Občanská vybavenost je k dispozici v bezprostřední blízkosti v obcích Zastávka u Brna anebo v Rosicích. Parkování je k dispozici u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Stanoviště, okres Brno-venkov
Kovalovice, ovocný sad 4493 m2, příjezd, investice - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, v katastru vedený jako ovocný sad, nyní probíhá řízení o změně územního rozhodnutí, v klidné obci Kovalovice. Pozemek má přibližný tvar obdélníku o rozměrech 21 x 214 m, z obou stran vede k pozemku příjezdová komunikace. Pozemek je bez sítí, 5m od pozemku je sloup elektrického vedení. Parcela leží blízko obytné zástavby. Obec Kovalovice se nachází 20 km od Brna, s dobrou dopravní dostupností autem i hromadnou dopravou. Tento pozemek doporučujeme jako investiční příležitost. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

334 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Sady / Vinice / Kovalovice, okres Brno-venkov
Ivančice, RD 4+kk, pozemek 901 m2, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji přízemní cihlový dům se sedlovou střechou, situovaný na konci řady rodinných domků v obytné zástavbě v Ivančicích. Dům před rekonstrukcí o přibližné užitné ploše 140 m2 má půdorys tvaru L, je připojený na elektřinu, plyn a veřejný vodovod, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění tuhými palivy. Na obytnou část navazuje dvůr s hospodářskými přístavky, za domem je oplocená zahrada o výměře 603 m2, rovinatá a udržovaná. Ivančice leží dvacet minut jízdy od Brna autem, rychlé spojení zajišťují také vlaky a linkové autobusy. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Ivančice, okres Brno-venkov
Moravany, pozemky pro komerční výstavbu, 6 148 m2 - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, v katastru vedený jako orná půda, územním plánem určený pro komerční zástavbu, v Moravanech u Brna. Mírně svažitý pozemek tvaru obdélníku o přibližných rozměrech 56 x 110 m je situován vedle asfaltové komunikace a sousedí s komerční i s obytnou zástavbou. Schváleno je využití pozemku k výstavbě skladových a administrativních objektů nebo lehké výroby, s povolenou zastavitelností 80%, přípojky sítí jsou rovněž schváleny. Inženýrské sítě jsou nyní na hranici pozemku. Moravany se vyznačují rychlou dopravní dostupností do Brna po ulici Vídeňská, která je ve vzdálenosti cca 1 km od lokality. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Komerční / Moravany, okres Brno-venkov
Dolní Kounice, chata 2+kk, pozemek, elektřina, voda - chata - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji dřevěnou chatu s krytou verandou a spacím podkrovím, na betonovém podkladu, o zastavěné ploše 20 m2 a přibližné užitné ploše 25 m2. Do chaty je zavedena elektřina, celoročně je k dispozici voda z veřejného řadu. Vytápění kamny na tuhá paliva. Chata stojí na vlastním pozemku o celkové ploše 372 m2. Nachází se v klidné rekreační lokalitě v Dolních Kounicích. Příjezd autem téměř k pozemku. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

280 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Dolní Kounice, okres Brno-venkov
Hvozdec, stavební parcela, 700 m2, studna, elektřina, kanalizace – pozemek  - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek v obci Hvozdec, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Celková výměra pozemku je 2709 m2, ze které majitel aktuálně prodává část o velikosti cca 700 m2. V současné době je pozemek vedený v katastru nemovitosti jako orná půda. Uliční šíře pozemku je cca 21 m a jeho délka je cca 33 m. Pozemek je bez oplocení. V současné chvíli k němu nevede příjezdová komunikace. Komunikace bude vybudovaná. Výstavba kanalizace je naplánovaná na jaro 2018. Přívod vody je potřeba vyřešit formou studny. Elektřina je k dispozici na pozemku. Obec Hvozdec je vzdálená od města Brna pouhých 10 km. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici ve Veverské Bítýšce. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

840 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Hvozdec, okres Brno-venkov
Blažovice, RD 5+3, garáž, dvůr, 3 bytové jednotky – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji koncový řadový cihlový rodinný dům o dispozici 5+3 a přibližné užitné ploše 203 m2 v obci Blažovice. Obec Blažovice je vzdálená od města Brna necelých 17 km. Dopravní dostupnost je zde bezproblémová. Jezdí zde vlak i autobus. K dispozici je taky veškerá občanská vybavenost. Dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem. Krytina střechy je původní. Celkový stav střechy je dobrý. Okna domu jsou plastová. Výška stropů je běžná. Půdorysný tvar domu je obdélník. Obytná plocha domu je soustředěná v prvním nadzemním podlaží domu. Dům jako celek je řešený velice zajímavým způsobem. Tvoří jej tři bytové jednotky s dispozici 1+1, 2+1 a 1+1. Členění první bytové jednotky: vstupní chodba (8,6 m2), kuchyň (16 m2), pokoj (24 m2), koupelna společná s WC (10 m2). Druhá bytová jednotka disponuje kuchyni (15 m2), koupelnou (10 m2) a dále jsou zde dva pokoje (20 m2 a 22 m2). Třetí bytová jednotka disponuje kuchyni (22 m2), koupelnou společnou s WC (12 m2) a pokojem (18 m2). Obytná část domu je příjemná, světlá, prostor je vzdušný a udržovaný. Na podlahách je položena dlažba nebo lino. Půdní prostor nabízí možnost dalšího rozšíření o obytnou část. Nový majitel zde může vybudovat další podkrovní bytové jednotky. Výhodou domu je, že je ihned obyvatelný. Vytápění domu je ústřední plynové, ale taky prostřednictvím krbových kamen. Jeho poloha je ideální pro rodinu. Jedná se o klidnou část obce a v blízkosti domu se nachází dětské hřiště. V domě dále využijete dva sklepy, prostornou, uzavřenou verandu (25 m2), tři studny, z toho dvě mají pitnou vodu, dále garáž, která je součásti domu. Parkovací prostor pro další auta v bezprostřední blízkosti domu. Dvorní trakt je udržovaný a nabízí úplné soukromí, může sloužit k odpočinku na čerstvém vzduchu. Tento dům je ideálním řešením pro klidné bydlení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blažovice, okres Brno-venkov
Syrovice, orná půda, 197 m2, možnost chaty – pozemek  - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek, dle katastru nemovitosti se jedná o ornou půdu o celkové výměře 197 m2 v obci Syrovice. Šíře parcely je 14,5 m a její délka je 14,5 m. Z inženýrských sítí je k dispozici studna, která je vzdálená od pozemku asi 300 m. Pozemek má vlastní příjezdovou komunikaci. Není oplocený. Obec Syrovice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

70 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Syrovice, okres Brno-venkov
Lomnice u Tišnova, parcela pro výstavbu rodinného domu, 1644 m2, sítě, oplocení – pozemek - Pozemky Brno-venkov

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rovinatý, slunný pozemek o celkové výměře 1644 m2 v obci Lomnice nedaleko oblíbené a vyhledávané lokality města Tišnov, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 27,5 m a délka parcely je 62 m. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici s pozemkem. Parcela je oplocená a vede k ní příjezdová komunikace. Na pozemku se dále nachází studna s užitkovou vodou. Obec Lomnice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Město Tišnov je vzdálené od obce pouhých 5 minut jízdy autem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 100 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Lomnice, okres Brno-venkov
Újezd u Brna, pozemek 1208 m2, elektřina, příjezdová komunikace – pozemek   - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, dle územního plánu obce určený k výstavbě rodinného domu, ve vyhledávané lokalitě Újezd u Brna. Šíře parcely je 8,4 m a délka je 144,54 m. Pozemek leží vedle zastavěné zóny v klidné části obce, k pozemku vede příjezdová komunikace. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností a rychlou dopravní dostupností do Brna, od kterého je vzdálená jen 17 km. Vzhledem k řešení protipovodňových opatření je v oblasti stavební uzávěra, pozemek tedy nabízíme jako investiční příležitost. V případě rychlého jednání s majitelem dohodnuta sleva. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

599 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Újezd u Brna, okres Brno-venkov
Jamné u Tišnova, stavební parcela 305 m2, sítě, demolice, STP - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji stavební pozemek v obci Jamné u Tišnova, který jedle platného územního plánu určen k výstavbě domu. Jedná se o mírně svažitý pozemek s celkovou plochou 305 m2, na kterém v současnosti stojí rodinný dům určený buď ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici. Přímo na pozemku je přiveden vodovod a elektřina, v dostupnosti je pak kanalizace. Pozemek je v klidné části obce v blízkosti krásné přírody. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 292 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Tišnov, okres Brno-venkov
Modřice, orná půda, 16151 m2, příjezdová komunikace – pozemek  - Pozemky Brno-venkov

Exkluzívně Vám nabízíme k prodeji ornou půdu o celkové výměře 16151 m2. Jedná se o rozlehlý pozemek umístěný v klidné části obce Modřice. Pozemek je ve tvaru pravidelného trojúhelníku, proto nelze zcela přesně určit šířku a délku pozemku. Plocha pozemku není oplocena, ale vede zde nezpevněná příjezdová komunikace. Inženýrské sítě jsou ve vzdálenosti cca 250 m od pozemku. Koupě pozemku je výhodnou investici do budoucna. Koupi lze financovat úvěrem, jehož vyřízení pro Vás rádi zajistíme. Obec Modřice je vzdálená od města Brna pouhých 10 km a disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 700 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Modřice, okres Brno-venkov
Drásov, pole 2685 m2, parcela - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji pole v obci Drásov. Jedná se o rovinatý pozemek s celkovou výměrou 2865 m2, který je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Pole se nachází v blízkosti lesa a vede k němu zpevněná příjezdová cesta. V současnosti je využíváno pro zemědělskou výrobu. Městys Drásov spadá do regionu Tišnovska. Geomorfologicky jde o střední část Boskovické brázdy. Region odvodňuje řeka Svratka prostřednictvím svých levých přítoků, z nichž potok Lubě prochází Drásovem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

99 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Drásov, okres Brno-venkov
Modřice, RD 3+kk, pozemek 1339 m2, vlastní studna - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o přibližné užitné ploše 150 m2 s dvorem a zahradou v klidné lokalitě Modřice. Dům je přízemní, cihlový, s betonovými podlahami,se sedlovou střechou, na konci řady. Částečně podsklepený. Je připojený na elektřinu a kanalizaci, na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou. Dispozice lze rozšířit o další bytovou jednotku 1+kk. Také je zde možnost přikoupení části sousedního pozemku. Vytápění je řešeno krbovými kamny. Do domu je zavedena pevná telefonní linka. Na prostorný dvůr je možnost vjezdu, rovinatá zahrada o ploše 1039 m2 je oplocená. Modřice leží několik minut jízdy od Brna, rychlé spojení zajišťují také tramvaje a autobusy MHD. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 480 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Modřice, okres Brno-venkov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.