Reality Brno-venkov

Ivančice, RD 7+2, zahrada, možnost prodejny – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 7+2 a přibližné užitné ploše 450 m2 v centru Ivančic. Tento cihlový, řadový rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem. Je prostorný, světlý a udržovaný. Dům byl postavený v roce 1930. V přízemí domu se nachází chodbička, toaleta a předsíň. Z předsíně vede vchod do dvou průchozích pokojů, letní kuchyně a toalety se sprchovým koutem. Pokoje mají pohledy a samostatný vchod z ulice a lze je využít jako prodejnu. Zde byly osazené nové plastové dveře. Na podlahách jsou položené prkna a topení je zde řešeno lokální – plynové. Letní kuchyň má přístup do dvora, sousedí se školící místností a dá se s ní propojit. Školící místnost je přístupná ze dvora. Celý dům má plastová okna. První patro nabízí čtyři pokoje, samostatnou kuchyň, sprchový kout a WC, které je od koupelny oddělené. V patře je topení ústřední, plynovým kotlem. Dále se zde nachází dvě komory a menší balkon. Stropy v patře jsou snížené. Natažené jsou nové omítky a rozvedena je elektřina v mědi. Tato rekonstrukce proběhla v roce 2010. Patro nabízí možnost rozdělení na dvě bytové jednotky. Další obytný prostor si může nový majitel vybudovat na půdě, která je vzdušná a prostorná. Dvůr je s možností vjezdu pro dvě auta. K dalším prostorám, které k domu náleží, patří hospodářské budovy, které jsou v horším technickém stavu. Dále je na pozemku zahradní domek a studna, která je z poloviny v užívání se sousedem. Dům je podsklepený. Školící místnost lze spojit s letní kuchyní, čím vznikne prostor k vybudování případné prodejny. Město Ivančice disponuje veškerou občanskou vybavenosti a dopravní dostupnosti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Ivančice, okres Brno-venkov
Příbram na Moravě, mobilheim 3+kk, zateplený, vybavený, bez pozemku - mobilheim - Ostatní Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný mobilheim o rozměrech 12 x 3,7 m, zrekonstruovaný, zateplený, s plechovou střešní krytinou. Dispozice tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, chodba, koupelna a toaleta. Rozvedena je elektřina, voda, odpady a plyn včetně plynového vytápění. Mobilheim je vybaven solárním systémem a krom obytné části je součástí prodeje terasa o rozměrech 2,5 x 8 m a veranda 4 x 4 m. Mobilheim je potřeba odvézt z pozemku, na kterém nyní stojí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

350 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Mobilheim / Příbram na Moravě, okres Brno-venkov
Újezd u Tišnova, RD 4+1, pozemek 894 m2, garáž, sklep, velká dílna - rodinný dům - Komerční Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatný patrový rodinný dům se sedlovou střechou a velkým pozemkem v Újezdě u Tišnova. Dům o přibližné užitné ploše 430 m2 může být využíván k podnikání nebo k bydlení spojenému s podnikáním. Je v dobrém stavebním stavu, je zde možnost rozšíření o půdní vestavbu. Podlahy v pokojích jsou plovoucí, v koupelnách dlažba, ve velkém sále v přízemí parkety. Dům je připojen na veřejný vodovod a elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je ústřední kombinovaným kotlem elektřina / tuhá paliva, voda je ohřívána bojlerem, pro kuchyni průtokovým ohřívačem. Je přivedena pevná telefonní linka. Vhodné využití přízemních prostor je výroba nebo skladování, vzhledem k lokalitě vhodné k rekreaci je možné dům předělat na penzion. Dvůr o ploše 250 m2 má možnost vjezdu, lze zřídit několik parkovacích míst, u domu je menší zahrada. Lze přikoupit sousední stavebí pozemek o výměře 1 300 m2. Klidná malá obec Újezd u Tišnova je od Tišnova vzdálená 8 km, od Brna 32 km. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Výroba / Újezd u Tišnova, okres Brno-venkov
Újezd u Tišnova, pozemek 1 300m2, v zástavbě, sítě v dosahu - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, v katastru vedený a využívaný jako zahrada, v územním plánu určený k bydlení, v klidné lokalitě Újezdu u Tišnova. Parcela se nachází v zastavěné oblasti, má velmi přibližně tvar pětiúhelníku. Všechny sítě se nacházejí v dosahu (na sousedních pozemcích), plyn je ve vzdálenosti 200 m. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta. V Újezdě žije 130 obyvatel a je zde prodejna se smíšeným zbožím. Škola, školka, pošta a lékař jsou k dispozici ve 2 km vzdálených Dolních Loučkách, do Tišnova je to 15 minut jízdy. Spojení hromadnou dopravou zajišťují linkové autobusy a vlak. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Újezd u Tišnova, okres Brno-venkov
Šlapanice, zahrada, 1373 m2, sítě na  hranici s pozemkem – pozemek  - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek s celkovou výměrou 1373 m2, nachází se v obci Šlapanice. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě dvou až tří rodinných domů. V současné době je v katastru vedený jako zahrada. Celkem se jedná o dvě sousedící parcely. Na jedné z parcel stojí menší rekreační chata. Uliční šíře pozemku je 25 m a jeho délka je 60 m. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. K parcelám vede asfaltová příjezdová komunikace. Celý pozemek je oplocený. Obec Šlapanice disponuje veškerou občanskou vybavenosti a dopravní dostupnosti. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 800 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Šlapanice, okres Brno-venkov
Modřice, zahrada 1 408 m2, oplocení, příjezd, sklep, elektřina a studna - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji zahradu v rekreační lokalitě Modřic. Pozemek tvaru obdélníku o rozměrech 22,5 x 58,5 m2 je rovinatý, zatravněný, oplocený pletivem a díly vlnitého plechu. Na parcele se nachází studna a elektropřípojka. K dispozici je obytná maringotka a sklep o rozměrech 3 x 4 m. K parcele vede zpevněná příjezdová komunikace. Zahrada je umístěna v dosahu MHD, v klidné části obce. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 500 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Modřice, okres Brno-venkov
Deblín, stodola 58 m2, IS do 50 m, elektřina, příjezd - Komerční Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji zachovalou stodolu na vlastním pozemku v obci Deblín. Objekt o zastavěné ploše 58 m2 je přízemní, částečně z kamenného zdiva, částečně dřevěný, určený k rekonstrukci. Veřejné sítě se nacházejí ve vzdálenosti asi 50 m, elektřina je zavedena. Ke stodole vede obecní komunikace. Objekt je vhodný ke komerčnímu využití jako skladový nebo výrobní prostor. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

270 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Sklady / Deblín, okres Brno-venkov
Modřice, stavební parcela 1510 m2, plot, komerce, sítě - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1510 m2 v obci Modřice u Brna, který je dle platného územního plánu určen k bydlení s ohledem na ohrožení hlukem, občanské vybavení, služby a některé podnikatelské aktivity. K pozemku vede asfaltová příjezdová cesta a na hranici jsou všechny inženýrské sítě (elektřina, plynovod, vodovod, kanalizace). Parcela je lichoběžníkového tvaru, přičemž její uliční šíře je přibližně 23 m a délka přibližně 51 m, zadní hranice je široká 35 m. Modřice jsou vyhledávanou lokalitou pro různé firmy právě díky své strategické poloze u dálnice a v blízkosti města Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 000 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Modřice, okres Brno-venkov
Újezd u Tišnova, RD 4+1, pozemek 894 m2, garáž, sklep, velká dílna - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatný patrový rodinný dům se sedlovou střechou a velkým pozemkem v Újezdě u Tišnova. Dům o přibližné užitné ploše 430 m2 může být využíván k vícegeneračnímu bydlení nebo k bydlení spojenému s podnikáním. Je v dobrém stavebním stavu, je zde možnost rozšíření o půdní vestavbu. Podlahy v pokojích jsou plovoucí, v koupelnách dlažba, ve velkém sále v přízemí parkety. Dům je připojen na veřejný vodovod a elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je ústřední kombinovaným kotlem elektřina / tuhá paliva, voda je ohřívána bojlerem, pro kuchyni průtokovým ohřívačem. Je přivedena pevná telefonní linka. Dvůr o ploše 250 m2 má možnost vjezdu, za domem je částečně oplocená zahrada v mírně svažitém terénu. Lze přikoupit sousední stavební pozemek o výměře 1 300 m2. Klidná malá obec Újezd u Tišnova je od Tišnova vzdálená 8 km, od Brna 32 km. Základní škola, školka a pošta se nacházejí ve 2 km vzdálených Dolních Loučkách. Spojení zajišťují autobusy. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Újezd u Tišnova, okres Brno-venkov
Pozořice, pronájem bytu OV 2+kk, 80m2, kompletně zrekonstruovaný, nadstandartně zařízený - byt - Byty Brno-venkov

Nabízíme Vám k pronájmu dvoupokojový půdní byt o přibližné užitné ploše 80 m2, umístěný v dvoupodlažním domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt je moderně zařízený kvalitním nábytkem. K dispozici je kuchyňská linka s lednicí a mrazákem, sklokeramickou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí a pračkou. Součástí zařízení je televize a video. Byt má vlastní kotel k ohřevu vody a topení, je zavedena kabelová televize a internet. Po dohodě je možno využívat prostory k uložení kol. Dům je situován v klidné a hezké části Pozořic. Městys má veškerou občanskou vybavenost, je zde pošta, obchody, restaurace, hřiště. Spojení do Brna zajišťují linkové autobusy. Pronájem se sjednává na dobu jednoho roku s možností prodloužení, majitel požaduje vratnou kauci ve výši 25 000 Kč. Pronájem je určen pro nejvýše tři osoby, pár, studenty, pracující, nekuřáky, bez zvířat. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

14 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+kk / Pozořice, okres Brno-venkov
Pozořice, pronájem bytu OV 1+1, po rekonstrukci, zařízený - byt - Byty Brno-venkov

Nabízíme Vám k pronájmu jednopokojový byt o přibližné užitné ploše 35 m2, umístěný 1. NP dvoupodlažního cihlového domu v Pozořicích vzdálených 15 km od Brna. Byt je moderně zařízený kvalitním nábytkem. K dispozici je kuchyňská linka s lednicí a mrazákem, sklokeramickou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí a pračkou. Součástí zařízení je televize a video včetně připojení internetu. Byt má vlastní kotel k ohřevu vody a topení. Po dohodě je možno využívat prostory k uložení kol. Dům je situován v klidné a hezké části Pozořic. Městys má veškerou občanskou vybavenost, je zde pošta, obchody, restaurace, hřiště. Spojení do Brna zajišťují linkové autobusy. Pronájem se sjednává na dobu jednoho roku s možností prodloužení, majitel požaduje vratnou kauci ve výši 15 000 Kč. Pronájem je určen pro nejvýše dvě osoby, pár, studenty, pracující, nekuřáky, bez zvířat. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+1 / Pozořice, okres Brno-venkov
Čebín, zahrada, 769 m2, studna – pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 769 m2 v Čebíně okr. Brno - venkov. Oplocený pozemek je vhodný jako zahrada. Součástí pozemku je také hospodářské stavení, ke kterému vede příjezdová cesta. Na pozemku je zavedena elektřina. Plyn, voda a kanalizace jsou na hranici pozemku a je možnost zřídit přípojku. Obec Čebín leží cca 18 km severozápadně od Brna. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Čebín, okres Brno-venkov
Jamné u Tišnova, RD 1+1, 30 m2, zahrada, chalupa - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům 1+1 v obci Jamné u Tišnova. Jedná se dům určený k rekonstrukci, který je možno využívat i k rekreaci jako chalupu. Jedná se o přízemní samostatně stojící dům s celkovou užitnou plochou 30 m2. V domě jsou dvě obytné místnosti (kuchyň s kachlovými kamny a ložnice) a chodba. V domě je přiveden vodovod a elektřina. K dispozici je i kanalizace. Vytápění domu je řešeno pomocí kamen na tuhá paliva. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto je inzerována třída G. K domu přináleží dvorek, zahrada a hospodářské zázemí (stodola, kurník). Dům leží v klidné části obce v blízkosti krásné přírody. Veškerá občanská vybavenost je buď v obci či v blízkém Tišnově. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. V případě vážného zájmu je možnost poskytnutí slevy.

699 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov
Šlapanice, pronájem bytu OV 1+1, 34 m2, balkon, nezařízený – byt - Byty Brno-venkov

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+1 o přibližné užitné ploše 34 m2, umístěný ve čtvrtém patře panelového bytového domu s výtahem. Bytový dům se nachází v klidné části obce Šlapanice u Brna. Byt je k dispozici ihned. Je určený pro pracující muže a ženy, majitel si v bytě nepřeje zvířata a upřednostňuje nekuřáky. Součásti bytové jednotky je balkon. K pronájmu se nabízí bez zařízení. K dispozici je zde pouze kuchyňská linka s troubou. Koupelna a WC bytu jsou samostatné, koupelna má vanu. Vytápění a ohřev vody jsou centrální. Připojení internetu je samozřejmostí. Parkování je možné ihned u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+1 / Šlapanice, okres Brno-venkov
Nosislav, pozemek 880 m2, všechny sítě, stodola k přestavbě 134 m2 - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek se stodolou, v územním plánu určený k výstavbě rodinného domu, v klidné obci Nosislav nedaleko Židlochovic. Na pozemku se nachází zděná stodola se sedlovou střechou ve velmi dobrém stavu, rekonstruovanou v roce 1992, a se základy do hloubky 150 cm. Stodolu o uliční šíři 9,4 m v řadové zástavbě lze přebudovat na prostorný rodinný dům s obytným podkrovím. Všechny sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je v rovině, s možností vjezdu. V ceně je stavební materiál - 38 palet cihlových bloků, uskladněný ve stavení. Součástí prodeje je další pozemek (přes silnici) - orná půda o výměře 162 m2. Obec Nosislav je vzdálená 25 km od Brna, rychlé spojení zajišťují vlaky a autobusy IDS JMK, autem jste v Brně za 20 minut. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více infoemací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Nosislav, okres Brno-venkov
Tišnov, RD 1+1, pozemek 595 m2, vlastní studna - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatný rodinný dům se sedlovou střechou v příjemné klidné části Tišnova. Útulný přízemní domek o přibližné užitné ploše 40 m2 má kuchyni, pokoj, koupelnu a verandu, na podlahách je beton a PVC nebo dlažba. Je připojen na elektřinu, na veřejný vodovod a kanalizaci. Na pozemku je navíc vlastní studna. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. Zahrada o ploše 548 m2 je v mírně svažitém terénu, oplocená pletivem. Na zahradě jsou parkovací místa. V dosahu je veškerá občanská vybavenost, dům se nachází blízko centra Tišnova, přitom v klidné oblasti. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 799 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.