Reality Brno

Brno – Holásky, orná půda 5912 m2, sítě na hranici pozemku – pozemek  - Pozemky Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji lukrativní komerční pozemek, v současné době vedený na katastru nemovitosti jako orná půda o celkové výměře 5912 m2 v Brné – Holáskách. Uliční šíře pozemku je 37 m a jeho délka je 257 m. Pozemek je bez oplocení. K pozemku vede zpevněná obecní komunikace. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Část pozemku je možné využít pro výstavbu k bydlení s administrativními prostory se zachováním zeleně, kde může být vybudován např. park. Tuto stavební část je majitel ochoten prodat i samostatně. Jedná se o velikost pozemku 2450 m2. Cena za m2 v tomto případě by byla 4.300,-Kč. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Nabízí se zde možnost odkupu i sousedních pozemků. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 000 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Brno, okres Brno
Brno - Přízřenice, pronájem skladových a parkovacích ploch, 3000 m2 - komerce - Pozemky Brno

Nabízíme Vám k pronájmu zpevněné skladové nebo parkovací plochy o celkové výměře 3000 m2, které lze využít k parkování autobusů, kamionů, vozů spediční služby apod. Plochy se nacházejí v oploceném hlídaném areálu, vjezd je přes vrátnici s ostrahou. Místo je rychle dostupné autem do centra Brna i na dálnici. V areálu lze zároveň pronajmout vytápěné kanceláře v přízemí budovy s kuchyňkou a sociálním zázemím, telefonní linkou a internetem.

120 Kč za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Komerční / Brno, okres Brno
Brno - Město, pronájem bytu OV 2+1, 99 m2, částečně zařízený – byt - Byty Brno

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 99 m2, nacházející se v centru města Brna. Pokoje jsou prosvětleny velkými okny, byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči – sporákem s troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. V koupelně je WC, sprchový kout i vana. V chodbě je k druhému pokoji samostatné WC. V komoře je umístěna pračka a sofa. Vytápění a ohřev vody je zajištěno plynovým kombinovaným kotlem. Byt je volný od 15. 4. 2018. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 800 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Židenice, pronájem bytu v RD 1+kk, 35 m2, částečně zařízený, parkování – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk o přibližné užitné ploše 35 m2, umístěný v prvním podlaží cihlového rodinného domu, se zbytkem domu společný pouze vchod a chodba. Rodinný dům se nachází v blízkosti centra města Brna s veškerou občanskou vybaveností. Byt je plně zařízen. Možnost použití úložných prostor dále v domě. Bytová jednotka je k dispozici ihned. Parkování je možné v garáži nebo u domu. Majitel upřednostňuje dlouhodobý nájem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Brno, okres Brno
Brno - Trnitá, pronájem kanceláře 221 m2, sprchy, šatna, kanceláře – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o přibližné užitné ploše 221 m2, nacházející se v administrativní části střežené a zabezpečené obchodní budovy na frekventované ulici Úzká. Disponují vlastním sociálním zařízením a sprchami. Internetové připojení je samozřejmostí. Lze je využít např. pro prezentační a školící účely nebo i jako skladové prostory. Disponují dobrým příjezdem osobní i nákladní dopravy a nákladním výtahem. Volné jsou ihned. Prostory budou předány vyklizené. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku, kontaktujte realitního makléře.

5 EUR za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Trnižá, pronájem obchodních prostor 63 m2, kadeřnictví – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu lukrativní prostory pro kadeřnictví o přibližné užitné ploše 63 m2, nacházející se ve vysoce frekventované části střežené a zabezpečené obchodní budovy na frekventované ulici Úzká. Pro potřeby kadeřnictví jsou vybaveny dostatečným počtem přívodních a odpadních potrubí. Volné jsou ihned. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku, kontaktujte realitního makléře.

5 EUR za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Brno - Žabovřesky, byt OV 2+kk, po rekonstrukci, komora, zimní zahrada - byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dvoupokojový byt se zasklenou zimní zahradou v atraktivní brněnské lokalitě. Byt o přibližné užitné ploše 52 m2 je po zdařilé rekonstrukcí. Byly položeny nové podlahy, obklady, instalována nová sanitární technika, v kuchyňském koutě linka s vestavnými spotřebiči. Vytápění bytu i ohřev vody jsou centrální, je zavedená pevná telefonní linka, kabelová televize a internet. Součástí bytu je krom zimní zahrady komora, k bytu dále náleží zděný sklep v suterénu. K dispozici je společná kočárkárna a zahrada ve vnitrobloku. Byt se nachází v 1. NP pětipodlažního cihlového domu s výtahem, který prošel revitalizací: výměnou stoupaček, elektřiny, oken a zateplením. Vyhledávaná čtvrť Žabovřesky se vyznačuje veškerou občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra Brna autem i MHD. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+kk / Brno, okres Brno
Brno - Trnitá, pronájem kanceláří 134 m2, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu klimatizované kancelářské prostory o přibližné užitné ploše 134 m2, nacházející se v administrativní části střežené a zabezpečené obchodní budovy na frekventované ulici Úzká, s vlastní kuchyňkou a sdíleným sociálním zařízením. Pro potřeby připojení kancelářských strojů jsou bohatě osazeny připojovacími a propojovacími zásuvkami. Internetové připojení je samozřejmostí. Lze je využít např. pro prezentační a školící účely nebo i jako skladové prostory. Disponují dobrým příjezdem osobní i nákladní dopravy a nákladním výtahem. Volné jsou ihned. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku, kontaktujte realitního makléře.

5 EUR za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno – Černá Pole, pronájem bytu 2+1, OV 48m² – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt v cihlovém domě v dostupné lokalitě Brno Černá Pole, ulice Sýpka. Jedná se o byt 2+1 o přibližné ploče 48 m². Byt je vybaven koupelnou s pračkou a WC. Kuchyňská linka je vybavena sporákem, lednicí a troubou, pokoje jsou nezařízeny a neprůchozí. Dostupnost je do 15-ti minut od středu města. K dispozici od března 2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 200 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno Černá Pole, pronájem Bytu 2+1, OV 55m² – Byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt v cihlovém domě v dostupné lokalitě Brno Černá Pole, ulice Sýpka. Jedná se o byt 2+1 o přibližné ploše 55m². Byt je vybaven koupelnou a WC. Kuchyňská linka je vybavena sporákem a troubou, pokoje jsou nezařízeny a průchozí. Dostupnost je do 15-ti minut od středu města. K dispozici dubna 2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Přízřenice, kanceláře 100 m2, sociální zázemí, telefon, internet, parkování - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kanceláře a sklady na frekventované Vídeňské ulici s rychlou dostupností dálnice i centra Brna. Jedná se o 10 kanceláří výměry 10 m2. Uvedená cena je za jednu kancelář. K prostorám náleží zařízené kuchyňky, sprchy i toalety, je zavedena pevná telefonní linka a internet. Vytápění je centrální plynové. Kanceláře je možné celkově využít také jako ubytovací zařízení. Prostory se nacházejí v přízemí třípodlažní budovy. Ke kancelářím je možné pronajmout skladové plochy do výměry 3000 m2. Skladové plochy lze využít také jako parkovací, je zde možnost parkování autobusů, kamionů, vozů spedičních firem apod. Budova i parkovací plochy jsou součástí střeženého oploceného areálu s vrátnicí. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Líšeň, OV 3+1, 73 m2, rekonstrukce, zděné jádro, nové podlahy – byt - Byty Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pěkný a prostorný byt 3+1 o přibližné užitné ploše 73 m2 včetně balkónu a sklepa, v osobním vlastnictví, ve vyhledávané a klidné části města Brno-Líšeň. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží panelového domu po celkové rekonstrukci (plastová okna, fasáda i se zateplením, nový prodloužený výtah, nový vchod - dveře na čip). Bytová jednotka je taktéž po celkové rekonstrukci (nové zděné jádro, nová koupelna, toaleta, kuchyň, nové dlažby na chodbách i v kuchyni a dřevěné podlahy v ostatních pokojích. Topení je centrální - dálkové s vlastními měřiči. V domě je k dispozici kočárkárna a prostorná kolárna, je zde zavedeno UPC, O2, Netbox. Nastěhování je možné ihned po domluvě s majitelem. Lokalita je klidná s velmi dobrou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Před domem je vybudované nové velké dětské hřiště, za domem se nachází poliklinika, škola se školkou. Nedaleko bytové jednotky se nachází cyklostezky, Mariánské údolí a lesy. Parkování autem je možné u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 599 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Brno, okres Brno
Brno - Žabovřesky, byt OV 2+kk, v novostavbě, sklep, parkovací stání, zařízení - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k prodeji komfortně vybavený, útulný, světlý byt v klidné boční ulici v Brně - Žabovřeskách. Byt o přibližné užitné ploše 43 m2 má položeny nové plovoucí podlahy a dlažbu, zděné bytové jádro, moderní kuchyňskou linku se spotřebiči. Vytápění i ohřev vody jsou zajištěny centrálně (kotelna s kotlem na plyn), je zavedena pevná telefonní linka, kabelová televize a internet. K bytu náleží sklep v suterénu o výměře 3,73 m2 a parkovací stání v domě. Po dohodě může zůstat v bytě nábytek a další zařízení. Byt se nachází v cihlovém zatepleném domě, zkolaudovaném v roce 2013, a je situován ve 2.NP. Atraktivní lokalita Žabovřesky má veškerou občanskou vybavenost, rychlé spojení do centra řeší MHD - zastávka je několik minut chůze od domu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třdu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+kk / Brno, okres Brno
Brno - Štýřice, pronájem bytu OV 2+1, 56 m2, balkon, sklep, výtah – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+1 o přibližné užitné ploše 56 m2, umístěný ve čtvrtém podlaží bytového domu s výtahem. Bytový dům se nachází téměř v centru města Brna s veškerou občanskou vybavenosti. Po kompletní renovaci bytu i domu včetně zateplení a plastových oken. Byt je částečně zařízen a skládá se z kuchyně, koupelny, WC, obývacího pokoje a ložnice. V koupelně se nachází vana. Součástí bytu je i balkón a sklepní kóje. Bytová jednotka je k dispozici ihned. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

13 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Trnitá, pronájem bytu 1+kk, novostavba,internet v ceně - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu jednopokojový byt v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 42 m2, blízko centra Brna. Byt je zrekonstruovaný, částečně zařízený nábytkem, v kuchyni je linka, sporák a lednice. V koupelně je sprchový kout. Vytápění a ohřev vody jsou centrální, k dispozici je kabelová televize a internet, které jsou v ceně nájmu. Byt je situován v 2. NP dvoupodlažní cihlové novostavby bez výtahu. Dům stojí v lokalitě 1 zastávku MHD od centra. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Byt je ihned volný, je vhodný pro dvě osoby, bez zvířat. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši měsíčního nájmu. Pronájem se uzavírá na dobu jednoho roku s možností prodloužení. Chcete bydlet v centru Brna? Zavolejte našemu makléři.

8 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Brno, okres Brno
Brno - Židenice prodej obchodních prostor 128 m2, dvě parkovací stání, novostavba – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k prodeji obchodní prostory o přibližné užitné ploše 128 m2, nacházející se v prvním nadzemním podlaží cihlové novostavby bez výtahu. Budova má celkem čtyři podlaží. Je umístěná v rušné části města Brna, Židenice. K dispozici v obchodních prostorách je sociální zázemí, WC i sprcha. Prostor je nový, čistý a k dispozici je ihned. Parkování je možné na dvou vyhrazených parkovacích místech. Cena jednoho parkovacího místa je 300.000,- Kč bez DPH. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 795 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Brno, okres Brno

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.