Reality Brno

Brno - Štýřice, kanceláře a prostorná učebna, zázemí - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu prostory o celkové ploše 95 m2, které lze využít jako kanceláře, tělocvičnu na jógu nebo také jako učebnu. Plochu 15 m2 zabírá zázemí - kuchyňka vybavena kuchyňskou linkou, koupelna vanou, toaleta. Prostory jsou vytápěny centrálně plynovým kotlem. Nacházejí se v prvním patře cihlového domu na frekventované ulici v Brně Štýřicích. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Brno město, pronájem kanceláře, 3+1, 125 m², komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory na lukrativním místě Brno Solniční. Jedná se o tři místnosti o celkové ploše 125 m2. Prostory jsou vhodné jako kanceláře reprezentace firmy. Kanceláře se nachází v prvním patře dobře dostupné z ulice. K dispozici je koupelna s vanou a WC. Prostory mají kuchyňskou linku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Volné ihned. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

20 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Královo pole, obchodní dům 1500 m² - komerční objekt - Komerční Brno

Exkluzivně Vám nabízíme prodej obchodního domu v lokalitě Brno Královo Pole na ulici Palackého třída. Objekt se nachází na velmi frekventované ulici, nedaleko Semilassa. Budova je zděná, ve velmi dobrém stavu, po celkové rekonstrukci a přístavbě v r. 2004. Čtyři nadzemní podlaží mají přibližnou užitnou plochu 1500 m2, každé podlaží je o přibližné užitné ploše 350 m2 a sklad s přibližnou užitnou plochou 100 m2. V 1. NP je celkem 5 obchodů, ve 2. NP se nachází kanceláře a solná jeskyně, 3. a 4. NP disponuje kancelářskými prostory. V současné době je objekt využíván nejen jako obchodní centrum, ale nachází se zde kanceláře, prostory pro poskytování služeb, servis, sklad. Dispozice domu předurčují jeho využití pro činnost obchodní, výrobní, servisní, skladovací, služby v oboru masáží, kosmetiky, solné jeskyně, nehtového studia nebo pro sídlo větší společnosti. Zavedeny jsou veškeré inženýrské sítě, vytápění domu je ústřední plynové. k obchodnímu domu náleží parkoviště pro cca 25 automobilů, vjezd je možný i pro nákladní vozidla. Velmi zajímavá nabídka vhodná jako investice. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

43 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Brno - město, pronájem pokoje - 20m2, zařízený, pro 2 osoby - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu plně vybavený prostorný pokoj v centru Brna. Pokoj o ploše 20 m2 může být po dohodě zařízen dvěma postelemi, skříněmi a dalším nábytkem. K dispozici je koupelna s vanou a kuchyň s veškerými elektrospotřebiči - sporák, lednice, pračka, myčka, mikrovlnka, mrazák. Vytápění a ohřev vody jsou centrální, vlastním kotlem. Pokoj je součástí bytu, který se nachází v 5. NP pětipatrového cihlového domu. V bezprostředním okolí domu se nacházejí obchody, úřady, zastávka MHD. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Byt je určen pro dva pracující, studenty nebo pár, nekuřáky. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 5 000 Kč/osobu, tedy ve výši měsíčního nájmu. Pokoj je k dispozici ihned. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Pokoj / Brno, okres Brno
Brno - město, pronájem pokoje - 20m2, zařízený, pro 2 osoby - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu plně vybavený prostorný pokoj v centru Brna. Pokoj o ploše 20 m2 může být po dohodě zařízen dvěma postelemi, skříněmi a dalším nábytkem. K dispozici je koupelna s vanou a kuchyň s veškerými elektrospotřebiči - sporák, lednice, pračka, myčka, mikrovlnka, mrazák. Vytápění a ohřev vody jsou centrální, vlastním kotlem. Pokoj je součástí bytu, který se nachází v 5. NP pětipatrového cihlového domu. V bezprostředním okolí domu se nacházejí obchody, úřady, zastávka MHD. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pronájem je určen pro dva pracující, studenty nebo pár, nekuřáky. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 5 000 Kč/osobu, tedy ve výši měsíčního nájmu. Pokoj je k dispozici ihned, nájem se sjednává na dobu jednoho roku s možností prodloužení. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Pokoj / Brno, okres Brno
Brno - město, pronájem obchodních prostor 32,7 m2 - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 32,7 m2 v přízemí nacházející se přímo v centru Brna. Jedná se o prodejní jednotku, která je v současné době využívána jako butik. Prostory mají svůj vlastní podružný elektroměr a budou volné k pronájmu od 1.7.2017 nebo po dohodě i v dřívějším termínu. Zálohy na spotřebu energií se vyúčtovávají čtvrtletně podle skutečných nákladů. Měsíční nájemné 28.000,- Kč + DPH nebo 30.800,- Kč v případě osvobození nájemného od platby DPH. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka bude jistě dobrou indícií k rozhodnutí, zda je tento obchodní prostor vhodný právě pro Vaše podnikání. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

28 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Brno - Bosonohy, orná půda, 3100 m2 - pozemek - Pozemky Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý pozemek dle katastru nemovitosti vedený jako orná půda o celkové výměře 3100 m2 v brněnské městské části Bosonohy. Šíře parcely je 18,2 m, délka pozemku je 170,3 m. Pozemek není oplocený. Inženýrské sítě se nacházejí v dosahu 35 m od pozemku. Bosonohy jsou historická obec, leží na jihozápad od statutárního města Brna a zachovávají si charakter větší vesnice, kolem je již příroda, pole, lesy. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

999 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Brno, okres Brno
Brno - Příkop, 7 parkovacích stání, 18 m2, ostraha, bezpečnostní čip – garáž - Ostatní Brno

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem garážového stání o přibližné užitné ploše jednoho stání 18 m2 v centru města Brna. Umístěné jsou ve druhém podzemním podlaží obchodního centra. Vjezd do druhého podzemního podlaží je na bezpečnostní čip přes el. závoru, po pracovní době jsou garáže uzavírány branou přístupnou bezpečnostním čipem. Vynikající dostupnost. Budova je hlídaná ostrahou. Volné ihned. K dispozici je 7 parkovacích stání. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 750 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Garážové stání / Brno, okres Brno
Brno - Líšeň, OV 4+1, 81,76 m2, balkón, výtah, sklepní kóje - byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku 4+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 81,76 m2 v Brně - Líšeň. Byt se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. Po vstupu do bytu je předsíň a na pravé straně je dětský pokoj a čelně obývací pokoj s balkónem. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice. Předsíň je prostorná a rozšiřuje se v pěkný prostor, který sloužil jako jídelna a dále je tu vstup do dalšího dětského pokoje, do kuchyně, koupelny a vedle je samostatná toaleta. Tento prostorný byt se nachází v blízkosti hřiště, školky, zdravotního střediska a v okolí je pěkná příroda. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 4+1 / Brno, okres Brno
Brno - Černovice, byt 3+kk v RD, po rekonstrukci, nově zařízené, sklep - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu zrekonstruovaný třípokojový byt ve druhém patře dvoupatrového rodinného domu v hezké části brněnských Černovic. Byt má zděné jádro, v koupelně je vana i sprchový kout, v kuchyni linka včetně spotřebičů, vytápění a ohřev vody jsou z vlastního plynového kotle. Byt je vybaven novým nábytkem. Je možno připojit telefonní linku, kabelovou televizi a internet. Před domem jsou k dispozici dvě parkovací místa. Dům se nachází v klidné ulici se zástavbou rodinných domů, veškerá občanská vybavenost je v dosahu, v blízkém okolí se nachází volnočasový areál. Na zastávku MHD s rychlým spojením do centra je to několik minut chůze. Pronájem se sjednává na jeden rok s možností prodloužení a je určen pro maximálně 4 osoby - studenty, pracující, rodinu s dětmi. Majitel upřednostňuje nekuřáky bez zvířat a požaduje vratnou kauci ve výši měsíčního nájmu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

15 200 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 3+kk / Brno, okres Brno
Brno - Lesná, pronájem bytu 2+1, balkon, elektrospotřebiče - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu dvoupokojový byt v osobním vlastnictví ve vyhledávané brněnské čtvrti Lesná. Udržovaný byt o přibližné užitné ploše 57 m2 je v původním stavu, s umakartovým jádrem, koupelna je samostatná s vanou. K dispozici je kuchyňská linka se sporákem, lednice, mrazák, pračka a drobné spotřebiče, také žehlička a vysavač. Byt je rovněž vybaven nábytkem. Vytápění bytu i ohřev vody jsou řešeny centrálně. Je zavedena kabelová televize a internet. Byt se nachází v 5. NP osmipatrového panelového domu, který prošel revitalizací včetně výměny výtahu. Parkování je možné před domem, 5 minut chůze je zastávka MHD, kousek od domu se nachází supermarket, poliklinika, škola a školka. Pronájem je určen pro maximálně 3 osoby, majitel si přeje nekuřáky, bez dětí a zvířat, a požaduje vratnou kauci ve výši měsíčního nájmu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno – Maloměřice, Obchodní prostory , 74 m2 – Kadeřnictví, Obchod, Sklad - Komerční Brno

Nabízíme Vám pronájem obchodních prostor o přibližné užitné ploše 74 m2 v Brně Maloměřicích. Prostory tvoří velká místnost z výlohou a dále několik menších místností vhodné jako kanceláře nebo sklady a zázemí jako kuchyňka a WC. Prostory jsou vybaveny dostatkem zásuvek a vodovodními přípojkami k dispozici je i 380V. Prostory se nachází u zastávky MHD. Dostupnost od centra je cca 15 min MHD, před prostory jsou k dispozici 2 parkovací místa. V případě zájmu kontaktujte makléře. K dispozici ihned po domluvě. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto je inzerována třída G.

16 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Brno - Řečkovice, pronájem obchodních prostor 16 m2, kanceláře, obchod, parkování – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory o přibližné užitné ploše 16 m2, v rekonstruovaném domě v preferované části města Brna, Řečkovicích. Jedná se o prostory, které lze využít jako obchodní nebo jako kanceláře. Obchodní část je o velikosti 12 m2. K dalším dispozicím patří skladové prostory a prostory se sociálním zařízením. Vytápění komerce je elektrickým přímotopem. Objekt je umístěný v bezprostřední blízkosti zastávky tramvaje u hlavní silnice. Parkování je možné u objektu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Brno – Horní Heršpice, zahrada s chatkou, 680 m2, sítě – pozemek  - Pozemky Brno

Nabízíme Vám k prodeji slunný, mírně svažitý pozemek o celkové výměře 680 m2 v městské části města Brna, Horní Heršpice. Součástí pozemku je chata s vlastním evidenčním číslem. Uliční šíře parcely je 12,5 m a délka parcely je 53 m. Z inženýrských sítí je k dispozici voda a elektřina, které jsou přímo na pozemku. Parcela je oplocená a vede k ní nezpevněná příjezdová komunikace. Město Brno disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 399 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Brno, okres Brno
Brno - Líšeň, OV 1+kk, 26 m2, balkon, zděné jádro, revitalizace – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k prodeji útulnou bytovou jednotku 1+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 26 m2, nacházející se ve vyhledávané lokalitě města Brna, Líšeň. K této udržované a slunné bytové jednotce náleží i balkon (3 m2). Byt je umístěný ve druhém nadzemním podlaží pětipodlažního panelového bytového domu s výtahem. Bytový dům je po celkové revitalizaci se zateplením. K dispozicím patří obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna, která je společná s WC a je zde sprchový kout. Jádro bytu je zděné a okna jsou plastová. Vytápění a ohřev vody jsou centrální. Připojení kabelové televize, internet a telefonu je samozřejmosti. Bytová jednotka se k prodeji nabízí včetně veškerého zařízení. Parkování je možné u domu. Okolí domu je velice klidné, je zde hromada zeleně, stromů, nachází se tady tenisové hřiště, hřiště pro děti a veškerá občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+kk / Brno, okres Brno
Brno - Veveří, pronájem obchodních prostor, 53 m2, nezařízeno, vlastní kotel – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 53 m2, umístěné v přízemí cihlového domu bez výtahu téměř v centru města Brna. Pronájem je k dispozici od 1.9.2017. Prostory jsou v současné době využívané jako prodejna kadeřnických potřeb. Prostory jsou určené k pronájmu bez vybavení. Sociální zařízení s umyvadlem je zde k dispozici. Vytápění prostoru je vlastním kotlem. Připojení k internetu je samozřejmostí. Parkování je možné u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

17 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.