Reality Břeclav

Popice, pozemky pro komerční výstavbu 8 129 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 8 129 m2 v obci Popice, který je nyní evidován jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro malou a střední výrobu s bydlením správce, nebo pro sportovní účely. K pozemku vede štěrková příjezdová komunikace. Připojení na elektřinu, vodu a kanalizaci je v vzdálenosti 150 m. Šíře pozemku je 70 m, délka 115 m. Vinařská obec Popice leží v blízkosti Pálavských vrchů, Novomlýnských jezer, Lednicko-Valtického areálu a historického města Mikulova obklopena krásnou přírodou a přitom 30 km od Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléř.

1 000 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Popice, okres Břeclav
Pouzdřany, stavební parcela 13 020 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 13 020 m2 v obci Pouzdřany, který je nyní evidován jako orná půda. Obec Pouzdřany zde plánuje do 3 let výstavbu. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Šíře pozemku je 48 m, délka 264 m. Pouzdřany jsou obec v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží nedaleko řeky Svratky, zhruba 13 km od Hustopečí a 12 km od Pohořelic mezi dálnicí D2 a rychlostní silnicí R52. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pouzdřany, okres Břeclav
Strachotín, orná půda 11 002 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 11 002 m2 v obci Strachotín, který je nyní evidován jako orná půda. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Šíře pozemku je 34 m, délka 337 m. Vinařská obec Strachotín se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží v těsné blízkosti Novomlýnských jezer, 35 km od Brna, 9 km od Hustopečí a 13 km od Mikulova. Ze Strachotína je krásný pohled na Pálavské vrchy s hradem Děvičky. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléř.

1 100 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Strachotín, okres Břeclav
Břeclav, zahrada 1 190 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, který je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Nyní je využíván jako krásná, udržovaná zahrada, na které se nachází dřevěná chatka, venkovní posezení a kůlna na nářadí. Celková plocha pozemku činí 1 190 m2. Zahrada je oplocená, má přípojku elektrické energie, vody a kanalizaci. K pozemku vede příjezdová cesta. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

437 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Břeclav, okres Břeclav
Týnec, RD  4+1 a 4+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a 4+1 s přibližnou užitnou plochou 300 m2 v obci Týnec na Jižní Moravě. Dům je přízemní, cihlový, se sedlovou střechou a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Každá bytová jednotka má svůj samostatný vchod, svoji kuchyň, koupelnu a toaletu. Dům je napojen na ústřední topení s kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je v původním udržovaném stavu, proběhla rekonstrukce střechy (nyní jsou k využití velké půdní prostory) a bylo provedeno podřezání domu. Součástí domu je i kvelbený vinný sklep a částečné podsklepení domu (50 m2). Na dům navazuje dvůr s hospodářskými budovami, stodola a zahrada 456 m2. Celková plocha oploceného pozemku s možností vjezdu na pozemek je 1 587 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Týnec je vzdálen 12 km od okresního města Břeclav, je dobře dopravně dostupný nejen automobilem, ale i veřejnou dopravou. K dispozici je tu školka, škola, lékař, potraviny, pošta, kostel i restaurace. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Týnec, okres Břeclav
Nové Mlýny, pozemek k rekreaci 6037 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o výměře 6037 m2 v lukrativní rekreační oblasti v obci Přítluky, část Nové Mlýny, kde je dle platného územního plánu povolena výstavba staveb pro bydlení i staveb a zařízení souvisejících s rekreací. Pozemek je v bezprostřední blízkosti “moravského moře” a svojí polohou i rozlohou přesně odpovídá využití k výstavbě rekreačního objektu, či objektů s možností turistického a rekreačního ubytování. Součástí nabízených parcel je i vlastní příjezdová cesta a přípojka elektrické energie na hranici pozemku, ostatní inženýrské sítě jsou v dostupné vzdálenosti. Z této části Nových Mlýnů je neopakovatelný výhled přes Novomlýnskou nádrž na Pálavu. Zda je tento ojedinělý pozemek vhodný právě pro Váš podnikatelský záměr, či rodinnou rekreaci, nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

280 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Přítluky, okres Břeclav
Boleradice, stavební parcela, 681m2, sítě - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 681 m2 ve vinařské obci Boleradice, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře pozemku je 11,46 m, délka 62 m. Vodovodní a elektrická přípojka se nachází v těsné blízkosti od hranice parcely, k níž vede příjezdová asfaltová komunikace. V obci Boleradice je škola, potraviny, pošta, kostel, restaurace a autobusová doprava spojuje obec se svým okolím. Nachází se tu areál vinných sklepů, hřiště, rybník, terasy s vinicemi, meruňkové sady i rozhledna. Pravidelná autobusová doprava spojuje obec se svým okolím. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu Vaše domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

540 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Boleradice, okres Břeclav
Brumovice, vinný sklep 45,5 m2 - vinný sklep - Ostatní Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vinný sklep s přibližnou užitnou plochou 45,5 m2, nacházející se v proslulé vinařské obci Brumovice. Vinný sklep je posazen v žádané lokalitě, v klidné části s možností využití i pro víkendový odpočinek a posezení s přáteli. Celková plocha pozemku je 73 m2. V přízemí se nachází chodba, WC, kuchyň společná s místností na posezení (21 m2) a vstup do kvelbeného sklepu (20 m2). Sklep je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, ohřev vody přes elektrický bojler. Dispozice sklepu umožňuje i patrovou přístavbu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného sklepu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Brumovice, okres Břeclav
Moravská Nová Ves, RD 5+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 s přibližnou užitnou plochou 532 m2 v Moravské Nové Vsi. Dům je řadový, cihlový se sedlovou střechou. Celková plocha pozemku je 961 m2, z toho upravená zahrada má výměru 649 m2 a nachází se zde garáž pro dvě vozidla, dvě studny jedna s pitnou vodou s rozvodem po celém domě, druhá s užitkovou vodou pro použití zavlažování. Dům je napojen na elektřinu a plyn. Proběhla částečná rekonstrukce (dlažby, betony v suterénu, nové omítky, zateplení stropů v prvním patře, sádrokartony, vodovodní přípojky jsou v plastu, elektřina v mědi, na zadní části domu byl zbudován v roce 2017 nový krov a krytina). Ústřední vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, nebo plynový kotel, k dispozici jsou také elektrické přímotopy. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, zvlášť pro přízemí a první patro. Součástí ceny je i veškeré vybavení domu. Dispozice přízemí jsou technické místnosti, garáž pro dvě vozidla, dílna a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V prvním patře je pět pokojů, předsíň, kuchyň, koupelna vybavená vanou a samostatné WC. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravská Nová Ves, okres Břeclav
Podivín, OV 2+1, 68 m2, garáž - byt - Byty Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 68 m2, nacházející se v městě Podivín, okres Břeclav. K tomuto bytu navíc náleží garáž, půdní kóje (12 m2), sklep na zeleninu a na dvorku hospodářské stavení. Bytová jednotka se nachází v prvním patře jednopodlažního cihlového bytového domu. V bytě proběhla rekonstrukce koupelny a WC (rozvody vody v plastu, stupačky, elektřina v mědi, nová dlažba, obklady, sprchový kout). Byla vyměněna plastová tříkomorová okna. Dispozice bytu jsou dva pokoje, kuchyň, předsíň, spíž, koupelna a samostatné WC. Byt je napojen na internet a telefon, vytápěn plynovými přímotopy, ohřev vody zajišťuje plynový bojler. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě města s veškerou občanskou vybaveností. V těsné blízkosti je škola, pošta, obchod, lékař. Město Podivín leží 8 km severozápadně od okresního města Břeclavi. Je zde zajištěna pravidelná autobusová i vlaková doprava s okolím. Výhodou je i přímá vlaková linka do Brna a v blízkém dosahu pak sjezd na dálnici D1. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Podivín, okres Břeclav
Boleradice, zahrada 969 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o výměře 969 m2 v malebném vinařském městysu Boleradice, která je v katastru nemovitostí vedena jako zastavěná plocha a nádvoří, ale vzhledem k tomu, že tento pozemek je svažitý, lze jej využít pouze jako zahradu. Před ním stojí bytový dům, ale zahradu nezastíní. Šíře pozemku je 71,5 m, délka 41 m. . Boleradice jsou vzdáleny přibližně 42 km jihovýchodně od Brna a 10 km východně od Hustopečí, kde se nachází nájezd na 25. km D2. Za účelem domluvení prohlídky této parcely kontaktujte makléřku. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Boleradice, okres Břeclav
Břeclav, RD 6+1, po částečné rekonstrukci - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 s přibližnou užitnou plochou 190 m2 v Břeclavi. Celková plocha pozemku je 161 m2. Dům stojí v klidné lokalitě, je řadový s rovnou střechou a dvěma balkony. V nedávné době prošel částečnou rekonstrukcí (plastová okna, podlahy, parkety, dlažba, kuchyňská linka). Dům je celý podsklepený, výhodou je i garáž s montážní jámou. Je napojen na všechny inženýrské sítě, ústřední vytápění je napojeno na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje bojler. V dispoziční řešení přízemní je chodba, předsíň, pokoj a kuchyň s jídelnou. V prvním patře je 5 pokojů, koupelna vybavená vanou a WC. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Břeclav, okres Břeclav
Břeclav, pronájem RD 3+1, po rekonstrukci, 90 m2 - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné podlahové ploše 90 m2 v Břeclavi. Řadový, cihlový dům se sedlovou střechou se nachází v centru města v klidné lokalitě. V letech 1985 proběhla výstavba nové přístavby k domu a byla zrekonstruována nová střecha. V roce 2015 byla provedena další rekonstrukce (plovoucí podlahy, PVC, sanita, dlažby, kuchyňská linka apod.). Dispoziční řešení domu je chodba, předsíň, kuchyň, tři pokoje, koupelna a toaleta. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kondenzační kotel. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn i kanalizaci. Parkování je před domem. Je zde možnost užívat zahradu a posezení na dvoře. Po dohodě s majitelem možnost rekonstrukce podkroví (odpočet nájmu). Průkaz energetické náročnosti E - nehospodárná. Nájemné je stanoveno na 16.000,- Kč plus zálohy na služby spojené s provozem. Jedná se o dlouhodobý pronájem a dům je volný od 15.8.2017. Dům má velmi výhodou polohu a nachází se blízko centra města s veškerou občanskou vybaveností. Za účelem bližších informací o této nabídce, kontaktujte makléře. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

16 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Rodinný / Břeclav, okres Břeclav
Hrušky, RD 6+1, po rekonstrukci, garáž - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 s přibližnou užitnou plochou 200 m2 v obci Hrušky okres Břeclav. Koncový řadový dům se nachází v klidné lokalitě, je patrový s rovnou střechou a platí zde, že poměr ceny je roven kvalitě této nemovitosti. Je napojen na veškeré inženýrské sítě a v nedávné době prošel rekonstrukcí (plastová okna, plovoucí podlahy, dlažby apod.) Vytápění domu je ústřední, napojené na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je podsklepen a v suterénu se nachází garáž, prádelna, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Dispozice přízemí je chodba, dva pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou a samostatné WC. V prvním poschodí domu je chodba, veranda a čtyři pokoje. Celková plocha pozemku je 340 m2 a nachází se zde studna s užitkovou vodou, která je napojena na dům. Majitel tak může využívat buď vodu ze studny nebo z vodovodního řádu. Součástí dvora je udírna s posezením a také přístavek, který lze využít jako dílnu, kanceláře nebo ateliér. Je zde i možnost vjezdu do dvora. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hrušky, okres Břeclav
Bulhary, RD 5+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 s přibližnou užitnou plochou 160 m2 v obci Bulhary. Dům je přízemní, řadový se sedlovou střechou z pálených tašek s možností vybudování půdní vestavby. Nachází se v klidné lokalitě, v okrajové části obce. Dům prošel částečnou rekonstrukcí (částečné zateplení, nová fasáda, střecha, podlahy, plastová okna, střecha, krb). Dispoziční řešení dobu jsou čtyři pokoje, chodba, jídelna, kuchyň a koupelna s toaletou. Dům má průjezd do dvora a lze jej využít jako garáž. Rodinný dům je napojen na vodovod, elektřinu, kanalizaci, telefon a kabelovou televizi. Vytápění zajišťují elektrické přímotopy, nebo krbová kamna. Ohřev vody elektrický bojler a průtokový ohřívač. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku je 646 m2 a nachází se zde kvelbený sklep, venkovní komora a přístavek na dříví. Obec Bulhary leží v chráněné krajinné oblasti. Západně od obce se rozkládá Milovický les a tato vinařská obec nabízí mnoho možností využití volného času, např. rybolov (obcí protéká řeka Dyje), cykloturistiku, návštěvou vinných sklepů a různých kulturních akcí. Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům, stojící na klidném místě ve zdravém životním prostředí, vhodný právě pro Vaši rodinu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

2 890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bulhary, okres Břeclav
Hlohovec, RD 8+1, penzion s cukrárnou - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 8+1 s přibližnou užitnou plochou 310 m2 v obci Hlohovec, který je v současné době využíván jako penzion se 3 apartmány, z nichž má každý svoji kuchyňku a hygienické zařízení. Celková kapacita je až 20 lůžek. V přízemí se nachází garáž, zimní zahrada a zavedená cukrárna, před kterou je i venkovní posezení. Ve dvoře je možnost krytého posezení s krbem a bazénem. Dům včetně cukrárny se prodává s veškerým vybavením. Dům i zařízení jsou ve velmi dobrém stavu a návratnost investice, v případě pokračování v komerčním využívání objektu, je přibližně do pěti let. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Parkovat lze, kromě garáže, i přímo před domem. Obec Hlohovec je vzhledem ke své poloze na trase mezi Valticemi a Lednicí turisticky oblíbenou a navštěvovanou lokalitou. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře..

5 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hlohovec, okres Břeclav

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.