Reality Břeclav

Týnec,  stavební parcela 386 m2, sítě - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o výměře 386 m2 v Týnci na Moravě, které je evidován v katastru nemovitostí jako zahrada. V současné době byl podán dotaz na stavební úřad o potvrzení, že dle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu. Všechny inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Šíře pozemku je cca 21 m, délka cca 20 m. Pozemek se nachází v okrajové části vinařské obce s veškerou občanskou vybaveností. Vede k němu příjezdová asfaltová komunikace. Je situován mezi rodinnými domy s krásným výhledem do přírody a na řeku. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

680 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Týnec, okres Břeclav
Moravský Žižkov, RD 3+1, zahrada,vinný sklep – rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji cihlový rodinný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 140 m2 v Moravském Žižkově. Dům je řadový, má sedlovou střechu s uliční šíří cca 14 m. Je v původním, ale dobře udržovaném stavu. Napojen je na veškeré inženýrské sítě. V současné době byl vytápěn plynovými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Proběhla rekonstrukce garáže. Na dům navazuje velká zahrada a nachází se zde vinný sklípek, studna a hospodářské stavení. Pozemek je oplocen, vjezd na něj je z přední části přes garáž, k zadní části pozemku vede příjezdová komunikace. Do budoucna je zde plánována výstavba rodinných domů. Dispozice domu je chodba, tři pokoje, kuchyň, koupelna s toaletou, veranda a technická místnost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte tento rodinný dům, vinný sklípek i krásný pozemek s neomezenou možností využití. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 730 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravský Žižkov, okres Břeclav
Břeclav, pronájem dvou kanceláří 49 m2, živnostenský dům – komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu prostor k podnikání o přibližné užitné ploše 49 m2, nacházející se ve 2. NP živnostenského domu v Břeclavi. Dům se nachází v centru města a prostory jsou zde využívány pro obchody a kanceláře s vybranou klientelou. Parkování je do 50 m od budovy na neplaceném parkovišti. Do areálu vede příjezdová cesta pro osobní automobily nebo dodávky. Areál je oplocen a jeho údržba je v ceně za služby. V dosahu je veškerá občanská vybavenost, obchody, zastávka MHD, úřady. Jedná se o dvě kanceláře. Průchozí místnost (16,5 m2) a na ni navazující neprůchozí (28 m2). K dispozici je vlastní WC a společná kuchyň vybavená kuchyňskou linkou, bez vybavení. Objekt je vytápěn centrálně ústředním topením. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Info o ceně za pronájem u makléře. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Břeclav, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, stavební pozemek, 5 297 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 5297 m2 v Úvalech u Valtic. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako ostatní plocha, ale dle platného územního plánu je povolena stavba pro výrobu a komerční aktivity. Za určitých podmínek jsou povolena stravovací a maloobchodní zařízení, vinné sklepy a chaty. Z hlediska zastavitelnosti je možno zastavět 20 % pozemku ve dvou nadzemních podlaží bez využití podkroví. Celková plocha pozemku je 5 297 m2, nemá přesný obdélníkový tvar, s přibližnou šíří 63 m, délkou 84 m. Vodovodní přípojka je poblíž hranice pozemku (5 m), elektřina (10 m). Pozemek je oplocen a vede k němu z jedné strany asfaltová a z druhé strany kamenitá příjezdová cesta. Nachází se vedle hlavní komunikace, v klidné obci poblíž (500 m) od Rakouských hranic. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Valtice, okres Břeclav
Valtice, OV 2+kk, novostavba, 55 m2 - byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 55 m2 ve Valticích. K bytu náleží velká terasa (28 m2) a je velmi vhodný i jako investice, protože se nachází v centru malebného města Valtice, 300 m od valtického zámku se starobylým parkem a přilehlou bylinkovou zahradou. Restaurace, vinárny a vinné sklepy jsou v docházkové vzdálenosti. V okolí je mnoho historických památek (Lednicko–Valtický areál) snadno dosažitelný pěšky i na kole. Je to ráj pro turisty. Byt je bezbariérový a nízkonákladový, internet zaveden. Vytápění i ohřev vody je centrální. Dle Průkazu energetické náročnosti je bytový dům zařazen do třídy C - úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+kk / Valtice, okres Břeclav
Břeclav, pronájem bytu  2+kk, 54 m2 - byt - Byty Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+kk o přibližné užitné ploše 54 m2 nacházející se ve 7. patře devítipodlažního bytového domu s výtahem, který leží v klidné lokalitě města Břeclavi. Bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí (hliníková okna, společné prostory). Dispoziční řešení je chodba, obývací pokoj s kuchyní a ložnice. Zděné jádro s koupelnou vybavenou sprchovým koutem, umývadlem, toaletou a podlahovým topením. Bytový jednotka je bezbariérová, nezařízená, vybavená novou kuchyňskou linkou s digestoří a sklokeramickým sporákem s troubou. Podlahy jsou vynylové, nové interiérové dveře, v koupelně dlažba. Vytápění bytu je centrální, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Byt je napojen na kabelovou televizi a internet. K dispozici je sklepní kóje. Parkování je umožněno u domu s jedním vyhrazeným parkovacím místem pro bytovou jednotku. Nájem bytu je stanoven na 8.500,- Kč na měsíc plus zálohy na spotřebu energií. Byt je volný od 2 měsíců od rezervace. Dle Průkazu energetické náročnosti je bytový dům zařazen do třídy C - úsporná. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+kk / Břeclav, okres Břeclav
Dolní Dunajovice, pronájem obchodních prostor, 83 m2 – komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 83 m2, přímo u hlavní cesty v Dolních Dunajovicích. Dolní Dunajovice jsou turisticky atraktivní lokalita ležící pod Novomlýnskými nádržemi, nedaleko Pálavy, Aqualandu Moravia, Autocampu Merkur a poblíž hlavního tahu Mikulov-Pohořelice. Okolí je protkáno cyklostezkami, vinařskými i turistickými trasami a sezóna v této oblasti začíná v polovině března a končí začátkem prosince, což činí tyto prostory mimořádně ekonomicky zajímavými. Samotná budova je po celkové rekonstrukci a ideální využití nalezne jako kavárna, bistro, či cukrárna. V případě zájmu může majitel ponechat stávající vybavení viz. foto. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě, k dispozici je i internet. V objektu se nachází prodejna, kancelář, sociální zařízení, provozní i skladové zázemí a před prodejnou je předzahrádka (25 m2). Cena za pronájem je stanovena 25.000,- Kč/měsíčně, včetně DPH bez zálohy na spotřebu energií a služeb s objektem spojených. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

25 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Dolní Dunajovice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic - zahrada, 322 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 322 m2 v Úvalech u Valtic, který je veden v katastru nemovitostí jako zahrada. Pozemek se nachází v klidné části Úval, mezi zahradami, vinicemi a poli. Ze tří stran je oplocen. Je zde možnost stavby zahradní chatky do 25 m2 a 4 m výšky bez ohlášení. Příjezdová cesta je po polní cestě. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

159 520 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic - orná půda, zahrada, 1042 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dva pozemky o celkové výměře 1042 m2 v Úvalech u Valtic, které jsou v katastru nemovitostí evidované jako zahrada a orná půda. Pozemky se nachází v okrajové části Úval. Příjezdová cesta k pozemkům je polní kamenitá. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

375 520 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Valtice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, pozemek, vinice, parcela 2000 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji parcelu o výměře 2000 m2 v Úvalech u Valtic. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako plocha obytné zástavby, rekreace, sady a zahrady. Celková plocha pozemku je 2 000 m2, šíře 32 m, délka 70 m. V současné době na pozemku stojí hospodářské stavení - stodola (bez č.p./č.e.), ve které byla vybudována bytová jednotka 2+kk (byt správce). Objekt je napojen na elektřinu a vodu, k dispozici je i studna s užitkovou vodou. Pozemek je oplocen a vede k němu asfaltová příjezdová cesta. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
Valtice, RD 7+kk, zahrada, bazén, garáž - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 7+kk s přibližnou užitnou plochou 275 m2 ve Valticích. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou je nepodsklepený, cihlový, patrový. Půdorysný tvar nepravidelný obdélník s šíří 18,5 m. V přízemní se nachází pracovna, prádelna, technická místnost, garáž, koupelna vybavená sprchou a toaletou, samostatné WC a obývací pokoj s kuchyní. Kuchyňská linka je vybavená vestavnými spotřebiči s mramorovou kuchyňskou deskou. V prvním patře je předsíň, pět pokojů, dvě koupelny. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou navazuje na ložnici, do druhé koupelny s vanou a sprchovým koutem je přístup z chodby. Navíc je k dispozici ještě samostatné WC . Pokoje jsou vybaveny plovoucími podlahami. V technických místnostech, koupelnách, WC a chodbách je položena dlažba. Okna jsou dřevěná (eurookna). Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Ohřev vody zajišťuje elektrickým bojler plus solární ohřev. Vytápění je ústřední plynovým kotlem doplněné krbovými kamny. Dům je vybaven také funkčním alarmem, požárním systémem a kamerou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům se nachází v klidné lokalitě s krásným výhledem na Pálavu. Celková plocha pozemku je 1 085 m2. Zahrada o rozloze 740 m2 je vybavena zastřešeným bazénem pro celoroční využití, zahradním domkem na bazénovou technologii a pergolou. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Valtice, okres Břeclav
Morkůvky, RD 2+1, po částečné rekonstrukci - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 2+1 s přibližnou užitnou plochou 170 m2 v Morkůvkách. Dům je cihlový s novou sedlovou střechou z pálených tašek. Celková plocha pozemku je 1247 m2, z toho předzahrádka (150 m2), dvůr (115 m2) a zahrada o rozloze (812 m2). Dům prošel částečnou rekonstrukcí, rozvody elektřiny, je možnost napojit se na plynovou přípojku a je třeba vybudovat rozvody vody. V přízemí domu se kromě dvou pokojů (20 m2, 16 m2) a kuchyně (16 m2) nachází chodba, koupelna a komora. Součástí domu je nadzemní suterén, ve kterém je k dispozici dílna a technická místnost. V podkroví probíhá výstavba dalších pokojů a zateplení podkroví. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Morkůvky, okres Břeclav
Moravský Žižkov, RD 4+1, garáž, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o dispozici 4+1 s přibližnou užitnou plochou 150 m2 v Moravském Žižkově. Dům je přízemní se sedlovou střechou, je určen ke zbourání nebo k celkové rekonstrukci. Patří k němu velká zahrada, na kterou navazuje pole s krásným výhledem na rybník. Celková plocha pozemku je 718 m2 a kromě domu se zde nachází i hospodářské stavení. Poblíž je škola, tělocvičny, obchod, obecní úřad i dětské hřiště. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, veškeré přípojky jsou před domem. Vytápění bylo plynové, napojené na ústřední topení, doplněno kamny na tuhá paliva. V domě se nachází chodba, 4 pokoje, kuchyň a koupelnu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravský Žižkov, okres Břeclav
Úvaly u Valtic - sad, 447 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 447 m2 v Úvalech u Valtic. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako zahrada. Sad leží v klidné části Úval, mezi zahradami, vinicemi a poli. Nachází se zde převážně švestky a meruňky. Příjezdová cesta je kamenitá, zpevněná , pozemek je částečně oplocen. Šíře pozemku je 17 m, délka 26,3 m a je zde možnost stavby zahradní chatky (pro uskladnění nářadí a zemědělských potřeb) do 25 m2 a 5m výšky bez ohlášení. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

197 020 Kčchci zjistit více >
Prodej / Sady / Vinice / Valtice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic - zahrada, 526 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 526 m2 v Úvalech u Valtic, který je v katastru nemovitostí evidované jako zahrada. Zahrada je nyní součástí většího celku, je oplocená ze 2 stran a nachází se v klidné části Úval. Příjezdová cesta k pozemku je kamenitá/polní. Šíře pozemku je 18 m, délka 30 m. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

220 720 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
Strachotín - orná půda 4 114 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme vám k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 4 114 m2 ve Strachotíně, který je evidován v katastru nemovitostí jako orná půda, v současné době je využíván jako trvalý travnatý porost. Je možné i odkoupení menší části pozemku např. pro využití stavby menší chatky nebo přivezení mobilheimu. Šíře pozemku je 30 m, délka 137 m. Pozemek je přístupný příjezdovou cestou a leží poblíž přístaviště Strachotín. V jeho bezprostředním okolí se nachází chatařská oblast navazující na vodní nádrž Nové Mlýny. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Louka / Strachotín, okres Břeclav

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.