Archiv zakázek

Prušánky, RD 4+1, pozemek - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o dispozici 4+1 s přibližnou užitnou plochou 111 m2 v Prušánkách. Dům je přízemní, cihlový, má sedlovou střechu, s možností půdní vestavby. Je napojen na veškeré inženýrské sítě, proběhla rekonstrukce vodovodní přípojky a kanalizace. Vytápění domu zajišťuje ústřední topení napojené na plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. Dispoziční řešení domu jsou čtyři pokoje, kuchyň, chodba, koupelna a samostatné WC. Dům je podsklepen k využití je i garáž. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku s možností vjezdu do dvora je 956 m2, k dispozici je studna s užitkovou vodou. Zahrada má 639 m2 a je osázená ovocnými stromy (hruška, třešeň, višeň, meruňka, ořech, jabloň). V obci Prušánky najdete veškerou občanskou vybavenost, pravidelná autobusová doprava spojuje obec se svým okolím. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

prodánochci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Prušánky, okres Hodonín
Lhota u Pačlavic, RD 5+2, garáž, zahrada 2082 m2 - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pěkný, prostorný rodinný dům o dispozici 5+2, o přibližné užitné ploše 290 m2 v obci Lhota u Pačlavic. Dům je patrový, řadový, má dvůr a zahradu, která má výměru 2082 m2. Celá stavba je rozdělena na dvě části, které jsou odděleny garáží, s možností vjezdu na dvůr. Z této garáže jsou vstupy do jednotlivých částí domu. V první části, v přízemí najdeme obývací pokoj, koupelnu, WC a kuchyň s krbovými kamny. V druhém patře se nad těmito místnostmi nachází další dva prostorné pokoje s výhledem do ulice. Ve druhé části domu nalezneme další tři velké obytné místnosti a WC. Dům má dva sklepy, drobné úložné komory a na dvoře hospodářskou budovu, dříve sloužící jako sýpka. Zahrada je ve svahu, udržovaná a nachází se zde mnoho ovocných stromů. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem, případně lze použít i kotel na tuhá paliva. Tento dům nabízí pohodlné bydlení v klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností do Vyškova či Kroměříže. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodánochci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Pačlavice, okres Kroměříž
Ořechov, RD 4+1, zahrada 484 m2, veranda, garáž, hospodářské budovy - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji řadový patrový rodinný dům se sedlovou střechou v příjemné obci Ořechov. Dům o zastavěné ploše 309 m2 a přibližné užitné ploše 100 m2 má v přízemí dva pokoje, kuchyň, koupelnu a verandu, další dvě ložnice jsou na patře. Dům je napojen na všechny sítě, ústřední vytápění domu je možné elektřinou, plynem i tuhými palivy. K ohřevu vody slouží bojler na elektřinu. K domu náleží drobné hospodářské přístavby a garáž. Dvůr s možností vjezdu je obehnán cihlovou zdí, zahrada je oplocená, v rovném terénu. Ořechov je obcí s veškerou občanskou vybaveností a hezkým okolím. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodánochci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Ořechov, okres Brno-venkov
Šanov RD 5+1, 1.224 m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 170 m2 v obci Šanov. Nemovitost je v udržovaném stavu a vytápění je zde ústřední plynové. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a je zde možnost připojení vody z vlastní studny. Po vstupu do domu se nachází předsíň z které je napravo vstup do dvou obytných pokojů a kuchyně, na levé straně jsou další tři pokoje a koupelna s toaletou. V domě je také veranda, komora, dílna a kotelna kde je umístěn plynový kotel, který také zajišťuje ohřev vody. Za domem je prostorná zahrada. Obec Šanov je pro svoji polohu v blízkosti hranic s Rakouskem vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodánochci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Šanov, okres Znojmo
Břeclav, zahrada 2 988 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, který je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Nyní je využíván jako krásná, udržovaná zahrada, na které se nachází dvě dřevěné chatky, venkovní posezení a kůlny na nářadí. Celková plocha pozemku činí 2 988 m2. Zahrada je oplocená, má přípojku elektrické energie, vody a kanalizaci. K pozemku vede příjezdová cesta. K rozhodnutí, zda je tento pozemek ideálním místem pro Váš odpočinek a relaxaci jistě pomůže osobní prohlídka, kterou Vám makléř zajistí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodánochci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Břeclav, okres Břeclav
Břeclav, zahrada 1 798 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, který je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Nyní je využíván jako krásná, udržovaná zahrada, na které se nachází dřevěná chatka, venkovní posezení a kůlna na nářadí. Celková plocha pozemku činí 1 798 m2. Zahrada je oplocená, má přípojku elektrické energie, vody a kanalizaci. K pozemku vede příjezdová cesta. Majitel nabízí dva pozemky buď jednotlivě 1 798 m2 a 1 190 m2, nebo lze koupit celý pozemek s výměrou 2 988 m2. K rozhodnutí, zda je tento pozemek ideálním místem pro Váš odpočinek a relaxaci jistě pomůže osobní prohlídka, kterou Vám makléř zajistí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře..

prodánochci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Břeclav, okres Břeclav
Boskovice, zahrada, orná půda, 3 709 m² - zahrada - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek v Boskovicích o velikosti 3 709 m2, který je v katastru nemovitostí veden jako zahrada a orná půda. Pozemek leží v zahrádkářské a chatové oblasti na okraji Boskovic, elektrická energie je dovedena k pozemku. Město Boskovice jsou díky perfektní občanské vybavenosti, lékařské péči, obchodním příležitostem a množstvím sportovního i kulturního využití komfortním místem pro život ( mimo jiné letní kino, koupaliště, krytý bazén, stadiony..). Nejbližší okolí nabízí zajímavé možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. Boskovice jsou obklopeny pěknými lesy Drahanské vrchoviny. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodánochci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Boskovice, okres Blansko
Němčičky - RD 5+2, 136 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji patrový rodinný dům o dispozici 5+2 a přibližné užitné ploše 136 m2 v obci Němčičky. V přízemí domu se nachází prostorný kuchyňský kout s jídelnou propojený s obývacím pokojem. Z každého obývacího pokoje je vstup na zahradu.V přízemí i v patře je umístěná koupelna a toaleta. V domě je pěkné dřevěné schodiště do druhého patra kde se nachází další bytová jednotka. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové rozvody vody, elektroinstalace a topení. V celém domě je vybudované podlahové topení. Dům je vhodný pro větší rodinu a nebo jej lze využívat k dvougeneračnímu bydlení.K domu náleží garáž a za domem je okrasná zahrada na které jsou dvě terasy s posezením. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodánochci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Němčičky, okres Znojmo
Topolany, RD 2+1, k rekonstrukci, dvůr - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v klidné části obce Topolany, okres Vyškov. Celková plocha pozemku je cca 145 m2......... Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodánochci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Topolany, okres Vyškov
Oslnovice - Vranovská přehrada - rekreační chata  2+kk , 72 m2, – chata - Komerční Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pěknou, udržovanou rekreační chatu o dispozici 2+kk a přibližné užitné ploše 72 m2 na Vranovské přehradě v zátoce Oslnovice. V přízemí chaty se nachází prostorná společenská místnost s kuchyňským koutem a nově vybudovaná koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Po pěkných točitých schodech se vyjde do podkroví kde je prostorná ložnice. U chaty je terasa s posezením s krásným výhledem na vodu a do okolí. Chata je u vody a je zde výsuvné molo. Nemovitost je vhodná pro rodinnou rekreaci, ale také jako investice ke komerčním účelům. V současné době se chata pronajímá a přes sezónu je plně obsazená.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodánochci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Oslnovice, okres Znojmo

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.