Domy k prodeji či pronájmu

Brno-Ivanovice, RD 3+1 a 4+1, garáž, zahrada - rodinný dům - Domy Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami 3+1 a 4+1 nacházející se v žádané lokalitě Brno Ivanovice. Celková plocha pozemku je 500 m2, z toho zastavěná 120 m2. Dřevostavba se sedlovou střechou byla zkolaudovaná v roce 2004. V přízemí je umístěna třípokojová bytová jednotka s kuchyní a koupelnou s WC. V podkroví je byt o dispozici 4+1 s moderní koupelnou a společným WC. Na dům navazuje udržovaná zahrada o výměře 380 m2. Ohřev vody i vytápění domu zajišťuje plynový kombinovaný kotel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento rodinný dům vhodný právě pro Vás. Jeho koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.

9 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brno, okres Brno
Lhotice na Třebíčsku  - chalupa 4+kk, 744 m2. zahrada, venkovní posezení,sklep - chalupa - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji velmi pěkné letní sídlo vhodné i k celoročnímu bydlení v klidné obci Lhotice v okrese Třebíč na Vysočině. Dům 4+kk ve venkovském stylu , který je velmi vkusně zařízen je možné využívat jako k chalupu, ale i k celoro čnímu bydlení. V kuchyni s jídelnou i v obývacím pokoji jsou kachlová kamna. Dům má ještě další tři pokoje a koupelnu s WC. Za domem se nachází uzavřený dvůr se zahradou o celkové ploše pozemku 744 m2 a na zahradě je vlastní studna. Ve dvoře je vybudované posezení s krbem, které je zastřešené. Lhotice jsou malá vesnice zasazená do pěkné přírody, vybízející k procházkám, vyjížďkám na kole a pro milovníky přírody a klidu je to pravé místo pro odpočinek i k bydlení. Nemovitost lze financovat hypotékou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací neváhejte a volejte makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Lhotice, okres Třebíč
Petrovice, RD 4+kk, 822 m², novostavba, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk v obci Petrovice. Jedná se o nízkoenergetický dům ve třídě A s velmi nízkými provozními náklady. Dominantou domu je prostorná obytná kuchyně o rozloze 56 m2, dále jsou k dispozici 3 pokoje a 2 sociální zařízení. Konečná podoba domu však záleží na fantazii a přání nového majitele. Kolaudace je plánovaná na 06/2016. Součástí nemovitosti je dvougaráž a atrium o rozloze 64 m2. Doporučujeme prohlídku. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Petrovice, okres Blansko
Březina u Tišnova, chata 2+1, 20 m², zahrada - chata - Domy Brno-venkov

Nabízíme k prodeji chatu v malebném okolí obce Březina nacházející se 10 minut chůze od Tišnova. Chata se nachází na velkém vlastním pozemku v chatové oblasti v kopci nad pravým břehem řeky Svratka. Celé spodní patro chaty je podezděné/z kamene. Je v něm umístěná kuchyně. První patro stejně jako podkroví je dřevěné a nachází se v něm obytná místnost. Podkroví je určeno na spaní.K chatě je připojený nový přístavek s koupelnou. K pozemku patří 60 metrů hluboká studna zajišťující dostatek vody kdykoliv a septik s přepadem. Budova je napojena na elektřinu. Za chatou začíná les vhodný pro turistiku či houbaření. Místo je napojeno na mnoho pěších i cyklostezek. Pro rybáře je v těsné blízkosti řeka Svratka se splavem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Financování zajistíme.

550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Březina (dříve okres Tišnov), okres Brno-venkov
Krhov, RD 3+1, 427 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Krhov v blízkosti města Boskovice. Samostatně stojící rodinný dům je v dobrém stavu, sestává se z kuchyně vybavené kachlovými kamny, obývacím pokojem a dvěmi pokoji. Koupelna a WC jsou samostatné. Obec Krhov nabízí veškerou občanskou vybavenost. Samotná obec leží obklopena lesy, které je možné využít k aktivnímu či pasívnímu odpočinku. Dobře dopravně dostupná do Blanska i Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 090 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Krhov, okres Blansko
Otaslavice, RD 2+1, garáž, zahrádka- rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v obci Otaslavice o celkové ploše 208 m2. Na domě byla provedena rekonstrukce v rámci programu zelená úsporám, díky tomu je počítáno s nízkými náklady na bydlení. Rekonstrukce - nový plynový kotel VIESSMAN, na střeše jsou umístěné solární panely, které slouží k ohřevu teplé vody, akumulační nádoba, nová plastová okna s izolačním trojsklem, nové rozvody vody, elektřiny, plynu, odpadů, dům je napojen na veřejnou kanalizaci, zateplené stropy, nová koupelna s WC, kuchyně připravena na umístění nové kuchyňské linky. Dispozice: po vstupu do domu se ocitneme v prostorné chodbě, kde je dostatek prostoru na umístění vestavných skříní, dále se nachází samostatné WC, obývací pokoj, ložnice, kuchyně se vstupem na dvůr, koupelna s WC a technická místnost s plynovým kotlem, akumulační nádobou na uchování teplé vody a ovládání solárních panelů. Na dům navazuje dvůr, který poskytuje soukromí a zahrádka. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. V případě zájmu Vám rádi poradíme s výběrem nejlepšího hypotečního produktu na trhu. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Otaslavice, okres Prostějov
Zaječí, RD 4+1, 5 324 m², zahrada, vinice - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozicí 4+1 v obci Zaječí nedaleko Novomlýnských nádrží. Dům je obklopen pozemkem o rozloze 5212 m2, který je celý oplocený z toho je 2188 m2 zahrada a 1255 m2 vinice, vjezd je možný dvěma branami. Zastavěná plocha podsklepeného domu je 112 m2, užitná plocha je 189 m2. Dům má dvě nadzemní podlaží a dá se do něj vstoupit samostatně z každého z nich zvlášť. V 1.NP je umístěno zádveří, pokoj, toaleta, sprcha, technické zázemí domu, garáž a schodiště do 2.NP. Tady najdeme tři pokoje, kuchyň, koupelna a WC z jednoho z pokojů je možný vstup do zahrady. V podlaží je také balkon vedoucí po celé šíří domu. Dům má sedlovou střechu, krovy jsou železné, krytina je plechová, nabízí se vybudovat obytné podkroví, je připojen na inženýrské sítě. Vytápění je řešeno plynovým ústředním topením nebo tuhými palivy. Dům je vhodný k modernizaci. K dispozici je projekt na rekonstrukci a rozšíření domu. V ceně nemovitosti je také kompletně vybavený mobilhome. Rozsáhlý pozemek poskytuje naprosté soukromí a nabízí příležitost klidného bydlení nebo vybudování penzionu, chovu zvířat apod. Výhodou je blízkost Pálavy a Novomlýnských nádrží, které nabízí krásy rybolovu, koupání a vodních sportů. V okolí Zaječí je příroda, která Vás okouzlí, vinice, cyklostezky, lesy. Obec Zaječí nabízí klidné bydlení, najdeme zde školu, školku, obchod, restauraci, lékaře. Výhodou je železniční doprava a blízkost dálnice Brno-Břeclav. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Neváhejte a domluvte si prohlídku.

3 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Zaječí, okres Břeclav
Výrovice, Mobilheim, 4+1,veranda s posezením, mobilheim - chata - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji mobilheim přímo v areálu Výrovické přehrady. Po vstupu do obývacího pokoje s posezením projdeme do kuchyňky a tří samostatných pokojů. Před mobilheimem je nově vybudovaná veranda s posezením se zástěnou proti větru a dešti. Objekt je v klidném prostředí a nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi i pro vášnivé rybáře. V areálu se nachází sociální zařízení, obchod a restaurace.Objekt je v udržovaném stavu, vhodný ihned k užívání.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací neváhejte a volejte makléře.

280 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Výrovice, okres Znojmo
Lančov, chata 2+1, pozemek, 71m2 - chata - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatu 2+1, stojící na lukrativním místě v krásném prostředí Stříbrné zátoky – Lančov /okres Znojmo/. Místo, kde se chata nachází, zajišťuje soukromí a klid. Je v mírném svahu asi 60 m od vody, vstup do vody je pozvolný. K chatě se pohodlně dostanete po příjezdové cestě. Chata je celá dřevěná s cihlovou podezdívkou. Suterén má cekovou plochu 25m2. Patro má část určenou pro spaní, kuchyň a obývací část. Do chaty je přivedena elektřina, studna s pitnou vodou je přibližně 150m. Nedaleko je restaurace a obchod. Místo je jako stvořené pro rybáře, houbaře a milovníky přírody vůbec. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pokud Vás tato hezká udržovaná chata zaujala, pak neváhejte kontaktovat makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Lančov, okres Znojmo
Horní Poříčí u Letovic, RD 3+1, 578 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům 3+1 v obci Horní Poříčí. Dům je v dobrém technickém stavu a budoucímu majiteli nabízí kuchyni a 3 další pokoje, součástí prodeje je i černá kuchyně určená na zabíjačky, dílna pro kutily, chlév, kotelna a prostorný sklep. Pro odpočinek jistě poslouží i zastřešený dvůr za domem. Dům je možné využít k trvalém bydlení či jako cíl víkendové rekreace. V případě zájmu je možné přikoupit oplocenou zahradu nedaleko domu o výměře 540 m2. Obec Horní Poříčí leží v přírodním parku Údolí řeky Křetínky nedaleko Křetínské přehrady a hradu Svojanov. Jde o vyhledávanou rekreační oblast, která je velmi dobře dostupná z Letovic i Brna. Okolní lesy zvou k aktivnímu či pasívnímu odpočinku, turistice, sportu či sběru lesních plodin. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

430 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Horní Poříčí, okres Blansko
Olbramovice - RD 5+1,1700m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 v obci Olbramovice. Po vstupu do domu vejdeme do chodby z které vstoupíme do kuchyně s jídelnou. Na druhé straně chodby se nachází prostorný obývací pokoj v kterém je umístěn krb. Dále je v domě ložnice a další čtyři pokoje. Dům má k dispozici dvě koupelny. Všechny pokoje jsou pěkně prostorné. K domu je zatravněná rovinatá zahrada na kterou je vjezd pro auto. K domu je i garáž a menší dílna. Obec Olbramovice má dobrou občanskou vybavenost a nabízí klidné bydlení s výbornou dostupností do Brna i Znojma. Nemovitost lze financovat hypotékou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací neváhejte a volejte makléře.

2 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olbramovice, okres Znojmo
Bílovice - Lutotín, chata 25 m², zahrada 1051 m², pergola - chata - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi zděnou, podsklepenou chatu o zastavěné ploše 25 m2 v atraktivní, žádané rekreační oblasti, vzdálené asi 3 km od Plumlovské přehrady. Chata má 4 místa na spaní a místnost s kamny na tuhá paliva. Chata stojí na rozlehlé udržované zahradě s dlážděnou pergolou, grilem, udírnou, zahraní chatkou na nářadí a ohništěm pro opékání. Zahrada má vlastní studnu. Obec Bílovice-Lutotín vznikla spojením dvou samostatných obcí Bílovic a Lutotín. Leží 7 km severozápadním směrem od středu okresního města Prostějova po stranách údolí, kterým protéká říčka Romže. Nadmořská výška nížinné části se pohybuje kolem 250 m (249-264m). Údolím prochází železniční trať (zastávka Lutotín, zřízena roku 1919) z Prostějova směrem na Konici a dále na Chornici v Pardubickém kraji. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře, který Vám podá potřebné informace.

540 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Bílovice-Lutotín, okres Prostějov
Oslavany, RD 2+1, sklep - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 2+kk s jídelnou o celkové ploše 97,52 m2, určený ke kompletní rekonstrukci. Dům se nachází v klidné části Oslavan. Oslavany jsou město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Leží na řece Oslavě, asi 25 km jihozápadně od Brna a 3 km severozápadně od Ivančic, na okraji Boskovické brázdy. Jedná se o dům v řadové zástavbě. Je celý podsklepený, stropy jsou betonové, střecha je sedlová s dřevěnými krovy. Inženýrské sítě jsou rozvedeny po celém domě. Koupelna je připravena k dokončení. Ve dvou místnostech jsou udělané nové fajnové omítky. K domu náleží malá zahrádka a další část pozemku je možné odkoupit od obce. Energetický štítek nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Pro bližší info neváhejte a volejte makléře.

890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Oslavany, okres Brno-venkov
Nedvědice u Pernštejna, RD 3+kk, 205 m² - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+kk v obci Nedvědice u Pernštejna. Rodinný dům lenží na klidném místě nedaleko centra obce, nabízí pokoj s kuchyňským koutem a další 2 pokoje. Součástí prodej nemovitosti je i dřevník a dílna určená pro kutily. Město Nedvědice ležící pod hradem Pernštejn láká svou kouzelnou atmoférou a bohatou historií. Je to turisticky vyhledávaná lokalita plná pamětihodností a kulturních památek. Celé katastrální území Nedvědice a Pernštejna je součástí přírodního parku Svratecká hornatina. Obec nabízí školu, lékaře, sportovní spolky i kulturní vyžití. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

450 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nedvědice, okres Brno-venkov
Archlebov, RD 2+1 , zahrada - rodinný dům - Domy Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji řadový cihlový dům nacházející se v klidné části malebné obce Archlebov, přičemž v dosahu veškeré infrastruktury. Dům je dispozičně řešen jako 2+1 s navazující verandou a prádelnou o celkové obytné ploše 96 m2. Součástí objektu je i sklep a hospodářské budovy. K domu náleží udržovaný pozemek o rozloze 2 500 m2, který je osázen ovocnými stromy. K dispozici je studna s užitkovou vodou. Dům je ihned obyvatelný a je možné jej využít k bydlení nebo rekreaci. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům, jehož koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zajistíme, vhodný právě pro Vaši rodinu.

850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Archlebov, okres Hodonín
Lechovice, RD 5+1, zahrada, sklep, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 5+1 v Lechovicích u Znojma. Prostorný dům je možné upravit na dvě bytové jednotky. Dům prošel částečnou rekonstrukcí - má do ulice novou fasádu, nová plastová okna a sedlovou střechu s dřevěnými krovy. Sestává z prostorného obývacího pokoje, kuchyně, chodby, koupelny + prádelny, kotelny, 2. kuchyně + spíže, jídelny, obývacího pokoje, ložnice, verandy. Ve všech pokojích je linoleum. Dále je v domě šatna a cihlový klenutý sklep, který lze využít pro posezení s přáteli. Dům má prostorný uzavřený dvůr s udržovaným trávníkem. Za domem je zahrada o celkové výměře 1.223 m2 kde je na části vysázen ovocný sad. Dům je vhodný jako rodinný, ale skvěle se hodí pro vybudování penzionu, pro svoji skvělou polohu v rámci obce. Obec Lechovice se nachází ve známé vinařské oblasti na jižní Moravě, na přímé trase mezi Brnem a Znojmem (přibližně 12 km od Znojma). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací neváhejte a volejte makléře.

1 850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lechovice, okres Znojmo

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.