Domy k prodeji či pronájmu

Rosice, RD 8+2, zahrada, bazén, klimatizace - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji luxusní rodinný dům s dispozicí 8+2 v obci Rosice u Brna. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2010 a je tedy vhodný k okamžitému nastěhování. Při rekonstrukci byl použit kvalitní, značkový materiál, dům tedy splňuje vysoké nároky na bydlení ve vyšším standardu. Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. V přízemí domu se nachází kuchyň, obývací pokoj s krbem, koupelna, WC a dva obytné pokoje v současnosti využívané jako pracovna a ložnice. Z obývacího pokoje se vstupuje na terasu s výhledem do zahrady. V patře domu jsou pak další tři obytné pokoje, prostorná podesta a místnost, kterou je možno využívat jako úložný prostor, přebudovat na šatnu, příp. na další obytnou místnost. V suterénu domu je pak další kuchyň v kombinaci s prádelnou, tělocvična, dílna a WC. Obě bytové jednotky mají samostatný vchod a lze je tudíž využívat i odděleně. Vytápění a ohřev vody je řešen kombinovaným plynovým kotlem a v domě jsou dva krby. Samozřejmostí je připojení na všechny inženýrské sítě (vodovod, elektřina, plynovod, kanalizace). Dle Průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do energetické třídy E. K domu přináleží garáž pro dva osobní automobily a zahradní domek. Z terasy je možné sejít na zatravněnou okrasnou zahradu s krytým bazénem. Díky důmyslně řešené dispozici je dům možno využívat jako dvougenerační bydlení, popř. v kombinaci bydlení a podnikání s tím, že menší bytová jednotka by byla využívána jako sílo firmy. Na druhou stranu je dům dostatečně útulný i při využití jednou rodinou. Poskytuje dostatek soukromí, ale i prostor pro setkávání celé rodiny. Rosice poskytují svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody) a možnosti kulturního i sportovního vyžití. Navíc s velmi dobrou dopravní dostupností do města Brna (silnice, dálnice, IDS).

6 249 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rosice, okres Brno-venkov
Malhostovice, RD 4+kk, 95 m2, novostavba, zahrada - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji novostavbu rodinného domu 4+kk v obci Malhostovice (13 km od Brna). V domě je třeba dokončit interiér. Dům byl postaven v roce 2015. Koupi tohoto domu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Jedná se o přízemní dům s půdní vestavbou s dispozicí 4+kk a celkovou podlahovou plochou 95 m2. V přízemí domu se nachází zádveří, prostorná chodba se schodištěm, kuchyň, obývací pokoj a místnost koupelny a WC. V patře je pak volný prostor s plánovanými třemi samostatnými pokoji a chodbou. Tento prostor lze ale uzpůsobit podle požadavků nového majitele. Pod schodištěm se nachází technická místnost s kotlem. Vytápění a ohřev vody je řešen pomocí elektřiny. Lze ale přepojit na plyn. K dispozici jsou všechny inženýrské sítě (elektřina v domě, vodovod, plynovod a kanalizace na hranici pozemku). V ulici je také k dispozici kabelová televize. Průkaz energetické náročnosti budovy má hodnotu C. K domu přináleží prostorná zděná garáž vhodná pro jeden osobní automobil. Dům stojí na rovinatém pozemku s celkovou plochou 1804 m2. Pozemek je možné kompletně oplotit. Díky poloze poskytuje dostatek soukromí a klidu. Obec Malhostovice poskytuje svým obyvatelům základní občanskou vybavenost s možností kulturního i sportovního využití. Ostatní služby lze najít v okolních městech (Kuřim, Tišnov).

2 550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Malhostovice, okres Brno-venkov
Zbraslav, RD 5+2, bazén, zahrada - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům 5+2 v obci Zbraslav u Brna (okr. Brno – venkov). Dům má aktuálně dvě spojené bytové jednotky, které lze zcela oddělit, je proto vhodný k užívání jako dvougenerační, popř. je možno jednu z bytových jednotek pronajímat či využívat jako místo k podnikání. Dům je tedy vhodný i jako investice. Nákup této nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Jedná se o patrový cihlový dům s celkovou podlahovou plochou 142 m2, který prošel částečnou rekonstrukcí. V přízemí domu se nachází velkoryse řešená vstupní hala, dva obytné pokoje, kuchyň a koupelna s WC. V patře jsou pak další tři obytné pokoje, kuchyň a schodišťová hala. Další koupelna s WC je v mezipatře. Dům je kompletně podsklepený. V suterénu se nachází dílna, sklad, kotelna, chodba a místnost k uložení potravin. Díky tomu dům poskytuje dostatek úložných prostor. Vytápění domu je řešeno pomocí plynového kotle a vodu ohřívá plynový bojler. Samozřejmostí je připojení na všechny dostupné inženýrské sítě (vodovod, elektřina, plynovod, kanalizace). Navíc k domu přináleží ještě studna. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Za domem je dlážděný dvůr s možností vjezdu, kde se nachází bývalá hospodářská budova, která je v současnosti využívána jako letní kuchyň, společenská místnost a sklad. Zahrada je rozdělena na odpočinkovou, okrasnou a zemědělskou část. V odpočinkové části je k dispozici oválný bazén s automatickým řízením kvality vody. Zahrada je kompletně oplocená a poskytuje dostatek soukromí. Za domem se nachází pole, které bude v budoucnu možno využít jako stavební pozemky až pro dva rodinné domy. Toto pole lze vyjmout z prodeje a ponížit tak kupní cenu domu. Dům se prodává včetně veškerého vybavení. Zbraslav poskytuje svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody) a možnosti kulturního i sportovního vyžití (knihovna, hřiště, tělocvična, sbor dobrovolných hasičů). Zbraslav se nachází cca 30 minut od Brna (dálnice, autobus IDS JMK).

5 795 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Zbraslav, okres Brno-venkov
Bílovice nad Svitavou, RD 2+1, 106 m2, rekonstrukce, zahrada - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům 2+1 v obci Bílovice nad Svitavou (okr. Brno - venkov). Koupi tohoto domu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Jedná se o patrový cihlový dům s celkovou obytnou plochou 53 m2. V přízemí domu se nachází dvě neobývané místnosti. Jedna využívaná jako provizorní koupelna, druhá jako komora. Tyto místnosti lze přestavět na samostatnou bytovou jednotku nebo je spojit s patrem a zvětšit tak obytnou plochu domu. V patře je pak prosklená veranda, prostorná kuchyň s jídelnou a spížkou s umyvadlem, obývací pokoj a ložnice. Všechny pokoje jsou velmi slunné. Další obytnou plochu lze získat rozšířením ještě o půdní vestavbu. V domě jsou nová plastová okna. Vytápění domu je řešeno lokálními kamny na tuhá paliva a vodu ohřívá elektrický průtokový ohřívač. Samozřejmostí je připojení na všechny inženýrské sítě (vodovod, elektřina, kanalizace). Dům lze připojit i k plynovodu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto je inzerována třida G. Rozpočet na rekonstrukci domu byl architektem stanoven cca na 700 tisíc. K domu přináleží vybetonovaný dvůr s možností vjezdu (z jedné místnosti v přízemí lze vybudovat garáž) a terasovitá zahrada za domem. Ve dvoře je pak bývalé hospodářské stavení. Bílovice poskytují svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost (školka, škola, družina, obchody,lékaři, restaurace) a možnost kulturního (galerie, výstavy, hody) i sportovního (cyklostezky, lesy, sportovní sdružení) vyžití v blízkosti krásné přírody Moravského krasu. Z Bílovic je velmi dobré dopravní spojení do města Brna (vlakem do centra cca 10 minut, městská hromadná doprava, apod.)

1 790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov
Dobšice, RD 8+2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme nadstandardně řešený, samostatně stojící rodinný dům 8+2 s terasou, zahradou a garáží v obci Dobšice u Znojma. Středem domu je velký obývací pokoj s jídelnou, kde hlavní dominantou je otevřený prostor s trámovým stropem a kachlovými kamny. Součástí ceny nemovitosti je i velmi pěkná kuchyňská linka, včetně spotřebičů. V domě jsou prostorné pokoje, dvě koupelny, technická místnost s kotlem, čerpadlem a bojlerem. Vytápění je podlahové, již zmíněnými kachlovými kamny a ústřední plynové. Na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou, která je testovaná a filtrovaná. Dům je také velmi dobře zabezpečen bezpečnostním systémem. Další předností je udržovaná zahrada se zapuštěným krytým bazénem s protiproudem a osvětlením. Soukromí zajišťuje vzrostlý živý plot z tújí. Součástí zahrady je zahradní domek vybavený kuchyňskou linkou a toaletou, zajišťující maximální pohodlí. IS vedou i ze zadní části zahrady - možnost využití jako stavební pozemek. Dům je velmi prostorný a nadstardantně zařízený, vhodný jako dvougenerační nebo pro podnikání. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte kontaktovat Vašeho makléře

6 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dobšice, okres Znojmo
Tvrdonice, RD 3+1, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 se zahradou o výměře pozemku 436 m2 v Tvrdonicích. Řadový dům je přízemní, cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Disponuje třemi pokoji, kuchyní, koupelnou, technickou místností a garáží (21 m2). Za budovou je oplocený dvorek s menším hospodářským stavením. Na dvůr navazuje zahrada (240 m2). Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Městečko Tvrdonice disponuje veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, obchod, pošta, lékař), je lemováno úrodnými poli a vinohrady a je typickou podlužáckou obcí s vinnými sklepy a bohatou folklorní tradicí. Koupi domu lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme. Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vás.

850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tvrdonice, okres Břeclav
Křepice, RD 6+1, zahrada , garáž - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji moderní rodinný dům na jižní Moravě v obci Křepice. Dům byl postaven v roce 1994 s celkovou plochou pozemku 333 m2. Užitná plocha (170 m2) je rozdělena do tří podlaží s dispozicí šesti pokojů, kuchyní s moderní kuchyňskou linkou a jídelním koutem, na který navazuje prostorný obývací pokoj. K dispozici je také krásná koupelna vybavená rohovou vanou, WC a bidetem. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kombinovaný kotel a ve všech místnostech je rozvedeno podlahové topení. Jednou z výhod tohoto domu je i garáž nacházející se v přízemí domu a další venkovní stání navazující na dům, nad kterým je vybudovaná terasa. K domu patří okrasná zahrada (215 m2) s rybníčkem a možností posezení pod pergolou s venkovním krbem a udírnou. K dispozici je také velký zásobník na dešťovou vodu (32 m3). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Křepice leží v mírně zvlněné krajině na rozhraní úvalu řeky Svratky a východního okraje pahorkatiny Ždánického lesa v krásné krajině obklopené přírodou a přitom v blízkém dosahu dálnice D2 i města Hustopeče. K dispozici je školka, škola, lékař, potraviny, restaurace, pošta i barokní kostel sv. Bartoloměje, který je kulturní památkou. Pokud Vás naše nabídka oslovila neváhejte a kontaktujte makléře k osobní prohlídce, která nejlépe poslouží k rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. Jeho koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.

3 550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Křepice, okres Břeclav
Kobylí, RD 3+1, zahrada, - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný řadový dům se sedlovou střechou v obci Kobylí na Moravě. Zastavěná plocha cihlového domu je 291 m2. V suterénu domu je vybudován kamenný sklep, dále je k dispozici prádelna a garáž . Součástí pozemku je velká zahrada (996 m2) s vlastní studnou. Zahrada je osázená ovocnými stromy a vinicí. Dům má k dispozici tři pokoje, kuchyň s jídelnou, předsíň a koupelnu s vanou a samostatné WC. K vytápění domu slouží ústřední topení s plynovým kotlem, ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Prostorné podkroví celého objektu je vhodné k půdní vestavbě. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento rodinný dům vhodný právě pro Vás. Jeho koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.

2 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kobylí, okres Břeclav
Moravský Žižkov, RD 3+1, k rekonstrukci, stavební pozemek - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům 3+1 v klidné části Moravského Žižkova. Dům je postaven z cihlového zdiva s dispozicí tří pokojů (16 m2, 20 m2, 16 m2) a garáží (60 m2). Je určen ke kompletní rekonstrukci, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Celková plocha parcely je 736 m2, zastavěná plocha 166 m2. Dům je napojen pouze na elektřinu, ostatní inženýrské sítě jsou na pozemku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vás, nejlépe poslouží osobní prohlídka. Jeho koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.

835 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravský Žižkov, okres Břeclav
Znojmo - RD 5+1, zahrádka, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji velmi prostorný rodinný dům 5+1 v centru Znojma. Dům je po celkové rekonstrukci, nová střecha, zateplená fasáda, vyměněná dřevěná okna. Dům je podsklepený s garáží. V přízemí je kuchyňský kout s jídelnou, obývací pokoj, dva pokoje a koupelna s WC. V patře se nachází sauna, dvě místnosti, technická místnost a další koupelna s WC. Na zahrádce za domem je pěkné posezení. Dům je možné financovat hypotékou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

3 870 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Znojmo, okres Znojmo
Lančov, chata 1+1 , podlahová plocha 44 m2 - chata - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační chatu na Lančově. Nachází se v bezprostřední blízkosti Vranovské přehrady. Chata je dřevěná s cihlovou podezdívkou s cekovou podlahovou plochou 44m2. Chata je celá podsklepená a v této části se nachází i WC, sprcha je umístěna v horní části. Příjezd k objektu je vzdálen asi 150m. U chaty je vývod pitné vody a nedaleko studánka taktéž s pitnou vodou. Užitková voda k použití sprchy a WC je vyřešena přívodem z přehrady. Chata je ve velmi lukrativní lokalitě přímo na hlavním jezeře na klidném místě vhodném k rekreaci a k odpočinku , rybolovu, sběru hub a procházkám v přírodě. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.Pokud Vás tato chata zaujala, pak neváhejte kontaktovat makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Lančov, okres Znojmo
Synalov, RD 8+2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exklusivně Vám nabízíme Vám samostatně stojící prostorný dvougenerační dům v krásné krajině v obci Synalov. Dispozice domu je 8+2 o celkové ploše 577 m2. Jedná se o přízemní rodinný dům, který se skládá z dvou bytových jednotek, každá z nich má vlastní vchod s přístupovou komunikaci. Jedna část domu se skládá z kuchyně 11 m2, v obývacím pokoji 49 m2 je pěkný dřevěný strop a krb na tuhá paliva, dva dětské pokoje o rozloze 10 m2 a 11 m2, k tomu náleží dva rozestavěné pokoje 11 m2 a 7 m2. V domě je koupelna se sprchovým koutem a WC. Dům je částečně podsklepen. Na dům navazuje hospodářské stavení a stodola, kterou lze využít jako garáž pro auta nebo traktor. Dvůr je obestavěn ze tří stran budovami s možností vjezdu. Druhá bytová jednotka se skládá z kuchyně spojené s jídelnou 16 m2, obývací pokoj 20 m2, který má krb na tuhá paliva, ložnice 16 m2, jeden rozestavěný pokoj 8 m2 s atypickou výškou stropu 3 m. V domě je koupelna se sprchovým koutem a WC. U domu je menší domeček na uskladnění dřeva a zahrada o celkové ploše 300 m2. K domu náleží studna s pitnou vodou. Dům je vytápěný elektřinou nebo krbovými kamny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům je výhodná investice k posouzení, zda je tento dům ideální právě pro Vás, poslouží osobní prohlídka. Financování zajistíme.

2 150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Synalov, okres Brno-venkov
Kořenec, RD 3+1, 377 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 v obci Kořenec. Samostatně stojící rodinný dům se nachází v klidné části obce, je podsklepený a je v dobrém technickém stavu (nová okna). Dispozičně je možné dům rozšířit o místnosti v půdním prostoru. Vytápění je řešeno plynovým kotlem či kotlem na tuhá paliva. Nemovitost má k dispozici dvorek, jenž je možné využít k posezení či aktivnímu odpočinku. Obec Kořenec je díky golfovému hřišti vyhledávanou lokalitou, blízké okolí nabízí rekreační středisko na Suchém. Samostná obec žije bohatým společenským životem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

740 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kořenec, okres Blansko
Bílovice nad Svitavou, RD 5+kk, 286 m², zahrada, novostavba - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Výhradně Vám nabízíme k prodeji řadový dům v Bílovicích nad Svitavou na ulici Šípková. Jedná se o moderní dvou patrový dům s garáží průjezdnou do zahrady. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem a solárními panely, které rozvádějí teplo do podlahového vytápění, díky čemuž má velmi nízké náklady na provoz. Celý systém je dále možné upravit a napojit na inteligentní distribuci tepla do jednotlivých pokojů. Prvnímu patru dominuje prostorný obývací pokoj s krbovými kamny a  moderním kuchyňským koutem vybaveným zabudovanými spotřebiči. Dále je zde koupelna s WC, průjezdná a prostorná garáž a technická místnost využívaná jako prádelna. Z obývacího pokoje vede lomené schodiště do druhého patra. Druhé patro disponuje čtyřmi ložnicemi, šatnou a prostornou koupelnou s WC prosvětlenou střešním světlíkem. Dva pokoje směřující do zahrady mají přístup na balkon. Celková obytná plocha domu je 205m² a poskytuje tak nadstandartní a moderní bydlení. Dům se nachází v klidném satelitu města Bílovic hned na příjezdu z Brna. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností a je napojena na integrovanou dopravu včetně vlaku. Bílovice nabízejí klidné bydlení s možností příjemně strávených chvil v okolí řeky Svitavy a přilehlých lesích a přitom jste stále nadosah od Brna. Průkaz energetické náročnosti je třída B. Pro více informací kontaktuje makléře, financování zajistíme.

6 910 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov
Kozlov, RD 4+1, terasa, zahrada – rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Kozlov u Bystřice nad Pernštejnem. Dům je kompletně zrekonstruovaný včetně nových elektro rozvodů, podlahového topení, vodovodních rozvodů a odpadů, nového elektrického kotle, plastových oken a dveří, sanitárních zařizovacích předmětů a obkladů, podlah ve všech místnostech a omítek. Po rekonstrukci dosud nebyl obydlen. V přízemí na vstupní chodbu (2,8 m2) navazuje obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem (32,8 m2), ve kterém je umístěn moderní krb s horkovzdušným rozvodem do podkrovních místností, jenž ekonomicky doplňuje podlahové vytápění. Z pokoje vedou dvoje francouzské dveře na prostornou terasu. První podlaží disponuje ještě jedním pokojem (8,4 m2) a koupelnou (8,7 m2) zařízenou vanou i sprchovým koutem, umyvadlem a závěsnou toaletou. V podkroví je z chodby (10 m2) vstup do dvou samostatných ložnic (20 m2 a 20 m2). Dům září novotou a čistým moderním stylem s vkusným střídmým použitím venkovských prvků. Objekt je zásobován vodou z vlastní nové studny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obyvatelům vesničky Kozlov je kromě kouzelné okolní přírody kdykoliv k dispozici i udržovaný obecní tenisový kurt. Osobní prohlídka Vás jistě přesvědčí, zda je tento kvalitní dům umístěný v lůně přírody vhodný jako Váš nový domov, či místo k rekreaci pro Vaši rodinu. Jeho koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.

1 650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou
Dalečín, RD 4+1+podkroví, garáž, zahrada – rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Dalečín u Bystřice nad Pernštejnem. Dům je kompletně podsklepený a v jeho suterénu se kromě garáže (30 m2), dílny (26 m2), kotelny (7,40 m2) se skladem na uhlí (6,70 m2), nachází i prádelna (7 m2) s WC a další sklad (7 m2). Dům tedy disponuje velkými úložnými a odkládacími prostory. V 1. nadzemním podlaží je ze schodišťové haly samostatný vchod do obývacího pokoje (29 m2), do kuchyně (19 m2) s přilehlou spižírnou (1 m2) a s jídelnou, ze které je druhý vstup do obývacího pokoje. Dále je zde ložnice (14,9 m2) s vchodem na prostorný balkón a dva neprůchozí pokoje (11,25 m2 a 9,80 m2). Koupelna (4,50 m2) je vybavená vanou a toaleta (1,45 m2) je samostatná. Podkroví o rozměrech 14,5 x 11,5 m je připraveno k dostavbě dalších pokojů (vytažené stoupačky) a poskytuje velkorysý prosvětlený prostor k realizaci jakéhokoliv půdorysu (každý štít má kromě okna i samostatný balkón). Dům je obklopen udržovanou zahradou, celková výměra parcely je 698 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Dalečín s přibližně 600 obyvateli disponuje veškerou základní občanskou vybaveností a Bystřice nad Pernštejnem je dostupná automobilem do 10 min. a hromadnou dopravou do 20 min. Koupi tohoto domu lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme. Na základě osobní prohlídky budete mít možnost utvořit si objektivní názor, zda je tento rodinný dům, zasazený do čistého životního prostředí, vhodný právě pro Vaši rodinu.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dalečín, okres Žďár nad Sázavou

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.