Domy k prodeji či pronájmu

Stanoviště, RD 5+1, podlahové topení, centrální vysavač, garáž, zahradní krb - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji polovinu dvojdomu v přivětivé obci Stanoviště, vzdálené asi 7 km od Velké Bíteše a 40 km od Brna. Komfortní rodinný dům s obytným podkrovím o zastavěné ploše 158 m2 a přibližné podlahové ploše 200 m2 se vyznačuje praktickým dispozičním řešením: v suterénu se nachází garáž pro dvě vozidla, prádelna, sušárna, sklep a kotelna. Ze čtvercové vstupní haly se vstupuje do prostorného obývacího pokoje (40 m2) a druhého přízemního pokoje (z obou pokojů se vchází na terasu o ploše asi 30 m2), také do kuchyně, koupelny a na toaletu. Druhá koupelna i toaleta jsou v podkroví, které je přístupné schodištěm z haly v přízemí. V podkroví se nacházejí tři ložnice o přibližných velikostech 16 m2, 23 m2 a 21 m2. Ze dvou větších ložnic se vstupuje na balkon. Dům je cihlový se sedlovou střechou a je napojen na všechny inženýrské sítě. Podlahy jsou plovoucí nebo s položenou dlažbou. Podlahové vytápění místností je realizováno centrálně, elektřinou nebo plynem. Pitná voda se získává z veřejného vodovodu nebo čerpadlem z vlastní studny, ohřívá se ve 120l bojleru. V domě je rozveden centrální vysavač. Zahrada o ploše 442 m2 je obehnána zdí, což zaručuje opravdové soukromí. Zahrada je v rovném terénu, upravená, se zahradním krbem a posezením. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Obec Stanoviště má 400 obyvatel a dobrou dostupnost do blízké Velké Bíteše, kde najdete všechnu občanskou vybavenost, po dálnici se pak rychle dostanete do Brna. Koupi tohoto domu lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás zařídíme. Hledáte-li nadstandartní bydlení pro rodinu v klidné lokalitě, podívejte se na tento dům s naším makléřem. Zveme Vás na prohlídku.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Stanoviště, okres Brno-venkov
Obora, RD 4+kk, 866 m², zahrada, bazén - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Obora. Samostatně stojící dům o dispozici 4+kk leží v klidné části obce a díky betonovému plotu nabízí novému majiteli naprosté soukromí. Dominantou nemovitosti je vkusně zařízená kuchyně s linkou s vestavěnými spotřebiči a prostorný obývací pokoj (60 m2) s možností vyjít přímo do zahrady. Dále jsou k dispozici další 3 pokoje po 18 m2. Koupelna je díky francouzském oknu prosvětlena a skýtá možnost využít vanu, sprchový kout, wc či bidet. Dům je vybaven praktickými úložnými prostory, v technické místnosti je elektrický kotel pro ústřední vytápění. Ve dvoře je krytý bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem s protiproudem a pískovou filtrací. Udržovaná zahrada o výměře 675 m2 poskytuje možnost realaxace či zahradničení. Vjezd na pozemek je řešen 2 vjezdovými branami na elektrický pohon s dálkovým ovládáním s parkováním pro 4 vozidla. Obec Obora se nachází v blízkosti města Boskovice, kde je k dispozici veškerá infrastruktura. Samotná obec žije bohatým společenským životem, funguje zde mateřská školka. Průkaz energetické náročnosti - skupina D - vyhovující. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

4 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Obora, okres Blansko
Myslibořice , RD 3+1, garáž, zahrada, orná půda – rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 143 m2 v obci Myslibořice okres Třebíč. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou je postaven ze smíšeného materiálu, je obydlen a udržován. Vedle objektu je umístěn přístavek na parkování a dílna, zvlášť je postaven sklep. V přízemí se nachází obývací pokoj s dřevěnou podlahou. Přes chodbu se vchází do kuchyně, která je opatřena dřevěnou podlahou a zařízena kuchyňskou linkou. V tomto podlaží je dále technická místnost, další dva pokoje a koupelna s WC zařízená sprchovým koutem. Dům je zásobovaný teplotou vodou prostřednictvím kombinovaného plynového kotle, vytápěn je plynovými lokálními spotřebiči. Okna jsou dřevěná. Půdní prostor je vhodný k vybudování obytného podkroví a rozšíření o další pokoje. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Před domem je předzahrádka (165 m2), k domu přiléhá zahrada (639 m2) a orná půda o výměře 3463 m2. Myslibořice jsou vzdáleny od Třebíče necelých 18 km, jsou dobře dopravně dostupné s plnou občanskou vybaveností. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Myslibořice, okres Třebíč
Břeclav - Charvatská Nová Ves, RD 2+1 a 4+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 2+1 a s přístavbou 4+1 s přibližnou podlahovou plochou 140 m2 v Charvatské Nové Vsi. Dům je řadový, cihlový dům se sedlovou střechou. Celková plocha pozemku je 980 m2, z toho zahrada má 530 m2. Výhodou je zde i vlastní studna s pitnou vodou s rozvodem po celém domě. Na pozemek je možnost vjezdu přes garáž nebo ze zadní strany pozemku. Dům prošel částečnou rekonstrukcí (nová plastová okna, okapy, zateplení a nová fasáda, elektřina v mědi a nová koupelna). Dům je částečně podsklepen (prádelna, kotelna). V přízemí se nachází chodba, kuchyň, jídelna, 3 pokoje, koupelna vybavená sprchovým koutem a toaletou. V prvním patře jsou pak dva pokoje, kuchyň, koupelna s vanou a samostatné WC. Vytápění zajišťuje plynový kotel nebo kotel na tuhá paliva, ohřev vody elektrický bojler. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům má velmi výhodou polohu, pravidelná autobusová linka spojuje obec se svým okolím a je dobře dostupná do okresního města Břeclavi. Za účelem bližších informací o této nabídce, kontaktujte makléře. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

3 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Břeclav, okres Břeclav
 Znojmo - Přimětice - RD 6+1, 210 m2, garáž, terasa, posezení - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji velmi pěkný rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 210 m2 v Přiměticích. Dům je patrový samostatně stojící se zahradou. V přízemí je menší vstupní hala z které je vstup do kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje kde jsou dominantou pěkná kachlová kamna a z obýváku je vstup na terasu s posezením a na zahradu. Zahrada je udržovaná zatravněná s okrasnými dřevinami a na pozemku je studna s rozvodem zavlažovacího systému. Ze vstupní haly a obývacího pokoje je vstup do hlavní haly se schodištěm do prvního patra, kde jsou čtyři pokoje a koupelna s toaletou. V přízemí je ložnice, která má okna do zahrady a je zde koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Je zde také technická místnost z které je vstup do garáže pro jedno auto. V celém domě je podlahové vytápění a na podlaze je v části domu dlažba a plovoucí podlaha. Tento dům nabízí nadstandartní pohodlné bydlení v klidné lokalitě. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

5 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Znojmo, okres Znojmo
Dlouhá Loučka, RD 3+1, 721 m², zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Dlouhá Loučka. V řadovém domě s uzavřeným dvorem probíhá zdařilá rekonstrukce - nové izolace, kompletně nová okna, vazba atd. Součástí prodeje je dřevník, stodola a prostorná dílna pro kutily. Dispozičně je dům řešen kuchyní a třemi pokoji. Obec Dlouhá Loučka se nachází na pomezí úrodné Hané 8 km jižně od Moravské Třebové, nabízí pro své občany příjemné, klidné místo pro bydlení. K dispozici MŠ, ZŠ, ostatní vybyvenost v nedaleké Moravské Třebové či Jevíčku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dlouhá Loučka, okres Svitavy
Radkov, RD 2+1 a 1+1, pozemek 3783 m2, rekonstrukce v roce 2006 - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s velkým dvorem, zahradou, stodolou a dvěma samostatnými bytovými jednotkami v příjemné klidné obci Radkov v okrese Žďár nad Sázavou. Cihlový přízemní podsklepený dům o zastavěné ploše 267 m2 má obdélníkový tvar. Na podlahách místností je dlažba nebo PVC, v pokojích jsou klenuté stropy. Pod sedlovou střechou ve velmi dobrém stavu je velký půdní prostor připravený k vestavbě. Dům je napojen na elektřinu, plyn, veřejný vodovod, k dispozici je také vlastní studna. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Na pozemku se nachází stodola o ploše 275 m2, garáž pro tři osobní auta, kůlna. Na prostorný dvůr je možnost vjezdu, zahrada leží ve svažitém terénu. Dům poskytuje dostatek prostoru k bydlení i podnikání - je ideální pro chovatele zvířat, ekofarmáře nebo provozovatele agroturistiky. Obec Radkov má 180 obyvatel, najdete zde klid a soukromí, v místě jsou dva rybníky, 300 m od domu je les. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás zajistíme. Hledáte-li menší zemědělskou usedlost v uklidňující lokalitě nedaleko přírody, dům v Radkově by se Vám mohl líbit. Zavolejte našemu makléři.

2 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Radkov, okres Žďár nad Sázavou
Morašice - RD 3+1 , 1.431 m2, zahrada, hospodářské budovy - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Morašice. Do domu vejdeme průjezdem, který je možné využít k parkování, napravo je vstup do obytné části domu, kde se nachází předsíň. Za předsíní je kuchyně ze které je napravo vstup do dvou průchozích místností s okny do ulice a v levé části je ložnice s oknem do dvora a vedle je umístěná koupelna a za ní toaleta. Na obytnou část navazují hospodářské budovy z kterých je možné vybudovat další pokoje. V domě je možnost i vybudování podkroví. Za domem je uzavřený dvůr, který poskytuje naprosté soukromí a na něj navazuje zahrada na jejímž konci stojí stodola. Morašice je menší obec nabízející klidné bydlení s dobrou dostupností do Znojma a Moravského Krumlova. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Morašice, okres Znojmo
Rohatec, RD 4+1, k rekonstrukci, stavební pozemek - rodinný dům - Domy Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům 4+1 s přibližnou užitnou plochou 82 m2 v Rohatci. Celková plocha pozemku je 811 m2. Dům se nachází v klidné lokalitě, je přízemní se sedlovou střechou s dispozicí tří pokojů, vstupní halou a kuchyní. Je určen ke kompletní rekonstrukci, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Dům je napojen na vodovod, elektřinu a plyn. Na zahradě o výměře 435 m2 se nachází studna s užitkovou vodou. Před domem je velká předzahrádka (294 m2). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. Za účelem prohlídky kontaktujte makléře. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

949 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rohatec, okres Hodonín
Hajánky, RD 2+1, dům k rekonstrukci, zahrada – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji menší rodinný domek o dispozici 2+1 s přibližnou užitnou plochou 175 m2 v obci Hajánky u Tišnova. Tento řadový rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem, okna jsou původní dřevěná. K dispozici jsou dva pokoje a kuchyň, koupelna a WC jsou společné. Dům je určený k rekonstrukci, zde se otevírá spousta možnosti jak domek přebudovat dle vlastních představ, s možnosti půdní vestavby. Z objektu lze vybudovat také chalupu k relaxaci a odpočinku. Dům je obdélníkového tvaru, má přístupovou cestu z obou stran. V zadní části zahrady je prostor pro realizaci výstavby garáže. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Hajánky patří k městu Tišnov. Město Tišnov má k dispozici veškerou občanskou vybavenost. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům tím pravým pro Váš nový život. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

699 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tišnov, okres Brno-venkov
Boleradice, RD 2+1, vinný sklep - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 s přibližnou podlahovou plochou 90 m2 v Boleradicích. Samostatně stojící dům je přízemní, cihlový se sedlovou střechou, šíře domu je 15 m. Nachází se v klidné lokalitě obce. Celková plocha pozemku je 241 m2. Dispoziční řešení domu je chodba, veranda, spíž, dva pokoje a kuchyň. Koupelna je vybavená sprchovým koutem a toaletou. Vytápění domu je plynové, ohřev vody zajišťuje plynový bojler. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Elektřina je v mědi. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Majitel prodává dům spolu s vinným sklepem, který se nachází poblíž domu. V obci Boleradice je škola, potraviny, pošta, kostel, restaurace a autobusová doprava spojuje obec se svým okolím. Nachází se tu areál vinných sklepů, hřiště, rybník, terasy s vinicemi, meruňkové sady i rozhledna. Za účelem bližších informací o této nabídce, kontaktujte makléře. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Boleradice, okres Břeclav
 Nové Syrovice - RD 2+1, 100 m2, dvůr, studna, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Nové Syrovice vzdálené 6 km od Moravských Budějovic. Dům je po částečné rekonstrukci jsou zde nové elektrické rozvody, omítky, plastová okna, dveře a koupelna. Nemovitost je napojená na plyn, vodu a kanalizaci a vytápění je řešeno lokálně na tuhá paliva a přímotopy, ohřev vody je zabezpečen plynovým kotlem. V domě je možnost rozšíření o další dvě místnosti na které je již vypracována projektová dokumentace. Za domem je uzavřený dvůr na kterém se nachází studna. Na dvůr navazuje zahrada o celkové výměře 400 m2 na které jsou vysázené ovocné stromy. Obec Nové Syrovice mají dobrou občanskou vybavenost, je zde škola, školka i lékař. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nové Syrovice, okres Třebíč
Trnava, RD 2+1, dvůr, rekonstrukce - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji vesnický rodinný dům s hospodářskou částí v obci Trnava na Třebíčsku určený k demolici nebo ke kompletní rekonstrukci. Dům je cihlový se sedlovou střechou a stojí na rovinatém pozemku o výměře 550 m2. Zastavěná plocha čítá přibližně 170 m2, dvůr 165 m2 a předzahrádka 140 m2. Za domem je ještě užitková zahrada o výměře 80 m2. Původní dispozice domu byla 1+1, započatá rekonstrukce počítala s dispozicí 2+1, což lze ale v průběhu další přestavby libovolně změnit. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Trnava leží na soutoku potoků Březinka a Klapůvka přibližně 5 km severně od Třebíče a asi 69 km od Brna. Trnava leží v přírodním parku Třebíčsko, kde se křižují turistické a cykloturistické stezky. Na území se vyskytuje i několik rybníků s možností koupání. V současné době zde žije asi 600 obyvatel. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům (či výhodně umístěná parcela) vhodný právě pro Vaši rodinu. Koupi tohoto domu lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.

230 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Trnava, okres Třebíč
Dobrá Voda, chata 1+1, rekonstrukce, zahrada, rekreace - chata - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu uprostřed čisté přírody v katastru obce Dobrá Voda (okr. Žďár nad Sázavou). Chata leží v naprosto klidné oblasti, v centru turisticky atraktivního území pro pěší, cyklistickou, či lyžařskou turistiku, v blízkosti jsou lesy a rybníky. Jedná se o patrový částečně zděný objekt s dispozicí 1+1. V přízemí se nachází kuchyň s jídelním koutem a krbem. V patře je pak ložnice. Přibližná užitná plocha je 32 m2. Dostatek úložných prostor je zajištěn díky sklepu přímo pod chatou. V chatě je k dispozici elektřina, vytápění je řešeno pomocí elektrických přímotopů a krbových kamen. Chata je kompletně zateplená. Na zahradě je nově vyvrtána studna, na níž lze objekt připojit. Je zde i prostor připravený na vybudování WC a koupelny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K chatě přináleží mírně svažitá, oplocená zahrada, která je kompletně zatravněná a osázená plodícími ovocnými stromy (jabloň, třešeň, meruňka). V případě zájmu, lze za velmi příznivou cenu dokoupit další sousedící pozemek (cca 275 m2) a zahradu tak zvětšit, případně lze dokoupit i větší plochu. V bezprostřední blízkosti se nachází les a dva rybníky, v dostupném okolí je koupaliště, sjezdovka a další možnosti sportovního i společenského vyžití. Rekreační objekt se nachází v krásném, klidném prostředí poskytujícím svým uživatelům dostatek soukromí přibližně 50 minut od Brna. Osobní prohlídka napoví, zda je právě tato chata vhodná právě pro Vás. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

630 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Dobrá Voda, okres Žďár nad Sázavou
Starý Petřín - RD 5+1, zahrada  - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 150 m2 ve Starém Petříně. Na domě je provedená kompletní rekonstrukce, která je před dokončením. Nemovitost má vyměněnou novou střechu, která je zateplená a jsou zde nová plastová okna a vchodové dveře. V celém domě je rozvedené podlahové topení, které je napojené na tepelné čerpadlo a dále je zde i solární ohřev na užitkovou vodu. V domě jsou nové rozvody elektroinstalace, vody a odpadů. Za domem se nachází zahrada a je zde vjezd do dvora, kde je možnost parkování. Dům se nachází na pěkném a klidném místě. V průběhu roku 2017 dojde v obci k realizaci kanalizace na níž se nemovitost napojí. Dle průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy B - velmi úsporná. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře

2 090 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Starý Petřín, okres Znojmo
Hodonín-Pánov, RD 3+kk, po rekonstrukci, zahrada - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný cihlový dům o dispozici 3+kk a přibližné užitné ploše 148 m2 na Pánově. Dům prošel zdařilou rekonstrukcí (veškeré inženýrské sítě, plastová okna, nová střešní krytina, sádrokartonové stropy, dlažby, sanita, podlahy). Celková plocha pozemku je 2573 m2. Dominantou přízemí je velký obývací pokoj s kuchyní (50 m2) a s krbovou vložkou. Díky rozvodům průduchů je vytápěno přízemí domu i podkroví. Dům je napojen na klimatizaci, která zajišťuje v létě chlazení a v zimě objekt vytápí. Využití tohoto komfortního zařízení umožňuje velmi nízké náklady na bydlení. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. V přízemí se dále nachází chodba, komora, koupelna s vanou a samostatné WC. V podkroví jsou k dispozici dva pokoje a WC. Kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou, která stylově doplňuje celý interiér domu. Na dům navazuje rozlehlá zahrada, v současné době z části používaná jako výběh pro koně. Celý pozemek je oplocený, k využití je studna s užitkovou vodou a dvě hospodářská stavení. Stav domu je velmi dobrý a je přichystaný k okamžitému nastěhování. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Nemovitost se nachází jen 2 km od okresního města Hodonína s možností využití pravidelné autobusové dopravy. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme..

2 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hodonín, okres Hodonín

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 8 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.