Domy k prodeji či pronájmu

Prostějov, RD 6+1, zahrada - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji cihlový rodinný dům o dispozici 6+1 s možností půdní vestavby a rozšíření obytné plochy domu, který je vhodný k celkové rekonstrukci. Celková plocha pozemku je cca 483 m2, z toho přibližná zastavěná plocha je 208 m2, přibližná podlahová plocha je 123 m2 a zahrada o velikosti cca 161 m2. Před zahradou se nachází dvorek, který nabízí skvělé soukromí pro rodinu a posezení s přáteli. K obytné části domu patří přízemí, kde je umístěno šest obyvatelných pokojů (z toho 4 průchozí), dále chodba, kuchyň, koupelna a komora. Ve druhém patře je prostorná půda s možností půdní vestavby. V celém domě je vytápění zajištěno plynovým topením. Dům má původní dřevěné podlahy. Koupi tohoto rodinného domu lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás.

2 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Prostějov, okres Prostějov
Stanoviště, RD 5+1, podlahové topení, centrální vysavač, garáž, zahradní krb - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji polovinu dvojdomu v přivětivé obci Stanoviště, vzdálené asi 7 km od Velké Bíteše a 40 km od Brna. Komfortní rodinný dům s obytným podkrovím o zastavěné ploše 158 m2 a přibližné podlahové ploše 200 m2 se vyznačuje praktickým dispozičním řešením: v suterénu se nachází garáž pro dvě vozidla, prádelna, sušárna, sklep a kotelna. Ze čtvercové vstupní haly se vstupuje do prostorného obývacího pokoje (40 m2) a druhého přízemního pokoje (z obou pokojů se vchází na terasu o ploše asi 30 m2), také do kuchyně, koupelny a na toaletu. Druhá koupelna i toaleta jsou v podkroví, které je přístupné schodištěm z haly v přízemí. V podkroví se nacházejí tři ložnice o přibližných velikostech 16 m2, 23 m2 a 21 m2. Ze dvou větších ložnic se vstupuje na balkon. Dům je cihlový se sedlovou střechou a je napojen na všechny inženýrské sítě. Podlahy jsou plovoucí nebo s položenou dlažbou. Podlahové vytápění místností je realizováno centrálně, elektřinou nebo plynem. Pitná voda se získává z veřejného vodovodu nebo čerpadlem z vlastní studny, ohřívá se ve 120l bojleru. V domě je rozveden centrální vysavač. Zahrada o ploše 442 m2 je obehnána zdí, což zaručuje opravdové soukromí. Zahrada je v rovném terénu, upravená, se zahradním krbem a posezením. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Obec Stanoviště má 400 obyvatel a dobrou dostupnost do blízké Velké Bíteše, kde najdete všechnu občanskou vybavenost, po dálnici se pak rychle dostanete do Brna. Koupi tohoto domu lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás zařídíme. Hledáte-li nadstandartní bydlení pro rodinu v klidné lokalitě, podívejte se na tento dům s naším makléřem. Zveme Vás na prohlídku.

3 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Stanoviště, okres Brno-venkov
Studenec, RD 6+2, pozemek 2 390 m2, sklepy 70 m2, hospodářské budovy - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji prostorný přízemní rodinný dům se sedlovou střechou v přivětivé malé obci Studenec u Třebíče. Dům o zastavěné ploše 789 m2 a přibližné užitné ploše 300 m2 má charakter zemědělské usedlosti, zčásti podsklepené. Přízemí tvoří 6 pokojů, 2 kuchyně, komora, koupelna, WC a prádelna. Podlahy v pokojích jsou dřevěné, v ostatních místnostech je položena dlažba. Dům je vytápěn centrálně kotlem na tuhá paliva, v některých místnostech jsou plynová kamna WAW. Nad obytnou částí je prostorná půda, přístupná schodištěm z chodby, vhodná pro vestavbu dalších místností. Dřevěné stropy, krovy a střešní krytina z bobrovky jsou v dobrém stavu. Na obytnou část navazují hospodářské budovy - kůlny, stodola, chlév, sklad. Dvůr má samostatný vjezd. Dům je připojen na elektřinu a plyn, na pozemku jsou dvě studny - s pitnou a s užitkovou vodou. Veřejný vodovodní řád lze připojit, vede 3 m od domu. Odpady jsou svedeny do plastové jímky. Na dům navazuje oplocená zahrada a další neoplocené pozemky. Navíc je zde možnost přikoupení dalších pozemků o výměře 32 905 m2. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás zařídíme. Studenec je historickou obcí ležící na spojnici Jihlavy a Brna, vlakové spojení je také do Velkého Meziříčí a Křižanova. Dům má opravdu rozsáhlé možnosti využití: pokud hledáte klidné místo pro bydlení, podnikání, hospodaření nebo rekreaci, dohodněte si prohlídku s naším makléřem.

1 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Studenec, okres Třebíč
Bulhary, RD 3+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 180 m2 ve vinařské obci Bulhary. Samostatně stojící přízemní rodinný dům je cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn, telefon a kabelovou televizi. Vytápění domu zajišťuje ústřední topení napojené na plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. Dispozice domu je chodba, kotelna, spíž, tři pokoje, kuchyň, koupelna s vanou a samostatné WC. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku s možností vjezdu do dvora je 1026 m2, z toho zahrada je o rozloze 512 m2 a nachází se zde studna s pitnou vodou. Vinařská obec Bulhary disponuje veškerou občanskou vybaveností a pravidelná autobusová doprava ji spojuje s okolím. Bulhary leží v chráněné krajinné oblasti. Západně od obce se rozkládá Milovický les a tato vinařská obec nabízí mnoho možností využití volného času, např. rybolov (obcí protéká řeka Dyje), cykloturistiku, návštěvou vinných sklepů a různých kulturních akcí. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bulhary, okres Břeclav
Němčičky - RD 5+2, 136 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji patrový rodinný dům o dispozici 5+2 a přibližné užitné ploše 136 m2 v obci Němčičky. V přízemí domu se nachází prostorný kuchyňský kout s jídelnou propojený s obývacím pokojem. Z každého obývacího pokoje je vstup na zahradu.V přízemí i v patře je umístěná koupelna a toaleta. V domě je pěkné dřevěné schodiště do druhého patra kde se nachází další bytová jednotka. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové rozvody vody, elektroinstalace a topení. V celém domě je vybudované podlahové topení. Dům je vhodný pro větší rodinu a nebo jej lze využívat k dvougeneračnímu bydlení.K domu náleží garáž a za domem je okrasná zahrada na které jsou dvě terasy s posezením. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

2 499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Němčičky, okres Znojmo
Olbramovice  - RD 2+1, 3+1, 180 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a 3+1 a přibližné užitné ploše 110 m2 v obci Olbramovice. Do domu vejdeme dlouhou chodbou a napravo je hala se schodištěm do patra. V patře se nachází obývací pokoj s balkónem a z pokoje vejdeme do ložnice. Vedle ložnice je dětský pokoj, toaleta a kuchyně. V přízemí naproti haly je vstup do garáže a v tomto patře je pokoj v kterém je vybudován krb, menší kuchyně, koupelna a toaleta. Z chodby v přízemí jsou schody do suterénu. Dům je vhodný pro větší rodinu nebo se dá využít k dvougeneračnímu bydlení. Celý dům je podsklepený a v těchto prostorech se nachází sušárna, prádelna s vanou a kotelna. Za domem se nachází prostorná zahrada. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

2 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olbramovice, okres Znojmo
Norberčany, RD 2+1, 77 m², zahrada, sklep - rodinný dům - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v obci Norberčany v okrese Olomouc o přibližné užitné ploše 77 m2. K dispozici je pozemek o velikosti cca 725 m2. Součástí pozemku je zahrada s ovocnými stromy, okrasná část a dvorek. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a chvilce odpočinku. Celý dvorek se zahradou je oplocen. Dům se skládá z obytné předsíně, na kterou navazuje chodba, ze které se dostaneme do koupelny s WC a kuchyně, odkud se lze dostat do obývacího pokoje a ložnice, dále je součástí dílna a technická místnost. Je celopodsklepený. V podkrovní části je možnost vybudování pokoje se střešním oknem, nová střecha a dvoukomorová plastová okna. Dům je postaven z polobetonu, cihel a kamene a je napojen na vodovodní řád a elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev vody je zajištěn samostatným bojlerem. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízké obci Moravský Beroun. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.  Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a kontaktujte makléře.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Norberčany, okres Olomouc
Norberčany, chalupa 2+1, 77 m², zahrada, sklep - chalupa - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji chalupu o dispozici 2+1 v obci Norberčany v okrese Olomouc o přibližné užitné ploše 77 m2. K dispozici je pozemek o velikosti cca 725 m2. Součástí pozemku je zahrada s ovocnými stromy, okrasná část a dvorek. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a chvilce odpočinku. Celý dvorek se zahradou je oplocen. Chalupa se skládá z obytné předsíně, na kterou navazuje chodba, ze které se dostaneme do koupelny s WC a kuchyně, odkud se lze dostat do obývacího pokoje a ložnice, dále je součástí dílna a technická místnost. Je celopodsklepená a celoročně obyvatelná. V podkrovní části je možnost vybudování pokoje se střešním oknem, nová střecha a dvoukomorová plastová okna. Chalupa je postavena z polobetonu, cihel a kamene a je napojena na vodovodní řád a elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev vody je zajištěn samostatným bojlerem. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízké obci Moravský Beroun. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.  Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a kontaktujte makléře.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Norberčany, okres Olomouc
Moravany, RD 2+1, stavební pozemek - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji koncový řadový rodinný dům 2+1 o přibližné užitné ploše 156 m2 v Moravanech. Je určen rekonstrukci nebo k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Celková plocha pozemku je 941 m2. Dům je napojen na elektřinu a vodovod. K nemovitosti náleží zachovalý kvelbený sklep a studna s užitkovou vodou. Na dům navazuje velká rovinatá zahrada s vinohradem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům se nachází v klidné části obce, rovinatá parcela umožňuje stavbu nového krásného domu. Obec Moravany leží v podhůří Chřibů asi 5 km severovýchodně od Kyjova, na soutoku Moravského a Čeložnického potoka. Obec je obklopena krásnou přírodou, s chatovými osadami Kameňák, Zavadilka, Paní Háj, Osada U sklářské Chaty a U pěti Židel. Je lákavým místem pro milovníky procházek, turistiky, cykloturistiky a v zimě běžeckého lyžování. K rozhodnutí, zda je tato nabídka vhodná právě pro Vás, nejlépe poslouží osobní prohlídka, kontaktujte makléře. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.

299 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravany, okres Hodonín
Čermákovice  - RD 2+1, zahrada , garáž, studna - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné podlahové ploše 70 m2 v obci Čermákovice v blízkosti přírodního parku Rokytná. Dům se nachází v klidném místě a je vhodný k trvalému bydlení nebo jako chalupa k rekreaci. V domě jsou původní kuchyňská kachlová kamna, kterými lze i místnost vytápět. Za domem je uzavřený dvůr se zahradou a hospodářskými budovami. U domu je garáž, studna a přípojky na plyn, vodu a kanalizaci jsou před domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Čermákovice, okres Znojmo
Čermákovice  - RD 2+1,  zahrada , garáž, studna - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1a přibližné užitné ploše 70 m2 v obci Čermákovice v blízkosti přírodního parku Rokytná. Dům se nachází v klidném místě a je vhodný k trvalému bydlení nebo jako chalupa k rekreaci. V domě jsou původní kuchyňská kachlová kamna, kterými lze i místnost vytápět. Za domem je uzavřený dvůr se zahradou a hospodářskými budovami. U domu je garáž, studna a přípojky na plyn, vodu a kanalizaci jsou před domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Čermákovice, okres Znojmo
 Horní Dunajovice - RD 1+1, zahrada, sklep, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 1+1 a přibližné užitné ploše 75 m2 v obci Horní Dunajovice. V domě již byly provedeny určité stavební úpravy, včetně připojení na všechny inženýrské sítě. Je zde přistavěná prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem před dokončením. Za domem je uzavřený dvůr s velkou garáží pro dvě auta s vjezdem z ulice. Ve dvoře je také sklep , dřevník a je zde možnost vybudování posezení. Topení celého domu je v současné době řešeno pokojovými kamny, plynová přípojka je připravena v domě.V domě je možnost vybudování půdní vestavby. Tato nemovitost je vhodná k využití na trvalé bydlení, ale i jako rekreační chalupa. Obec Horní Dunajovice mají maximální občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

440 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Horní Dunajovice, okres Znojmo
Kunčina, RD 5+1, 2 014 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 270 m2 v obci Kunčina - Nová Ves u Moravské Třebové. Prostorná samostatně stojící nemovitost nabízí novému majiteli v přízemí chodbu, obývací pokoj s kuchyní, ložnici další dva pokoje, z nichž jeden má přímý východ na zahradu. Obrovskou výhodou je prostorná spižírna. Druhé patro má k dispozici tři pokoje. Nemovitost lze pojmout jako velmi prostorné bydlení pro rodinu nebo jako vícegenerační dům. Rozlehlá, udržovaná zahrada o výměře 1 662 m2 lze využít jak k zahradničení, tak k pasivnímu odpočinku či posezení. Parkování zajištěno ve dvou garážích, součástí prodeje je i kůlna, chatka a dílna pro kutily. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Kunčina - Nová Ves leží v těsné blízkosti Moravské Třebové, která poskytuje veškerou infrastrukturu. Samotná obec nabízí svým občanům mateřskou i základní školu a spoustu kulturních a sportovních akcí. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kunčina, okres Svitavy
Rohozná, RD 6 bytových jednotek + 2 kanceláře, 950 m² - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji bytový dům se šesti bytovými jednotkami a dvěmi kancelářemi a přibližné užitné ploše 430,7 m2 v obci Rohozná. Podsklepená nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí - nová okna, rozvody topení a elektřiny, radiátory, podlahy (parkety, beton, dlažby), zateplení fasády a nová střecha. K domu dále patří kotelna včetně nových kotlů. Bytový dům nabízí šest bytových jednotek vymezených Prohlášením vlastníka o různých dispozicích (od garsonky po 4+kk s terasou). Každý z bytů má svoje vlastní měřiče vody, elektřiny a vlastní boiler. Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou nebo přípravou na ni, digestoří a koupelnou s vanou. Každá jednotka má k dispozici parkovací místo. Topení v nemovitosti je řešeno plynem, dům má vlastní jímku a je připojen na obecní vodovod. Vlastníci jednotlivých bytových jednotek mají k dipozici společnou zahradu a sklep, k domu dále náleží studna. Dům lze koupit jako celek, v současnosti jsou v pěti bytech nájemníci generující zisk nebo nákup pojmout jako investici do budoucna (penzion, hotel, pronájem apod.). Možný odprodej i jednotlivých jednotek. Obec Rohozná se nachází ve vyhledávané turistické lokalitě Svojanovska s velmi dobrou dopravní dostupností do Poličky, Svitav a Letovic. V obci je dobrá občanská vybavenost – škola, školka, lékař, potraviny, restaurace, pošta, kostel. Nákup nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídky neváhejte kontaktovat makléřku.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rohozná, okres Svitavy
Křižánky, RD 6+1, 1 913 m², zahrada - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 180 m2 v obci Křižánky. Samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou leží na klidném místě s malebným výhledem do přírody s dominantou Devíti skal. Podsklepený dům je v dobrém technickém stavu připraven k nastěhování. Přízemí nabízí vybavenou kuchyni, obývací pokoj a další dvě místnosti, v patře jsou k dispozici tři pokoje. Interiér nemovitosti je vkusně řešen dřevěnými doplňky. K parkování auta poslouží garáž, jenž je součástí domu, pro kutily je připravena dílna a pro relaxaci a zahrádkaření poslouží udržovaná oplocená zahrada. V případě zájmu je možné pronajmout i přilehlé pozemky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Křižánky jsou malou obcí ležících v srdci Žďárských vrchů na hranici mezi Čechami a Moravou. V současné době jsou typicky chalupářskou obcí. Okolí je rájem pro houbaře, cyklisty, turisty a běžkaře. Pro občany k dispozici mateřská i základní škola, veškerá infrastruktura v blízké Svratce. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

3 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Křižánky, okres Žďár nad Sázavou
Koryčany, RD 2+1, půda, garáž, k rekonstrukci – rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzívně Vám nabízíme k prodeji menší rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 80 m2 v obci Koryčany. Tento řadový rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a jeho zdivo je smíšené. Okna domu jsou v původním stavu. K dispozicím domu patří dva pokoje, kuchyň a chodba. Koupelna zde není k dispozici. Nemovitost potřebuje rekonstrukci díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou včetně půdní vestavby. Dům je z části podsklepený. Vytápění domu je lokální na tuhá paliva. Parkování je možné v garáži, která se nachází mimo rodinný dům. K domu náleží i zahrada, kterou oceníte pro odpočinek a vaše děti pro zábavu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Koryčany disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Pro osobní prohlídku neváhejte kontaktovat makléře. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Koryčany, okres Kroměříž

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 8 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.