Domy k prodeji či pronájmu

Rajhrad, RD 5+1, pozemek 604 m2, všechny sítě, sklep, hospodářské budovy - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji přízemní řadový rodinný dům v klidné lokalitě města Rajhrad. Dům obdélníkového půdorysu s uliční šířkou 14 m o přibližné užitné ploše 110 m2 je cihlový, částečně podsklepený, se sedlovou střechou. Půdní vestavbou lze dispozice rozšířit o další místnosti. Připojeny jsou všechny inženýrské sítě, na pozemku je navíc vlastní studna. K vytápění slouží plynový kotel nebo kamna na pevná paliva, vodu ohřívá elektrický bojler. Je zavedená pevná telefonní linka. Na obytnou část navazují směrem do dvora hospodářské budovy. Zahrada za domem je rovinatá, oplocená. Město Rajhrad disponuje veškerou občanskou vybaveností, rychlé spojení do Brna zajišťují autobusy a vlaky IDS, autem je to několik minut jízdy. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rajhrad, okres Brno-venkov
Brno - Bystrc, RD 5+kk, prostorný, garáž, sklep – rodinný dům - Domy Brno

Nabízíme Vám k prodeji prostorný, světlý a udržovaný rodinný dům o dispozici 5+kk s přibližnou užitnou plochou 222 m2 v klidné městské části Brna, v Bystrci. Tento řadový rodinný dům, má sedlovou střechu s dřevěným krovem a krytinou je taška. Celkový stav střechy, je dobrý. Jeho okna jsou dřevěná. Půdorysný tvar domu je písmeno U. Součástí domu je sklep (30 m2) a garáž (28 m2). Dominantou obytné části prvního nadzemního podlaží je kuchyňský kout s jídelnou a obývacím pokojem. Obývací pokoj je příjemným místem pro odpočinek u krbu. Kromě kuchyňského a obývacího prostoru se zde nachází další pokoj, komora, koupelna s vanou a samostatné WC. Vstupem z kuchyně se dostaneme na terasu (28 m2). Pod terasou je umístěná garáž. Dále se z terasy dostaneme do sklepa. Dům není celkově podsklepený. Podsklepená část tvoří plochu cca 30 m2. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází dva pokoje a šatna. Celkově dům působí velmi elegantně, je příjemný, teplý a budete se zde cítit jako doma. Vytápění je lokální elektrické. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brno, okres Brno
Benešov, RD 3+1, zahrada 985 m2, garáž, dílna – rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 o přibližné užitné ploše 224 m2 a udržovanou zahradou o rozloze 985 m2 v obci Benešov nedaleko Boskovic. Samostatně stojící patrový dům se sedlovou střechou je postaven z cihlového zdiva. V současné době je nemovitost vyklizena a nově vymalována. Celý dům je podsklepen, v přízemí se nachází chodba (12 m2), kuchyně (18 m2), obývací pokoj (20 m2), druhý pokoj (18 m2), koupelna (8 m2) a WC (3 m2). Ve druhém patře je pokoj (20 m2) a nabízí se možnost půdní vestavby. Dům dále disponuje garáží, dílnou, kotelnou a prádelnou. Vytápění domu je ústřední na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem a přípojka plynu je u domu. Okna jsou dřevěná, nemovitost je v dobrém udržovaném stavu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Benešov se nachází v srdci Drahanské vrchoviny, okolní příroda je oblíbená cyklisty a lyžaři, kteří využívají okolní běžkařské trasy. V obci je veškerá občanská vybavenost. Dostupnost do měst Boskovice (15km), Blansko (22km), Brno (45km). S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Benešov, okres Blansko
Lovčičky, RD 5+1, pozemek 953 m2, stáří domu 12 let, sklep, dvůr, předzahrádka - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji samostatný rodinný dům s velkou zahradou v klidné obci Lovčičky. Dům čtvercového půdorysu je částečně podsklepený, s obyvatelným podkrovím a sedlovou střechou. Přibližná užitná plocha činí 250 m2. V přízemí (z ulice se jedná o suterén) se nachází sklep, dílna, technická místnost a dřevník, v 1. NP chodba se šatnou, kuchyně, obývací pokoj a pracovna, na patře tři ložnice. K dispozici je v každém podlaží koupelna a toaleta. Na dům navazuje dlážděná venkovní terasa, na dvůr je možnost vjezdu a parkování. Svažitá zahrada za domem je oplocená pletivem, udržovaná. Dům je napojen na všechny sítě, přivedena je také telefonní linka a kabelová televize. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny plynovým kotlem, v 1. NP se dá topit v krbu dřívím. Lovčičky mají asi 650 obyvatel, zajíždí sem linkový autobus IDS JMK. V obci je školka, obchod, restaurace. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lovčičky, okres Vyškov
Nová Lhota, RD 2+kk, zahrada - rodinný dům - Domy Hodonín

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+kk s přibližnou užitnou plochou 35 m2 v Nové Lhotě. Dům je samostatně, ze smíšeného zdiva, má sedlovou střechu z pálených tašek. Je určen ke kompletní rekonstrukci, nebo k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Celková plocha parcely je 361 m2, inženýrské sítě jsou napojené. Na dům navazuje svažitá, neudržovaná zahrada. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům, který lze využít i jako chalupu leží poblíž sjezdovky, v krásné přírodě Javořiny. Okolní příroda láká k turistice, cykloturistice a v zimním období na využití běžkařských tras a sjezdovky. K rozhodnutí, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás, nejlépe poslouží osobní prohlídka. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

350 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nová Lhota, okres Hodonín
Kostelec u Holešova, RD 2+1, dvůr, garáž - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v klidné části obce Kostelec u Holešova. Celková plocha pozemku je cca 218 m2. Jedná se o koncový řadový, přízemní, cihlový dům se sedlovou střechou, dřevěným krovem a dřevěnými okny.  Dům prošel rekonstrukcí – nová elektrika, plyn, voda v plastu, plovoucí podlaha, koberce, dlažba. Je zde možnost půdní vestavby, díky které by došlo k rozšíření stávajících dispozic domu. K dispozici je vstupní terasa, chodba, kuchyň s kuchyňskou linkou a jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC, vstup na půdu, komora, dvůr. Vytápění celého domu je lokální plynové, ohřev vody zajišťuje karma. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn a septik. K domu patří dvůr a cca 110 m od domu jsou dvě parcely pro výstavbu dvou garáží. V obci Kostelec u Holešova je dobrá občanská vybavenost a je zde výborná dostupnost do okolních obcí.  Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 050 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kostelec u Holešova, okres Kroměříž
Brno - Řečkovice, RD 6+1, rekonstrukce, zahrada, bazén - rodinný dům - Domy Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji objekt luxusní vily přestavěný na nadstandardní mateřskou školku. V současnosti je objekt vyklizený a lze jej uvést znovu do provozu. Přízemí dominuje velký vnitřní  bazén s možností slané vody (plocha bazénu je přes 24 m²), je velkou předností tohoto objektu. Samozřejmě je možné této vile navrátit její původní účel a provozovat ji jako nadstandardní reprezentativní rodinný dům. V přízemí je rozlehlá vstupní hala, v současnosti vybavená skříňkami na oblečení dětí, z této haly je možné vstoupit na pohotovostní WC, do prostor bývalé rozlehlé dvojgaráže nyní využívané jako kočárkárna a na ni navazujícího příručního skladu s hospodářským východem na přilehlý pozemek. Ze vstupních prostor se dále dostaneme do kanceláře vedení školky a pokračuje do prostoru recepce.  Zde se provoz dělí na provoz školkový (po schodech do patra), rehabilitačně odpočinkový pro maminky a případný samostatný provoz pro návštěvníky bazénu. Kromě provozu bazénu (bazén, šatny, sprchy + WC) je v přízemí  prostor pro masérnu a solárium + velký prostor pro pobyt maminek (čekání na procedury či potomky), speciální samostatné bezbariérové WC a vstup do rozsáhlých sklepních prostor, jejichž menší část zabírá plynová kotelna a další technické vybavení objektu. Přibližná užitná plocha přízemí je 245 m² a má další nevyobrazené prostory k využití. Toto podlaží má bezbariérový přístup včetně zázemí pro tělesně postižené osoby. V patře školky (výlučně školkový provoz) se nachází 3 prostorné herny (22,3 m², 24,3 m², 27,8 m²) prostor s rehabilitačními vanami pro děti, prádelna, prostory pro solária a technické zázemí. Ze všech 3 hlavních místností je možné vyjít na prostornou slunnou terasu orientovanou do klidové části směrem na jih a západ. V posledním patře – v podkroví jsou prostory pro personál – šatny, odpočinkové místnosti (13,5 m², 3,4 m², 18,3 m²) Objekt má na střeše provedenou přípravu na solární kolektory což byl plánovaný, ale nedokončený úsporný prvek. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán,z toho důvodu je uvedena třída G a to přesto, že byl dům nově kompletně zateplen a čeká pouze na finální barevný fasádní nátěr – ten nebyl záměrně proveden, protože současný majitel chápe, že případný kupec může mít v oblibě velmi odlišné barvy. Objekt školky stojí na pozemku o celkové ploše 1´111 m², z toho plocha zeleně je cca 375 m² a plochy pro parkování (na vlastním pozemku) cca 215 m². Majitel nemovitosti se nebrání komerční spolupráci a tímto hledá případného partnera pro využití části objektu či celého objektu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

14 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brno, okres Brno
Dolní Loučky, RD 2+1, samostatně stojící, k rekonstrukci, studna – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 s přibližnou užitnou plochou 100 m2 a s příslušenstvím a sklípkem za cenu malého bytu. Nemovitost je v současnosti využívána pouze k občasnému krátkodobému pobytu při výletech majitele a je vhodná k rekonstrukci, jde však relativně snadno proměnit ji na obytnou. V domě je zavedena elektrika a plyn - není odpojeno. Plyn slouží k vytápění, (WAW) a k vaření. K vaření lze využít i sporák na tuhá paliva. Rovněž vytápění je možné kamny (existující komíny). Do domu se vstupuje z malého dvorku přes předsíň, ze které je vstup do pokojů, na WC a do kuchyně (cca 11m2). Z kuchyně je pak vstup do prostorné spíže a koupelny s vanou kam lze umístit jak pračku, tak případně el. bojler na ohřev vody. V kuchyni je k ohřevu vody osazen průtokový elektrický ohřívač. Voda je odebírána z vlastní studny. Veřejný vodovodní řád je cca 10m před domem v chodníku. Přípojka vody pravděpodobně nebyla provedena (i když schválené a povolené plány k jejímu zřízení existují). Oba pokoje (cca 11,98m2 a 12,8m2) jsou orientované okny k jihu a před okny je menší předzahrádka o velikosti cca 80m. K domu ještě přináleží malá stodola či kůlna o ploše cca 30m?. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dolní Loučky, okres Brno-venkov
Archlebov, RD 5+1, zahrada, vinný sklep, garáž - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v žádané a klidné části obce Archlebov. Jedná se o řadový, patrový dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy, okna plastová. Dům prošel zdařilou rekonstrukcí – nová plastová okna, nové podlahy, nalakované parkety, elektroinstalace, nové odpady a rozvody v kuchyni, nové obložky dveří, vnitřní dveře. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, kuchyň s kuchyňskou linkou, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna a dvě samostatné WC, technická místnost. V patře jsou dva pokoje, koupelna a samostatné WC. Dále je k dispozici vinný sklep, přípravna a místnost pro posezení, velký průjezd v domě. Vytápění domu je ústřední plynové a na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje nový plynový kotel. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn a kanalizaci. Celková plocha pozemku je cca 522 m2. Součástí pozemku je zahrada o velikosti cca 200 m2. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení, chvilce odpočinku a pěstování. Parkování je možné v samostatně stojící garáži nebo přímo před domem. Archlebov je obec v okrese Hodonín,12 km severozápadně od Kyjova a 3 km jihozápadně od Ždánic. Ze severu na jih protéká obcí Spálený potok. Je zde základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Krásné okolí, příroda a spousta míst nabízí možnosti pro procházky a chvíle odpočinku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Archlebov, okres Hodonín
Kubšice, chata 2+kk, 60 m2, zahrada, sklep, dětské hřiště, rybník – chata - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatu o dispozici 2+kk a přibližné užitné ploše 60 m2. Tato celoročně obyvatelná samostatně stojící chata se nachází se v obci Kubšice, klidné a oblíbené lokalitě v západním cípu Jihomoravského kraje v chatové oblasti blízko lesa. Disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ložnicí, verandou, koupelnou se sprchovým koutem včetně WC a prostorným sklepem. Vytápění chaty je ústřední plynové s možností topení v krbových kamnech, chata je napojena na elektřinu i vodu. Obec se vyznačuje bohatým kulturním životem, jako je: masopust, hody, výlov rybníka, jarmark, tenisové kurty, pro děti je zbudováno dětské hřiště. Jde o turisticky atraktivní prostředí s možností cykloturistiky, pěší turistiky a vodních sportů. Lokalita zvláště potěší milovníky moravských vín. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 250 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Kubšice, okres Znojmo
Domašov nad Bystřicí, RD 3+1, zahrada, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Olomouc

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v klidné části obce Domašov nad Bystřicí. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo je smíšené (cihla a ytong), okna jsou plastová. Na domě proběhla částečná rekonstrukce před cca 1 rokem – nová plastová okna, zateplení čelní stěny domu 10 cm, nové omítky, přístavba koupelny a jídelny. Rozvody vody jsou již rozvedeny v plastu, elektřina je v mědi. Dům je určen k rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou a je zde možnost půdní vestavby. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, koupelna s vanou, hospodářská místnost. Dům je napojen na vodovod a elektřinu. Celková plocha pozemku je cca 319 m2. Domašov nad Bystřicí leží v okrese Olomouc. Obec se nachází v údolí říčky Bystřice. V okolí je krásná příroda a různá zajímavá místa, což nabízí dostatek možností pro sportovní a relaxační vyžití. Je zde základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

349 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Domašov nad Bystřicí, okres Olomouc
Osová Bítyška, RD 3+kk, předzahrádka, po rekonstrukci – rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji menší rodinný dům před dokončením kompletní rekonstrukce o přibližné užitné ploše 67 m2, v obci Osová Bítýška o dispozici 3+kk. Osová Bítýška je obec v čistém prostredí Křižanovské vrchoviny pouhých 25 minut autem od Brna. Vesnice je dobře vybavená a je dostupná i vlakem. Vlastní rekonstrukce byla prováděná pro potřeby majitele, které se bohužel v průběhu času změnily. Dispozice domu je následující. Do domu se vstupuje přes menší předzahrádku do prostorné předsíně (8.2 m2), ze které je přístup do koupelny s WC (4.2 m2) a pak do hlavní obytné místnosti. Zde je prostorově oddělená velmi prostorná kuchyňská část (16,3 + 11,0 KK = 27,3 m2). Do prostoru obytného podkroví bylo plánováno točité schodiště z hlavní místnosti, které však nebylo nainstalováno. V obytné části jsou plovoucí podlahy v předsíni, koupelně a kuchyňském koutě je položená dlažba. Ve druhém podlaží byly umístěné dva pokoje (16,8 m2 a 10,5 m2). Vytápění nemovitosti bylo předpokládáno krbovými kamny či krbovou obezděnou vložkou s rozvodem teplého vzduchu do koupelny. Domek je to milý, malý a za cenu menšího bytu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Osová Bítýška, okres Žďár nad Sázavou
Třebíč, RD 3+1, kůlna, zahrada, klidná ulice – rodinný dům - Domy Třebíč

Exkluzívně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící obytný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 120 m2, nacházející se v klidné části města Třebíč s veškerou občasnkou vybavenosti. Dům leží na celkové ploše pozemku 250 m2. Je patrový. Jeho sedlová střecha má dřevěný krov a celkový stav střechy je dobrý. V přízemí se nachází kuchyň (18 m2), koupelna, která je společná s WC (9 m2), spíž (6 m2) a dva obytné pokoje (16 m2 a 32 m2). V podkroví se nachází jedna místnost s možností rozšíření půdní vestavby o další obytnou plochu. Dům je částečně podsklepen s možností instalace kotle na plyn, nebo na tuhá paliva. Plocha podsklepení činí cca 15 m2. K dalším možnostem vytápění patří i instalace krbové vložky. U domu je menší zahrádka se zděnou kůlnou. Příjezdová cesta k domu je obecní. Tento rodinný dům nabízí možnost dotvoření dle vlastních představ. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Třebíč, okres Třebíč
Orlovice, RD 3+1, dvorek, studna – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící RD 3+1 s dvorem, sklepem, přístavkem a studnou o celkové výměře pozemku cca 205 m2 v obci Orlovice. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí – nová plastová okna, podlahy, střecha a věnec, vazby, sítě. Jedná se o patrový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem o přibližné podlahové ploše 73 m2, zdivo je smíšené, okna plastová. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře jsou dva pokoje. Vytápění domu je elektrické a kamny na tuhá paliva, v koupelně je podlahové vytápění. Ohřev vody zajišťuje elektrický kombinovaný bojler. Parkování je možné přímo před domem nebo v průjezdu domu. Obec Orlovice má velmi dobrou dostupnost do okolních měst a obcí. Je zde základní občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Orlovice, okres Vyškov
Lomnice u Tišnova, chata 31 m2, zahrada 857 m2, suché WC – chata - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji chatu se zahradou v malebné části obce Lomnice u Tišnova. Chata je umístěná u lesa, je zde klid a kouzelný výhled do okolí. Zahrada je mírně svažitá. Samostatně stojící rekreační objekt je o přibližné užitné ploše 31 m2. Postavený je ze škvarobetonu. Celkový stav objektu i jeho střechy je dobrý. Chata je bez připojení k inženýrským sítím. Objekt je vytápěný tuhými palivy. WC je zde suché. Zahrada kolem chaty je s rozlohou 857 m2. Celý pozemek je bez oplocení. Příjezd autem je možný po neupravené lesní cestě až k chatě. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Lomnice, okres Brno-venkov
Brno – Černá Pole, RD s bytem 4+kk, zahrada - rodinný dům - Domy Brno

Exkluzivně Vám nabízíme jeden ze dvou bytů v prvorepublikové vile v lukrativní části města Brna – Černá Pole. Součástí prodeje je podíl na společných částech domu a podíl na zahradě o velikosti cca 186 m2. Byty mají samostatné vchody. Nabízený byt je o dispozici 4+kk o velikosti cca 100 m2. K dispozici je vstupní chodba, předsíň, kuchyň, obývací pokoj, tři pokoje, koupelna, WC. Vytápění celého domu je ústřední plynové nebo na tuhá paliva. Ohřev vody v bytě zajišťuje elektrický bojler. Dům má plastová okna, nové parapety, prvorepublikové parkety. Parkování je možné přímo u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brno, okres Brno

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.