Domy k prodeji či pronájmu

 Žerůtky  - RD 5+1, podlahová plocha 171m2, dvůr, sklep, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům v obci Žerůtky. Tato zemědělská usedlost má dispozice 5+1 a je ihned k nastěhování, jeho koupi lze financovat hypotékou. Dům má velké slunné místnosti, pěkný uzavřený dvůr osázený vinohradem, který nabízí soukromí. Ve dvoře jsou také hospodářské budovy a sklep, k domu je i garáž a vlastní studna s pitnou vodou. Vytápění domu je ústřední plynové. Obec Žerůtky jsou vzdálené pouhých 8 km od Znojma s výbornou občanskou vybaveností je zde obchod, hostinec, tenisové kurty a v letních měsících možnost koupání. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Žerůtky, okres Znojmo
Ptení, chalupa 2+1, zahrada - chalupa - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný domek - chalupu 2+1 o celkové ploše 382 m2 v obci Ptení v části Ptenský Dvorek. Domek má sedlovou střechu v dobrém stavu. Během roku prošel rekonstrukcí - elektřina v mědi, voda a odpady v plastu. Je zde nově zbudovaná koupelna se sprchovým koutem, WC, přípravou na pračku a elektrický bojler sloužící k ohřevu vody. Plynová přípojka se nachází před domem. Dispozice: po vstupu do domu se ocitneme v prostorné chodbě, ze které je vstup do pokoje, kuchyně a technické místnosti. V kuchyni se nachází kamna na tuhá paliva, která slouží na vytápění i k vaření. Jsou součástí prodeje. Z kuchyně je vstup do pokoje a koupelny. Z technické místnosti se dostaneme na rovinatou zahradu, která je oplocená dřevěným plotem a poskytuje majiteli soukromí. Na zahradu je možný vjezd jak z přední části domu tak i ze zadní části. Nachází se zde vrtaná studna a kůlna na nářadí. K domu je možno přikoupit další zahradu s ovocnými stromy o celkové výměře 1.021 m2. Nachází se přímo u domu. Ptenský Dvorek je vesnice, část obce Ptení v okrese Prostějov, nacházející se asi 2,5 km na severovýchod od Ptení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tato chalupa, jejíž koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zajistíme, vhodná právě pro Vaši rodinu.

580 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Ptení, okres Prostějov
Žďár u Blanska, RD 5+1, 871 m2, zahrada - rodinný dům  - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 v obci Žďár na blanensku. Dominantou prvního podlaží nemovitosti je obývací pokoj, ložnice a nová kuchyně, z níž lze vyjít prosklenými dveřmi na zahradu. Zajímavým designem zaujme i koupelna a WC. Podkroví je již připraveno na proměnu v obytný prostor, záleží jen na fantazii nového majitele, jak toto pojme, a díky tomu je možné dům využít i jako vícegenerační bydlení. Nemovitost má nová plastová okna, střechu i dřevěné krovy. Za domem nalezneme prostornou zahradu, kterou je možné využít k zahradničení nebo jen k relaxaci a odpočinku. K nemovitosti dále náleží garáž v domě. Obec Žďár u Blanska leží na samém okraji Moravského krasu zasazená v malebné přírodě. Veškerou občanskou vybavenost občané využívají v blízkém Rájci - Jestřebí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Žďár, okres Blansko
Jihlava, RD 3+1, nová střecha, pozemek 749 m2 - rodinný dům - Domy Jihlava

Nabízíme Vám k prodeji prostorný, starší, samostatně stojící rodinný domek s větší zahradou (570 m2) ve vilové čtvrti v Jihlavě. Dům nabízí velký prostor pro rekonstrukci. Je cihlový, částečně podsklepený, s novou střechou. V přízemí jsou tři pokoje a koupelna, další pokoj je v patře, kde je možnost rozšíření o další místnosti. Dům je napojený na všechny inženýrské sítě, vytápění je řešeno plynem. Na pozemku je také vlastní studna s pitnou vodou. K domu náleží další budovy - garáž a kůlna. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Hledáte-li dům k rekonstrukci dle vlastních představ v klidné části Jihlavy s dobrou dostupností do centra města, dohodněte si prohlídku s naším makléřem.

2 290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Jihlava, okres Jihlava
Trnava, RD 2+1, dvůr, rekonstrukce - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám ke koupi vesnický rodinný dům s hospodářskou částí v obci Trnava na Třebíčsku určený k demolici nebo ke kompletní rekonstrukci. Dům je cihlový se sedlovou střechou a stojí na rovinatém pozemku o výměře 550 m2. Zastavěná plocha čítá přibližně 170 m2, dvůr 165 m2 a předzahrádka 140 m2. Za domem je ještě užitková zahrada o výměře 80 m2. Původní dispozice domu byla 1+1, započatá rekonstrukce počítala s dispozicí 2+1, což lze ale v průběhu další přestavby libovolně změnit. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Koupi tohoto domu lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme. Obec Trnava leží na soutoku potoků Březinka a Klapůvka přibližně 5 km severně od Třebíče a asi 69 km od Brna. Trnava leží v přírodním parku Třebíčsko, kde se křižují turistické a cykloturistické stezky. Na území se vyskytuje i několik rybníků s možností koupání. V současné době zde žije asi 600 obyvatel. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům (či výhodně umístěná parcela) vhodný právě pro Vaši rodinu.

290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Trnava, okres Třebíč
Boršov u Moravské Třebové, chata 2+kk, 397 m², zahrada - chata - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlovou chatu 2+kk v obci Boršov. Podsklepená chata leží na velmi klidném místě poblíž Moravské Třebové. V prvním nadpodlaží najdeme kuchyni, koupelnu a pokoj, v podkroví je k dispozici ložnice. U chaty je rozlehlá udržovaná zahrada, kterou může majitel využít k relaxaci a odpočinku. Do chaty prozatím není přiveden elektrický proud, ale realizace přípojky je naplánována na nejbližší období (vše je již profinancováno). Boršov je vesnice tvořící místní část Moravské Třebové, která nabízí veškerou občanskou vybavenost a infrastrukturu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Moravská Třebová, okres Svitavy
Tištín, RD 3+1, zahrada - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 3+1 o CP 453 m2 v obci Tištín. Dům má sedlovou střechu, nová plastová okna z přední části. Je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci, přípojka plynu je před domem. Dispozice domu: v přízemí se nachází obývací pokoj, kde je umístěn zděný krb, který se stará o vytápění domu, kuchyně, pokoj a koupelna s vanou a toaleta. Ohřev vody je zajišťován elektrickým bojlerem. V prvním patře se nacházi pokoj a půda. Na rovinnaté zahradě se nachází kůlna a ovocné stromy. K domu náleží garáž. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tištín, okres Prostějov
Znojmo, RD 3+1, zahrada - rodinný dům   - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 ve Znojmě o celkové ploše 192 m2. Nachází se v klidné ulici v blízkosti centra města. Dům je cihlový, suchý, v dobrém technickém stavu. Je napojený na všechny inženýrské sítě. Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle a ohřev vody plynovým průtokovým ohřívačem. Dispozice: v přízemí se nachází kuchyně s jídelnou a obývací pokoj, v prvním patře koupelna s WC, dva pokoje. Na dům navazuje rovinnatá zahrada s posezením. V současné době je dům pronajímán. Dům je možné koupit a dál pronajímat, nebo nájem ukončit. Čistý měsíční zisk z pronájmu činí 7.500,-Kč. Smlouva je uzavřená vždy na půl roku s možností prodloužení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Koupi lze financovat úvěrem, který pro Vás zařídíme. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

2 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Znojmo, okres Znojmo
Vyškov - Lhota, RD 5+kk, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme prodej RD 5+kk v části Vyškova zvané Lhota. Jedná se o projekt dvou samostatných domů, který představuje komfortní rodinné bydlení s krásnou okolní přírodou. Při výstavbě domu je kladen důraz nejen na energetickou úsporu, ale také na použití kvalitních a moderních stavebních materiálů. Budoucí majitelé se dále mohou těšit na dostatek místa v interiéru i exteriéru. K domům totiž náleží rozlehlá zahrada. Lhota je velmi oblíbená a vyhledávaná pro své klidné prostředí, překrásné okolí a výbornou dostupnost. Ovšem i přání a požadavky klientů jsou vyslyšeny, a proto finální úpravy je možné doladit k vaší spokojenosti. Velkou výhodou domů je jejich finanční dostupnost. Lhota je bývalá obec, dnes část města Vyškov ležící 6 km na severozápad od Vyškova. Obec byla sloučena s Pařezovicemi a roku 1964 s Rychtářovem. Poté se všechny 3 osady staly součástí Vyškova. Průkaz energetické náročnosti díky výstavbě zatím nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K jeho koupi můžete využít hypotéční úvěr a rádi Vám zajistíme financování s nejlepší úrokovou sazbou. Pro více informací a termínu sjednání prohlídky neváhejte a kontaktujte realitního makléře.

3 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vyškov, okres Vyškov
Bučovice, RD 4+1, zahrada - rodinný dům  - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji cihlový rodinný dům 4+1, nacházející se v klidné části Bučovic. Námi nabízený objekt prochází celkovou rekonstrukcí a disponuje celkovou plochou pozemku 996 m2, zastavěná 341 m2, z toho obytná plocha činí 120 m2. Dům lze využít jako 4+1 nebo i jako vícegenerační bydlení. Majitelé tento dům využívají jako dvě bytové jednotky a to jako 2+1 (přízemí) a 2+kk (patro), přičemž každý má svou koupelnu a záchod. V domě probíhá rekonstrukce. Je tu možnost ponechání nábytku dle domluvy. Kuchyňská linka je nová, nepoužitá. Okna jsou plastová, nové rozvody elektřiny, přivedená vodovodní přípojka, ale není používaná, protože je tu vlastní studna s kvalitní pitnou vodou. Dům se zatepluje. Je zde dvůr a udržovaná zahrada s možností vjezdu. K domu dále náleží garážové stání pro osobní automobil i parkování před domem Bučovice jsou město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 29 km východně od Brna na severním okraji Ždánického lesa, v nadmořské výšce 226 m n. m. Městem protéká řeka Litava. Žije zde přes 6 400 obyvatel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře. Velice rádi Vám zajistíme financování s nejlepší úrokovou sazbou.

2 860 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bučovice, okres Vyškov
Boskovice, RD 5+1, 2 175 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům ve městě Boskovice. Částečně podsklepený samostatně stojící dům nabízí dispozici 5+1 nebo ho lze pojmout jako vícegenerační bydlení a využít dispozici 2x 2+1. Jedná se o vkusně zrekonstruovanou nemovitost ležící na velmi klidném místě s kouzelným výhledem na boskovický hrad a zámek. V prvním podlaží najdeme moderní kuchyni se spotřebiči, obývací pokoj s krbovými kamny a ložnici, v druhém nadpodlaží lze využít 3 další pokoje. K domu náleží udrřžovaná předzahrádka a zahrada s možností aktivního či pasívního odpočinku. Město Boskovice jsou díky perfektní občanské vybavenosti, lékařské péči, obchodním příležitostem a množstvím sportovního i kulturního využítí komforním místem pro život ( mimo jiné letní kino, Westernové městečko, koupaliště, krytý bazén, stadiony..). Nejbližší okolí nabízí zajímavé možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. Boskovice jsou obklopeny pěknými lesy Drahanské vrchoviny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontakovat makléře.

3 450 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Boskovice, okres Blansko
Krhov, RD 3+1, 427 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Krhov v blízkosti města Boskovice. Samostatně stojící rodinný dům je v dobrém stavu, sestává se z kuchyně vybavené kachlovými kamny, obývacím pokojem a dvěmi pokoji. Koupelna a WC jsou samostatné. Obec Krhov nabízí veškerou občanskou vybavenost. Samotná obec leží obklopena lesy, které je možné využít k aktivnímu či pasívnímu odpočinku. Dobře dopravně dostupná do Blanska i Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 090 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Krhov, okres Blansko
Stavěšice, RD 3+kk + 2+kk, zahrada, studna - rodinný dům  - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme prostorný, rodinný dům se zahradou a přístavky v obci Stavěšice, okres Hodonín. Objekt se nachází v klidné a bezpečné části obce a disponuje celkovou plochou pozemku 1.638 m2, z čehož plocha zastavěná činní 592 m2. K nemovitosti taktéž náleží rozlehlá zahrada o rozloze 649 m2, dvůr o rozloze 497 m2, kde se nachází dřevěná pergola, bazén, stodola, která momentálně slouží jako garáž nebo letní kuchyně. Na pozemku se dále nachází dvě studny, jedna je s pitnou vodou a druhá s užitkovou. Nemovitost je velice dobře dispozičně řešena a to následovně. V přízemí nalezneme bytovou jednotku o dispozicích 3+kk. Hlavní doménou této přízemní části je prostorný obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem. Dále zde nalezneme dva samostatné pokoje, z nichž je jeden využíván jako ložnice. Součástí této bytové jednotky je taktéž koupelna a wc. Další část domu tvoří bytová jednotka o dispozicích 2+kk. V této části domu nalezneme dva samostatné pokoje, kuchyňský kout a vlastní koupelnu a wc. Obě bytové jednotky mají své vlastní vytápění. Součástí prodeje nemovitosti je také stodola o rozloze 63 m2 a hospodářský přístavek o velikosti 97 m2, který je nyní využíván jako dílna, sklep a v neposlední řadě jako skladovací prostor. Obec Stavěšice, je velice žádanou lokalitou nejen pro svůj klid, ale i pro dobrou občanskou vybavenost a dostupnost do okolních měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, neváhejte kontaktovat realitního makléře.

1 295 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Stavěšice, okres Hodonín
Stavěšice, RD 3+kk + 2+kk, zahrada, studna - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme prostorný, chatu se zahradou a přístavky v obci Stavěšice, okres Hodonín. Objekt se nachází v klidné a bezpečné části obce a disponuje celkovou plochou pozemku 1.638 m2, z čehož plocha zastavěná činní 592 m2. K nemovitosti taktéž náleží rozlehlá zahrada o rozloze 649 m2, dvůr o rozloze 497 m2, kde se nachází dřevěná pergola, bazén, stodola, která momentálně slouží jako garáž nebo letní kuchyně. Na pozemku se dále nachází dvě studny, jedna je s pitnou vodou a druhá s užitkovou. Nemovitost je velice dobře dispozičně řešena a to následovně. V přízemí nalezneme bytovou jednotku o dispozicích 3+kk. Hlavní doménou této přízemní části je prostorný obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem. Dále zde nalezneme dva samostatné pokoje, z nichž je jeden využíván jako ložnice. Součástí této bytové jednotky je taktéž koupelna a wc. Další část domu tvoří bytová jednotka o dispozicích 2+kk. V této části domu nalezneme dva samostatné pokoje, kuchyňský kout a vlastní koupelnu a wc. Obě bytové jednotky mají své vlastní vytápění. Součástí prodeje nemovitosti je také stodola o rozloze 63 m2 a hospodářský přístavek o velikosti 97 m2, který je nyní využíván jako dílna, sklep a v neposlední řadě jako skladovací prostor. Obec Stavěšice, je velice žádanou lokalitou nejen pro svůj klid, ale i pro dobrou občanskou vybavenost a dostupnost do okolních měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, neváhejte kontaktovat realitního makléře.

1 295 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Stavěšice, okres Hodonín
Vranová Lhota, RD 2+1, 879 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 2+1 v obci Vranová Lhota. Samostatně stojící dům leží v klidné části obce a je obklopen rozlehlou udržovanou zahradou, kterou lze využít k aktivnímu zahradničení nebo k pasívnímu odpočinku a posezení. Nový majitel si může nemovitost dokončit dle svých představ, popřípadě využít pozemek jako stavební. Obec Vranová Lhota leží v malebném koutu Drahanské vysočiny obklopena rozlehlými lesy. V obci je základní i mateřská škola, pošta, obchody s potravinami a smíšeným zbožím i několik pohostinských zařízení. Obec je bohatá na pracovní příležitosti (Armaturka, práce v lese apod.) Pro volný čas a rekreaci slouží lyžařský vlek, kluziště a sportovní areál nebo lze navštívit nedaleký hrad Bouzov, Javoříčko, zříceninu hradu Cimburk. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vranová Lhota, okres Svitavy
Brankovice, RD 5+1 a 1+1, zahrada, terasa  - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům o velikosti 7+2, nacházející se v klidné části obce Brankovice. Dům prošel celkovou rekonstrukcí roku 2010 a byla zbudována i přístavba. Dům je cihlový se sedlovou střechou, s plastovými okny, jsou zde nové elektrické rozvody, koupelna, WC, spíž, kotelna a je tu podlahové topení. Celková plocha pozemku činí 953 m2, z toho 363 m2 je plocha zastavěná. K domu náleží zahrada o rozloze 590 m2. Námi nabízený dům je připraven i pro půdní vestavbu. Díky své velikosti jej lze využívat příkladně jako penzion, hotel, mateřská škola a dalších mnoho podnikatelských možností a nápadů, včetně vícegeneračního bydlení. Dispozice domu jsou následující: Bytová jednotka 5+1 zahrnuje kuchyň, obývací pokoj, ložnici a 3 samostatné pokoje, včetně koupelny s vanou, dvěma sprchovými kouty a toaletu. Bytová jednotka 1+1 zahrnuje kuchyň a samostatný pokoj. Obec Brankovice je velmi vyhledávanou lokalitou pro svůj klid, okolní přírodu, dobrou občanskou vybavenost (škola, školka, lékař, lékárna, restaurace, pošta, potraviny) a dostupnost do okolních měst i obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. K jeho koupi můžete využít hypotéční úvěr a rádi Vám zajistíme financování s nejlepší úrokovou sazbou. Pro více informací a termínu sjednání prohlídky neváhejte a kontaktujte realitního makléře.

2 375 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brankovice, okres Vyškov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.