Domy k prodeji či pronájmu

Břeclav - Charvatská Nová Ves, RD 2+1 a 4+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 2+1 a s přístavbou 4+1 s přibližnou užitnou plochou 140 m2 v Charvatské Nové Vsi. Dům je řadový, cihlový dům se sedlovou střechou. Celková plocha pozemku je 980 m2, z toho zahrada má 530 m2. Výhodou je zde i vlastní studna s pitnou vodou s rozvodem po celém domě. Na pozemek je možnost vjezdu přes garáž nebo ze zadní strany pozemku. Dům prošel částečnou rekonstrukcí (nová plastová okna, okapy, zateplení a nová fasáda, elektřina v mědi a nová koupelna). Dům je částečně podsklepen (prádelna, kotelna). V přízemí se nachází chodba, kuchyň, jídelna, 3 pokoje, koupelna vybavená sprchovým koutem a toaletou. V prvním patře jsou pak dva pokoje, kuchyň, koupelna s vanou a samostatné WC. Vytápění zajišťuje plynový kotel nebo kotel na tuhá paliva, ohřev vody elektrický bojler. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům má velmi výhodou polohu, pravidelná autobusová linka spojuje obec se svým okolím a je dobře dostupná do okresního města Břeclavi. Za účelem bližších informací o této nabídce, kontaktujte makléře. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

2 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Břeclav, okres Břeclav
Bílovice nad Svitavou, chata 2+1, 35 m2, zahrada 365 m2  – chata - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji chatu o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 35 m2 v obci Bílovice nad Svitavou. Samostatně stojící chata je cihlová a má plechovou střechu. Její okna jsou dřevěná. Je ve tvaru obdélníku. K dispozicím prvního nadzemního podlaží patří obývací pokoj, předsíň a koupelna. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází pokoj a terasa. Je zde taky vybudované suché WC. K chatě byl vypracovaný projekt na přístavbu a nástavbu rekreačního objektu. Původní chatu je tedy možné přebudovat na celoročně obyvatelnou dle vlastních představ. Chata leží na pozemku s rozlohou 365 m2. K dalším budovám na pozemku patří kůlna. Celý pozemek je oplocený s možnosti vjezdu autem. Chata je vytápěná tuhými palivy. Obec Bílovice nad Svitavou je klidnou obcí a disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka bude zcela jistě tím správným rozhodnutím, proto neváhejte a kontaktujte makléře. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov
Rohozná, RD 6 bytových jednotek + 2 kanceláře, 950 m² - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji bytový dům se šesti bytovými jednotkami a dvěmi kancelářemi a přibližné užitné ploše 430,7 m2 v obci Rohozná. Podsklepená nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí - nová okna, rozvody topení a elektřiny, radiátory, podlahy (parkety, beton, dlažby), zateplení fasády a nová střecha. K domu dále patří kotelna včetně nových kotlů. Bytový dům nabízí šest bytových jednotek vymezených Prohlášením vlastníka o různých dispozicích (od garsonky po 4+kk s terasou). Každý z bytů má svoje vlastní měřiče vody, elektřiny a vlastní boiler. Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou nebo přípravou na ni, digestoří a koupelnou s vanou. Každá jednotka má k dispozici parkovací místo. Topení v nemovitosti je řešeno plynem, dům má vlastní jímku a je připojen na obecní vodovod. Vlastníci jednotlivých bytových jednotek mají k dipozici společnou zahradu a sklep, k domu dále náleží studna. Dům lze koupit jako celek, v současnosti jsou v pěti bytech nájemníci generující zisk nebo nákup pojmout jako investici do budoucna (penzion, hotel, pronájem apod.). Možný odprodej i jednotlivých jednotek. Obec Rohozná se nachází ve vyhledávané turistické lokalitě Svojanovska s velmi dobrou dopravní dostupností do Poličky, Svitav a Letovic. V obci je dobrá občanská vybavenost – škola, školka, lékař, potraviny, restaurace, pošta, kostel. Nákup nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídky neváhejte kontaktovat makléřku.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rohozná, okres Svitavy
Kunčina, RD 5+1, 2 014 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 270 m2 v obci Kunčina - Nová Ves u Moravské Třebové. Prostorná samostatně stojící nemovitost nabízí novému majiteli v přízemí chodbu, obývací pokoj s kuchyní, ložnici další dva pokoje, z nichž jeden má přímý východ na zahradu. Obrovskou výhodou je prostorná spižírna. Druhé patro má k dispozici tři pokoje. Nemovitost lze pojmout jako velmi prostorné bydlení pro rodinu nebo jako vícegenerační dům. Rozlehlá, udržovaná zahrada o výměře 1 662 m2 lze využít jak k zahradničení, tak k pasivnímu odpočinku či posezení. Parkování zajištěno ve dvou garážích, součástí prodeje je i kůlna, chatka a dílna pro kutily. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Kunčina - Nová Ves leží v těsné blízkosti Moravské Třebové, která poskytuje veškerou infrastrukturu. Samotná obec nabízí svým občanům mateřskou i základní školu a spoustu kulturních a sportovních akcí. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kunčina, okres Svitavy
Sebranice, RD 3+kk, 126 m², garáž - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk o přibližné užitné ploše 60 m2 v obci Sebranice. Řadový rodinný dům leží v klidné části obce. V přízemí nemovitosti se nachází jídelna s kuchyňským koutem, ložnice a sociální zařízení, v podkroví pokoj a je připraveno na rozšíření - možnost půdní vestavby. V domě započatá rekonstrukce - elektřina v mědi, nová střecha, v podkroví sádrokartonové stropní podhledy. Obec Sebranice leží v turisticky atraktivní oblasti Halasovo Kunštátsko. Pro občany k dispozici základní i mateřská škola, sportovní hřiště, obchod i vyhlášená restaurace. Výborná dopravní dostupnost do Boskovic i Letovic. Poblíž leží v zimě vyhledávaná lokalita Olešnice - se sjezdovkou i vlekem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož realizací Vám ochotně pomůžeme.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Sebranice, okres Blansko
Studnice, RD 3+1, 1 494 m², zahrada, stodola, pole - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 98 m2 v obci Studnice. Řadový rodinný dům prošel zdařilou rekonstrukcí (fasáda, okna, rozvody elektriky) a je připraven k nastěhování. Přízemí dominuje obývací pokoj, ze kterého lze vejít do kuchyně s jídelním koutem. V tomto podlaží se dále nachází technická místnost, ve které je umístěn kotel na tuhá paliva i plyn, čímž je nemovitost vytápěna. V prvním podlaž jsou k dispozici dva pokoje. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Součástí prodeje nemovitosti je stodola stojící za domem, ve které má majitel možnost parkovat auto a pole o výměře 1 131 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Studnice leží na rozhraní 3 okresů - Vyškova, Blanska a Prostějova, nachází se uprostřed malebné přírody, která láká k výletům. Okolí obce nabízí příležitosti pro pěší turistiku i cykloturistiku. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Studnice, okres Vyškov
Kuničky, RD 2+1, 470 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 65 m2 v obci Kuničky. Koncový řadový dům je připraven na budoucího majitele a záleží jen na jeho fantazii, jak nemovitost zrekonstruuje. Do objektu je přivedena elektrika, voda i vybudována kanalizace. Dispozičně je dům řešen kuchyní a dvěmi pokoji. Součástí prodeje nemovitosti je zahrada o výměře 261 m2, která leží za domem. Průkaz nenergetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Kuničky je romantická víska ležící v Drahanské vrchovině uprostřed lesů, které jsou v létě plné hub a lesních plodů. Do obce zajíždí pravidelná autobusová linka z Blanska i Rájce - Jestřebí nabízející veškerou infrastrukturu. Nákup nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kuničky, okres Blansko
Moravská Třebová, RD 2+1, 288 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 70 m2 v Moravské Třebové. Řadový rodinný dům se sedlovou střechou stojí v centru města, ale v klidné ulici. Dispozičně je dům řešen kuchyní, obývacím pokojem a ložnicí. Koupelna s vanou je oddělena od WC. Půdní prostory jsou připraveny k rozšíření o další pokoje. Vytápění je řešeno klimatizací či tuhými palivy, ohřev vody elektrobojlerem. K domu náleží zahrada o výměře 184 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Moravská Třebová nabízí možnost poklidného, příjemného života díky bohaté infrastuktuře (nemocnice, obchodní možnosti, sportovní i společenské možnosti) a malebné přírodě kolem. Nákup nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídky neváhejte kontaktovat makléřku.

1 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravská Třebová, okres Svitavy
Kuchařovice, RD 2+1, 313 m2, dvůr, sklep, studna - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 80 m2 v obci Kuchařovice. Nemovitost se nachází v klidné části obce a je v původním stavu. Po vstupu do domu je předsíň a dále se nachází kuchyně u které je špajzka, obývací pokoj a ložnice. Za domem je dvůr na kterém je vlastní studna a hospodářské budovy pod kterými je sklípek vhodný na uskladnění zeleniny a vína. Veškeré inženýrské sítě (plyn, voda, elektřina a kanalizace) jsou nachystané a přípojky jsou ve dvoře v blízkosti domu. Dům se nachází na pěkném místě a po nutné rekonstrukci můžete mít pěkné bydlení v obci s výbornou občanskou vybaveností a velmi dobrou dopravní dostupností do Znojma. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kuchařovice, okres Znojmo
Rohatec, RD 4+1, částečná rekonstrukce - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o dispozici 4+1 s přibližnou užitnou plochou 81 m2 v Rohatci. Dům je přízemní, cihlový se sedlovou střechou, celý podsklepený. Je napojen na veškeré inženýrské sítě, proběhla rekonstrukce podlah (dlažba, plovoucí podlahy), plastová dvoukomorová okna, rekonstrukce střechy, garážové vrata, dveře. Vytápění domu zajišťuje ústřední topení napojené na nový plynový kotel, ohřev vody nový elektrický bojler. Dům je napojen na telefon, kabelovou televizi i internet. Dispoziční řešení domu jsou čtyři pokoje, kuchyň s jídelnou, chodba, špajz, koupelna vybavená vanou a samostatné WC. K dispozici je garáž s novými vraty. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku s možností vjezdu i ze zadní části je 277 m2. Pokud sháníte nemovitost, kterou si můžete ještě upravit dle vlastních potřeb a představ, bude jistě tento dům nacházející se v této lukrativní lokalitě vhodný právě pro Vás. Za účelem prohlídky kontaktujte makléře. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rohatec, okres Hodonín
Labutice, chalupa 2+kk, zahrada, sklep, po rekonstrukci - chalupa - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu o dispozici 2+kk v obci Labutice v okrese Prostějov. Jedná se o samostatně stojící, přízemní chalupu se sedlovou střechou a dřevěnými krovy. K dispozici je vstupní chodba, ze které lze vstoupit do koupelny s WC, neprůchozí ložnice a kuchyně, odkud se lze dostat do obývacího pokoje, dále je součástí kotelna a dvě garáže, z nichž jedna je samostatně stojící. Chalupa je částečně podsklepená a po rekonstrukci - elektřina v mědi, voda a odpady v plastu, nová střecha, podlahy, nová plastová okna. Vytápění a ohřev vody je ústřední, řešené kotlem na tuhá paliva. Chalupa je napojena na vodovodní řád a elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku. Celková plocha pozemku je cca 865 m2. Součástí pozemku je oplocená zahrada o velikosti cca 426 m2. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a chvilce odpočinku. Obec Labutice má dobrou dopravní dostupnost do okolních obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.  Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a kontaktujte makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Suchdol, okres Prostějov
Labutice, RD 2+kk, zahrada, sklep, po rekonstrukci - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+kk v obci Labutice v okrese Prostějov. Jedná se o samostatně stojící, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy. K dispozici je vstupní chodba, ze které lze vstoupit do koupelny s WC, neprůchozí ložnice a kuchyně, odkud se lze dostat do obývacího pokoje, dále je součástí kotelna a dvě garáže, z nichž jedna je samostatně stojící. Dům je částečně podsklepený a po rekonstrukci - elektřina v mědi, voda a odpady v plastu, nová střecha, podlahy, nová plastová okna. Vytápění a ohřev vody je ústřední, řešené kotlem na tuhá paliva. Dům je napojen na vodovodní řád a elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku. Celková plocha pozemku je cca 865 m2. Součástí pozemku je oplocená zahrada o velikosti cca 426 m2. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a chvilce odpočinku. Obec Labutice má dobrou dopravní dostupnost do okolních obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.  Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a kontaktujte makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Suchdol, okres Prostějov
Prušánky, RD 4+1, pozemek - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o dispozici 4+1 s přibližnou užitnou plochou 111 m2 v Prušánkách. Dům je přízemní, cihlový, má sedlovou střechu, s možností půdní vestavby. Je napojen na veškeré inženýrské sítě, proběhla rekonstrukce vodovodní přípojky a kanalizace. Vytápění domu zajišťuje ústřední topení napojené na plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. Dispoziční řešení domu jsou čtyři pokoje, kuchyň, chodba, koupelna a samostatné WC. Dům je podsklepen k využití je i garáž. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku s možností vjezdu do dvora je 956 m2, k dispozici je studna s užitkovou vodou. Zahrada má 639 m2 a je osázená ovocnými stromy (hruška, třešeň, višeň, meruňka, ořech, jabloň). V obci Prušánky najdete veškerou občanskou vybavenost, pravidelná autobusová doprava spojuje obec se svým okolím. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Prušánky, okres Hodonín
Nové Syrovice, RD 5+1, 6.320 m2, zahrada , garáž - rodinný dům - Domy Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 160 m2 nedaleko obce Nové Syrovice. Tento dům je bývalá hájenka na okraji lesa na samotě. Nemovitost je částečně podsklepená a vytápění je kotlem na tuhá paliva a elektrický bojler zajišťuje ohřev teplé vody. U domu je vlastní studna s pitnou vodou. Za domem je rozlehlá zahrada, kde se nacházejí hospodářské budovy a na zahradě je vysázený ovocný sad. Tento dům je vhodný k bydlení a vzhledem k rozsáhlému pozemku je zde možnost chovu zvířectva a nebo pěstování plodin. Ve dvoře je také garáž. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

1 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nové Syrovice, okres Třebíč
Vratěnín, RD 3+1, 1.091 m2, zahrada, stodola - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 80 m2 v obci Vratěnín. Po vstupu do domu je prosklená veranda z které se projde do předsíně a na jedné straně se nachází kuchyně a obývací pokoj, na protější straně je ložnice a druhý obytný pokoj. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva a je zde možnost připojení k plynové přípojce. U domu je studna s pitnou vodou a je zde také možnost napojení na obecní vodovod. Za domem je prostorná zahrada a je zde stodola, funkční udírna a také hospodářská budova v které je zabíjačková místnost. Nemovitost je vhodná pro celoroční bydlení, ale také k rekreačnímu využití jako chalupu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo případnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vratěnín, okres Znojmo
Bučovice, RD 2+1, garáž, zahrada - rodinný dům  - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 s přibližnou užitnou plochou 150 m2 v Bučovicích. Dům je cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Celková plocha pozemku je 281 m2, z toho zastavěná je 150 m2, dvůr 23 m2 a zahrada má výměru 108 m2. Vstupní hala a veranda jsou nově přistavěné. Jsou zde vybudované nové odpady napojené na novou kanalizaci, částečně je rekonstruovaná i elektřina. Černčín je místní částí města Bučovice, původní osada leží v okrese Vyškov asi 2 km severozápadně od Bučovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka nejlépe poslouží k rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 386 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bučovice, okres Vyškov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 8 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.