Domy Znojmo - k prodeji či pronájmu

Hrabětice - RD 4+2, 689 m2, 2x garáž, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+2 s komerčním prostorem a přibližné užitné ploše 180 m2 v obci Hrabětice. Dům proběhl kompletní rekonstrukcí a byla zde provedená kolaudace v roce 2014. V domě se nachází dvě bytové jednotky, jedna o velikosti 3+1 a menší byt 1+1 s vlastním vchodem. Je zde také vybudován komerční prostor o přibližné užitné ploše 50 m2 také se samostatným vchodem, vhodný na provozování kadeřnictví a kosmetiky. Nemovitost se dá rozšířit o půdní vestavbu. Vytápění domu je řešeno elektřinou a je zde možnost napojení na plyn a nebo i rozšíření o vytápění krbovými kamny, které se dají napojit na stávající komín. Za domem se nachází zahrada na které je studna a jsou zde vystavěná garáž pro dvě auta. Obec Hrabětice je vzdálená 25 km od Mikulova, 6 km od termálních lázní Laa an der Thaya v Rakousku a 20 km od Novomlýnských nádrží. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 289 900 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hrabětice, okres Znojmo
Dyjákovice - RD 6+2, 196 m2, garáž, zahrada  - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+2 a přibližné užitné ploše 196 m2 v obci Dyjákovice. Dům je velmi prostorný, všechny pokoje jsou samostatné a světlé. V suterénu domu se nachází vstupní hala, garáž, kotelna a prádelna,v dalších dvou patrech jsou dvě bytové jednotky 3+1. V celém domě jsou plastová okna, plynové ústřední topení i kotel na pevná paliva. Rovná střecha domu je po rekonstrukci včetně zateplení, severní strana byla také zateplena s novou fasádou. V domě jsou 2 koupelny, za domem je dvorek se zahrádkou s možností vjezdu. Částečné vybavení domu je součástí prodeje. Obec Dyjákovice má maximální občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dyjákovice, okres Znojmo
Znojmo - RD 5+1, 266 m2, zahrada, bazén - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 240 m2 ve Znojmě. Dům je slunný a nachází se ve velmi pěkné, klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností do centra města. Dům má zateplenou fasádu, plastová okna a podlahové topení v kuchyni, jídelně a koupelně. V suterénu domu je garáž, technické místnosti a je zde vybudovaná vlastní vinotéka. V prvním podlaží se nachází kuchyně a obývací pokoj s jídelnou a koupelna s toaletou. V druhém podlaží jsou čtyři obytné pokoje a koupelna s toaletou. Z terasy v prvním podlaží je pěkný výhled do okrasné zahrady na které je umístěn bazén. Součástí prodeje je i zařízení a vybavení domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Znojmo, okres Znojmo
Miroslav - RD 5+2, 1.236 m2, zahrada, garáž  - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 2+1,s možností rozšíření na 3+kk a přibližné užitné ploše 300 m2 v Miroslavi. V současné době je v domě dokončená a obyvatelná bytová jednotka o dispozici 2+1, ale probíhá zde výstavba pěti bytových jednotek o dispozici 3+1, 3+ kk a 2+kk. Do domu vejdeme průjezdem kde na levé straně je kancelář o dispozici 1+1 a je zde napojen zabezpečovací systém a jsou zde připraveny podružné měřiče elektřiny a rozvody pro TV. Na pravé straně je vstup do bytu velikosti 2+1 s možností rozšíření o další dva pokoje. Vedle kanceláře se nachází schodiště do prvního patra a do podkroví, kde v současnosti probíhají stavební práce.U domu se nachází prostorný, vinný sklep s posezením, který má dvě chodby. Dům je vhodný k bydlení i podnikání. Je možnost před dokončením stavebních úprav změnu využití a provozovat zde penzion, bytový dům nebo i rodinné vinařství s ubytováním. Za domem se nachází zahrada na kterou je samostatný vjezd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Miroslav, okres Znojmo
Vedrovice - RD 3+1, 122 m2, terasa - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 150 m2 v obci Vedrovice. V přízemí domu se nachází obývací pokoj kde jsou umístěny krbová kamna s výměníkem, které vytápějí i pokoj v horním patře. V přízemí domu je také umístěna kuchyně, dva obytné pokoje, koupelna, toaleta a šatna pod schodištěm. V prvním patře domu je jeden pokoj z kterého je vstup na prostornou terasu a také je zde šatna.Při rychlém jednání je možnost slevy. Obec Vedrovice má dobrou občanskou vybavenost a je zde dobrá dopravní dostupnost do Moravského Krumlova a Pohořelic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vedrovice, okres Znojmo
Hostěradice - RD 2+1, 391 m2, dvůr, dílna - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 120 m2 v obci Hostěradice. Dům je ve stádiu započaté rekonstrukce, jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi a částečně nové rozvody vody. Na domě jsou také nová plastová okna a vstupní dveře. Po vstupu do domu je předsíň z které jsou vstupy do dvou pokojů, kuchyně a koupelny s toaletou. Za domem se nachází uzavřený dvůr z kterého se dostaneme do dílny a technické místnosti v které je umístěn kotel na tuhá paliva a elektrický bojler. Na dvoře je také možnost parkování. Obec Hostěradice mají veškerou občanskou vybavenost a je zde dobrá dopravní dostupnost do Moravského Krumlova a Znojma. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hostěradice, okres Znojmo
Olbramkostel  - RD 2+1, 263 m2, dvůr  - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 80 m2 v obci Olbramkostel. V domě je rozvedená voda z vlastní studny. Je zde možnost připojení na obecní kanalizaci a také na plyn. Vytápění domu je na tuhá paliva a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Nemovitost je určená ke kompletní rekonstrukci. Za domem je dvůr na který je možnost vjezdu. Obec Olbramkostel má dobrou občanskou vybavenost a nachází se 11 km od Znojma. Dům je vhodný na chalupu, nebo po rekonstrukci k trvalému bydlení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

450 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olbramkostel, okres Znojmo
Břežany - RD 5+1, 795 m2, zahrada, bazén - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 200 m2 v obci Břežany. Na domě byly provedeny částečné rekonstrukce, jsou zde nová plastová okna a zateplená fasáda. Díky této rekonstrukci jsou zde velmi nízké náklady na energie. Dům je připojen na veřejný vodovod i na vlastní studnu. Vytápění domu je plynovým ústředním topením. V domě se nachází garáž. V přízemí domu je kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a koupelna s toaletou. V první patře se nacházejí čtyři obytné pokoje a další koupelna s toaletou. Za domem se nachází zahrada na které je vybudován bazén se solárním vyhříváním. U domu je také menší vinný sklípek, udírna, dílna a prostory pro uskladnění nářadí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Břežany, okres Znojmo
Hrabětice - RD 3+1 , 265 m2, zahrada, zimní zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme vám k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 3+1, a přibližné užitné ploše 135 m2 v obci Hrabětice. Dům prošel nedávno částečnou rekonstrukcí, byla vyměněna plastová okna, zrekonstruována koupelna a kuchyň, položeny nové podlahy a zrekonstruovány rozvody vody a elektřiny. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, je vytápěn plynovým kotlem a napojen na místní kanalizaci. Větší rekonstrukci vyžaduje střecha. V domě je větší obývací pokoj, na který navazuje kuchyň, ze které je vstup do prosklené zimní zahrady a následně na terasu s venkovním posezením. Vedle kuchyňské linky je vstup do komory. Dále se v domě nachází dva pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatná toaleta. Obec Hrabětice, v jejíž klidné části se dům nachází, má velmi dobrou občanskou vybavenost a žije zde asi 900 obyvatel. Obec má rovněž dobrou dopravní dostupnost jak do Znojma tak do Brna a to buď vlakovým spojením, nebo autobusovou linkou. Autem lze zvládnout cestu do obou měst za 30 minut. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hrabětice, okres Znojmo
Hrabětice - RD 3+1 , 204 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 3+1a přibližné užitné ploše 104 m2 v obci Hrabětice. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, který je oddělen od vstupní chodby prosklenou stěnou, ložnice, kuchyň a koupelna s toaletou. V prvním patře je větší pokoj a dále půdní prostor, ze kterého lze vybudovat další obytnou místnost a komora. Dům je v dobrém stavu, větší investici vyžaduje pouze střecha. Obec Hrabětice, v jejíž klidné části se dům nachází, má velmi dobrou občanskou vybavenost a žije zde asi 900 obyvatel. Obec má rovněž dobrou dopravní dostupnost jak do Znojma tak do Brna a to buď vlakovým spojením, nebo autobusovou linkou. Autem lze zvládnout cestu do obou měst za 30 minut. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hrabětice, okres Znojmo
Slup - RD 2+1, 537 m2, zahrada, hospodářské budovy - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme vám k prodeji velmi pěkný a udržovaný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 56 m2 v obci Slup. V domě se nachází dva velké pokoje, kuchyň, jídelna, prostorná předsíň a v přístavku ve dvoře také pěkná, nově zrekonstruovaná koupelna. Do ulice byla před 8 lety vyměněna okna za plastová, v domě je nově rozvedená voda, která je napojena na místní kanalizaci a nové ústřední topení včetně plynového kotle. U domu je rozlehlá zahrada s ovocnými stromy a ve dvoře několik hospodářských budov. Nemovitost je vhodná pro klidné bydlení s dobrou dostupností do města, nebo na chalupu pro víkendové pobyty. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

549 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Slup, okres Znojmo
Slup - chalupa 2+1, 537 m2, zahrada, hospodářské budovy - chalupa - Domy Znojmo

Nabízíme vám k prodeji velmi pěkný a udržovanou chalupu o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 56 m2 v obci Slup. V domě se nachází dva velké pokoje, kuchyň, jídelna, prostorná předsíň a v přístavku ve dvoře také pěkná, nově zrekonstruovaná koupelna. Do ulice byla před 8 lety vyměněna okna za plastová, v domě je nově rozvedená voda, která je napojena na místní kanalizaci a nové ústřední topení včetně plynového kotle. U domu je rozlehlá zahrada s ovocnými stromy a ve dvoře několik hospodářských budov. Nemovitost je vhodná pro klidné bydlení s dobrou dostupností do města, nebo na chalupu pro víkendové pobyty. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

549 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Slup, okres Znojmo
Mašovice - RD 2+1, 915 m2, zahrada, sklep, studna - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 70 m2 v obci Mašovice. Dům se nachází v klidné části obce. Na domě je před patnácti lety dělaná nová střecha včetně trámů a je zde možnost vybudování půdní vestavby. Je zde zavedený plyn, obecní vodovod a elektřina. Po vstupu do domu se nachází zádveří z kterého vstoupíme do kuchyně s jídelnou a dalších dvou obytných místností. Za domem se nachází prostorná zahrada na které je sklep a vlastní studna. Nemovitost je vhodná na chalupu, nebo i pro trvalé bydlení. Obec Mašovice se nacházejí v blízkosti Národního parku Podyjí pouhých 8 km od Znojma a je zde velmi dobrá dopravní dostupnost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

910 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Mašovice, okres Znojmo
Lančov - rekreační chata  3+kk , 60 m2, – chata - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační chatu o dispozici 3+kk a přibližné užitné ploše 60 m2 na Vranovské přehradě v lokalitě Lančov. Chata se nachází v jedné z nejhezčích lokalit na Vranovské přehradě. V chatě je zavedená elektřina a ve vzdálenosti asi 30m je studánka s pitnou vodou, která je pravidelně kontrolována. U chaty se nachází vlastní studna Chata je vzdálená asi 50m od hladiny přehrady. Příjezdová cesta je až k chatě. Pro svoji polohu je tato nemovitost vhodná pro rekreaci ale i pro vášnivé rybáře, nedaleko se nachází restaurace.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Lančov, okres Znojmo
 Pavlice - RD 4+1 , 3.536 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 150 m2. Dům se nachází u hlavní cesty na trase Znojmo Praha a je samostatně stojící. Dům je podsklepený a zde se nachází sušárna, prádelna a koupelna. V přízemí domu jsou tři obytné pokoje, kuchyně, prostorný obývací pokoj, vstupní hala, koupelna a toaleta. V domě jsou plastová okna a vytápění domu je řešeno elektrickým podlahovým topením. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a odpad je v současné době řešen jímkou, lze se napojit na kanalizaci. Kolem domu je rozsáhlý pozemek, který poskytuje naprosté soukromí budoucím obyvatelům. Vzhledem k rozsáhlému pozemku je dům vhodný i k podnikání např. chovu koní, nebo domácího zvířectva. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Pavlice, okres Znojmo
Dobronice - RD 2+1, 749 m2, stodola, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Dobronice, které jsou součástí obce Tavíkovice. Před domem se nachází pěkná předzahrádka. Po vstupu do domu je chodba z které je vstup do prostorné kuchyně a za ní je umístěna ložnice. V dome je ještě jeden obytný pokoj a koupelna. V domě je rozvedená voda ze studny a je zde domácí vodárna. Za domem je dvůr na který navazuje zahrada. Naproti domu se nachází stodola, která je také součástí prodeje. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Tavíkovice, okres Znojmo

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.