Domy k prodeji či pronájmu

Zlámanka, RD 2+1, zahrada, studna, garáž - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 na okraji obce Zlámanka v okrese Kroměříž. Celková plocha pozemku je cca 1304 m2. Součástí je předzahrádka, uzavřený dvorek a dvě zahrady o velikosti cca 273 m2 a 467 m2. Dům lze využít i k rekreačním účelům jako chalupa, protože je samostatně stojící a nabízí tak dostatek soukromí a klidu. V domě je nově rekonstruovaná krytina střechy (do ulice pálená taška, do dvora plechová pozinkovaná), rozvody elektřiny, vody, odpadů a plynu. Při rekonstrukci byl podřezán a izolován. K okrase vnitřních prostor slouží také dvě kamna a otevřený krb. Nemovitost je částečně zařízená. Obyvatelné pokoje jsou neprůchozí kromě kuchyně. Za domem na dvorku jsou malá hospodářská stavení, okrasná studna a pak také studna jak na pitnou, tak na užitkovou vodu. K dispozici je garáž, ze které lze projet na dvůr, stejně jako z venkovního parkovacího stání vedle domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Koryčany - Lhotka, RD 2+1, 203 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji malý rodinný dům o dispozici 2+1ve městě Koryčany na úpatí Chřibů. Dům se nachází v klidné okrajové části města a do chřibských lesů je to doslova jen pár metrů. Vstupujeme do prostoru předsíně spojeného s kuchyní (10,2m²) a po pár schodcích se dostáváme do hlavního obytného pokoje (16,6m²). Zde kdysi stál krásný krb, ale byl demontován. Další místnost (10,6m²) je propojena s hlavní volným průchodem, tak jak to je vidět na fotkách. Majitel nemovitost koupil v mírně zanedbaném stavu. Odstranil problém s vlhkými zdmi - vyčistil a opravil rýny a spády kolem domu. Nemovitost je vytápěna plynem - vafky. V dřevěném přístavku je prostor pro bojler ( 2x2m² ) pak dřevník a suché "splachovací" WC do septiku. Z předsíně domu je vstup do koupelny (2,7m²) kde je vana a chemické WC. Voda je odebírána z vlastní studny a rozvody v domě jsou provedeny. K domu náleží malá skrytá zahrádka se studnou, rybníčkem (malým) vzrostlými stromy a ohništěm. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem k rozhodnutí, zda je tento vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Koryčany, okres Kroměříž
Svojanov, RD 6+1, 3 487 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 258 m2 v obci Svojanov. Samostatně stojící rodinný dům leží na okraji malebné obce, majitelé ho nyní využívají jako rekreační objekt, ale novým vlastníkům může posloužit k trvalému bydlení. Dům prochází rekonstrukcí - nová okna, podlahy, vstupní dveře. Přízemí nabízí kuchyni s novou linkou, dva pokoje, obývací pokoj s krbovými kamny a sociální zařízení. V prvním nadpodlaží potom najdeme tři pokoje, z nichž z jednoho lze vyjít na prostornou terasu a vstup na půdu. Dům je vytápěn krbovými kamny, ale je možné využít akumulační kamna napojena na noční proud, plynová přípojka je u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Městys Svojanov leží ve vyhledávané rekreační oblasti přírodního parku Povodí řeky Křetínky v podhradí královského hradu Svojanov. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Svojanov, okres Svitavy
Podomí, RD 4+1, menší zahrada, k rekonstrukci, dva průchozí domy – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme koncový řadový rodinný dům o dispozici 4+1, který se skládá se dvou rodinných domů. Přibližná užitná plocha je 174 m2. Nachází se v obci Podomí nedaleko Vyškova. Dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a dřevěná okna. Zdivo domu je smíšeného typu. Obytná část částečně podsklepeného domu se soustřeďuje v prvním nadzemním podlaží. Nachází se zde dva pokoje, zádveří, spíž, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna a WC, které jsou samostatné. Dům je vytápěný lokálně, plynem. Ohřev vody je elektrickým ohřívačem. K dalším prostorům patří kůlna, sklep a podkroví. Dům je sice staršího původu, ale pro nového majitele bude skvělou volbou, protože mu nabídne spoustu možností, jak zde vybudovat dům snů. K domu náleží i menší zahrada s rozlohou 86 m2. Pozemek má možnost vjezdu na dvůr, lze zde parkovat autem. U domu se dále nachází studna s pitnou i užitkovou vodou. Okolí domu je velice klidné. V bezprostřední blízkosti je les. Obec má k dispozici školku, školu, potraviny, restauraci a jezdí zde autobus. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Podomí, okres Vyškov
Střelice u Jevišovic - RD 2+1, 100 m2, dvůr, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Střelice u Jevišovic. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina a kanalizace). Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, který zabezpečuje i ohřev vody a jsou zde také krbová kamna. Za domem je uzavřený dvůr na kterém se nachází studna a hospodářské budovy. Za dvorem je prostorná stodola, která se dá využít na garáž a nebo je tady možnost pronájmu zájemci, který ji v současné době využívá. Za stodolou je zahrada o přibližné velikosti 581 m2 na které jsou vysázené ovocné stromy, na zahradu je možnost vjezdu. Střelice jsou vzdálené od Jevišovic pouhý 1 km, kde je výborná občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Střelice, okres Znojmo
Kroměříž, RD 3+kk, zahrada, garáž, nebytové prostory - rodinný dům - Domy Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk a 4 nebytovými prostory v žádané lokalitě města Kroměříž. Celková plocha pozemku je cca 375 m2. Jedná se o polovinu prostorného, patrového, samostatně stojícího dvojdomu. Dům má sedlovou střechu, dřevěný krov, plastová okna a podlahové topení. V přízemí jsou čtyři nebytové prostory sloužící jako studio (kadeřnictví, kosmetika a pedikúra, WC) s možností převedení na bytové prostory a vstupní chodba se šatnou. V patře je k dispozici obývací pokoj a kuchyňský kout, ložnice, pokoj s krbovými kamny, samostatná koupelna a WC. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Vytápění celého domu a ohřev vody je ústřední elektrické, zajištěno solárními panely a výměníkovými krbovými kamny. K domu patří prostorná garáž a udržovaná a oplocená zahrada, na které je pergola s posezením a krbem sloužící k odpočinku a relaxaci. Město Kroměříž má veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, lékaři, obchody, jsou zde možnosti pro kulturní i sportovní vyžití a je odsud výborná dostupnost na dálnici a do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 999 999 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Deblín, RD 2+1, pozemek 138 m2, všechny sítě, dvůr s vjezdem, kůlna - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji RD k rekonstrukci na hezkém místě v obci Deblín. Cihlový domek se sedlovou střechou je přízemní, o přibližné užitné ploše 68 m2 a dispozicích dva pokoje a kuchyně. Dům je připojený na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. Na dvůr o výměře 45 m2 lze vjet autem. Na pozemku se dále nachází kůlna o zastavěné ploše 21,6 m2. Je možné pronajmout další pozemek - zahradu. Deblín je středisková obec na tišnovsku, na trase mezi Tišnovem a Velkou Bíteší, s příjemným okolím. Z domu je výhled do přírody, na blízké lesy. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Deblín, okres Brno-venkov
Hlásnice, RD 4+1, 159 m², rekonstrukce - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 110 m2 v obci Hlásnice. Samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou prošel nedávno velmi zdařilou nákladnou rekonstrukcí. Novým majitelům nemovitost nabízí kuchyni vybavenou kuchyňskou linkou a další tři pokoje. Dům je vytápěn plynem, ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Nemovitost se nachází v přírodním parku Údolí řeky Křetínky, jenž je vyhledávanou lokalitou pro turisty. Skýtá malebný výhled do údolí a na hrad Svojanov. Obecně je obec Trpín velmi příjemným místem pro život. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olešnice, okres Blansko
Březina u Křtin, RD 5+kk, dvojgaráž, zahrada, novostavba – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk a přibližné užitné ploše 462 m2 s dvojgaráží ve vyhledávané obci Březina u Křtin. Koncový řádový dům má sedlovou střechu. Krytinou střechy je BRAMAC. Je postaven z moderních stavebních a tepelněizolačních materiálů. Dispoziční řešení domu bylo navrhnuto k dokonalosti. Člení se na přízemí, mezipatro a podkroví. Vstup do domu je v přízemí z uliční strany přes zádveří do vstupní haly. Ze vstupní haly vede spojení do obývacího pokoje, který volně v interiéru navazuje na kuchyň s jídelnou. Obývací pokoj je balkonovými dveřmi propojen se zahradní terasou a zahradou (511 m2). Ze vstupní haly je také vstup do koupelny, která má sprchový kout a toaletu. V přízemí je umístěná i dvojgaráž a technická místnost. Nad dvojgaráží se nachází obytný prostor se šatnou a koupelnou. Podkroví rodinného domu tvoří další 3 pokoje a koupena s toaletou. Vytápění domu bylo vyřešeno tepelným čerpadlem (vzduch-voda) a podlahovým vytápěním. K finální úpravě podlah bude použita keramická dlažba a laminát. Pokud hledáte klidné bydlení pro svou rodinu, je tato novostavba tou správnou volbou. Rodinný dům Perla Vám poskytne moderní a komfortní bydlení o jakém sníte. Projekt výstavby rodinných domu byl oceněn třetím místem v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2011. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Březina u Křtin disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Rozhledy do okolí jsou k nezaplacení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Březina (dříve okres Blansko), okres Brno-venkov
Březina u Křtin, RD 6+kk, dvojgaráž, zahrada, novostavba – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 6+kk a přibližné užitné ploše 448 m2 s dvojgaráží ve vyhledávané obci Březina u Křtin. Samostatně stojící rodinný dům má sedlovou střechu. Krytinou střechy je BRAMAC. Je postaven z moderních stavebních a tepelněizolačních materiálů. Dispoziční řešení domu bylo navrhnuto k dokonalosti. Člení se na přízemí, mezipatro a podkroví. V přízemí je vstupní část a technická místnost, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňský kout s obývacím pokojem a jídelnou s vchodem na zahradu (477 m2) a terasu. Dvojgaráž má vstup na zahradu i do domu. V mezipatře se nachází ložnice se šatnou a koupelnou. V podkroví byli vybudované 3 prostorné pokoje, koupelna s vanou a s toaletou. Vytápění domu bylo vyřešeno tepelným čerpadlem (vzduch-voda) a podlahovým vytápěním. K finální úpravě podlah bude použita keramická dlažba a laminát. Pokud hledáte klidné bydlení pro svou rodinu, je tato novostavba tou správnou volbou. Rodinný dům Siesta Vám poskytne moderní a komfortní bydlení o jakém sníte. Projekt výstavby rodinných domu byl oceněn třetím místem v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2011. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Březina u Křtin disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Rozhledy do okolí jsou k nezaplacení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Březina (dříve okres Blansko), okres Brno-venkov
Týnec, RD  4+1 a 4+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a 4+1 s přibližnou užitnou plochou 300 m2 v obci Týnec na Jižní Moravě. Dům je přízemní, cihlový, se sedlovou střechou a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Každá bytová jednotka má svůj samostatný vchod, svoji kuchyň, koupelnu a toaletu. Dům je napojen na ústřední topení s kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je v původním udržovaném stavu, proběhla rekonstrukce střechy (nyní jsou k využití velké půdní prostory) a bylo provedeno podřezání domu. Součástí domu je i kvelbený vinný sklep a částečné podsklepení domu (50 m2). Na dům navazuje dvůr s hospodářskými budovami, stodola a zahrada 456 m2. Celková plocha oploceného pozemku s možností vjezdu na pozemek je 1 587 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Týnec je vzdálen 12 km od okresního města Břeclav, je dobře dopravně dostupný nejen automobilem, ale i veřejnou dopravou. K dispozici je tu školka, škola, lékař, potraviny, pošta, kostel i restaurace. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Týnec, okres Břeclav
Dobrochov, RD 5+2, zahrada, garáž, balkon - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+2 a přibližné užitné ploše 280 m2 v obci Dobrochov. Celková plocha pozemku i se zahradou je cca 1 742 m2. Jedná se o prostorný, řadový, kompletně zařízený dům, který prošel částečnou rekonstrukcí - v horním patře je elektrika v mědi, voda v plastu, zateplení a nová plastová okna na přední straně domu. V přízemí je vstupní chodba, dvě obytné místnosti a koupelna s WC. V horním patře je obývací pokoj, ložnice, kuchyň s jídelnou a koupelna s WC. Dům je v dobrém stavu bez nutnosti větších oprav, střecha sedlová s dřevěným krovem. Je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění je zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody kombinovaným plynovým kotlem. Parkování je možné v garáži nebo přímo před domem. Obec Dobrochov leží jižním směrem od města Prostějov. Kolem západního okraje obce prochází rychlostní komunikace z Prostějova do Brna. Obcí prochází značená lokální cyklostezka nebo lze ve chvílích volna navštívit nedalekou volně přístupnou rozhlednu a studánku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dobrochov, okres Prostějov
Náměšť na Hané, chata 3+1, zahrada, sklep, studna - chata - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji chatu o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 53 m2 v klidné části městyse Náměšť na Hané. Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepenou, vybavenou chatu se sedlovou střechou a dřevěným krovem, okna jsou dřevěná. Chata má k dispozici velkou prosklenou verandu, dva pokoje, kuchyň a koupelnu s WC. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Oplocená zahrada se vzrostlými stromy a keři má celkem cca 343 m2, je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a odpočinku. Na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou, elektřina, venkovní krb, přístřešek na auto, dřevěná kůlna, dílna a dvorek. Městys Náměšť na Hané má velice dobrou občanskou vybavenost a dostupnost do okolních měst a obcí. Leží na soutoku říčky Šumice a potoka Baběnce 14 km západně od Olomouce a 12 km jižně od Litovle, na úpatí Drahanské vrchoviny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Náměšť na Hané, okres Olomouc
Janůvky, chalupa 3+1, 1 688 m², zahrada - chalupa - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zrekonstruovanou nemovitost o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 78 m2 v obci Janůvky. Dům je určen buď pro trvalé bydlení nebo ho lze využít coby cíl víkendových pobytů. Koncový řadový dům postavený z cihel je po čerstvé rekonstrukci (plastová okna, elektřina v mědi, nové sociální zařízení) a stojí na klidném místě u lesa nedaleko přírodního lomu, který je možné v létě využít ke koupání. Nemovitost je ve výborném technickém stavu. Dominantou přízemí je obývací pokoj s krbovými kamny, na nějž navazuje jídelny, kuchyně a ložnice. Dispozice domu lze rozšířit o půdní vestavbu. Vytápění nemovitosti je řešeno podlahovým topením prostřednictvím nového elektrokotle umístěného ve sklepě, popřípadě krbovými kamny. K domu náleží rozlehlá zahrada o výměře 1 279 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Janůvky jsou malou horskou obcí nacházející se nedaleko Moravské Třebové a Jevíčka. Obec leží v údolí pod zalesněnými stráněmi kopců, které mohou obyvatelé využít ke sběru lesních plodů nebo k vycházkám a cyklovýletům. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Janůvky, okres Svitavy
Malé Tresné, RD 5+1, 1 110 m² - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 ležící v obci Rovečné - Malé Tresné. Prvorepubliková vila leží na klidném místě na okraji obce a je ve velmi dobrém technickém stavu. V prvním podlaží domu je předsíň,kuchyně, obývací pokoj a stylový lovecký salonek, ve druhém podlaží jsou k dispozici další tři ložnice. Dům je z větší části podsklepen, vytápění je řešeno plynem, ohřev vody kombinovaným bojlerem. Nabízený rodinný dům je vhodný pro celoroční bydlení v malebném prostředí v přírodě uprostřed lesů a zároveň s velmi dobrou dostupností do industrializovaných center regionu. Parkovat je možno v samostatné garáži, pro kutily je k dispozici dílna a součástí prodeje je také dvorek za domem s chovatelským zázemím a dřevník. Mírně svažitá zahrada kolem domu zajišťuje soukromí a je vhodná i pro zahradničení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Malé Tresné je místní částí obce Rovečné, která leží v přírodním parku Svratecká hornatina. Obec leží nedaleko Olešnice na Moravě, Poličky a Bystřice nad Pernštejnem a nabízí základní občanskou vybavenost. Milovníkům sportu je k dispozici tenisové a fotbalové hřiště a v zimě lyžařský vlek. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rovečné, okres Žďár nad Sázavou
Březina u Křtin, RD 5+1, garáž, zahrada, novostavba – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 378 m2 ve vyhledávané obci Březina u Křtin. Samostatně stojící dům má sedlovou střechu. Krytinou střechy je BRAMAC. Je postaven z moderních stavebních a tepelněizolačních materiálů. Dispoziční řešení domu bylo navrhnuto k dokonalosti. Člení se na přízemí, mezipatro a podkroví. V přízemí je vstupní část a technická místnost, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňský kout s obývacím pokojem a jídelnou s vchodem na zahradu a terasu. Zahrada (441 m2) bude místem pro Váš relax a odpočinek, ale taky prostorem pro Vaše děti. Garáž je se vstupem do domu i na zahradu. V mezipatře se nachází ložnice a šatna. Podkroví tvoří tři prostorné pokoje, koupelna s vanou a toaletou. Vytápění domu bylo vyřešeno tepelným čerpadlem (vzduch-voda) a podlahovým vytápěním. K finální úpravě podlah bude použita keramická dlažba a laminát. Pokud hledáte klidné bydlení pro svou rodinu, je tato novostavba tou správnou volbou. Rodinný dům Siesta Vám poskytne moderní a komfortní bydlení, o jakém sníte. Projekt výstavby rodinných domu byl oceněn třetím místem v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2011. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Březina u Křtin disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Rozhledy do okolí jsou k nezaplacení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Březina (dříve okres Blansko), okres Brno-venkov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.