Chaty a chalupy k prodeji či pronájmu

Náměšť na Hané, chata 3+1, zahrada, sklep, studna - chata - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji chatu o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 53 m2 v klidné části městyse Náměšť na Hané. Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepenou, vybavenou chatu se sedlovou střechou a dřevěným krovem, okna jsou dřevěná. Chata má k dispozici velkou prosklenou verandu, dva pokoje, kuchyň a koupelnu s WC. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Oplocená zahrada se vzrostlými stromy a keři má celkem cca 343 m2, je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a odpočinku. Na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou, elektřina, venkovní krb, přístřešek na auto, dřevěná kůlna, dílna a dvorek. Městys Náměšť na Hané má velice dobrou občanskou vybavenost a dostupnost do okolních měst a obcí. Leží na soutoku říčky Šumice a potoka Baběnce 14 km západně od Olomouce a 12 km jižně od Litovle, na úpatí Drahanské vrchoviny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Náměšť na Hané, okres Olomouc
Janůvky, chalupa 3+1, 1 688 m², zahrada - chalupa - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zrekonstruovanou nemovitost o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 78 m2 v obci Janůvky. Dům je určen buď pro trvalé bydlení nebo ho lze využít coby cíl víkendových pobytů. Koncový řadový dům postavený z cihel je po čerstvé rekonstrukci (plastová okna, elektřina v mědi, nové sociální zařízení) a stojí na klidném místě u lesa nedaleko přírodního lomu, který je možné v létě využít ke koupání. Nemovitost je ve výborném technickém stavu. Dominantou přízemí je obývací pokoj s krbovými kamny, na nějž navazuje jídelny, kuchyně a ložnice. Dispozice domu lze rozšířit o půdní vestavbu. Vytápění nemovitosti je řešeno podlahovým topením prostřednictvím nového elektrokotle umístěného ve sklepě, popřípadě krbovými kamny. K domu náleží rozlehlá zahrada o výměře 1 279 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Janůvky jsou malou horskou obcí nacházející se nedaleko Moravské Třebové a Jevíčka. Obec leží v údolí pod zalesněnými stráněmi kopců, které mohou obyvatelé využít ke sběru lesních plodů nebo k vycházkám a cyklovýletům. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Janůvky, okres Svitavy
Brno - Ivanovice, chata 2+1, pozemek 494 m2, sklep, garáž, bazén - chata - Domy Brno

Nabízíme Vám k prodeji zděnou podsklepenou chatu s číslem evidenčním, o zastavěné ploše 39 m2 a přibližné užitné ploše 31 m2, v rekreační lokalitě Brna - Ivanovic. Chata je přízemní, s rovnou střechou. V suterénu se nachází sklep o výměře 8 m2, v přízemí jsou dva pokoje a kuchyňka, koupelna a suché WC. V chatě je zavedena elektřina, na pozemek je přiveden sezonní vodovod, funkční od dubna do listopadu. Domek se vytápí kamny na tuhá paliva nebo elektrickými přímotopy. Na chatu navazuje pergola s posezením, pod chatou je betonový bazén. Garáž se nachází u příjezdové cesty. Zahrada je jihovýchodní svah, osázená ovocnými stromy. Chata leží na rozhraní Brna a lesů za Brnem, blízko nákupního centra Globus. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 470 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Brno, okres Brno
Sentice, chata 3+kk, 48 m2, krb, terasa, zahrada, parkování – chata - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící udržovanou dřevěnou chatu o dispozici 3+kk a přibližné užitné ploše 48 m2 v klidné části obce Sentice. V okolí je pouze několik chat. Příroda je zde příjemná s naprostým klidem. V blízkosti teče řeka. Tohle prostředí Vás vytrhne z každodenního unáhleného životního stylu a přinutí Vás zpomalit, proto pokud hledáte klid a odpočinek, je tahle chata tím pravým řešením. Je udržovaná. Majitel si zde dal velice záležet a vybudoval ji tak, aby splňovala veškeré požadavky. Vytápěná je krbem, který je dominantou velké místnosti s kuchyňským koutem v přízemí. V patře je umístěná ložnice, kde se vyspí až šest lidí. Střecha chaty je sedlová s dřevěným krovem. Okna jsou zde taky dřevěná. Suché WC je k dispozici u chaty. Součásti je taky terasa a kůlna. Na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou. Parkování je možné přímo u chaty. Příjezd je po asfaltové cestě. Asi 100 m k chatě se dojíždí po nezpevněné komunikaci. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 130 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Sentice, okres Brno-venkov
Hrochov, chalupa 1+1, zahrada, sklep, k rekonstrukci - chalupa - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji chalupu o dispozici 1+1 v klidné části obce Hrochov. Jedná se o samostatně stojící, přízemní chalupu se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo domu je smíšené. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, WC, místnost určená pro budoucí koupelnu a technická místnost. Chalupa je určena ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Chalupa je napojena na vodovod, elektřinu a plyn. Vytápění a ohřev vody je lokální na tuhá paliva. Celková plocha pozemku je cca 1 321 m2. Součástí je dvůr, sklep, stodola, chlév a zahrada o velikosti cca 1 013 m2. Parkování je možné na dvoře nebo přímo u chalupy. Z obce Hrochov je velmi dobrá dostupnost do okolních obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Lipová, okres Prostějov
Vratěnín, RD 3+1, 1.091 m2, zahrada, stodola - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 80 m2 v obci Vratěnín. Po vstupu do domu je prosklená veranda z které se projde do předsíně a na jedné straně se nachází kuchyně a obývací pokoj, na protější straně je ložnice a druhý obytný pokoj. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva a je zde možnost připojení k plynové přípojce. U domu je studna s pitnou vodou a je zde také možnost napojení na obecní vodovod. Za domem je prostorná zahrada a je zde stodola, funkční udírna a také hospodářská budova v které je zabíjačková místnost. Nemovitost je vhodná pro celoroční bydlení, ale také k rekreačnímu využití jako chalupu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Vratěnín, okres Znojmo
Hostěrádky-Rešov, chata 2+1, sklep, zahrada 400 m2 - chata - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji zděnou podsklepenou chatu o zastavěné ploše 16 m2, stojící na vlastním pozemku o výměře 400 m2, v příjemném klidném prostředí Hostěrádky-Rešov. Pozemek je bez inženýrských sítí, elektřina bude zavedena do dvou let. V chatě je kuchyňka, pokoj a podkrovní ložnice. Oplocená zahrada má přibližný tvar obdélníku a je osázená ovocnými stromy. Na pozemku je dále zděná kůlna na dřevo, která může sloužit i jako dílna nebo zahradní domek. Pozemek je svažitý, zatravněný. Je možné přikoupit sousedící pozemek s vinohradem. Obec Hostěrádky sousedí s Újezdem u Brna, od Brna jsou vzdáleny 15 km, čtvrt hodiny jízdy autem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Hostěrádky-Rešov, okres Vyškov
Hrušovany u Brna, chata 15 m2, zahrada, sítě - chata - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji zděnou a podsklepenou chatu se zahradou o přibližné užitné ploše 15 m2 v Hrušovanech u Brna. Celková plocha pozemku je 376 m2, uliční šíře je 14 m, délka 25,5 m. Voda a kanalizace je na pozemku a elektřina se nachází na hranici pozemku a vede k ní nezpevněná, ale průjezdná cesta. Chata má přiděleno číslo evidenční. Parkování je možné asi 100 m od pozemku. Pěšky dojdete na vlakové nádraží do pěti minut chůze. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro Váš odpočinek a zahrádkaření. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

180 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Hrušovany u Brna, okres Brno-venkov
Bystřice nad Pernštejnem, chata 1+1, 336 m², zahrada - chata - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu v Bystřici nad Pernštejnem. Cihlová chata se nachází na velmi klidném místě obklopena udržovanou zahradou. Nemovitost o dispozici 1+1 je čerstvě zkolaudovaná a připravena pro nového majitele. Je do ní přivedena elektrika i voda. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. V 1.NP je zabudovaná nová kuchyňská linka a je dále určeno jako společenská místnost, 2.NP se využívá k spánku. Chata leží v turisticky vyhledávané lokalitě se spoustou historických památek (Pernštejn, Zubštejn ..), ale i možností si zasportovat - koupaliště, sportovní hala či lyžařské areály na zimu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

580 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou
Suchý, chata 2+1, 250 m² - chata  - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 42 m2 v obci Suchý. Částečně podsklepená dřevěná chata s betonovými základy stojí na vlastním pozemku na okraji chatové oblasti v obci Suchý. V prvním nadpodlaží se nachází pokoj a kuchyně,druhé podlaží má k dispozici ložnici. Na zahradě (208 m2) se nachází udírna a přístřešek k posezení, dále kůlna na dřevo a nářadí. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, inženýrské sítě zde nejsou zavedeny. Cena je včetně polovičního podílu na příjezdové komunikaci. Okolí nemovitosti tvoří lesy, které zvou k pěším túrám či sběru lesních plodin. Obec Suchý je vyhledávaným rekreačním střediskem, v létě se stává díky vodní ploše cílem pro turisty. Nabízí veškeré vodní sporty, v zimě lze využít běžeckých tras. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více inforamcí či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Suchý, okres Blansko
Nedvědice, chata 3+1, 95 m2, zahrada, parkování – chata - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící, udržovanou chatu o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 95 m2 v obci Nedvědice. Chata má sedlovou střechu s dřevěným krovem a plechovou krytinou. Je stará asi 50 let, ale její stav je velmi dobrý. Půdorysný tvar chaty je čtverec. Chata má zděný základ a její patro je dřevěné. Okna jsou taktéž dřevěná. V prvním nadzemním podlaží se nachází kuchyň, obývací pokoj, šatna a balkon s výhledem do přírody a celého okolí. Ve druhém nadzemním podlaží jsou dvě ložnice. Okolí chaty je klidné. Je to prostředí ideální pro relaxaci a odpočinek. Vodu pitnou je potřeba na chatu dovážet. Na pozemku je pouze vytvořená nádrž na dešťovou vodu. Pod chatou je obecní vodovod na který se dá chata napojit. V chatě je sporák na plynovou bombu. Vytápění je tuhými palivy. Suché WC je k dispozici hned u chaty. K dalším prostorům patří kůlna a sklep. Parkování je možné u chaty. K chatě vede příjezdová komunikace. Obec Nedvědice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. Nachází se v blízkosti oblíbeného hradu Pernštejn. Lokalita je známou a vyhledávanou pro turisty. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Nedvědice, okres Brno-venkov
Brno - Ivanovice, chata 1+kk, pozemek 744 m2, zahrada - chata - Domy Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji krásnou zahradu s chatou v Brně - Ivanovicích, 200 m od MHD. Terasovitá zahrada o celkové výměře 744 m2 je ve svahu s rekreační chatkou, která má přiděleno evidenční číslo a je zde možno mít po schválení městským úřadem trvalý pobyt. Je zde zaveden elektrický proud a voda je dostupná v letních měsících (duben - listopad). Zahrada je osázena částečně ovocnými a částečně okrasnými dřevinami Chata (19 m2) i zahrada čeká na nadšeného zahrádkáře, pod jehož rukama rozkvete. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžęme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

640 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Brno, okres Brno
Lančov - rekreační chata  3+kk , 60 m2, – chata - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační chatu o dispozici 3+kk a přibližné užitné ploše 60 m2 na Vranovské přehradě v lokalitě Lančov. Chata se nachází v jedné z nejhezčích lokalit na Vranovské přehradě. V chatě je zavedená elektřina a ve vzdálenosti asi 30m je studánka s pitnou vodou, která je pravidelně kontrolována. U chaty se nachází vlastní studna Chata je vzdálená asi 50m od hladiny přehrady. Příjezdová cesta je až k chatě. Pro svoji polohu je tato nemovitost vhodná pro rekreaci ale i pro vášnivé rybáře, nedaleko se nachází restaurace.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Lančov, okres Znojmo
Dobrá Voda, chata 1+1, rekonstrukce, zahrada, rekreace - chata - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji chatu uprostřed čisté přírody v katastru obce Dobrá Voda (okr. Žďár nad Sázavou). Chata leží v naprosto klidné oblasti, v centru turisticky atraktivního území pro pěší, cyklistickou, či lyžařskou turistiku, v blízkosti jsou lesy a rybníky. Jedná se o patrový částečně zděný objekt s dispozicí 1+1. V přízemí se nachází kuchyň s jídelním koutem a krbem. V patře je pak ložnice. Přibližná užitná plocha je 32 m2. Dostatek úložných prostor je zajištěn díky sklepu přímo pod chatou. V chatě je k dispozici elektřina, vytápění je řešeno pomocí elektrických přímotopů a krbových kamen. Chata je kompletně zateplená. Na zahradě je nově vyvrtána studna, na níž lze objekt připojit. Je zde i prostor připravený na vybudování WC a koupelny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K chatě přináleží mírně svažitá, oplocená zahrada, která je kompletně zatravněná a osázená plodícími ovocnými stromy (jabloň, třešeň, meruňka). V případě zájmu, lze za velmi příznivou cenu dokoupit další sousedící pozemek (cca 275 m2) a zahradu tak zvětšit, případně lze dokoupit i větší plochu. V bezprostřední blízkosti se nachází les a dva rybníky, v dostupném okolí je koupaliště, sjezdovka a další možnosti sportovního i společenského vyžití. Rekreační objekt se nachází v krásném, klidném prostředí poskytujícím svým uživatelům dostatek soukromí přibližně 50 minut od Brna. Osobní prohlídka napoví, zda je právě tato chata vhodná právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

599 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Dobrá Voda, okres Žďár nad Sázavou
Svojanov, chata 2+kk, 299 m² - chata - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji chatu s terasou a zahradou o dispozici 2+kk a přibližné užitné ploše 42 m2 v obci Svojanov. Celodřevěná zateplená chata na kamenné podezdívce se sklepem se nachází na vlastním rovinatém pozemku o velikosti 299 m2. V prvním podlaží najdeme obytnou místnost, kuchyň a toaletu, v podkroví je umístěna prostorná ložnice. Chata je v udržovaném stavu, je do ní připojena elektřina, pitná voda je z blízké studánky, kanalizace je řešena septikem. Městys Svojanov leží ve vyhledávané rekreační oblasti přírodního parku Povodí řeky Křetínky v podhradí královského hradu Svojanov. V zimě lze využít vyhlášené sjezdové či běžecké tratě v blízkosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Svojanov, okres Svitavy
Prosetín u Bystřice nad Pernštejnem, chata 3+kk, 3 844 m², les - chata - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji nově zrekonstruovanou chatu 3+kk o přibližné užitné ploše 75 m2 v obci Prosetín. Samostatně stojící chata se sedlovou střechou leží na okraji vesnice, na samotě, na pozemek se vjíždí přes vlastní most, okolí tvoří hluboké lesy. Chata je kompletně zrekonstruovaná, zateplená a je vhodná k celoročnímu užívání. V přízemí domu jsou dva sklepy - jeden slouží jako spižírna, druhý je využíván jako technický - kotel na dřevo, bojler, vodárna. Dále je zde vybudována sauna pro osm lidí a koupelna s vanou. Prvnímu patru dominuje rozlehlý obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem o výměře 25 m2, prostorná terasa s výhledem na les, vhodná k relaxaci, příjemnému posezení a grilování, chodba s úložnými prostory. Druhé patro disponuje dvěmi ložnicemi. Dům je vytápěn elektrokotlem ovládaným dálkově prostřednictvím mobilu nebo ručně, zároveň lze nemovitost vytápět kotlem na dřevo. Zásobu vody zajišťuje vrtaná studna s kojeneckou vodou. K nemovitosti dále náleží les se vzrostlými stromy o výměře 293 m2 a zasíťovaný pozemek o výměře 3 496 m2, který může posloužit jako stavební místo. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Prosetín se nachází v malebném koutu Českomoravské vrchoviny, ve východním cípu okresu Žďár nad Sázavou - v oblasti, kde se Vysočina svažuje do Jihomoravského kraje. Okolní lesy zvou k pěší turistice, cyklovýletům či ke sběru lesních plodin, v zimě lze využít služeb tří vyhlášených lyžařských středisek v sousedství, popřípadě běžeckých stop. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Hodonín, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.